Росси́я

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Росси́я

Postby lider » Fri Sep 15, 2017 9:47 am

Одакле црпите а богме и памтите све те информације :mrgreen: Не знам јел сте спомињали навијаче из Волгорада (Стаљинград) ипак град има преко милион становника а о навијачима се слабо зна. Био сам прошле године тамо али није било утакмица а и реновирао им се стадион због светског.
И још нешто ово кад пишете ови они их узели под своје, јел се то мисли на навијаче локалног клуба које московљани примају у своје редове или су то неке њихове секције из провинције. Ако су локалци шта има да их неко узима под своје ако воле свој клуб што би се тукли за друге није ми јасно, ваљда је поента да се бориш за клуб и град из кога долазиш?
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Sep 15, 2017 10:27 am

Ултрас wrote:Sigurno su bili to znam provereno.Tuca Provincijske Familije protiv Snake Firm 30 na 30 oni su bili medju tih 30.To za Shady Horse i ja znam.Ne bih se slozio za jacinu jer su i Aliensi a i Rude Boys kroz svoje postojanje pobedili svaku zenitovu grupu ponaosob.Za Aliense sam sto posto siguran.


Jesu pobedili,ali ni jedni ni drugi nepomisljju da izdaju na livadu Music Hall ili Bandi Sveda,dok su zadnje dva okrsaja Aliensi izubili od Brigadira na livadi
19.10.2014.Просмотр Brigadirov(Zenit) vs просмотр Aliens(Spartak),10х10,3 min pobeda Zenit.
19.10.2014.Просмотр мол.Brigadirov(Zenit) vs просмотр мол.Aliens(Spartak),10х10,4 min pobeda Zenit.

Isto tako 2015 godine Snake Firm su izgubili posle velike borbe od Gladiatora 17 na 17.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Sep 15, 2017 10:47 am

lider wrote:Одакле црпите а богме и памтите све те информације :mrgreen: Не знам јел сте спомињали навијаче из Волгорада (Стаљинград) ипак град има преко милион становника а о навијачима се слабо зна. Био сам прошле године тамо али није било утакмица а и реновирао им се стадион због светског.
И још нешто ово кад пишете ови они их узели под своје, јел се то мисли на навијаче локалног клуба које московљани примају у своје редове или су то неке њихове секције из провинције. Ако су локалци шта има да их неко узима под своје ако воле свој клуб што би се тукли за друге није ми јасно, ваљда је поента да се бориш за клуб и град из кога долазиш?


Malo kontakti,malo njihovi sajtovi :D .Sto se tice navijaca Volograda glavna hul grupa Outlaw Firm im je skorz presla da se bije za Spartak,tacnije u Incognito team(koju cine Spartakove provinciske grupe).Ostale su im dve hul ekipe Rebels(koji su dobri sa provinciskim CSKA grupama i SKA Rostov) i Mjollnir firm(koja je dobra sa provincijskim Spartkovim grupama,a i bili su pre u Korpusu-tada najjacoj Spartakovoj provincijskoj ekipi).Glavni rival im je ubedljvo Rostov sa kojima su imali velike okrsaje pre.

Outlaw firm+mladji
Image

Rebels
Image

Image


Mjollnir firm
Image
Mladji Mjollnir
Image

U Rusiji sto se tice huls tamo imaju tamo vecu slobodu i nikom ne polazu racune kao kod nas(tribine nisu pod komandom jedne grupe),pa kontaktira ko hoce sa kim,samo dok ne napdaju svoje.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Sep 15, 2017 11:18 am

@ LIDER -To kada te top ekipe uzmu pod svoje znaci da akcijas sa nijma i povezan si sa njima.Par najboljih borca dobiju majcu top ekipe pa se sibaju za tu ekipu,a u isto vreme pratis svoj klub i sibas se za njega na gostovanjima,normalno ako navijas za drugi klub.To je slucaj naprimer grupa tipa Cosmo Trains(Loko),Igroki(Dinamo),Unit(KS Samara) koje su pod Yaroslavkom,a i velike tribine normalon imaju svoje ekipe iz provncije(koje navijaju za klubove iz Moskve,) koje saradjuju sa centralom.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Fri Sep 15, 2017 1:32 pm

1914 wrote:
Ултрас wrote:Sigurno su bili to znam provereno.Tuca Provincijske Familije protiv Snake Firm 30 na 30 oni su bili medju tih 30.To za Shady Horse i ja znam.Ne bih se slozio za jacinu jer su i Aliensi a i Rude Boys kroz svoje postojanje pobedili svaku zenitovu grupu ponaosob.Za Aliense sam sto posto siguran.


Jesu pobedili,ali ni jedni ni drugi nepomisljju da izdaju na livadu Music Hall ili Bandi Sveda,dok su zadnje dva okrsaja Aliensi izubili od Brigadira na livadi
19.10.2014.Просмотр Brigadirov(Zenit) vs просмотр Aliens(Spartak),10х10,3 min pobeda Zenit.
19.10.2014.Просмотр мол.Brigadirov(Zenit) vs просмотр мол.Aliens(Spartak),10х10,4 min pobeda Zenit.

Isto tako 2015 godine Snake Firm su izgubili posle velike borbe od Gladiatora 17 na 17.[/quote ]

Pa licno sam gledao snimak Aliens MH 15 na 15 pobeda spartakovih.Sto se tice ovog drugog te dve tuce nisu realni pokazatelj snaga jer se nisu sibali osnovni sastavi.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Sep 15, 2017 1:46 pm

Ултрас wrote:
1914 wrote:
Ултрас wrote:Sigurno su bili to znam provereno.Tuca Provincijske Familije protiv Snake Firm 30 na 30 oni su bili medju tih 30.To za Shady Horse i ja znam.Ne bih se slozio za jacinu jer su i Aliensi a i Rude Boys kroz svoje postojanje pobedili svaku zenitovu grupu ponaosob.Za Aliense sam sto posto siguran.


Jesu pobedili,ali ni jedni ni drugi nepomisljju da izdaju na livadu Music Hall ili Bandi Sveda,dok su zadnje dva okrsaja Aliensi izubili od Brigadira na livadi
19.10.2014.Просмотр Brigadirov(Zenit) vs просмотр Aliens(Spartak),10х10,3 min pobeda Zenit.
19.10.2014.Просмотр мол.Brigadirov(Zenit) vs просмотр мол.Aliens(Spartak),10х10,4 min pobeda Zenit.

Isto tako 2015 godine Snake Firm su izgubili posle velike borbe od Gladiatora 17 na 17.[/quote ]

Pa licno sam gledao snimak Aliens MH 15 na 15 pobeda spartakovih.Sto se tice ovog drugog te dve tuce nisu realni pokazatelj snaga jer se nisu sibali osnovni sastavi.


Kada je bila ta livada izmedju MH i Aliens.Ja se secam da su prosle godine MH napali Aliense na njihovu godisnjicu grupe u nekom pabu i da dugo nisu bili okrsaji izmedju te dve grupe na livadi.A sto se tice Birgadiers to sam pitao jednog clana Dinamove top hul ekipe(necu je navesti koja je,a sigurno je jaca od Aliens) sa kim bi voleli na livadu iz topa je rekao Brigaders i da bi sanse bile 50/50.Brigaders su ravni sa Wild Boars(Spartak),Zarija(CSKA) ... koje su sve jace od Aliens.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Fri Sep 15, 2017 3:23 pm

Pre 3 4 god sto ne mora da znaci da su Aliensi sada jaci od MH.Sigurno mislis o Rimskoj Devetci?Mozda i jeste jaca samo u njenoj sferi interesovanja nema ni jedne spartakove ekipe a kamoli Aliensa.Uglavnom dolaze kao pomoc Capitalsima.Ko god da ti daje prognoze sigurno nema objektivno misljene za bilo koga ili konkretno za neku tucu koja bi se desila izmedju top ekipa.To sa postotcima 50/50 60/40 itd su ljudima koji su u prici tek smesne.Isto pre par godina Aliensi najurili Brigadire Mobil Grup i Nevski Sindikat 30 na 40.Mali milion prica ima sa raznih strana ko gde sta kako.Zarja ne znam koliko je jaka al znam da je sve svoje glavne tuce izgubila.Znam da su dobili Mobiles proslu il pretproslu godinu i to je to.Sve ekipe koje smo naveli a da nisu one tri glavne(Union Jaroslavka Skola) vec opisane su polutop ekipe.Na piku je bio RBW posto je pobedio Union u tuci za majice al posle toga ih nigde nema.Gladiators se vratio nikad jaci i svi misle da ce udariti na samu Jaroslavku sto i jesu(zamalo da ima padne zastava ove godine od Gladiatorsa) Prosle i pretprosle godine Jugend i MH odbili ferku sa njima sto nesto dokazuje,inace ekipe koje su ih pre par godina dobile na ferkama i to vise nego uverljivo.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Sep 15, 2017 5:34 pm

Ултрас wrote:Pre 3 4 god sto ne mora da znaci da su Aliensi sada jaci od MH.Sigurno mislis o Rimskoj Devetci?Mozda i jeste jaca samo u njenoj sferi interesovanja nema ni jedne spartakove ekipe a kamoli Aliensa.Uglavnom dolaze kao pomoc Capitalsima.Ko god da ti daje prognoze sigurno nema objektivno misljene za bilo koga ili konkretno za neku tucu koja bi se desila izmedju top ekipa.To sa postotcima 50/50 60/40 itd su ljudima koji su u prici tek smesne.Isto pre par godina Aliensi najurili Brigadire Mobil Grup i Nevski Sindikat 30 na 40.Mali milion prica ima sa raznih strana ko gde sta kako.Zarja ne znam koliko je jaka al znam da je sve svoje glavne tuce izgubila.Znam da su dobili Mobiles proslu il pretproslu godinu i to je to.Sve ekipe koje smo naveli a da nisu one tri glavne(Union Jaroslavka Skola) vec opisane su polutop ekipe.Na piku je bio RBW posto je pobedio Union u tuci za majice al posle toga ih nigde nema.Gladiators se vratio nikad jaci i svi misle da ce udariti na samu Jaroslavku sto i jesu(zamalo da ima padne zastava ove godine od Gladiatorsa) Prosle i pretprosle godine Jugend i MH odbili ferku sa njima sto nesto dokazuje,inace ekipe koje su ih pre par godina dobile na ferkama i to vise nego uverljivo.


Prvi put cujem da je MH izubila od Aliensa na livadi,znam da imaju poraz od Bande Boksera(preko 40 boraca sa obe strane) negledajuci ove najjace Spartakove ekipe.Mada to ne znaci nista posto sve ekipe u Rusji imaju iznenadjujuce poraze kao na primer Union od RBW pre koju godinu.
Samo znam da lik ceni Brigadire i da ih stavlja u ravan grupa kao sto su njegova Devetka,Wild Boars,Avangard(ako su sami),Zarija,Shady Horse,TMS i SKS.U tuci izmdju Aliens i Moblie Group/Nevski Sindikat nisu ucestvovali Brigadiri,a i sami Aliensi nisu bili u punom sastavu vec su sa njima bili Invisible Band(druga Spartakova ekipa iz Pitera).

Dok u Mosvki jedino trenutno su aktvni Skola I GF96(cak i Union nije aktivna),a svi tamo znaju zasto jedino te dve grupe.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Fri Sep 15, 2017 5:55 pm

Ako nadjem snimak postavicu,davno sam gledao.Znam pricu o Brigadirima jako dobro i jedni su od najcenjenijih u Rusiji zato sto su izbacili sve iz ekipe koji nemaju veze sa tribinom koji ne idu na utakmice itd. Vec su tu samo radi sibanja.Mislim da je Shved sa svojom ekipom iz Brigadira presao u MH.Devetka je pre imala rivalstvo sa Bokserima i bilo je par tuca pobede sa svake strane raznim sasatavima ali u onoj glavnoj i najvecoj Bokseri su izasli kao pobednici.Tad je 9ka bila prva ekipa na Dinamu.Jenda pikanterija izmedju te dve ekipe je da su organizovali boksersko vece izmedju sebe negde u Moskvi i u svim borbama su pobedili Bokseri uglavnom nokautom.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Sep 15, 2017 6:26 pm

Da Sved je presao iz Brigadira u MH i na kraju uzeo dео kvalitetnih boraca i osnovao svoju Bandu Sveda.Tako je unistio bar za sada veliki potencijal koji ima Music Hall.Mora da je neki harizmatican lik kada njega od 65 kila prate takve zivotinje.

Sved i njegova banda
Image

2013 godine Banda Sveda protiv Skole (posle teske borbe pobeda Skole)
Image

Evo jedan pikanterija i od mene prosle godine su trebale dve top livade da se odrze.ali nisu uspele da se realizuju.

9ka(Dinamo) vs Segetka(Odessa trenutno broj 1 ekipa u Ukrajni) 25x25
Capitals+9ka(Dinamo) vs Lehija Gdansk(treca ekipa po snazi u Poljskoj)+Stomil Olsztyn 50x50

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Росси́я

Postby МГП » Fri Sep 15, 2017 9:07 pm

Свако има свој фазон и причу али мени је стварно несхавтљив овај случај у Русији да навијачи једног клуба потпадају под утицај навијача другог клуба и слично. Да на рад твоје групе (екипе) или шта већ утиче неко са трибине са којом немаш ништа заједничко ни на клубском ни на навијачком плану. Значи да у старту навијачи нпр. Самаре (лупам) не смију да нападну Спартакове или ЦСКА или Динама из Москве и да немају прилику за доказивање и приређивање "добродошлице" гостима, па макар се односило само на хул екипе. Не бих далеко било да иког ниподаштавам само ми ово баш упада у очи.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Росси́я

Postby B.Centrale » Fri Sep 15, 2017 11:58 pm

Bravo za ove info, interesantno i informativno! Kao nekad na forumu!

Meni je sve ovo previse cudno, nista ja tu ne kapiram. Ceo fazon prevazilazi granice navijacke price, od tih prelaza iz ekipe u ekipu, MMA boraca i aktivnih sportista u redovima, pa do ovoga sto navodi MGP.
Da sam se rodio u ovo vreme, tribina me nikad ne bi videla. Prosto mi se cini da je faktor ljubavi prema klubu maltene najnebitniji kod gro likova.
bologna centrale

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Росси́я

Postby друг члан » Sat Sep 16, 2017 12:24 am

Nemoj da sputavate ljude svojim upisima da pisu o ruskoj sceni. Ona je takva kakva je, a vas licni utisak je samo vas.Svakako je zanimljivo za procitati,i momci samo napred-Dopadalo se to nama ili ne to je njihov fazon, i oni se toga drze.Bolje da su borci i da podpadaju pod uticaj drugih nego da im se desavaju ubistva kao kod nas.Mi bar nemamo prava nikome da se cudimo, najsveziji primer sa mladim Demirom, Bog da mu dusu prosti.
Choose Life

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sat Sep 16, 2017 12:41 am

Sve se uglavnom deli na Spartak i Cska jer jebes ga to su najpopularniji klubovi u zemlji to ti je ista prica kao i kod nas,svi gledaju u centar zbivanja,svi bi da nose majice "kultnih" ekipa i da imaju tetovaze.Inace ima mnogo jakih ekipa na sve strane Rusije al svi su za nekog.Jedino je Peterburg posebna prica za sebe al na tolko mnogoljudni grad i na broj ekipa koji ima,uvek su bili u senci Moskve.Npr nikad nisu napravili neku vecu akciju u prestonici dok su se u svom gradu uglavnom branili od svih zivih,a svi su im dolazi na penal.Sad na drugu temu da se osvrnem.Ne moze mi niko reci da oni nisu navijaci.Jer tamo nisu gotstovanja da prepisas i zbog akcije od po par minuta prelaze se po hiljade kilometara.Ako je nekom vise navijacki da se "potuce" tako sto ce pobacati baklje i ko zna sta uz to a prsa u prsa retko kad ce i videti i pravi kontakt,to je njegova stvar.Lako je reci oni treniraju i tako dalje,sta smo mi "bolji" od njih?.Stvar je samo u mentalitetu i duhu naroda.Vecina Ruskih ekipa nit je gabaritna nit nagruvana,momci jednostavno u treningu.Druga stvar nikad nece poricati poraz i jos milion nekih stvari,zato mi na njih gledamo na cudake koji nemaju veze s vezom.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sat Sep 16, 2017 12:46 am

Oni nisu navijaci to su kriminalci:D Oni nisu navijaci to su kjokoshin kai borci:D Ko hoce da razume razumece:)

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Росси́я

Postby друг члан » Sat Sep 16, 2017 12:49 am

Rusi su jednostavno takvi,ratoborni.Preko posla sam proveo dve godine u sibirkim zabitima i upoznao dosta rusa.Kod njih je najnormalnije da ljudi koji piju zajedno,sporečkaju se,posvadjaju,izadju napolje fer se pobiju i sednu opet za sto da piju.Totalno nezamislivo za nase uslove
Neobazirite se na komentare,samo pisite dok god ima materijala
Choose Life

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Росси́я

Postby МГП » Sat Sep 16, 2017 1:13 am

Друг члан нисам имао намјеру Ултраса и 1914 спутавати у даљем писању, и мени је занимљиво читати да искрено кажем. Тачно је да су што се тиче менталитета за неке ствари бољи од нас, само кажем да ми ово око утицаја није јасно, то је све. Разумијем и Ултрас шта је хтио рећи за Спартак и ЦСКА и поређење са нашим случајем. Наставите писање, немој да вас ико спутава а најмање ја.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sat Sep 16, 2017 1:16 am

Ruskie Vpred! To im je poklic sa bilo kim da se posibaju sa strane i jos ne znam da je bilo koja ekipa popusila batine dal na klupakom nivou il na reprezentaciji kad su svi zajedno.Najveca sramota je bezanje, kod njih ces retko videti bezanje jer sve ocigledno dozivljavaju na drugaciji nacin dal dali il dobili batine.Npr tuca u Kijevu,kada su Bokseri i Independent Crowd izakcijali hrvate BBB.Goloruki su napali BBB(naoruzani) u skoro duplo manjem broju(40 na 70) u trecem zaletu sravnili Boyse sa zemljom, vecina onako iseceni i izlomljeni od stangli i flasa.To je stanje duha nista vise.Inace murija spasava Boyse kad su upali na kraj tuce jer su ovi hteli da se izivljavaju na svakom ko je lezao a lezalo ih je dosta.Svi znaju sta je "Ruski stil" al retko ko zna za "Ruski dobiv"(izivljavanje na vec savladanom protivniku).To dobijaju oni koji zasluze u tom slucaju Boysima se posrecilo.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Росси́я

Postby Новосадиста » Sat Sep 16, 2017 2:05 pm

Занима ме једна ствар, да ли Зенит има провинцијске екипе, и да ли неке од екипа ван Питера и Москве падну под њихов утицај, тј да ли је то уједињење са великим екипама само са Московским великима или има примера и у Питеру?
стадион-место народног бунта!

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sat Sep 16, 2017 2:18 pm

Новосадиста wrote:Занима ме једна ствар, да ли Зенит има провинцијске екипе, и да ли неке од екипа ван Питера и Москве падну под њихов утицај, тј да ли је то уједињење са великим екипама само са Московским великима или има примера и у Питеру?


Ima ih svuda po Rusiji.Ovo su najkvalitenije koje znam Rasvet i njihov podmladak Peresvet(iz Moskve),Bela Reka(iz Ufe),Mobile ima svoju sekciju u Saratovu,Snake Firm ima svoju sekciju u Niznom.Imaju bratstvo sa navijacima Urala(pogotvo Zenitova ekipa Nevski Sindikat i prva ekipa Urala Rittern).Prica se da ce mozda WPF(Novorosisk) stati pod Zenitov Uticaj.To je jedna od najjacih ekipa na jugu Rusije.

Rasvet
Image

Peresvet
Image

WPF mladji(Novorosisk) na Zenitovom mma turniru
Image


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests