Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Sat Dec 10, 2016 8:10 pm

Image
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Космет је Србија » Mon Dec 12, 2016 3:16 pm

Bunt wrote:
Gazda Drki wrote:

Legenda...


Pa ovaj pola slova proguta dok priča. Marić naslednik Bulićevih Crnih bisera. Klasični indijanci, kriminalci i klošari u ulogama "Legendi". Posle se neko pita zašto nam je ovako dobro.


Прво за жабца неко је омашио да је из бачке паланке. Запалио је он почетком рата или можда мало пре из ријеке или тако нешто прво у паланку па после нс итд. мада и сами можете закључити какав нагласак има.

Пробај са овим јер сам гледао у петак део и баш је нереално. Мораш бити кримос да би био уметник јер овако да цртам је немогуће... иначе некад ми се чини да је мало дрогирана а и не сећам се каква је била баскеташица.


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Mon Dec 12, 2016 9:28 pm

Image
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Ђексара » Tue Dec 13, 2016 3:34 am

Image

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Tue Dec 13, 2016 12:38 pm

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Кум Жоржо » Tue Dec 13, 2016 12:41 pm

0603590035 uh srce slatko.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 847
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Dec 13, 2016 1:03 pm

Kosmet je Srbija verovatno da nisi nikad bio u Backoj Palanci. Ti da odes na primer u fabriku sokova Nectar, ti bio mislio da si u sred Bosne a na primer u susedno selo Gajdobru, bio bi i vise nego ubedjen da si u Hercegovini. Ti ljudi tamo zive vec brdo godina, znaci trece koleno prica i dalje kao da je juce doslo sa nekog brda u blizini Bilece.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Tue Dec 13, 2016 1:31 pm

Можда је то онај жабац са старог форума
(Street Force / Curva Orientale)

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby riper » Tue Dec 13, 2016 1:34 pm

Moje selo je blizu Backe Palanke, oni su sa Radan planine, okolina Leskovca, Bojnik, Gajtan. Po govoru nema razlike, moji su oni dodjosi oni sto mnogo nerviraju Derdja Balasa :D . U nekada nemackom selu doduse ima i nesto crnogorskih i bosanskih porodica, kao i par slavonskih koje su izbegle po zavrsetku ratova. Najveci rivali Licani iz Prigrevice. Inace moja porodica sa majcine strane, oni jesu sa juga, ali originalno iz Crne Gore, tacnije Zupe Niksicke i Plava. Baba pokojna do smrti je pricala crnogotskim narecjem iako je rodjena u CG, zivela u Makedoniji, u Gajtanu (Radan planina) i zavrsila u Vojvodini.

Moja malo dalja rodbina je iz Stapara, starosedelacko vojvodjansko mesto. Selo je kroz istoriju rasejleno po naredjenju Marije Terezije, jer su gusarili na Dunavu :D . Odaljili su ih od plovnih tokova da vise ne bi pravili sranja. Oni su bas blizu Prigrevice. Brat mi pricao koje su to nadrealne scene bile kada su dva sela bila u zavadi. U stvari ne mogu da kazem da su dva sela bila u zavadi, taj moj brat je bio obezbedjenje u lokalnom kaficu-kafani-diskoteci, kada je ispresavijao nekog prigrevcanina koji je pravio sranja.

Posle toga brat zbog drugog posla nije bio u selu nekoliko dana, a za to vreme iz Prigrevice krenula odmazda. Dosla dva traktora sa prikoliocom punom prigrevcana naoruzanih motkama koji su trazili osvetu. I da napomenem,nisu to bili klinci, ljudi u srednjim godinama, tukli svakog kog su zatekli na ulici. Anarhija totalna.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby pertla » Tue Dec 13, 2016 1:48 pm

Necemo da se vredjamo :) baba i deda su dosli sa banije u prigrevicu posle drugog svetskog rata,to je ipak malo pitomije od licana.preselili su se u novi sad kad je cale krenuo u srednju skolu '65.
Prigrevica je ranije bilo bas razvijeno i napredno selo,sa bioskopom i bibliotekom.vazilo je za drugo selo u vojvodini(ne znam koje je prvo) po razvijenosti.malo je reci da se sad raspada.brat od tetke mi je ziveo u prigi dok nije krenuo na fakultet,i tih prica o rivalstvima sa okolnim selima je bilo bezbroj,a vazilo je da ko god dodje sa strane u prigrevicu ima velike sanse da dobije batine bez nekog razloga,osim ako ne poznaje mestane ili ima rodbinu.

Sa kevine strane su svi licani,al to je vec drugi par opanaka :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 847
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Dec 13, 2016 3:07 pm

Vrbas isto slican primer, sve Crnogorci, da ne pricam o Lovcencu. Ima jos gomila primera.

User avatar
друг члан
Posts: 1412
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby друг члан » Tue Dec 13, 2016 5:11 pm

riper wrote:Moje selo je blizu Backe Palanke.

Da nisi iz Mladenova sunce ti :lol:
Choose Life

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby riper » Tue Dec 13, 2016 5:38 pm

Nije Mladenovo. Majka mi je iz Srpskog Miletica. Mozda nije najbolji izraz blizu ali nije daleko od Backe Palanke. Mada sam ranije uvek mesao Backu Palanku i Bac ali sve je u tom pravcu.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Космет је Србија » Tue Dec 13, 2016 6:17 pm

Имао сам ја једног лика у војсци из милетића и стварно сам се чудио на падеже с обзиром где се географски налази место па ми је потанко објаснио да је тамо цела јужда пруга и у каравукову одакле сам имао другара из не знам ког разлога па не знам да ли још постоји тако нешто на северу. Углавном много сте досадни са тим поделама и давите тему без потребе а и ја сам крив кад сам већ потегнуо мада мислим да ме нисте разумели. Мислио сам на то где је овај глупан жабац рођен а ви се примили како је све то исто. Можда су га одма чим се родио пренели овде небитно је као што сви ми имамо па и ја корене са милион страна а рођени смо рецимо овде.

Него уместо што мрачите боље реците јесу овој нашој квази пантерки данас у грчкој скинули 12 година за неку шатро пљачку? Баш ме је дирнула прича и ако је оборила пресуду онда јој остаје само још једна да би потпуно отишла из апса.

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby жабац » Tue Dec 13, 2016 8:01 pm

Далтон wrote:Можда је то онај жабац са старог форума

Можда није.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 847
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Dec 13, 2016 9:06 pm

Brate mene iskreno zabole patka odakle je Žabac, mi ti samo sugerišemo na to da govor nema veze sa mestom u kom je neko živeo ili živi. A i kao što vidiš nama je zanimljiva tema. :mrgreen:

User avatar
Slav
Posts: 31
Joined: Thu Feb 25, 2016 3:03 am
Location: Korteo gradom se kreće

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Slav » Tue Dec 13, 2016 10:42 pm

Razvijao slike od letos, pa da podelim par.

Cika Djordje
Image

Zejtinlik
Image

Vido
Image

Zasavica
Image

Tronosa
Image

Valjevo
Image

Tekeris
Image

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Вини Џонс » Tue Dec 13, 2016 11:30 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Brate mene iskreno zabole patka odakle je Žabac, mi ti samo sugerišemo na to da govor nema veze sa mestom u kom je neko živeo ili živi. A i kao što vidiš nama je zanimljiva tema. :mrgreen:

Требала би посебна тема за војвођанска села и поделе. Типа сви смо ми од некуд дошли :D

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby 1748 » Tue Dec 13, 2016 11:49 pm

@Slav

ako imas jos fotki sa Zejtinlika postavi

edit jebem im mater, nedavno je bila buva da je Djordje Mihailovic preminuo, jebeni internet i retardi koji obitavaju na njemu
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Slav
Posts: 31
Joined: Thu Feb 25, 2016 3:03 am
Location: Korteo gradom se kreće

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Slav » Wed Dec 14, 2016 12:13 am

@1748 imam jos par sa Zejtinlika i Vida, to za Djordja, svasta ljudi bulazne.

Cika Djordje i neke selfie klinke
Image

Zejtinlik
Image

Zejtinlik mauzolej
Image

Vido mauzolej
Image

Vido, Plava Grobnica
Image



Srpska Kuca, Krf
Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 84 guests