Росси́я

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sat Nov 04, 2017 6:14 pm

Pobedili su neke vaznije ekipe iz evrope u zadnjih par godina, sad im ne preostaje nista drugo nego da na megdan pozovu neke od poljskih ekipa. Pre par godina su se trebali sastati sa Lehom u Finskoj, ali do susreta nije doslo iz ko zna kojih razloga

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Росси́я

Postby Далтон » Sat Nov 04, 2017 6:26 pm

Ја колико год покушавам да се сетим, никако ми не иде да сам негде некада видео неку озбиљну, фер, интернационалну тучу. Углавном су то биле шорке унутар једне нације. Русије, Пољске, Скандинавских па чак неких Балтичких и Британских клубова.
За руско-пољске, немачко-финске, енглеско-француске итд.. никада нисам чуо нити налетео на Ћубу. Додуше, нисам ни претраживао.
На Тифу, Спартаку, Олију сам регистрован дуго мада се не сећам да су икада избацили неки видео из међународних ферки. Разуверите ме ако грешим.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Росси́я

Postby Brdja » Sat Nov 04, 2017 6:32 pm

Malo ću skrenuti sa teme ali da ti odgovorim. Što se tiče Nemaca, idu na livade sa skandinavskim ekipama, viđao sam to prošle sezone. Ali pošto ne pratim te livade nisam zaista pamtio ko sa kim i sl.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sat Nov 04, 2017 6:37 pm

Ima dosta snimaka tih internacionalnih ferki

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sat Nov 04, 2017 6:58 pm

Sto se tice ove tuce trajala je svega 30 sekundi sto je teska katastrofa za AIK,a nije da nemaju iskustva u ovakvum okrsajima.Ma koliko bili Rusi jaci ovo je bas katastrofa.Sto istocnjaci kazu u kalitku(tuca koja traje manje od minut).Pre 10 godina je bila velika tuca u Rusiji izmedju Bande Boksera,Independen Crowd i Ukrajinaca(Dinamo Kijev i Dnjepar)80 na 80 i zavrsila se pobedom Rusa za 30 sekundi.Jedan od ucesnika tuce sa Ukrajinske strane je pricao da su Rusi pobacali kape u vis kad je krenula tuca i da su ovi njegovi uglavnom bili na zemlji kad su kape pocele da padaju.:D

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sat Nov 04, 2017 7:46 pm

Samara je pala za 40 sekudni od GF+mladji+USF(Kazan) ove godine 50 na 50,mada Samara nije bila u najjacem sastavu zbog podela.Mislim da su Svedske top grupe vise u rangu sa top grupama Ruske provincije(izuzev Voroneza koji mislim da je sigurno jaci).Sto se tice Dinamo Kijeva dobra grupa sto se tice livada i ulice,ali su malo smesni zbog njihove mrznje prema Rusima(jos pre rata).Nema koja top Ruska grupa ih nije razvlacila od Spartaka,CSKA,Dinamo Mosvka,Orel,Torpedo,izbegli Zenit.Jedino su uspleli Lokose da pobede,ali ovi nisu dosli sa najjacim ekipama tada.Malo mi je smesno sto stalno pevaju Moskovljane na noz,a znaju kako su prolazili uvek protiv njih.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Росси́я

Postby Космет је Србија » Sun Nov 05, 2017 4:48 am

@1914 По теби колико пратиш редослед по ливадама што се тиче нација...

1. Русија
2. Пољска
3. Украјина или Шведска али ово сам лупио

Даље настави сам молим те да не лупам глупости.

Интернационалних ферки има доста али колико сам провалио по западу је то више него спорадично а мислим првенствено на Немачку, Белгију, Холандију, Шпанију, Француску, Мађарску, Данску, Норвешку... постоји гомила хул екипа али они су више у трипу ферки на улици или их мурија смара по шумама.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Росси́я

Postby Далтон » Sun Nov 05, 2017 6:58 am

Пало ми на памет једна аутентична туча. Мислим да су Руси или пољаци у питању. И лик који је ишао око групе, набоде једном два пута и побегне из масе. Затим се врати и опет набоде неког. Знам да је видео пишање али колико кроз маглу могу да се сетим. Чак, мислим да је лик имао неку белу мајицу или тако нешто. Па може ли неко да окачи видео уколико зна о чему причам.

@Космет, тако и ја редослед контам. Прва два места су Руси и Пољаци (ко је први тешко је рећи), иако је Русија статистички многољуднија нација, Пољаци се често организују и у пару су са русима. Трећи су Украјинци. Тако да логички гледано, то је та листа коју си написао, ако се не варам.
(Street Force / Curva Orientale)

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sun Nov 05, 2017 11:03 am

Sto se tice Evrope Spartak i CSKA u full sastavima isperd svih.Onda slede Zenit i Leh, koje tu jaci nebi znao da kazem,mozda bi dao malu prednost Lehu.Dinamo Moskva je tu na nivou Ruha i Lehije Gdansk.Ostale Ruske i Poljske grupe tesko je uporediti,stim da ja vise cenim Poljake zato sto se vise cimaju za izgled tribine(od brojnosti,idenjem hulsa na utakmice i koreografija...).Trece mesto mislim da trenutno pripada Nemcima(uprkos represiji veoma aktivni i mislim da je pitanje vremena kada ce pasti neka istocnoevropska top ekipa od njih).Cetvrti Ukrajinci koje je rat malo unazadio(imaju dobre grupe sto se tice ulice i livada tipa Odessa,D.Kijev,Metalist Harkov,CSKA Kijev,Dnjepar-mada mislim da im je hul ekipa u problemima,Karpati Ljvov).

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Nov 07, 2017 6:42 pm

Tubes-treca po snazi hul ekipa Torpeda Moskve proslavlja svoj 16 rodjendan.U svojoj istoriji manje vise imaju pobede protiv svih bitnih Loko ekipa.

Image

Rostov u Groznom
Image

SKA Piter-Spartak Hokej

Image

Loko-CSKA
Image

Image

Image

Image

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Росси́я

Postby МГП » Tue Nov 07, 2017 7:08 pm

1914 је ли иједна група гостовала СКА Хабаровску ове сезоне, видио сам да је то гостовање као некад што је била Луч Енергија Владивосток, на руском далеком истоку?

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Nov 07, 2017 7:22 pm

Kod manjih grupa uglavnom se to gostovanje svodi na par ljudi,dok najvece grupe odu sa malo vecim brojem,plus simpatizeri iz okoline.

Spartak i Zenit ove sezone
Image

Image

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Nov 08, 2017 2:19 pm

Pred kraj septembra huligani Novosibriska(njih oko 22) su napali autobus sa navijacima Krasongorska koji su isli na gostvanje Tomsku i uzeli im sve zastave.Cekali su da im navijaci Krasongorska predloze livadu da bi povratili zastave,ali nisu se javili.Do sada su imali par medjusobnih livada gde su huligani iz Novosibriska pobedili bez vecih problema.

Image

Pre cetiri dana je bila utakmica izmedju Krasonogroska i Novosibriska i ocekivala se osveta,ali nista se nije desilo.Novosibirsk je dosao u sasatvu 50+ huligana i visili su ceo dan pred utakmicu u rivalskom gradu,ali napada nije bilo.Pisao sam pre da su huligani iz Novosibrska prerasli svoju sredinu i da treba da traze jace portivnike iz drugih Ruskih regiona.

Rebels(Rotor Volgograd)slave svoj 17 rodjendan.
Image

Lada Toljati-Mordovija Saransk

Image

Image

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sun Nov 12, 2017 1:22 pm

10 godina trece po snazi Rostov ekipe i jedne od najaktivnih na jugu Rusije.

Image

Sada cu pisati o grupama sa juga Rusije Astrahan i SKA Rostov.Lokalni klub iz Astrahana podrzavaju dve mladje hul ekipe perspektivna Poachers Firm i White Sharks.Momci iz Astrahana imaju kontakte sa blokom Crazy Host-Ezi(Kubanj),dok su im neprijatelji Volograd,SKA Rostov,Rostov,Lesniki(Spartakova ekipa iz Astrahana i Moskve).Uglavnom u zadnje vreme se cimaju sa Volgogradom(tacnije ekipom Rebels)+SKA Rostov i lokalnom ekipom Spartaka(sa kojom su nedavno momci iz White Sharks imali livadu 10 na 10 i pobedili).Spartakova ekipa Lesniki je bila prisutna sada kada su cigani gostovali Krasnodaru,njihova zastava(medved u lovorovom vencu) je bila odmah pored Union.

Poachers Firm kod svojih prijatelja
Image

Poachers firm(stara slika)
Image

White Sharks(ove godine proslavili 4 godina)
Image

Grupa koja podrzava SKA Rostov je pre mogla da skupi bez probelma 100 huligana,ali je dozivela zestok pad i sada se uglavnom cimaju sto se ulice tice klinci po imenu Beserki,ultras ekipa im se zove SKA Rostov supporters,pre je bila starija ekipa Visitors ali ne znam sta je bilo sa njima.Prijatelji su im normalno navijaci CSKA,SKA Habarovsk i Piter,Rebels(Volograd),Juzni Front(dobra Loko ekipa sa juga Rusije),Бесстрашные(CSKA ekipa iz Aramvira koja je pod RBW),Frontkemfers(CSKA ekipa iz Rostova,ne znam da li je jos aktivna),Druzba(Maikop),dok su im neprijatelji Rostov,Novorosisk,Astrahan,Spartakove ekipe sa juga...

Beserki
Image

Beserki+Rebels+Бесстрашные prosle godine oko njih 60 napravilo sacekusu busu o kojem su bili Poachers Firm,pobeda kolicije
Image

Beserki.Rebels(Volgograd),Druzba(Maikop),CSKA zajedno na utakmici SKA Rostov
Image

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Nov 14, 2017 10:52 am

20 godina Konig Legion(Baltika Kalinjingrad)

Image

20 Godina Nord Ost(naziv grupe koja podrzava Novorsisk)-prisutna je bila hul ekipa Company (Rostov).Sada ne znam da li su oni dobri sa ultras ili hul ekipom WPF(Novorosisk).

Image

Image

Hul ekipa Industrials City Firm(Ural) proslavlja svoj 14 rodjendan-vise nisu aktvni na livadama,ali se dalje cimaju za tribinu.

Livada iz 2009 ICF+co(Ural) vs Funeral Crew+TOYS(Samara) 36x40 brza pobeda ICF



Cirkus sto se desio u Rusiji ,ja sam umro od smeha.Stariji clan Yaroslavke Kolobok(da li pijan ili drogiran,vidi se da lik nije cist u vugla) je napao nekog Ruskog novinara iz cista mira,pa ga je neki drugi napucani novinar izazavao na boks mec,kojeg je posle teske borbe pobedio Kolobok(savetnik u uglu mu je bio Vasili iz Gladiatora) i sada vodi 2-0 protiv novinara.




User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Tue Nov 14, 2017 1:23 pm

On je izbacen iz Yaroslavke odavno zbog svog ponasanja,stalno se opija i pravi sranja.Inace jedan od istaknutijih boraca koji se dokazao u poslednjoj tuci izmedju Cska i Spartaka (svi na sve) pre 10 godina kada je dosta ljudi sam nokautirao.Vodja je ekipe Belka Front koja je dala dosta ljudi Yaroslavci tokom svog postojanja.

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Nov 14, 2017 6:56 pm

@Ultras hvala na ispravci.Znam de trenutno cine dobar blok Belka Front+White Horse+Monolit(mislim da je blok bas najebao od pandura koji su im pohapsili sve vodje pre ili posle predzadnjeg derbija izmedju Spartaka-CSKA).Tu su i White Army koji mislim da su pod White Horse.

Napokon se posle dugo vremena Orel ozbiljnije aktivirao i njih oko 50 huligana je napalo 80-10O ultrasa Dinamo Brajanska (u sred njihovog grada) koji su cim su ih videli odmah se razbezali,posto nije bila prisutna hul ekipa Brajanska da stane na crtu.

https://vk.com/video178367322_456239188

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Wed Nov 15, 2017 11:36 am

Jel se zna ko je bio od ekipa sa strane Orela?

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Nov 15, 2017 12:18 pm

Ne zna se koje ekipe su ucestvovale,ali je info 100% tacan.Samo je bitno za Rusku scenu i provinciju da se Orel ponovo aktivirao.Pre smo pisali o Mandarin(Spartak) i saznao sam da njihova strukutra ima oko 150 boraca(znaci glvani deo ekipe,mladji(Orange lads),proverka,prosmotr...).

Slika Zenitove ekipe(Nisu samo ucestvovali MH i Brigadiri,bili je i clanova Snake Firm,Kolicije i Jolly Nevsky) koje pobedila AIK sada nedavno.
Image

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Росси́я

Postby chevanton » Wed Nov 15, 2017 4:21 pm

mandarin 50 boraca glavna ekipa,ostalo je kao sto si napisao prismotra,provera...dobra ekipa skroz


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests