Росси́я

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sat Oct 14, 2017 1:37 pm

Гуера wrote:Занима ме пар ствари, па кад већ одговарате, ајде да и ја питам...
Каква је ситуација са навијачима Химкија? Јебига годинама су играли прву лигу и да ли је баскет клуб повезан са фк? Да ли је ФК Москва имала неку екипу, они су се нешто појавили тамо 2005/2006 играо Вукић, био Божовић тренер, остали ми у глави а не сећам се да сам виђао неке навијаче...
И за крај шта је са ЦСКА баскет навијачима? Читао сам да је ту неки бојкот на снази али опет има неке две групе које долазе, појављују се



Himki ima dobru ekipu samo sto se necimaju previse sa idenjem na utakmice(U poslednje vreme ako ih ima do 50 na tribni,dok su pre mogli da skupe 200 ultrasa na utakmicama).Postoje tri hul ekipe Vesna,Boors,Hovrino,pre je postojal i cetvrta LSR,ali je ugasena samovoljno.Glavni rivali su im navijaci Saturna.Najakitvniji su Vesna i njihov podmladak koji su u koliciji sa SD(Zelenograd) imaju tuce portiv jakih ekipa Meteor(Fakel),Smena-Snake Firm mladji(Zenit),Cosmo Trains(Loko),Ivanovo,Saturn,Yaroslavl.

Vesna,Hovrino,Boors(stara slika)
Image

Vesna(stara slika)
Image

Grafit hul ekipa na stadionu
Image


Sto se tice kosarkaskog kluba i fudbalskog kluba Himki nemaju dodirnih tacaka.Dva razlicita kluba.


Nikad nisu CSKA-ove hule ekipe(sem pojedinaca) dolazile na basket(jedino kada gostuju Partizanu),dok na hokej utakmice dolaze sa ozbijnim sastavom kada igraju protiv Spartaka.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sat Oct 14, 2017 7:44 pm

Ruska murija pohapsila Sektu I Boksere koji su trebali ici u Nemacku na dogovorenu tucu sa Poljacima

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sat Oct 14, 2017 11:34 pm

14.10.2017. Санкт-Петербург. The Union (кб) ~45-50 человек накрывают зал с тренировкой Коалиции и МХ ~20 рыл. Победа кб
Tuca proslog vikenda Gladiajtori protiv Bande Sveda pobeda Gladijatora za 3 minuta

niloas
Posts: 45
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:03 pm

Re: Росси́я

Postby niloas » Sun Oct 15, 2017 2:49 am

1914 mozes li da napises ko je akcijao u istanbulu prije par godina na kosarci od cska ekipa kada su pokupili neke zastave ili je to pak bilo u moskvi nisam siguran !

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sun Oct 15, 2017 10:29 am

@Nicolas Ne znam koje ekipe su akcijale.Znam samo da su valjda uzeli dve zastave,jednu od Galate(u Istanbulu),drugi od Fenera(u Istanbulu)na razlicitim.Obe su mislim date grobarima.Galatov je zapaljen kada je ubijen Jagoda,dok je Fenerov zapaljen na gostovanju Novom Pazaru(u bratskim odnosima sa Fenerovim).Ne znam koliko te turske zastave imaju tezinu.

@Ultras znaci ipak sam bio blizu kada sam reako da su ucestovali Banda Sveda :D .Svaka cast GF96 na pobedi,pre dve godine su isto posle 3 min dobili Snake Firm.Ostalo im je jos da se osvete za poraz od Music Hall(mislim da je livada bila 2012) i Brigadirma( na neresenoj livadi 25 na 25 pre jako puno godina).Surova dominacija Spartakove top 3 ekipe trenutno u Rusiji,samo je pitanje dokle ce moci da izdrze,posto se uvek neka jaka ekipa uzdigne ili padne za kratko vreme.

Nisu mi jasni ovi Poljaci zasto protiv najjacih Ruskih grupa hoce da se tuku sa velikim brojevima boraca.U takvim uslovima nemaju sta da traze(jedino ako dolaze u jakim kolicijma)zato sto Spartak,CSKA ili cak Zenit imaju jednostavno vise kvalitetnih boraca.Jedino gde mogu da ih iznenade je do 20 ili 15 boraca gde moze da dodje do izrazaja njihova masa i steroidi.Bas me interesuje koje hteo da izadje na crtu Spartakovim ekipama do 50 boraca.Jedino ko trenutno ima smisla je kolicija Ruh+Widzew+Wisla.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sun Oct 15, 2017 11:01 pm

Svaka cast matori :D Da akcijaju konstanto i mislim da nikad jaci nisu bili u svojoj istoriji kao sto su sada,prve tri ekipe u Rusiji sto se tice aktivnosti.Ostaje zal za tom tucom protiv Poljaka al i ona ce se desiti sigurno.Uglavnom koliko sam skontao Rusi su zajebali stvar,al sto se tice Poljaka kod njih murija spreci svaki vikend neku ferku.Prva tuca sto je trebala da bude izmedju Poljaka i Rusa 100 na 100 propala je jer su Poljaci zajebali stvar dal su odrukali muriji il nesto tako ne secam se,al posle par meseci sastali su se 60 na 60 u Litvaniji.Kazu da bi ovo bila najjaca tuca u istoriji u evropi da se dogodila,al nisam skontao protiv koga su se trebali sibati,verovatno sa nekom od najjacih koalicija.

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Росси́я

Postby chevanton » Mon Oct 16, 2017 12:03 am

samo mi nisu jasni ovi upadi na trening i tuca 50 na 20 a poznati su po tom fer pleju.Nikako ne mogu to da svarim cemu potreba za tim

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Mon Oct 16, 2017 12:10 am

To ti je ulicna akcija a ne livada,dobili dojavu verovatno i izakcijali,najbolje bi bilo da su se vratili za Moskvu posto ovih ima manje :D Pre par godina su im isti ljudi upali na neki bokserski turnir tj pokusali da udju a ovi zakljucali vrata zabarakadirali.Uniona bilo 130 ovih 100

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Росси́я

Postby chevanton » Mon Oct 16, 2017 12:44 am

dobro reci mi tvoje misljenje sta bi uradili da je ovih u hali bilo 100,120 jer sam ubedjen da su znali manje vise tacan broj inace ne bi dosli sa samo 50 ljudi.

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Росси́я

Postby trigger » Mon Oct 16, 2017 1:31 am

Meni je totalno neverovatan taj stav ruskih ekipa o ratu u Ukrajini. Mislim ok kao mi smo pravoslavna braca, zavadili nas krvnici sa zapada dza bu al jebote poceo je rat i tu nema nazad, ako je ocigledno da te dobar broj ukrajinaca mrzi onda vise ne mozete biti braca prosao voz prosto.

I mi i Hrvati smo u sustini braca, pa su se svakakva sranja izdesavala i sad nema nazad vise nismo :)

Zamisli ne dao Bog neki sci fi scenario rata u fazon Crnoj Gori, Srbi protiv Milogoraca i kao srpske grupe neutralne jer ono braca smo svi skupa.

Mada kapiram da tamo ima uticaj i taj neki ideoloski faktor (fazon ukrajinci su neki satro desnicari, fasisti sta god, a kod prorusa neko mesano meso ima svakakvih) a to je tek tezak debilizam.


Kad sam kod debilizma, nema veceg od ovih dogovorenih tuca fazon u Litvaniji jebenoj. Ruska ekipa protiv Poljske u Litvaniji, nit igraju ti klubovi medjusobno nit ista, biju se ljudi sami za sebe, dodirnih tacaka nema sa navijanjem, klubovima, ni sa cim.

Cela ta scena njihova mi je u sustini mega debilna(neko ce reci bolje i to nego da se ubijaju ko mi i bice u pravu) al aj da ne mracim ako mi se ne svidja ne moram da citam/pisem. :D

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Mon Oct 16, 2017 1:48 am

Dojavu su sigurno imali da ovi treniraju tu I tu tad i tad,e sad kako bi oni znali da ovih ima 30(ne 20) moglo ih je biti koliko hoces napali bi ih sigurno.E kao ,Ima ih vise ajmo mi nazad.To apsolutno nije problem ekipe koja akcija dal ovih ima ovoliko ili onoliko.Pre par godina RBW je proslavljao rodjendan negde u Moskvi i neki clanovi su lagano sami sebi odali lokaciju kaceci slike sa rodjendana.Union saznao lokaciju i u pola sata skupio 60 ljudi otisli tamo,nalupali ih I poskidali majice svima.Ovih je bilo 30 40.Sad ti meni reci da li su oni znali brojku CSKA huligana,verovatno da nisu jer da su mogli da skupe 180 ljudi za upad oni bi upali sa 180 ljudi.
@trigger Drugaciji su od nas sto se tice toga(Jer praktikuju i livade)Uglavnom sad u evropi svuda imas tu pricu,jedino je nemas na Balkanu.Zasto je to tako odgovor verovatno svi znaju a nema veze sa pricom sta je navijacki a sta nije.

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Росси́я

Postby trigger » Mon Oct 16, 2017 2:34 am

Sta znam ja bih rekao da ima na tim nekim fejk "steroid" scenama Rusije, Ukrajine, Poljske, Skandinavije pa i Nemacke recimo.

Al ono to je vise stvar ukusa, ja mnogo vise postujem/gotivim Zabare il Grke recimo iako bi ih uneredili ovi livadasi gore svakom prilikom.

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Росси́я

Postby chevanton » Mon Oct 16, 2017 3:59 pm

ja licno izuzetno postujem ruse,pogotovo spartak pa samim tim i union jer znam o kakvim se mangupima i huliganima radi,samo kazem za konkretno ovu akciju da meni i nema nekog smisla.A kod nas nema na ruke jer su ljudi puni sujete i kompleksa nedo Bog da dobiju batine dok ruse zabole kara posibace se u svakoj varijanti dal na ulici dal na livadi

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Росси́я

Postby Космет је Србија » Mon Oct 16, 2017 5:59 pm

Зенитовци већ дуго фурају ову огромну ударну заставу кад играју кући мислим чак и на прошлом стадиону да су то радили. У чему је ствар и да ли хулси иду на домаће и гостујуће пошто мислим да на гостовањима каче заставе подгрупа. Хвала.

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Mon Oct 16, 2017 6:52 pm

@Космет је Србија Idu Zenitovi hulsi na domace utakmice samo sto ne iznose zastave zbog problema sa zakonom.Mislim da su samo kada je ultras ekipa Mladi(prate Zenit 2) slavila svoj rodjendan stavili njihovu zastavu preko ograde.Inace manje vise se udrane Zenitove ekipe imaju zastave(koje ugalvnom nose na gostovanja),sem Bande Sveda koje opste ne furaju zastava i MH koi jako retko nose.

@Ultras Kazu da je kolicija WRW+Elana(trenutno najjaca kolicija u Poljskoj) trebla da izadje na crtu Spartakovim ekipama(Skola,Avangrad,Banda Boksera,Olimp-njihova ekipa iz Voroneza) do 50 boraca u Nemackoj.Mislim da su vodili Gladiatore,Wild Boars ili SKS(Torpedo) umesto Olimp,imali bi sigurnu pobedu.

Pisacu o Sinik Yaroslavl.Hule ekipe su im Варяг i Free Firm,imaju i matorce East Side ali nisu aktvini na ulici.Варяг su dobri sa Jugend(CSKA)cak mislim da su se i neki clanovi borili za njih,dok su Free Firm dobri sa Ополчение(Volga NN).Glavni neprijalteji su im Nizni Novgorod(oduzeli zastavu jednoj od gavnih hul ekipa,ali su im vratili),Himki,Loksi,Saratov,Voronez... manje vise svi u provinciji.Free Firm+Ополчение su bas aktivni po par livada u godini,a i akcijaju na ulici,dok Варяг i ako su jaci od Free Firm nisu toliko aktivni.

Варяг i Free Firm(stara slika)
Image

Варяг na treningu(stara slika)
Image

Clanovi Free Firm+Ополчение
Image

underground
Posts: 38
Joined: Sat Mar 12, 2016 3:44 pm

Re: Росси́я

Postby underground » Mon Oct 16, 2017 9:20 pm

1914 wrote:
chevanton wrote:nekoliko puta su ruske ekipe imale priliku za napad na delije zanima me tvoje misljenje zasto se to nije i dogodilo,a imali su dve lepe sanse u moskvi pre par godina i letos u krasnodaru



Jednostavno nisu naostreni na nas,a i cene brastvo nasih naroda(kod navijaca je to vise izrazeno nego kod obicnog naroda).Tesko ces videti da se tamo skupljaju top ekipe u velikom broju da bi akcijali protiv nasih grupa.Zenitovi su cak doneli akt o nenapdanju Delija kada im je gostovala Zvezda valjda 2004.Sve Zenitove ekipe su ispostovale,sem Kolicije(bili mladi zeljni dokazivanja) koja na kraju nije dospela do Delija.Tadje Yaroslavka je vratila Ultra Boys-ima otetu zastavu Senjak(koja je ukradena zajedno sa GF96 zastavom,mada Gladiatori su morali na livadu protiv Yar,i ako su izubili dobili su zastavu nazad)koju su mogli da daju Grobarima bez problema da je zapale.


2014 godine nisu napali samo iz razloga sto je te nedelje u Moskvi bilo na snazi primirje zbog nekog turnira hool ekipa
zapad je desno

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Росси́я

Postby chevanton » Tue Oct 17, 2017 1:59 am

covek koji drzi ovu temu napise nesto i ja mu iz postovanja neodgovorim i sad ti upadas sa ovom nebulozom?dolazili su ispred hotela pratili sve i odustali od akcije kakvo bre primirje ne lupaj

underground
Posts: 38
Joined: Sat Mar 12, 2016 3:44 pm

Re: Росси́я

Postby underground » Tue Oct 17, 2017 9:29 pm

Rusi postuju odredjeni kodeks to manje vise svi znamo. Memorijalni turnir koji je organizovala Yaroslavka u cast 2 njihova nastradala clana odrzan isti taj vikend kada je bilo otvaranje Spartakovog novog stadiona.
Mogu momci koji drze temu lako to da provere i potvrde.
Ajde paljba,nemoj da etiketiras ljude i pises o necemu ocemu nemas pojma.
zapad je desno

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Росси́я

Postby chevanton » Tue Oct 17, 2017 9:44 pm

sta su trazili vece pre utakmice kod hotela sa 10 kola,doneli cvece?eto nek provere momci da je tako i bilo

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Oct 19, 2017 12:36 pm

@Ultras ko je sve u Korpusu? Ja znam za ЧД(Ворноеж),Simple Boys,mislim da su jos Evil Crew(Kursk),Mjollnir firm(Rotor Volgograd).

Idemo dalje sledece cu pisati i o grupama i ekipama iz Niznjeg Novgorda.Postoje su dva rivalska kluba Volga NN i Nizni Novgorod koji su zavrsili u amaterskom takmicenju,dok trenutno najuspesnji klub Olimpiyets ima grupicu navijaca,ali nema huligane.

Kod Volginih navijaca sve se vrti oko dobre mladje hul ekipe Ополчениe i ultras ekipe Active lads.Imaju jos par manjih hul ekipa(tipa V-troop,Armada,MFN)ali ne znam sta je sa njima.Ополчениe veoma aktivan ekipa na ulica i livadama.Prosle godine su izubili posle dobre borbe od Snake Firm+Loggers Troop,a imaju i pobedu protiv Jungvolk i njihove sekcije iz Niznjeg.Prvo su bili u koliciji sa Vesnom(Himki),ali su prekinuli sa njima i vec par godina furaju sa Free Firm(Shinki Yaroslavl).Glavni rivali su im NN,Loksi,Saturn.

Ополчениe
Image

Lokalini klub Nizni Novgorod ima tri solidne hul ekip United Force (treba da padne tuzba Radovca zbog kradje imena :)) ,N'style i Young Team.Nisam primetio da imaju prijatelstvo sa bilo kim,to ih cini lakse mete za Ополчениe+Free Firm,dok kada bi se sprijateljili sa nekom grupom iz regije bili mozda cak i jaci.Glavni rivali su im Volga,Shinnik,Saransk.Porsle godine je trebala da bude livada izmedju UF i Sorting Style(Spartakova ekipa iz NN),ali lokalna sekcija Sector A je to sprecila napadajuci Spartakovce.

UF
Image

N'style+Young Team pre par godina trazili rivale po gradu
Image

Spartakovci imaju dve hul ekipe dobru Sorting Style(koji su u Incognito team) i Crveno Beli Nizni Novgorod.Sorting Style uz Ополчениe(Volga) sigurno najaktvnija ekipa u Gradu.Dosta livada sa mladjim CSKA ekipama.

Image

Takodje Jungvolk(CSKA),Snake Firm(Zenit) i Sektor A(Dzrezinsk) imaju svoje sekcije u gradu.


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests