Грчка

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Грчка

Postby lider » Wed May 10, 2017 10:13 am



ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Грчка

Postby Bruno Sulak » Wed May 10, 2017 1:59 pm

Juce sam odgledao masu snimaka sa kupa i stvarno moze se reci jedan od jacih sukoba poslednjih godina u Evropi, 20 minuta zestokog arsenala i kompletne anarhije.
Da krenemo, redom. Prvo, svaka cast glavi koja je stavila da se utakmica igra na ovom stadionu, cuj most koji spaja dve tribine :D i da pohvalim snimke sa tehnicke strane, bukvalno se sve dobro vidi, bolje nego ono rusko sranje sa gopro kamerom.
E sad, koliko sam skontao Aekovaca je doslo mnogo manje, valjda problemi neki sa kartama. Dalje, odlicno je sto se sukob desio na mostu jer ucestvuje otprilike isti broj ljudi jer je prostor ogranicen pa moze otprilike desetak ljudi da ucestvuje u prve dve linije fronta dok ostali daju stimung otpozadi stolicama, motkama, bakljama, neki cak i pogadjaju svoje u prvim redovima :D otprilike su se podjednako ganjali, aek je usao dublje medju paokove ali velika prednost aekovaca je sto su imali onu ogradu, mada i tu jedna smesna scena gde se provlace kroz ona vratanca pa jedan pokusava da zatvori, ali su se u medjuvremenu grupisali pa jovo nanovo. Isto jos jedna velika prednost je sto su aekovci imali ove dugacke stangle od po 2m, bukvalno u nekim situacijama krce put sa njima.Dobro je sto murija nije upala jer je veoma skuceno, mozda bi neko i popadao sa mosta. U par situacija pokusaj smirivanja tuce, to je valjda kad su skontali da ima teze povredjenih, cak i ubodenih pa dok ih malo ne "ozive", ali kurac opet oce neki da se sibaju, fazon ko zna kad cemo se opet videti, jedna nerealna scena gde suparnicki navijaci stoje na 10cm jedni od drugih, gledaju se u oci i onda makljaza. Onaj crnac sa plavim kacketom, je izgleda lokalac iz Atine a ne iz Marseja, on je smirivao situaciju u jednom periodu.
Bilo je i nasih ljudi tamo pa bi mogao neko da opise iz prve ruke kako je bilo.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Грчка

Postby Улични ратник! » Wed May 10, 2017 4:36 pm

Ispada da je onaj crnac neko mudo na njihovoj tribini?

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Грчка

Postby хајка » Wed May 10, 2017 5:58 pm

Знају људи рећи, Грци су овакви-онакви, смешни су, косјанери, наркомани, мршави...а показали су набилдованим истетовираним навијачима са ових простора шта су муда. Оволико муда на овим просторима нема све укупно у последњих 10 година колико су показали Грци у Волосу за 22 минута. Смешно вам је што је лик затворио врата за собом, погледајте само шта је преживео пре тога и остао на ногама.

Атина је пуна црнаца, не знам шта вам је чудно. Најбољи кошаркаш им је африканац из Атине који је велики навијач Олимпијакоса био и остао ,сад је НБА звезда. Лик је показао муда, стао уз екипу.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Грчка

Postby Улични ратник! » Wed May 10, 2017 6:15 pm

Svaka mu čast brate meni je samo bilo u prvi mah to čudno.A Grci realno imaju bolji ultra i hul mentalitet od Rusa ili Poljaka na koje se svi kod nas lože ...

User avatar
ashatoraman
Posts: 68
Joined: Tue Apr 05, 2016 9:32 pm

Re: Грчка

Postby ashatoraman » Wed May 10, 2017 6:15 pm

Image

na 1:22

izgleda kao da su ga izneli aekovi ovog matorog

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Грчка

Postby Bruno Sulak » Wed May 10, 2017 6:51 pm

@Hajka, niko ne ismeva Grke, cak sta vise vidim da vlada misljenje da su se svi pokazali odlicno i da je ovo jedna od najzecih tuca poslednjih xyz godina.
Vidim na mnogim forumima se okrenula ploca pa kazu da je ovo prava stvar nego ona rusko-poljska sranja po sumama, samo da nema bodenja i nabijanja onim sipkama.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Грчка

Postby lider » Wed May 10, 2017 7:22 pm

хајка wrote:Знају људи рећи, Грци су овакви-онакви, смешни су, косјанери, наркомани, мршави...а показали су набилдованим истетовираним навијачима са ових простора шта су муда.

Ко су ти набилдовани и истетовирани са ових простора може конкретније мало?
Оволико муда на овим просторима нема све укупно у последњих 10 година колико су показали Грци у Волосу за 22 минута. Смешно вам је што је лик затворио врата за собом, погледајте само шта је преживео пре тога и остао на ногама.

Нико не спори фанатизам и срчаност коју су показали али ти га претера. Шта сад муда су изађеш на алтетску без проблема и чим полиција крене ти запалиш на трибину. Јака муда... А овог што је затворио врата нико не подцењује и омаловажава него смешна сцена као културан лик иза себе затвара врата, тако је деловало. И реално да их није затворио 300 паокових би за секунд прошло кроз врата... није морао ни да их дира не би то ништа променило само мало смешна ситуација по мени.
Атина је пуна црнаца, не знам шта вам је чудно. Најбољи кошаркаш им је африканац из Атине који је велики навијач Олимпијакоса био и остао ,сад је НБА звезда. Лик је показао муда, стао уз екипу.

Ово је тачно ја кад сам био 20 година у Атини било је црнаца доста на Омонија тргу а могу мислити сад како је. Добро се показао у тучи нема шта, само нама је чудно да имају црнца у екипи а код њих је нормално ваљда јер су мање више сви у неком анархо левичарском фазону па је све добродошло.

Мени је смешно да многи гледају руске и пољске навијаче само кроз слику тих ферплеј туча по ливадама. Немате реално појма онда о њима, јер у тим сукобима учествује јако мало људи у односу на бројност група на утакмицама. Окачићу вам сад снимак Руса како бију на стадиону а ту нема тих шумара и ливадара. Уверен сам да Грци по снази нема шта да траже са њима. Јесу Грци луди и блесави али некако су ми само у оквирима Грче хулигани, ван Грчке нисам приметио. Нека ме неко исправи.


Како бије "ливада" :mrgreen: гледајте цео снимак.
https://www.youtube.com/watch?v=gXpq3rmF8w0
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

Сотир Миливојевић
Posts: 14
Joined: Mon Jun 13, 2016 8:58 pm

Re: Грчка

Postby Сотир Миливојевић » Wed May 10, 2017 9:25 pm

Fener - Paok, bilo je incidentno..
Jbg ako neko moze da kenja po Rusima posle Marseja onda do kurca sve.

Jel moze neko da iskopa bolji snimak desavanja ispred stadiona?

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Грчка

Postby Приштина » Wed May 10, 2017 11:21 pm

Знамо како се Супер 3 провео у Пољској, реално тако би се провели и остали, у мањој или већој мери, пошто су ови ипак најмања трибина од главних пет. У свом свету се крљају поштено, слично би се крљали и са навијачима из тих медитернаских држава верујем, док са навијачима са севера немају шансе. Потцењују људи како Пољаци моћно изгледају на улици, имају одличну масовност и организацију а мудима да тек не причамо, сад немају неке мелодичне песме, добре коеографије, лепе заставе али имају доста својих квалитета.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Грчка

Postby Улични ратник! » Fri May 19, 2017 1:40 pm

https://www.youtube.com/watch?v=FR7ao-qdwg0 Nema puno veze sa navijačkom pričom al ipak u grčkim anarho pokretima ima ogroman broj navijača.

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Грчка

Postby Србохолик » Fri May 19, 2017 2:36 pm

Они се већ десетак година макљају овако по улицама али Влада јебе па не вади. Једино што је добро је што и за најмању ситницу излазе сви на улице, без обзира како су оријентисани.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Грчка

Postby Улични ратник! » Fri May 19, 2017 3:09 pm

Pa vidi,levičari su ti koji su aktivni u Grčkoj kad treba da se ide na vlast i na muriju dok su desničari ti koji su uz vlast i koji idu protiv svog naroda.Veliki broj pandura su članovi Zlatne zore.Zanimljiva je situacija kod njih dole...

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Грчка

Postby навијај » Fri May 19, 2017 4:52 pm

Не лупај

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Грчка

Postby Улични ратник! » Sun May 21, 2017 12:02 pm

https://www.youtube.com/watch?v=ZbJJNa8uBag Gate 7 napadnuti u Turskoj...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Грчка

Postby B.Centrale » Mon May 22, 2017 3:31 pm

Sledece godine f4 u bgu, neko od turaka mora da izbori plasman, bice ludo. Nikad bolja prilika za sve i svasta.
bologna centrale

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Грчка

Postby ultrastito » Sat Aug 19, 2017 6:27 pm

"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Грчка

Postby bojan23 » Wed Sep 13, 2017 10:31 am

Image
paokovi uzeli navijacima iraklisa
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Грчка

Postby Новосадиста » Wed Sep 13, 2017 10:49 am

Јел се зна како?
стадион-место народног бунта!

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Грчка

Postby Grobar do groba » Wed Sep 13, 2017 7:58 pm

Usli im u fan klub najnormalnije i pokupili zastave,kako sam ja cuo.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests