Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby Bruno Sulak » Thu Jul 13, 2017 3:30 pm

Varvari na JNA

Image

Malme - Vardar

Image

Zrinjski - Maribor

Image
Image

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby Новосадиста » Thu Jul 13, 2017 8:08 pm

Green Power? Чији су они ?
стадион-место народног бунта!

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby Bruno Sulak » Thu Jul 13, 2017 8:27 pm

Ne znam stvarno, jos me cudi da furaju zelenu zastavu s obzirom da su im Green Dragonsi glavni rivali. Znam da imaju kontakte sa Vidjevom i to je to.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby Новосадиста » Thu Jul 13, 2017 9:40 pm

Због тога и питам, реко можда им је нација испред клуба па се удружили против усташа :mrgreen:
стадион-место народног бунта!

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby bojan23 » Thu Jul 13, 2017 11:46 pm

Новосадиста wrote:Green Power? Чији су они ?

Сент Гален
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Niksicke_Vojvode
Posts: 23
Joined: Tue Feb 02, 2016 6:35 pm

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby Niksicke_Vojvode » Fri Jul 14, 2017 8:18 pm

Sutjeska - Levski 06.07
Oko 200 Vojvoda u kopu. Bugara je bilo skoro isto toliko. Navijanje odlicno, i igra nasih ali na kraju bez golova, i ispadanje. Nikako nam se neda da odemo u tu Hrvatsku na gostovanje, kao prije 25 god :lol:

Image
Image
Image
Image

Prije utakmice frka ispred istocne tribine, kad su nas 50ak koji jos nijesmo bili usli na stadion napali flasama i kamenjem.. Uglavnom par minuta akcije, dok nas nasa policija nije potjerala suzavcima i pendrecima. Par povrijedjenih policajaca i to je to.
Image

http://www.vijesti.me/sport/vatreno-oko-stadiona-i-na-tribinama-u-niksicu-945553


-Да нас спријече никад неће моћи-


User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby Bruno Sulak » Sun Jul 23, 2017 8:55 pm

Nemiri u Švedskoj...

Nakon izvučenih parova I i II predkola Lige Evrope, sa tihom nadom postojala je mogućnost odlaska u Stockholm na utakmicu II predkola LE. I dok nije završila utakmica sa Zetom, jedan broj Manijaka je već kupio aviokarte za Stockholm. I tako i bi, Manijaci su dobili Away Days u Stockholmu. Iako AIK koalicija ( Firman boys i Firman youth, Nord Squad I Ultras AIK) nisu dosli u Sarajevo u najavljenom broju ( a kasnije ćemo saznati i zasto) nekih navijačkih tenzija nije bilo. A bilo ih je u Stockholmu, i to kakvih.

U Stokholm se dolazilo sa pet strana svijeta, avionima, kombijima, autima, brodovima, busevima, vozovima. Dolazilo se u srijedu, četvrtak, dolazilo se pred samu utakmicu. Dolazili smo iz Sarajeva, iz BiH, Njemačke, Austrije, Norveške, Danske i same Švedske. A bio je i jedan broj Manijaka iz samog Stockholma. Zaista dobra brojka Manijaka koji se znaju sa tribine u nekom totalu od 60 ljudi. Na tribini puno više.

Eh sad...

U srijedu je stiglo 20 Manijaka smještenih u 3 hostela. Naravno, prva šetnja gradom, ibretis se cijenama, u glavi matematika krune u km, sve je tu. I tako tražimo pub za pivu, kad nam u susret skoči mladić predstavlja se ko Firman Boys, želi dobrodošlicu i traži fight u šumi. Odgovaramo mu da smo u njihovom gradu, nađite nas, jer vi niste došli u Sarajevo. Jednostavan odgovor je bio da se spremaju za III predkolo. Jos isti taj Firman govori da imaju naše brojeve telefona. To smo već znali. I tako nas 10 se nalazi sa ostalima, ukupno 20 u očekivanju nekog kontakta. Nista. Ipak primjetimo 2 auta koja kruže oko našeg puba, preofirno a i tim istim trenucima dolazi sms od Firmana:"Gdje ste"? Odgovor jednostavan i konkretan- Lion Bar. Pub se zatvara i nas 8 odlazi u hostel. Auto kruži li kruži. Ispred hostela nas 8 sjedi nešto gledamo u nebo, jos uvijek neki sumrak a već 1.00 ujutru. Kad s' vrha ulice Ai Ai Ai. Evo ga. Bez ikakvih razmišljanja nas 8 krene na njih a dok 9ti skače sa prozora hostela. Gledaš preko puta sebe, nisam matematičar da brojim ali 25-40 AIKovih nam formira crtu. Zapalimo 2 baklje i pajdo moj juriš. Nas 9. Oni čekaju, mi trčimo na njih, dodjemo na 5m i manje a oni neočekivano se počeli povlačiti. Mi za njima, oni još dalje nazad. 2 ulice uzbrdo smo ih ganjali. Mirnu noć Stokholmskih ulica je probudila dernjava Ai Ai Ai, Željezničar ale, picke, AIK pussy i sirena policije. Dolaze još 3 momka koji su bili u obližnjem hostelu. Sad će dužebriznici reci gdje je snimak. Eto ponjeli smo 3 gopro kamere, selfy stick, da snimamo. Javimo ostalima sta se desilo, i ranom zorom kombi iz Malme dolazi da imamo veći broj, jer je bilo za očekivati dodatne napade poslje poraza noć prije. Po dogovoru, odlazimo u pub na mjesto okupljanja u 14.00h ali nam vlasnik neda ući pa smo opet hodali po gradu, taj famozni broj od 50 ljudi i sa dodatnim individualcima na grupu od 60. Treba reći da je Lion bar, bar u kojem se okupljaju AIK navijači. Poslije lutanja po gradu krecemo prema željezničkoj stanici, i na velikoj raskrsnici opet sa sigurne distance Ai Ai Ai. Sad smo mi bili ti sa većim brojem, njih 30. I tu plane 1 baklja, mi trčimo na njih, kako ne stajemo došlo je do fizičkog kontakta, oni padaju ostali bježe. Pisi 0-2. Policija opet dolazi i ostavi nas na trgu pored stanice. U 17.00 krecemo na voz prema stadionu. 70ak navijača FK Željezničar u grupi bez razdvajanja dolazi pred Friends Arenu te nas 10 policije sprovodi ispod stadiona na nas ulaz. Prolazimo kod tek ocrtanog grafita Fuck Željo. Najednom sirene da svih strana i za vidjeti 80-100 svih grupa AIK koalicije probija neku ogradu i bacaju arsenal kamenja baklji i stangli na nas. Opet ista priča. Stajemo, okrećemo se i na njih. policija sa kombijima gazi i nas i njih, ali mi na njih. Kako smo ubacili u brzinu više, oni bježe uz neke stepenice i tu su napali naše simpatizere svim i svacim ,a i tu im 7 ljudi uzvraća svaku stolicu. Sad kad se sve sabere, ili 1-3 ili 0-4, ali možemo komotno reći 'nemiri u sveCkoj zdravo'. Autor izvještaja je bio u 3 incidenta, i kako AIK širi priču da smo bili naoružani do zuba,a jedino oružje koje smo imali jeste drugarstvo, brat do brata i 6 baklji od kojih smo ostavili 2 na aeredromu u kanti...

Da stvar bude jasnija i možda zvuci naučna fantastika da su Manijaci tjerali na bjeg AIK ( sve su im grupe bile uključene od malih do starih, od Ultrasa do huligana) po cijelom Stockholmu, govore i poruke samih njih da će nas napadati. Jednom mi, jednom oni, tako to bude. Bila su to naša 2 dana. To što su nas podcijenili, imali lose izvidnice i brzinu objave na portalima, njima na čast.

brannik
Posts: 7
Joined: Wed Aug 17, 2016 9:01 am

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby brannik » Fri Aug 18, 2017 10:09 am


User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby Новосадиста » Fri Sep 29, 2017 11:02 am

Армада у Милану


Image

Image
стадион-место народног бунта!

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Evropa 2017/18 - slike, video snimci, izveštaji

Postby Odan » Thu Oct 05, 2017 8:37 pm

Dosta dobar broj Armade u Milanu...


Return to “ЕКС - ЈУ”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests