ex-yu - diskusija

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby lider » Tue May 30, 2017 12:00 pm

Pisalo je negde 1700 karata da su manijaci dobili. Sad me zanima koliko horde dobijaju na grbavici da li je to ista brojka pa su sad iz inata kad im zeljo nije dao vise rekli i mi vama onda dajemo isto. Ne vidim drugi neki razlog da se da bas 1700. A horde su u nekoj debeloj krizi bar po brojci sa derbija, bas malo. Isto tako zanima me sad za derbi kakva je situacija bila na istoku, ta tribina je ako se ne varam ponekad i brojnija od severa a zna fino da se navija sa nje. Pa jel i ona bila skoro prazna ili samo sever?

Gledam i armadu odlicna na maksimiru, ceo gornji jug i deo zapada?
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby Neapoli » Tue May 30, 2017 2:34 pm

Za poslednji derbi koji se igrao na grbavici horde su dobile 1090 karata. Te karte su mogle da se preuzmu jedino uz davanje licnih podataka iz lk. I to je izmedju ostalog navedeno kao razlog bojkota u saopstenju hordi.

Oko 2000-2500, to je neka brojka hordi na zadnjih par gostovanja na grbavici.

Ovih 5% su put ka grckom scenariju,a to ne vodi nicemu.

U vezi armade i njihove brojke. Svaka cast, nema sta.
Image

verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby verni » Tue May 30, 2017 5:03 pm

Sta mislite, da li bi neko kod nas mogao, osim Novosadjana, u slicnom kontekstu da sakupi 5,6 hiljada na gostovanju?

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: ex-yu - diskusija

Postby Bruno Sulak » Tue May 30, 2017 7:04 pm

Kragujevcani mozda, kada bi se klub angazovao kao recimo Vojvodina pre par godina pa da zakupi gradske autobuse. U sopstvenoj reziji tesko.

User avatar
1000‰
Posts: 41
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:35 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby 1000‰ » Tue May 30, 2017 7:13 pm

verni wrote:Sta mislite, da li bi neko kod nas mogao, osim Novosadjana, u slicnom kontekstu da sakupi 5,6 hiljada na gostovanju?

Ne mogu ni oni.Bar ne "navijacki" u svojoj reziji.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby SAO_Zeljin » Tue May 30, 2017 7:49 pm

Navijacki, u svojoj reziji, za ovu distancu d 200km, sve nase 'male' grupe zajedno ne bi mogle da sakupe 1000 ljudi. Grobari bi mozda mogli 1000

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby Casual 1989 » Tue May 30, 2017 7:55 pm

То је тачно. Али ону бројку фирме са финала купа са Јагодином тешко да ће неко оборити. Наравно више је било симпатизера али све су то навијачи Војводине. Исто као и сад ових 5 сома Армаде или колико већ, велика већина су симпатизери али да изгледа до јаја изгледа.

User avatar
1000‰
Posts: 41
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:35 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby 1000‰ » Tue May 30, 2017 8:07 pm

SAO_Zeljin wrote:Navijacki, u svojoj reziji, za ovu distancu d 200km, sve nase 'male' grupe zajedno ne bi mogle da sakupe 1000 ljudi. Grobari bi mozda mogli 1000

Vise je armade u zagrebu nego vas u finalu kupa pripadnice velike grupe.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby bojan23 » Tue May 30, 2017 9:24 pm

Jebeš ovu brojku, kada krenu loši rezultati, kada se ne bude slavila titula, ostaće sve na 200 najvernijih kao i uvek.
З В Е З Д А Л Е !

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby svuda.prisutan » Tue May 30, 2017 10:59 pm

A koliko bi mogli Delije i Grobari? Ali samo iz Bg (grad od 1.5 - 2 miliona stanovnika)

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby lider » Tue May 30, 2017 11:22 pm

To je dobro pitanje i sigurno ih ne bi bilo kao Armade, ja sam ubedjen. A za Rijeku ne znam dal van grada i okolnih selendri neko navija. Ne racunam studentariju i ljude iz tih krajeva koji zive u Zagrebu. Evo Delija je manje bilo na jna nego armade na maksimiru. A bolje da ne vidite sliku komita sa finala kupa kod njih to je tek tuga i sramota...

Sa losim rezultatima opasce im brojnost ali gledaj bbb i dinamo koji je do skora imao super rezultate pa poseta na stadionu sto navijaca sto publike jad i beda. Bitno je da armada nikad nece da se ugasi kad imaju ceo grad iza sebe, ogroman korpus potenijalnih navijaca svaka nova generacija komplet navija za rijeku bar ja takav utisak sticem. Ako i ima onih za dinamo i hajduk to je jako mali broj.
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby Swallow » Wed May 31, 2017 11:39 pm

Ovi što dele navijačke grupe na velike i male moraju biti svesni činjenice da su iste te njihove velike navijačke grupe, velike isključivo iz opšte znanog razloga koji može samo u poremećenoj i degenerisanoj Srbiji da bude u tom procentu.Ako idemo tim putem i Srbiju podelimo na 2 dela, koliko se ljudi u ovoj zemlji izjašnjava kao navijač Crvene Zvede i Partizana i jedni i drugi bi morali da sagrade stadione kapaciteta 500.000 sedećih mesta.To mu isto dođe ovo što pričate nisu tih 5.000 navijači nego ljudi obični simpatizeri itd.Masovnim egzodusom Beograd je doživeo abnormalnu populaciju stanovništva naspram zemlje površine Srbije, daleko veće zemlje od naše imaju manje glavne gradove, ali da ne širim puno priču o tome, uzećemo grad Beograd za primer koji sa gore navedenim ima garantovano preko 2,5 miliona stanovnika, sa svim opštinama, varošicama i vukojebinama koje su mu pripojene.Samim tim poseta na Marakani i JNA svako kolo bila bi sramotna ispod 55.000 odnosno 35.000 gledalaca.I tako gledajući tu razmeru CZV i PAR imaju ubedljivo najnižu posetu na ovim prostorima u poređenju sa bilo kojim klubom koji iza sebe ima neku osnovnu usku gradsku okusnicu navijača/publike.A, onog momenta kada studentarija/provincija napuste sever i jug dolazimo do krajnje ponižavajućih brojki gde se i kod jednih i drugih u kopovima jedva krpi po 1000 ljudi.Ustalom reprezentacija je najbolji primer toga, da nema puste provincije i Republike srpske, Beograd bi se sa velikom mukom mučio da napuni npr OFKin stadion.Ja bih voleo da je moj glavni grad fudbalski grad, ali to nikada nije bio, niti će ikada biti, to je najtužnija činjenica jer u Srbiji ima bar 15 većih fudbalskih gradova od samog Beograda, a Beograd je uvek bio grad za neke druge stvari sa kojima može da parira mnogim daleko razvijenim i večim evropskim i svetskim metropolama, što mi je uvek bilo drago.


User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby 1958 » Mon Mar 26, 2018 10:25 am

Komentari "brace"...
Често одем до на село

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: ex-yu - diskusija

Postby Новосадиста » Mon Mar 26, 2018 3:26 pm

1958 wrote:Komentari "brace"...



Najbolji od ovih koje sam procitao "Pa postalo je sigurnije da to vicu u ZG nego u PG"
стадион-место народног бунта!

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby Nikodije » Mon Mar 26, 2018 5:11 pm

Pa ta akcija varvara je klasicna kamikaza akcija. Dosli u ZG i popadali i sada ce dobiti kazne i naravno zabrane. Upasti u ZG je lagana prica pogotovo na dan utakmice cedevite, sta ja znam izgleda ih ponela akcija tb a i doasdno im dole u CG. Treba im odati postovanje za cimanje i to svakako plus ali opet davno je ZG prestao biti vruce gostovanje. Citam i da im je jedan kombi zapaljen na nekom parkingu, bbb su bas u kurcu i ovo im svakako jos jedan minus u nizu. Sa navijacke strane nadam se da ce se bbb nekada vratiti u punom sjaju ipak je to preozbiljna grupa nekada bila. Nego citam da su i dvojca drzavljani Srbije da li su braca meraklije ili studenti neki nasi ko ce ga znati. Sve u svemu krcka se na balkanu solidno.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby njasvi » Mon Mar 26, 2018 7:55 pm

Zapanjeni reakcijom javnosti na lažno izvještavanje neozbiljnih portala, i horsko prihvatanje neprovjerenih informacija od strane crnogorskih medija, navijacka grupa Varvari saopštava da su događaji na i oko centralnog trga u Zagrebu- klasičan proizvod medijske fabrikacije i zlonamjernog portretisanja navijačke akcije kao nacionalističkog pira.

Usli smo u grad u namjeri da zauzmemo neki od lokala sto je dio navijackih obicaja, i u toj namjeri prosetali do centra kako bi i tu prije utakmice bodrili nas tim. Nasa pjesma posvecena iskljucivo slavi Podgorice i Buducnosti docekana je povicima- “zakolji cetnika, hapsi srbe” na sto smo i mi odgovorili adekvatno. Svako ko se sa nama konfrontirao dobio je reciprocan odgovor jer nijesmo navikli da se ikom pomjeramo, pa ni u Zagrebu.

Dusebriznicima i cuvarima demokratije koji su potrcali da nas proglase izgrednicima, nacionalistima i bandom i koji su odusevljeno prihvatili laži plasirane iz hrvatske porucujemo isto ono sto smo i prije skoro 20 godina:

Huligani i divljaci, ali za vas - Evropa.


sto se tice ove price oko minusa levo desno mislim da se stvarno preteruje, znaci ko god ti dodje u grad i bude koji sat ako ga ne polomis "aaa vidi ih picke ne smeju da napadnu aaa nisu navijaci aaa plase se nas aaa mi smo najjaci..." jbt ko deca, ista ona prica sto je bila oko tb87 i firme sad u novom sadu, da ne bude zabune ako nekog gotivim to su taurunumi ali mislim da se po tom pitanju preteruje, ok je za varvare sto su se uopste iscimali do zagreba, skupili se momci i otisli, i to zbog basketa al ne bi sad kacio to kao neki minus bojsima
04 X 1945

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby друг члан » Mon Mar 26, 2018 8:11 pm

Ето се усраше од плакања због ваших минуса
Choose Life

User avatar
Обилић
Posts: 17
Joined: Tue Feb 20, 2018 8:50 am
Location: Бергамо

Re: ex-yu - diskusija

Postby Обилић » Tue Mar 27, 2018 10:59 am

какве су војводе(никшић) сада нисам неш чуо дуго за њих?
Штета што си рођен овде у овом времену!

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby Modus Operandi » Tue Mar 27, 2018 11:36 pm

Ово око инкогнито упада у град је постало претерано, шта хоћете да кажете да сутра нпр.БББ не би могли да бану у центар БГ-а на недељној утакмици Цибоне, да изблеје пола сата на Тргу издеру се " За дом.." похапсе их и ћао.
Која би се то група рано ујутро скупила да их нападне ајмо реално, исто као недавно они Хрвати у Бањалуци рано зором...


Return to “ЕКС - ЈУ”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests