Росси́я

Durlanac
Posts: 194
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:22 pm
Location: Durlan City

Re: Росси́я

Postby Durlanac » Sat Aug 24, 2019 2:57 pm

Spartak - CSKA 19.08.2019

Image

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Aug 27, 2019 12:38 pm

16 godina hul ekipe Anomalia Firm iz grada Zeljeznogorska koja prati fudbalski klub Orel(udaljenost gradova malo vise od 100 km).Uglavnom su uradili uspesnu smenu generacije(sastav sada vecinom cine momci od 20-21 god) i najaktivniji su sto se tice livade na Orelovoj tribini.

Image

Image

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Wed Aug 28, 2019 6:30 am

Zenitovci u cast rodjendana ekipe,izbacili video tuce od prosle godine protiv mladjih Gladijatora,koju su na kraju dobili.Posle pet minuta sibanja malo je verovatno da ovde ljudi nisu fasovali neke prelome,tvrda tuca.
https://m.vk.com/video178367322_4562392 ... 364_260356

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Aug 28, 2019 12:42 pm

To je ta livada,bog zna koliko ima interesantnih livada da ni ne znamo.Svaka cast momcima iz 5 Uglov(pokazali su da su tvrda ekipa koja fura saomostalnu pricu koliko znam) sto su uspeli da pobede 'rezervni' sastav mladjih GF.

15.09.2018. просмотр ЮГ (кб) vs "5 Углов" + просмотр (сбг). 14х14. 4,20 мин победа сбг.

Image


Mordovija Saransk-NN

Oko 30 huligana Niznjeg(UF+N Style) se uputilo u Saransk,mada koliko znam hul ekipa Light Front iz tog grada nije aktivna.

Image

Image

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Thu Aug 29, 2019 6:06 pm

Danas spratakova ekipa iz Himkija Folkssturm proslavlja 8 godina postojanja.Jedna od zatvorenijih ekipa.
Image
Evo jedna zajednicka sa ciganima na turniru u Moskvi.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Sun Sep 01, 2019 12:13 am

Danas top livada izmedju Sprataka i Zenita sutra je derbi.Banda Tuka protiv Bande Sveda 40 na 40 posle 1 minut uverljiva pobeda Zenita.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Mon Sep 02, 2019 6:07 pm

Tacnije

31.08.2019. Туки(кб)+ Ягеллонии Белосток(7)+Локо Пловдив vs Банда Шведа+Мобилы+Дикие (сбг), 23х27, 1 мин, победа сбг.

Sastav Zenita
Image

Spartak-Zenit

Image


Secanje na teroristicki napad u Rusiji
Image

A.Tula-CSKA

Image

Image

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Mon Sep 16, 2019 6:30 pm

Kruze informacije po netu da je Avangard(spartak) dobio na livadi Koaliciju I Snejk Firm(zenit)za jednu minutu.30 na 30 bila tuca.Ako je info tacan,onda svaka cast jer su nezavisno isli bez Skole,a to se nije bas dugo desilo.
Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Sep 20, 2019 1:22 pm

Mislim da su Avangard imali ispomoc od mladje Skole,posto ne mogu oni sami da skupe toliko kvalitetnih glavnih boraca.


20 godina TMS- jedne od dve glavne hul ekipe Torpda Moskve.

Image


Novosti iz Novosibirska

Turnir u cast svoja dva bitna pognula(2013 god u saobracajnoj nesreci) clana.Ucestvovalo je 8 ekipa

Image

Image


Takodje je osudjen jedan njihov dvadeset cetvoro godisnji huligan na 8,5 godina zbog ubistva navijaca Eniseja u tuci

Image

Snimak ubistva i tuce


1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Sep 24, 2019 12:46 pm

5 godina perspektivne ekipe iz provincije Lucky Punchers(Salyut Belgorod) koja je pod Skolom.

Image

Image


Protiv Kaluge sada nedavno
Image

Torpedo Moskva
-Saturn

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Sep 26, 2019 1:16 pm

Dve grupe koje prate fudbalske klubove Avangard Kursk i Reutov bojkotuju svoje klubove zbog neslaganja sa upravama,pa su nasli druge zanimacije.

Ekipa Rezerve (podmladak od Legion 46) prati ragbi klub koji je gostovao Belgorodu,dok Varvari idu na zensku odbojku

Image

https://vk.com/rezervnews?w=wall-121951399_4423&z=video-121951399_456239093%2Ffc648939628c604d2a%2Fpl_post_-121951399_4423

Dok grupa Reutova prati zenski fudbalski klub,hul ekipe su im veoma aktivne na livadi.

Image

22.09.2019. Просмотр Штрафбат (кс) + Енотья Стая (Реутов ФК) vs просмотр Батиат (кб), 10х10, 1.30 мин, победа первых


10 godina hul ekipe Canibals(Dinamo Moskva).Tvrda ekipa sto mladji,sto stariji.

Image

Image

Certanovo-Shinik Yaroslav

Image

Vidim hul ekipa Free Firm prisutna,dok ne znam sta je sa hul ekipom Vragi(pojedinci idu na utakmice)

Kup Fakel-Arsenal Tula

Image

Image

Image


Istorija rivaliteta Fakel-Tula

2003- Воронеж-Тула 38 на 50, победа Тула
2004- Воронеж-Тула 50 на 50, победа Тула
2004- Rebels(Воронеж) - Тарусса 13х13, победа Тула
2005- young Rough Boys(Воронеж) - double Young Hunters(Тула) 12х12, победа первых
2005- Елец. Брянск+Тула(27) против Воронеж+Липецк(50), победа первых
2007- общак Воронежа - общак Тулы 75х100, победа Тула
2008- общак Воронежа - Shady Horses(ЦСКА)+Young Hunters(Тула) 47х38, победа первых
2008- Тула - Воронеж 25х25, победа Воронеж
2015- Воронеж-Тулa 50 на 70 победа Воронеж

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Росси́я

Postby ElPadrino » Thu Sep 26, 2019 6:07 pm

Samo rokaj 1914 brate, mozda izgleda kao ne prati niko, ali evo ja prvi procitam svaki post. Ako imas materijala za raspisati se kao Molossi za zabare, slobodno rokaj. :)

Inace zanima me kakva je situacija sa grupama u manjim gradovima tamo u smislu kako na njih gledaju lokalci ? Kod mene u gradu a i u vecini gradova osim BGa mozes imati dosta problema zbog te male sredine, od izbjegavanja, osudjivanja, pa do lake mete za muriju i ostale 'lovce' pa me zanima kako na te ljude gledaju u Rusiji i kakav je uopste sastav njihovih ljudi na tribini ? (i po 'profesiji' a i po godinama)

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Sep 27, 2019 12:24 pm

ElPadrino wrote:Samo rokaj 1914 brate, mozda izgleda kao ne prati niko, ali evo ja prvi procitam svaki post. Ako imas materijala za raspisati se kao Molossi za zabare, slobodno rokaj. :)

Inace zanima me kakva je situacija sa grupama u manjim gradovima tamo u smislu kako na njih gledaju lokalci ? Kod mene u gradu a i u veci gradova osim BGa mozes imati dosta problema zbog te male sredine, od izbjegavanja, osudjivanja, pa do lake mete za muriju i ostale 'lovce' pa me zanima kako na te ljude gledaju u Rusiji i kakav je uopste sastav njihovih ljudi na tribini ? (i po 'profesiji' a i po godinama)


Negledaju ih sigurno pozitivno( jedan deo navijaca je u nazi fazonu,drugi deo njih je u Perun,Svarog fazonu :mrgreen:,treci u hipster fazonu ),a i vlast moze mnogo lakse zabraniti manje grupe iz provincije nego velike iz Moskve i Pitera ,prvenstveno zato sto ove manje ne mogu da organizuju velike proteste, nisu toliko povezane sa vlascu i politicarima(na primer navijaci Spartaka i CSKA su morali da prikazu koreografije Welcome to WC 2018 koje su naredjene od strane vrha).

Takodje grupe iz provincije su postale mnogo zatvorenije sto se tice objavljivanja svojih sibanja bas zbog represije.Na primer Orel ili Kursk vec par godina neobjavljuju svoje livade ,a aktivni su.

Sto se tice sastava u provincij se huligani manje cimaju idenjem na utakmice(uglavnom kada igraju protiv svojih rivala dodju u boljim sastavima),a i u uglavnom imaju manji prosek godina huligana (otprilike do 25 godina),brze ih prodje taj djir za sibanje,nego ove u Moskvi ili Piteru.Sto se tice profesija ima svakakih ljudi(od izbacivaca,taksista,vatrogasaca do advokata,ima slucajeva koji su batalili pricu i zamonasili se) a i najbitnije neloze se na kriminal toliko kao mi,Italijan ili Poljaci.

Leljivko
Posts: 19
Joined: Thu Dec 14, 2017 1:31 am

Re: Росси́я

Postby Leljivko » Mon Sep 30, 2019 2:51 pm

Mladji Gladiators firm'96 (Spartak Moskva) vs Mlada Sparta (Sparta Prague). 15vs15, 1min, Pobeda Gladiatora

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Oct 01, 2019 12:59 pm

Kup Torpedo Moskva-KS Samara

Image

Ultras ekipe Samare i Kubanja su usli u bratstvo.Videcemo da li ce to uraditi i huligani.U Samari trenutno prisutno tri hul ekipe koje pruzaju podrsku lokalnom klubu,a to su Funeral Crew(zastava 63),North Side i Young Rats,ne znam sta je sa Senkama,dok Juniors su fight klub.

Kup Cernomorec Novorosijsk-Ural

Image

Obelezavanje bratstva sa navijacima Spartaka iz Anape

Kamaz-Spartak

Image

Image

Ne znam koja je prica sada tamo posto je vlast ugasila hul ekipu Autograd crew koja je vodila tribinu.


3 divizija Moskvske oblasti Serpuhov-Podolsk

Image

Image

Sudar regionalnog projekta Skole i podmoskovske ekipe.

29.09.2019. Incognito team mladji (кб) vs YRG + проверка (Реутов),10х10, 2 минуты, победа кб

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Росси́я

Postby Modus Operandi » Sat Oct 05, 2019 6:53 pm

1914 wrote:
Sto se tice sastava u provincij se huligani manje cimaju idenjem na utakmice(uglavnom kada igraju protiv svojih rivala dodju u boljim sastavima),a i u uglavnom imaju manji prosek godina huligana (otprilike do 25 godina),brze ih prodje taj djir za sibanje,nego ove u Moskvi ili Piteru.Sto se tice profesija ima svakakih ljudi(od izbacivaca,taksista,vatrogasaca do advokata,ima slucajeva koji su batalili pricu i zamonasili se) a i najbitnije neloze se na kriminal toliko kao mi,Italijan ili Poljaci.


Да руси немају ове екипе што се шибају на ливадама, нико их не би сматрао за озбиљно. Као навијачи су нула, не знају једну песму да одпевају, певају као да нису доручковали. Можда Зенит је мало напредовао ово остало јад и очај. Онда те поделе код њих на ултрасе и хулигане, шта им то значи? Хулигане не занима утакмица нити је гледају, кладим се да неки не знају ни ко игра, дођу када су ливаде да упишу плус екипи и пали кући да гледа мтв.
Што се тиче облачења то је тек катастрофа, као да видиш једног класичног дегена из jew.s.a. са оним равним качкетима и тесним бермудама само што му не пукну на дупе. Како је њих урнисала та западњачка река. Има и оних што носе оне педер тесне шорчиће , за то су их Енглези прозивали у Марсељу.
Што се тиче тог Марсеља, јесу се посрали по Енглезима али где год је била озбиљна енглеска хул екипа, Руси су се одбијали или су их заобилазили. Ватали су пијане енглезе залутале.
Шта је тек после било у следећем колу када су са острва нагрнуле остале енглеске екипе. Такође мислим да су Руси као народ негостољубиви, ми њих овде 20 пута боље дочекамо него они нас када одемо тамо, бар су ми тако рекли људи који су ишли. Да неко не схвати погрешно, велики сам русофил али сам приметио код њих неке девијације. Исто она подршка (посебно десничари) Украјини док им ти исти украјинци пале живе људе у Одеси са све руским царским заставама. Нажалост дубоко су застранили а све под изговом репресије Путина над националистима.

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Росси́я

Postby chevanton » Sun Oct 06, 2019 3:41 pm

Ima istine u tvom pisanju ali neke stvari totalno nisi u pravu.Sto se tice pevanja tu su tanki dosta nekih kratkih skandiranja slazem se da mora puno bolje.Huligani vs ultras nama nepojmivo jer se kod nas isti ljudi cimaju za sve maltene i to stoji da se vidi neki jaz izmedju tih grupa.E sad Marsej tu se ne slazem jer bukvalno su napadali 4,5 puta vece brojke pa zamisli da poleti ka tebi 50 flasa staklenih i opet su ih najurili vise nego jednom sve skupa.Vise puta sam bio gost i docekivao njih ja sam bar prezadovoljan se uvek vracao moguce da su neki drugacije prolazili.

BelgradoSud
Posts: 51
Joined: Mon Sep 24, 2018 5:47 pm

Re: Росси́я

Postby BelgradoSud » Sun Oct 06, 2019 9:49 pm

Au sto ih opljuva covece pa de izvuce toliko crnilo. Ako imas nekih iskustava sa njima daj podeli ovde da ne mislim da neosnovano pricas o ljudima. Mogu da se slozim oko nekih stvari i to u manjoj meri ali u globalu mislim da preterujes. Prvo i osnovno sto nekog cini navijacem su gostovanja. Koliko oni km pregaze za jednu sezonu mi ne mozemo za pet. Ako pricamo o oblacenju sve je stvar ukusa, ti kratki sorcevi su neke 80te fzon, a setimo se NB patika koje su Rusi lansirali pa se nadrkalo pola evrope posle. Ako pricamo o modi !ada je to meni nebitno. Mozes da nosis i File papuce ako si zgazio masu km zbog kluba ti si navijac i to je to. Ovi za huligane, evo napisa covek na nekoj od prethodnih stranica, kada sam ga pitao za Yaroslavku, tu su idu na tekme redovno. Kapiram ja da ima i onih koji su samo tu radi sibanja i livade ali sigurno je morao neko da ide na tekme i da sve to spoji. Jer mogli su da idu na boks meceve pa tamo da prave ekipu i da se sibaju al nisu. Za gostoljubivost nisi u pravu. Ja sam bio i maksimalno sam ispostovan, vise nego sto sam mogao da uzvratim. Da ne duzim sad kako su iz HK CSKA u momentu kad su culi da ima Srba u hali dosli sa tv ekipom dresovima za svakog od nas i sproveli nas na teren. Ovde dodje predsednik Paoka nama stadion zakljucan ko da je epidemija boginja. Mogu da se slozim da su kao ljudi malo drugaciji od nas i hladniji ali imaj na umu da su oni severni narod pa je to i normalno. Ali to je mala razlika, sve ostalo isto, cirka,bleja,tekma,bubanj,baklja i sta ces vise. Mislim da se malo preteruje u losoj analizi Rusa. Jeste vokalno ne mogu da navijaju kao mi, prosto takv im je jezik i podneblje, malo je to drugacije od nas, al zato ni mi nemamo muda da se sibamo na ruke. Sta oni da kazu za nas? Sto se tice Marseja mislim da tamo uopste nisu isle ful prve Ruske ekipe, a od Engleza vise nema sta da se ocekuje. Njima je organizacija 0. Sve im se svodi na mlataranje rukama i napusavanje preko murije vec godinama. Cak i te price iz 80tih su malo prenaduvane. Neke ekipe poput Milvola ,Stouka ili Lidsa se drze malo ali da se ne zajebavamo, sa istocnom Evropom ne mogu da se nose. Uostalnom Rusi su ih polupalii na ulici ne n livadi pa ovi nek seru sta hoce. Kurcili se i sirili po gradu ko 15 do 3, pa se posle vade kako su to simpatizeri.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Росси́я

Postby Modus Operandi » Sun Oct 06, 2019 11:13 pm

Не причам неосновано, упознао сам их доста...Питам двојцу из Зенита у вези Украјине они кажу то су нам браћа, реко како браћа када вас убијају у Донбасу они окрећу главе. За Крим кажу то је вековна украјинска територија, не знају сопствену историју. Московљани су још гори што се тиче тих ствари, нађе се по који нормалан од њих 10.
Углавном њихов највећи проблем је што су све то деца родитеља комуниста, због тога лакше прихватају паганизам ( што је тренд у Русији ), него Хришћанство. У почетку сам мислио да је то изузетак, међутим испаде да није и да су већина такви.
У вези туча свака им част, али као навијачи...па и швеђани су северни народ па имају две добре групе што се тиче навијања. Руси су скапирали да је туча све у навијачком животу и онда фурају тај гас. По мом личном мишљењу Пољаци су много компактнији од њих са све оним штампаним заставама из фото шопа. Руси изгледа још нису скапирали ултрас покрет, има помака код Зенитових не кажем али... Да додам да их не пљујем него пишем своја запажања после дугог анализирања. Да неко не помисли да сам русофоб.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Росси́я

Postby njasvi » Sun Oct 06, 2019 11:37 pm

navijacu pre svega klub mora da bude na prvom mestu i to ubedljivo prvom, znaci mora da ga interesuje klub tj tekme, da se nervira zbog poraza da se raduje pobedi, da ide na gostovanja, da zna igrace koji igraju za njega, ko je igracka legenda, kad je klub osnovan itd...
ne pisem sad za nikog konkretno ali ove livada ekipe mi se cine da su sami sebi smisao, kao da treniraju samo da bi se posibali i okacili grupnu sliku na net - vidi kako smo jaki i opasni, da ne pricam sad o tim njihovim prijateljstvima izmedju grupa ko skim kako kad iz kog grada koji klub, je*e ljud zbunjenog
bukvalno kao da im je livada no1, za to zive, to im je bitno i gotovo, klub je na drugom ili trecem mestu ako je i tu
04 X 1945


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests