Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Fri Dec 09, 2016 9:30 pm

Rođaci wrote:
1958 wrote:Brnjica za kera je mucenje kera. Povodac i pas uz nogu ako je "opasan" pa ko nece da prilazi ne mora ili ko ima malu djecu nek ih nauci da ne prilaze. Postoje i javne povrsine za pustanje pasa pa ko voli nek izvoli.


a kad krenu trotoaraom Bulevara kroz ljude sa kerom?

ako oće da ga šeta bez brnjice, lepo na livadu, pa nek uživaju


Koji ce im kurac kerovi uopste u gradu.
Често одем до на село

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Душевна болница

Postby подвала » Sat Dec 10, 2016 12:31 am

Ljudi su se malo pogubili sa kerovima, otisli su u neke sulude krajnosti pa ih oblace, sisaju i sta sve ne. Podrede svoje zivote keru, nemam pojma, nije to meni bas jasno. I sam imam (porodicnog) kera, ali daleko bilo da mi on odredjuje da li cu ici na letovanje, hoce li imati ko da ga cuva u tom periodu i slicno, da mi se zivot okrece oko toga. Ok, nije to isto kao da je samo moj, kapiram da ne bih sebi nametao takvu obavezu bez potrebe, a nemam potrebu da nekoga hranim svaki dan i brinem o njemu, ne jos. Opet, neka radi svako kako mu odgovara, mene to ne interesuje sve dok mene ne ugrozava, a boga mi s vremena na vreme se i to desava. Ne znam ima li kome da je prijatno da vidi staforda koji trci ka njemu, sto se meni na primer desilo pre neki dan, nemas pojma da li je sleca scena kako te kida za nogu ili se nista nece desiti. Ali o cemu mi pricamo, ljudi ne znaju da bace smece u kantu, ovo je vec visa faza gradjanske svesti koja nece skoro doci ovde. Ljude boli kurac za druge ljude i to je to. Njegovom keru je lepo da trci po ulici, njemu je lepo da je njegovom keru lepo i takva glava nema sanse da skapira da nekome smeta to, ili da gazi u govno od tog kera, ili da taj njegov ker mozda se i istripuje pa nekog i napadne. Moj ker taj ludi, inace nije nikakva rasa, laje u pola noci, to je da poludis, nemam pojma sta bih radio da dodje neki komsija i kaze slusaj sine, nismo mi duzni da slusamo ovu tvoju dzumaru kako arlauce u 5 ujutru i budi nas sve. Covek bi bio u pravu 100 posto. Ljudi su nerazumni, jedino zakon neki koji se sprovodi, pa kad meni bane pandur i cepi kaznu 50 soma da vidis kako ce da se nadje resenje. A postoji verovatno, pa do juce su se svinje i kokoske drzale po centrima gradova. Nije sve za svuda i nije sve za svakoga.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Душевна болница

Postby Влада Паликућа » Sat Dec 10, 2016 1:51 am

подвала wrote:Ljudi su se malo pogubili sa kerovima, otisli su u neke sulude krajnosti pa ih oblace, sisaju i sta sve ne.


ти што сисају керове стварно нису нормални

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Душевна болница

Postby blatnjavi » Sat Dec 10, 2016 2:22 am

није то ништа, има и што пише сисају
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Sat Dec 10, 2016 2:50 am

Ja imam kera i jedan sam od tih koje ovde prozivate, nemam povodac uopste, o korpi da ne pricam i naravno nisam lud da skupljam kenjaru po ulici kao neki uljudni evropski gradjanin. Bas me zanima koliko ovde ljudi ima kera i sakuplja kenjare.. e sad, moj ker je miran i nikad nikakvog kera nije napao, cak i kad bude napadnut ne brani se kako dolikuje nego u povlacenju. O ljudima i deci da ne pricam. Imam dvoje bas male dece koje mu usi iscupaju on nista. Napadne ga pudlica on se skloni samo. U pitanju je labrador naravno. E sad zasto bih ga ja ikad drzao vezanog ili da ima korpu, potpuno bezopasan ker cak i kada njega napadaju daleko manji kerovi.. o deci koliko ih voli da ne trosim reci.. i sto se tice govana, deca od malena treba da uce da izbegavaju govna u zivotu, a i jebes detinstvo ako ne ugazis u kenjaru dva puta za bleju i kad ti se ostala deca ne smeju i ne prozivaju za to..
Podrzavam da se pravi razlika izmedju takvih kerova i staforda/pita/rota pa cak i dobermana. Te kerove obavezno drzati na povodcu uz nogu kako rece Vendi (valjda). Korpa je gore resenje ali ako treba da se istrci bez povodca onda je vise nego obavezna. Riper je lepo rekao, nije ti svejedno kad takva zivotinja trci ka tebi i kad razmisljas gde da ga ugrizes dok ti cepa list ili butinu, dal da mu stavis prst u oko ili bulju da bi te pustio..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Душевна болница

Postby kopriva » Sat Dec 10, 2016 3:06 am

Postovanje za iskrenost ali pretera ga i ti. Svasta mi se u zivotu desilo, i svasta pamtim a nesto se ne secam da mi je draga uspomena iz detinjstva ili zivota to sto sam ugazio u govno.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Душевна болница

Postby bojan23 » Sat Dec 10, 2016 6:59 am

Само кажњавање новчано, другачије ова идиотска нација не може да се научи неким основним стварима као што су бацање смећа у канту, скупљање измета свог пса, прелазак улице на зелено светло и/или преко пешачког.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Душевна болница

Postby pustinjska lisica » Sat Dec 10, 2016 8:30 am

Имам кера, лабрадора као Ултра Сарма, скупљам говна иза њега и сматрам да би свако то требало да уради. Што се поводника тиче, користим исти, али искључиво због ње саме, зато што је у питању веома алава раса која је у стању и говна да једне, те кад намирише било шта то макар и личи на храну, не можеш је ласом нахватати, а не да дође на позив. Такође, у крају где живим, углавном су улице, тако да не желим да ризикујем да излети под кола или нешто слично. Да живим у неком НБГ блоку или близу Ушћа, поводник бих користио колико да пређем улицу да стигнем до оних пољана. Што се тиче корпе, разумем ако је у питању уједљив пас (као јединка, не као раса), све друго је чисто мучење животиње.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: RE: Re: Душевна болница

Postby Bunt » Sat Dec 10, 2016 8:45 am

Ultra Sarma wrote:Ja imam kera i jedan sam od tih koje ovde prozivate, nemam povodac uopste, o korpi da ne pricam i naravno nisam lud da skupljam kenjaru po ulici kao neki uljudni evropski gradjanin. Bas me zanima koliko ovde ljudi ima kera i sakuplja kenjare.. e sad, moj ker je miran i nikad nikakvog kera nije napao, cak i kad bude napadnut ne brani se kako dolikuje nego u povlacenju. O ljudima i deci da ne pricam. Imam dvoje bas male dece koje mu usi iscupaju on nista. Napadne ga pudlica on se skloni samo. U pitanju je labrador naravno. E sad zasto bih ga ja ikad drzao vezanog ili da ima korpu, potpuno bezopasan ker cak i kada njega napadaju daleko manji kerovi.. o deci koliko ih voli da ne trosim reci.. i sto se tice govana, deca od malena treba da uce da izbegavaju govna u zivotu, a i jebes detinstvo ako ne ugazis u kenjaru dva puta za bleju i kad ti se ostala deca ne smeju i ne prozivaju za to..
Podrzavam da se pravi razlika izmedju takvih kerova i staforda/pita/rota pa cak i dobermana. Te kerove obavezno drzati na povodcu uz nogu kako rece Vendi (valjda). Korpa je gore resenje ali ako treba da se istrci bez povodca onda je vise nego obavezna. Riper je lepo rekao, nije ti svejedno kad takva zivotinja trci ka tebi i kad razmisljas gde da ga ugrizes dok ti cepa list ili butinu, dal da mu stavis prst u oko ili bulju da bi te pustio..


Zaključio bih da ti kada pustiš kera u park da se druga deca igraju sa njim to činiš kako bi ih usrećio a govno koje taj ker ostavi u tom parku (ili nečijoj patici, jakni ili ruci) je cena za nastup? I nemoj molim te ni ti ni slični da na taj način učiš decu da izbegavaju govna ako već ne možeš da ih naučiš kako da ne prave sranja.. Ups, kasno.

1989

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Sat Dec 10, 2016 9:33 am

Realno pogresno si zakljucio. Ker uospte ne ulazi ni ukakav deciji park to je prvo, drugo ker vec zna gde kenja u bloku to su par pozicija samo(zavucene zelene povrsine gde nikad nema pesaka) i ode tamo sam i vrati se, dakle niti ide u park, niti tamo kenja, niti se igra sad nesto preterano sa decom vise ga zanima da trazi neki has.. dakle pogresno si zakljucio.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Sat Dec 10, 2016 10:56 am

Ја имам ловачка 2 они серу ђе стигну кад их пустим а још плус ђубре њиву. :D Брате кад виде зеца не знају шта их је снашло трчи ко метак за њим.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Sat Dec 10, 2016 2:28 pm

serem se na KST maskenbal baš

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Душевна болница

Postby 1748 » Sat Dec 10, 2016 5:26 pm

Puštam psa na livadama gde nema ljudi i kad se desi da prođu ili sam pored njega ili ga stavim na povodac. NIkad problem nisam imao sa drugim ljudima, sa komunalcima a naslušao sam se raznih priča o tome kako su ljudi prolazili kao vlasnici pasa.

Uvek počistim za njim.

@bojan23 je napisao poentu. Isključivo novčano kažnjavanje prestupnika, samo udarac po džepu nauči ljude reda nebitno da li se radi o korpi za psa, prelazak van pešačkog, na crveno itd.

Drug iz Beč bio mangup jednom tamo, prešao na crveno ostao bez 50 eura, u Ns kad dođe u po noći čeka na zeleno.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Душевна болница

Postby zizou » Sat Dec 10, 2016 7:07 pm

Mi jesmo stoka od naroda ali dobar zakon i kad te udari po dzepu brzo ces da se opametis.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Sat Dec 10, 2016 7:41 pm

Pridruzujem se ljisici i sarmi, ponosni vlasnik alave vrste psa. S tim sto u zivotu nisam i necu pokupiti derivate. To ostavljam za ove urbane da utabaju.
Често одем до на село

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Душевна болница

Postby Tilt » Sat Dec 10, 2016 8:26 pm

samo bahato

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Душевна болница

Postby ZoranKalezic » Sat Dec 10, 2016 9:12 pm

I ja imam psa i nikad ga ne vezujem i sere de stigne i tako ce i biti dok je ziv!!!
Чије овце тога и планина

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Sat Dec 10, 2016 9:28 pm

ZoranKalezic wrote:I ja imam psa i nikad ga ne vezujem i sere de stigne i tako ce i biti dok je ziv!!!


Амин.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Душевна болница

Postby blatnjavi » Sat Dec 10, 2016 9:31 pm

"стафордаш" сам од 2002. године. Поводац увек, осим по ливадама где нема људи, иначе ови пси су савршени за децу у људе па за 14 година нисам имао нити један проблем око тога. Корпу не фурам.

Говна не купим јер и не кења по тротоару, ако се и деси онда шутнем внуго у траву или неко шибље. Некад кења по терену локалног нижеразредног клуба, ал ко их ј..бе кад су им пола утакмица продате.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Sat Dec 10, 2016 10:38 pm

Kakav li je osecaj kad pravolinijski hitri bejbl naleti na minu
Често одем до на село


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 108 guests