Грчка

User avatar
Модератор
Posts: 252
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:13 pm

Грчка

Postby Модератор » Mon Feb 01, 2016 10:07 pm

Слике, видео снимци, извештаји, дискусија...

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Грчка

Postby Приштина » Tue Feb 02, 2016 12:29 am


User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Грчка

Postby Приштина » Thu Feb 04, 2016 12:08 am

ПАОКаре већ неколико година раније успешно организују гостовање у Неа Смирни. ево их пре недељу дана у купу:

Image

Иначе у Грчкој се одиграва велико срање по навијаче, власт размишља да уведе навијчке картице јер фан клубове препознаје као главни проблем фудбала тамо.
Ево протеста капије 13 испред канцеларије Сиризе пре неки дан:

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 1724
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Грчка

Postby zmijuga » Thu Feb 04, 2016 4:09 am


Peter
Posts: 59
Joined: Sun Jan 31, 2016 5:09 pm

Re: Грчка

Postby Peter » Thu Feb 04, 2016 4:01 pm

Левадијакос-ПАО

Image

Image

ПАО-Атромитос

Image

Image

Image

Платањас-ПАО

Image

Image

Image

Image

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Грчка

Postby losvolocos » Thu Feb 04, 2016 6:05 pm

Скоро сам сазнао када сам био доле да на Криту тј. у Ситији да су Зелени и Црвени у пријатељским односима што ми је било посебно занимљиво. Што наравно не важи за Хераклон и остала мјеста на Криту.

User avatar
zmijuga
Posts: 1724
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Грчка

Postby zmijuga » Fri Feb 05, 2016 12:23 am

KK Cedevita - KK Panatinaikos, 04.02.

Image

Image

Image

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Грчка

Postby Приштина » Fri Feb 05, 2016 1:28 am

losvolocos wrote:Скоро сам сазнао када сам био доле да на Криту тј. у Ситији да су Зелени и Црвени у пријатељским односима што ми је било посебно занимљиво. Што наравно не важи за Хераклон и остала мјеста на Криту.


Ситија је мало, туристичко место али опет лудило је да су они у пријатељским односима, баш ћу се распитати, више делује да су обични навијачи у питању.
Интевизира се дружење зелених и ббб, прво је било као пријатељство због заједничког противника сада полако постаје братство, у то сам се уверио када сам у Загребу видео момке обучене у Г13 мајице. Мада све то делује и мало јадно после оних дешавања са ЛШ Оли-Динамо, нешто као и покушај пријатељства Фратрије и Г7. Иначе рекао сам већ на старом форуму али опет да поновим, ограда Г13 најлепша по мени у Грчкој.

Нешто пар месеци старије од Ираклара:


User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Грчка

Postby lider » Fri Feb 05, 2016 12:38 pm

Jesu ti Gej 13 levicari u kom su uopste fazonu, kako mogu da se lizu sa nekim ko mrzi pravoslavlje? Jel zajedno sa purgerima pevaju "ko ne skace pravoslavac je"? Deluju mi ko totalni idioti kao u fazonu grobari nisu hteli sa njima kontakt pa iz neke mrznje prema zvezdi iscimase ustase da druguju?
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Грчка

Postby losvolocos » Fri Feb 05, 2016 1:12 pm

Приштина wrote:
losvolocos wrote:Скоро сам сазнао када сам био доле да на Криту тј. у Ситији да су Зелени и Црвени у пријатељским односима што ми је било посебно занимљиво. Што наравно не важи за Хераклон и остала мјеста на Криту.


Ситија је мало, туристичко место али опет лудило је да су они у пријатељским односима, баш ћу се распитати, више делује да су обични навијачи у питању.
Интевизира се дружење зелених и ббб, прво је било као пријатељство због заједничког противника сада полако постаје братство, у то сам се уверио када сам у Загребу видео момке обучене у Г13 мајице. Мада све то делује и мало јадно после оних дешавања са ЛШ Оли-Динамо, нешто као и покушај пријатељства Фратрије и Г7. Иначе рекао сам већ на старом форуму али опет да поновим, ограда Г13 најлепша по мени у Грчкој.


Знам све али за овај инфо ми је рекао лично један од припадника Г7 из Хераклона. Сад објаснио је он мени да је Ситија село али да се у том месту црвени и зелени лижу и то је баш на групе мислио. Бар сам ја тако схватио да је мислио на групе.

User avatar
Stan_Smith
Posts: 75
Joined: Tue Feb 02, 2016 6:57 pm

Re: Грчка

Postby Stan_Smith » Fri Feb 05, 2016 5:39 pm

lider wrote:Jesu ti Gej 13 levicari u kom su uopste fazonu, kako mogu da se lizu sa nekim ko mrzi pravoslavlje? Jel zajedno sa purgerima pevaju "ko ne skace pravoslavac je"? Deluju mi ko totalni idioti kao u fazonu grobari nisu hteli sa njima kontakt pa iz neke mrznje prema zvezdi iscimase ustase da druguju?


Сада су већином анархисти.
А некад...

Image

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Грчка

Postby Приштина » Fri Feb 05, 2016 6:54 pm

Питање је да ли су већином анархисти, Г13 је била и остала група са највише националиста у својим редовима у Грчкој. Први су ти који су палили турску заставу и исказивали национализам, док су ту АЕК и ПАОК били доста мекшији иако су више везани за то. Веза је настала јер су клуб кроз који је прошло доста Хрвата и некако су зготивили њих као нацију онда се и десило, чини ми се 2011. или 2010. кад је ПАО играо са Цибоном ступе у први озбиљнији контакт са БББ. Да ли је пре тога било појединачних контаката или преко нета не знам, могуће је да је то и раније кренуло али ствари су се поклопиле и иду својим током.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Грчка

Postby lider » Fri Feb 05, 2016 8:33 pm

Приштина wrote:Веза је настала јер су клуб кроз који је прошло доста Хрвата и некако су зготивили њих као нацију


Ukoliko je ovo tacno tek su retardi...
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Stan_Smith
Posts: 75
Joined: Tue Feb 02, 2016 6:57 pm

Re: Грчка

Postby Stan_Smith » Fri Feb 05, 2016 11:12 pm

Приштина wrote:Питање је да ли су већином анархисти, Г13 је била и остала група са највише националиста у својим редовима у Грчкој. Први су ти који су палили турску заставу и исказивали национализам, док су ту АЕК и ПАОК били доста мекшији иако су више везани за то. Веза је настала јер су клуб кроз који је прошло доста Хрвата и некако су зготивили њих као нацију онда се и десило, чини ми се 2011. или 2010. кад је ПАО играо са Цибоном ступе у први озбиљнији контакт са БББ. Да ли је пре тога било појединачних контаката или преко нета не знам, могуће је да је то и раније кренуло али ствари су се поклопиле и иду својим током.


Генерално код Грка временом све више анархиста се појављивало, вероватно је и политика тамо утицала на то.
Гејт 7 су најсвеснији што се тиче национализма, код Паокара постоји неколико група које су НС, али левица преовлађује, код О21 исто, С3 већином антифа, Ираклисови иста прича. Док код кипарских Грка много више НС група има.

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Грчка

Postby Приштина » Sat Feb 06, 2016 11:50 am

Свугде има једних и други, огромне су то трибине то је свасвим нормално. Ја сам само причао о конкретним потезима.

Капија 10 на Ираклис-АЕК пре два дана, да ли зато што је радни дан или куп али просечно доста:


Peter
Posts: 59
Joined: Sun Jan 31, 2016 5:09 pm

Re: Грчка

Postby Peter » Sun Feb 07, 2016 3:31 pm

ПАО-ксанти
06/02/2016
0-1

Image

Image

Image

Image

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Грчка

Postby Приштина » Sun Feb 07, 2016 10:13 pm

Један интересантан клип за лидерове анализе :D Данас на мечу Атромитос-АЕК дошло је до туче на атлетској стази између домаћих Фентагина и гостујућих Р21. На почетку клипа се види да домаћи стоје на атлетској и гађају жуте који су преко ограде у кавезу. Кључан и најјачи тренутак се догађа у 17 секунди када се код жутих врата ограде види рука редара како отвара капију или како дозива лика у кожњаку да је отвори и онда ова двојица покашавају да је затворе али бам пандорина кутија је отворена :mrgreen: И ту најебава неколико Фентагина на стази који су најближи били кавезу


User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Грчка

Postby losvolocos » Tue Feb 09, 2016 4:21 pm

Olympiakos - PAOK 07.02.2016

Image

Image

Image

Cape Fear
Posts: 5
Joined: Mon Feb 08, 2016 4:22 pm

Re: Грчка

Postby Cape Fear » Tue Feb 09, 2016 4:50 pm


Cape Fear
Posts: 5
Joined: Mon Feb 08, 2016 4:22 pm

Re: Грчка

Postby Cape Fear » Tue Feb 09, 2016 5:17 pm

Kallonis (ostrvo Lezbos) - Olympiakos 19.12. 2015

Image

Image


Platanias (ostrvo Krit) - Olympiakos 18.1. 2016

Image

Image


Giannina - Olympiakos 31.1.2016

Image

Image

Image


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests