ex-yu - diskusija

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: ex-yu - diskusija

Postby Bruno Sulak » Sat Dec 31, 2016 2:28 pm

Pa u pravu ste donekle, nekako nemaju taj temperament, o tucama da i ne govorim. Ferencvaros je razjurio Viole usred Maribora pre par godina, ima dobar snimak.
Ali ono sto im se ne moze osporiti je da su im grupe veoma "zdrave". Recimo Viole svuda idu po Evropi i uvek se nude po gradu, dodju dan-dva ranije, traze sukob, ne sakrivaju se, i sto je najvaznije kad dobiju batine oni to priznaju i ne traze opravdanja. O agenturi ili necemu slicnom ne vredi govoriti, to kod njih ne postoji.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby DRINK » Sat Dec 31, 2016 2:44 pm

Управо тако, боље и то него да буду хулигани под пратњом.

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby Приштина » Sat Dec 31, 2016 2:46 pm

Па због тог њиховог менталитета у средини као што је Словенија није нека велика ствар бити "здрав", реално они све у животу раде по пс-у. То их по мом мишљењу са друге стране хендикепира, нигде графити Олимпије или Грин Драгонса у Љубљани а још мање нке прозивке на нивоу града са Марибор, једна од прозивки им је "брига ме за Марибор", све то мени после нас, Грчке, Пољске, Загреба, Бугара, Рима делују благо речено слабо. Али постоје и то треба ценити, бар ја ценим.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: ex-yu - diskusija

Postby Bruno Sulak » Sat Dec 31, 2016 3:19 pm

Dobro to oko grafita i nije neko merilo, ja u Svajcarskoj sam bas slabo vidjao grafite navijackih grupa, video jedan od Bazela na autoputu i mozda jos poneku skrabotinu. Ovo ostalo se sve slazem sa tobom, nekako su previse fini za navijace bar sa naseg gledista, ali oni rade bas ono sto pravi navijaci i treba da rade, uvek se nude na gostovanjima, bili su u Sarajevu, Zagrebu, Mostaru, Sevilji, Sofiji, pola ostrva su presli i nigde se nisu obrukali.
Koliko sam skontao Slovence njima je najveci problem sto ih je jako malo. Imas dva ne bas velika grada Ljubljanu i Maribor, ovo ostalo je bas neozbiljno iako ima tu jos grupica i prisutan je lokalpatriotizam.
Neka guraju kao i do sada i to je to.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby Улични ратник! » Sat Dec 31, 2016 8:41 pm

Bruno Sulak wrote:Dobro to oko grafita i nije neko merilo, ja u Svajcarskoj sam bas slabo vidjao grafite navijackih grupa, video jedan od Bazela na autoputu i mozda jos poneku skrabotinu. Ovo ostalo se sve slazem sa tobom, nekako su previse fini za navijace bar sa naseg gledista, ali oni rade bas ono sto pravi navijaci i treba da rade, uvek se nude na gostovanjima, bili su u Sarajevu, Zagrebu, Mostaru, Sevilji, Sofiji, pola ostrva su presli i nigde se nisu obrukali.
Koliko sam skontao Slovence njima je najveci problem sto ih je jako malo. Imas dva ne bas velika grada Ljubljanu i Maribor, ovo ostalo je bas neozbiljno iako ima tu jos grupica i prisutan je lokalpatriotizam.
Neka guraju kao i do sada i to je to.

Pomenuo si Bazelove,pa oni su u Švici najopasniji često imaju incidente,tuče sa pandurima,fino navijanje mislim za takvu državu i mentalitet naroda,pa dobri su :D

User avatar
ultraskopje
Posts: 61
Joined: Sun Jan 31, 2016 2:25 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby ultraskopje » Mon Jan 02, 2017 4:17 pm

MoesiaSuperior wrote:@ultraskopje....sta se desava sa stadionom u Bitolju,jel ce se graditi nesto?


искрено речено, Битољ и не занима ме нешто превише. тако да одговор ќе мораш потражити код зелено-белих.

User avatar
Тврд Орах
Posts: 62
Joined: Sun Sep 18, 2016 2:13 pm
Location: Љута Крајина

Re: ex-yu - diskusija

Postby Тврд Орах » Fri Jan 06, 2017 9:06 pm

Јел истина да ће Робијаши поново навијати на домаћим утакмицама?

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby B.Centrale » Sat Jan 07, 2017 2:45 pm

Улични ратник! wrote:Pomenuo si Bazelove,pa oni su u Švici najopasniji često imaju incidente,tuče sa pandurima,fino navijanje mislim za takvu državu i mentalitet naroda,pa dobri su :D


Banda Basel je oduvek bila ozbiljna ekipa na hool sceni, posebno ranijih godina. Nista izvestaceno, nista kao sto se danas radi.
bologna centrale

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby Улични ратник! » Sat Jan 07, 2017 3:24 pm

Meni su oni skroz gotivni,samo danas se previše šmekerišu po pitanju oblačenja al oke.

User avatar
Stan_Smith
Posts: 75
Joined: Tue Feb 02, 2016 6:57 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby Stan_Smith » Mon Jan 09, 2017 1:42 pm

Улични ратник! wrote:Meni su oni skroz gotivni,samo danas se previše šmekerišu po pitanju oblačenja al oke.

I previše se šmekerišu po pitanju pirotehnike, akcijanja... Uvesti dozvole za pisanje na navijačkim temama.

dok
Posts: 54
Joined: Tue Apr 05, 2016 11:02 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby dok » Mon Jan 09, 2017 2:32 pm

B.Centrale wrote:
Улични ратник! wrote:Pomenuo si Bazelove,pa oni su u Švici najopasniji često imaju incidente,tuče sa pandurima,fino navijanje mislim za takvu državu i mentalitet naroda,pa dobri su :D


Banda Basel je oduvek bila ozbiljna ekipa na hool sceni, posebno ranijih godina. Nista izvestaceno, nista kao sto se danas radi.

2005 su imali veliki incident u Cirihu kada su zapalili tramvaj,posle ih je policija stisla,jer je javnost zelela imena konkretna ljudi koji su to ucinili i medju njima je bilo dosta turaka,balkanaca i severno afrikanaca,pa je to mozda odgovor zasto su takvi

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: ex-yu - diskusija

Postby 1958 » Fri Jan 13, 2017 1:14 pm

Slovencima nista ne fali, napravili su sasvim korektnu pricu sa onim sto imaju. Vizuelno ok, scena zdrava, gostovanja dobra, sta ces vise.
Често одем до на село


Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Македонија - сезона 2016/17 - слике, видео снимци, извештаји

Postby Мента » Mon Jan 16, 2017 10:01 am

Ко је све био од пријатеља: салерно, нимберг, скопоље ?

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Македонија - сезона 2016/17 - слике, видео снимци, извештаји

Postby fuck_off » Mon Jan 16, 2017 10:17 am

Mozda su i grobari bili :mrgreen:
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
ultraskopje
Posts: 61
Joined: Sun Jan 31, 2016 2:25 pm

Re: Македонија - сезона 2016/17 - слике, видео снимци, извештаји

Postby ultraskopje » Mon Jan 16, 2017 11:57 am

fuck_off wrote:Mozda su i grobari bili :mrgreen:

:lol:

Мента wrote:Ко је све био од пријатеља: салерно, нимберг, скопоље ?


Скопје, Нимберг, Твенте, Салерно.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: ex-yu - diskusija

Postby Bruno Sulak » Fri Jan 20, 2017 6:02 pm

U postu gore sam napisao da je Ferencvaros razjurio Viole, sad tek skontah da je to bio Videoton, jbg daleko je bila 2010.
Inace ne pamtim da je neko ikada ovako razjurio grupu u njihovom gradu, pogotovo na nasim prostorima. Na pamet mi pada Fejnord u Bazelu, pa i Grobari u Zilini.


Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: ex-yu - diskusija

Postby Улични ратник! » Fri Jan 20, 2017 6:13 pm

Poljaci su jebali kevu hordama u sred Sarajeva to si zaboravio :)

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: ex-yu - diskusija

Postby Grobar do groba » Sun Jan 22, 2017 3:38 pm

I manijaci su razjurili Viole onda isto u Mariboru,samo ne bas ovako ponizavajuce kao sto su to madjari ucinili.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK



Return to “ЕКС - ЈУ”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests