Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Thu Jul 26, 2018 4:25 pm

Interesantna situacija sa tribinom koja prati ukrajinski klub po imenu Desna Cernigov.Jedna deo je dobar sa navijacima D.Kijeva,dok je drugi deo dobar sa navijacima CSKA Kijeva.

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Fri Aug 03, 2018 11:27 am

Evo lista svih beloruskih grupa(koje sa kim dobar i neprijatelj).Interesenatno je da najjaca tribina(Dinamo Minsk) na njihovj sceni je dobra u isto vreme sa navijacima Spartaka i CSKA Moskve.Glavne hul ekipe BWW(sa Spartakom-mislim sa Sektom ili Wild Boars),dok su Lads 82/Young Lads(mislim da ova ekipa vise nije aktivna) i Prvi Red sa Jugend i Zarija18(CSKA).

http://ofnews.info/okolofutbol-v-belarusi/

Dinamo Brest na Evro gostovanju u Grckoj

Image

Image

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Fri Aug 03, 2018 12:31 pm

Bordo-Ventspils

Image

Podrska za uhapsenog vodju Dinamo Minska
Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sat Aug 11, 2018 6:54 pm

Slavija Prag-Dinamo Kijev


Image

Image

BBB sa WBC
Image


17 godina jedne od jacih ekipa na ukrajinskoj sceni Army Legion(CSKA Kijev).Pre par godina su pruzili jak otpor Segetki(Odesa) na livadi 30 na 30.

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sun Aug 12, 2018 1:08 pm

Da dodam jos o ekipi Army Legion.Interesantno je da vecina njenih clanova dolazi iz provnicije Ukraijne,dok imaju malo prisustvo u Kijevu.Ekipe koje su u bloku Army Legion su: Little Boys (Krivi Rog), Кавалерия (Bela Crkva), B.C. Horses (Bela Crkva), Green Theater (Vinica),ne znam da li je jos neka.Takodje CSKA Kijev ima nezavisne ekipe tipa Praetorian guard(plus njihove mladje ekip Old Castle i Junkers),Trouble Company(sada nedavno su napali navijace Liverpula kada su gostovali u Kijevu),SDF(iz grada Ivanov-Frankovsk-mislim da su oni pod Preatorian guard).

Army Legion
Image

Najveca njihova livada
2008 godina AL+PG oko 135 boraca protiv Krapti Livov(150) pobeda CSKA Kijev

Image


1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Tue Aug 14, 2018 10:12 am

13.8.2018 Terror Family(Dinamo Kijev) vs Slavija Prag 12x12, 30 sek pobeda DK

TF
Image

Pitanje je koja ekipa od ove tri Capitals,Young Hope,Terror Family je trenutno broj 1 kod njih.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Mon Aug 27, 2018 12:46 pm

Cernomorec Odesa-D.Kijev

Image

Malo mi je smesan sektor od navijaca Odese koji su u hul smislu jedna od jacih grupa u Evropi,mada kod njih huligani slabo prate utamkice.Jedino kada igraju protiv velikih rivala kao sto su D.Kijev

WBC(Dinamo Kijev)
Image

Image

Rodici(Dinamo Kijev) na ulici
Image

Pokusali su da se sretnu Segetka i Rodici,ali panduri su ovaj put bili uspesnji.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Wed Aug 29, 2018 1:31 pm

WBC(D.Kijev) njih oko 40/50 napalo 30 Ajaksovca koji su bili mesani huligani/simpatizeri,pobeda DK


chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby chevanton » Fri Aug 31, 2018 12:26 pm

Jesu napadali ovi dinamovi bbb?Kad je bila ona tekma pred koju su spartakovi napali bojse.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Fri Aug 31, 2018 1:44 pm

chevanton wrote:Jesu napadali ovi dinamovi bbb?Kad je bila ona tekma pred koju su spartakovi napali bojse.


Bila je ta tekma,samo sto su Army Legion (20) napali BBB(13),pobeda AL.Kijev je zajeban grad zato sto ima dve jake jake grupe D.Kijev i CSKA Kijev koji su bili veliki rivali pre rata,sada je to utihnulo i uglavnom se samo sibaju na livadama medjusobno.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Mon Sep 03, 2018 12:08 pm

Mislim da je ovo slika napad AL(CSKA Kijev) na BBB.
Image


02.09.2018 NSF mladji(Metalist Harkov) vs Sparta Prag mladji 12x12 2,30 min pobeda NSF mladji

Starji NSF su trebali istog dana da se sibaju sa Svabama koji podrzavaju Erzgebirge Aue 12 na 12,ali se Svabe nisu pojavile.


Velika steta sto se kod Metalista posvadjale dve glavne hul ekip KCP i NSF,jedno vreme su bili broj 1 na Ukrajinskoj sceni.Zajeban je njihov grad za gostovanje zato sto imaju brdo hul ekipa(ШИЗО,AFC,SPC,Nord Kids,Brazzers,Young Crew,Blitzkrieg)spremne na akcijanje uz navedene dve glavne.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Thu Sep 06, 2018 12:19 pm

9.5.2018 Brno(Ceska) vs Бугский Гард(Nikolajev)+NSF(Metalist Harkov) 16x13+3. 1min pobeda Kolicije


Cesi(crni)-Ukrajinci(beli)
Image

Koja razlika u kvalitetu udaraca.Brno je na cesko sceni 3 grupa po kvalitetu(mozda cak i druga zbog unutrasnjih problema grupe koja prati Spartu Prag),dok ovi iz Nikolajeva imaju bas malu tribnu koja moze da skupi mozda 100 ljudi na njoj i neverujem da su bili u top grupa na UKR sceni,plus jos dosta clanova njihove hul ekipe(vise od 10) je otislo na ratiste istoka zemlje.

Image

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Thu Sep 06, 2018 7:18 pm

6.09.2018 CHzB(Banik) vs Molodost' i Derzost' (Dnjepar) + KCP(Metalist Harkov) 26x26. 1min pobeda kolicije

Kolicija
Image

Cesi
Image

Ukrajnici su za par dana pregazili sve top grupe u Ceskoj.Dnjeprani su uvek delili 5 poziciju zajedno sa Karpati Lavov na ukrajinskoj sceni.Samo imaju jedan problem,mnoge hul ekipe su im se ugasile i trenutno imaju tri: dve mladje Molodost' i Derzost',Perspektiva 14 i jednu stariju Avangrad.Ovi stariji Avangrad su 2013 godine pobedili Prag Boys(Sparta Prag) na livadi do 14 boraca.

MiD
Image

Perpspektiva 14
Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sun Sep 16, 2018 1:21 pm

Iz bloka Segetke su izasle dve ekipe Howl Volcano Firm iz grada Kropivncki i Renesans iz Odese.Pre je blok mogao da skupi 150 glavnih boraca,sada su blize cifri oko 100 boraca.Mada mislim da blok i dalje predstavlja vrh na UKR sceni sa Rodici(D.Kijev) i ako je ovo udarac za njih.

HVF(podrzavaju lokalni klub Zirka iz Kropivnicka)
Image

15.09.2018 Zalgiris(Litvanija) vs AFC mladji(Metalist Harkov) 8x8, 3min pobeda Litvanca

Image

Polako i balticke zemlje(ne racunajuci Ruse koje podrzavaju Ventspils koji su mislim zacetnici toga u tom regionu) pocinju sa livadama.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby Batke » Sun Sep 16, 2018 6:21 pm

Не чуди ме победа Жалгириса. Доста њихових клинаца је добро са млађима из Родичи па су кренули и заједно да спарингују и тренирају. Чак су једни другима ишли у испомоћ када је у Кијеву гостовала Легија из Варшаве и Лех у Виљнусу ваљда.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sun Sep 16, 2018 6:59 pm

Batke wrote:Не чуди ме победа Жалгириса. Доста њихових клинаца је добро са млађима из Родичи па су кренули и заједно да спарингују и тренирају. Чак су једни другима ишли у испомоћ када је у Кијеву гостовала Легија из Варшаве и Лех у Виљнусу ваљда.


Mala ispravka dobri su sa WBC,a ne Rodici.
Image

Ekipe iz WBC sa momcima iz Viljnusa.
Image

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Wed Sep 19, 2018 10:35 am

Napisacu za koje tribne i ekipe znam du su u bloku Segetka.Uz one dve(HVF i Renesans) koje sam nabrojao da su izasle iz bloka tu jos spadaju:

Segetka(Odessa)-ne znam tacno koje sve ekipe(sem Renesans koji su izasli) iz Odese su u bloku.
Image

Momci koji podrzavaju Nivu iz Vinice(hule ekipe Sportiwa i River Boys-koji su se totalno stopili u Segetku)

Sportiwa
Image

Niva Vinica ultras
Image

The Club hul ekipa koja podrazava Sahtjor iz Donjecka.Oni imaju jos jednu hul ekipu Cartel,ali oni furaju samostalnu pricu.
Image

Молодая Гордость hul ekip iz Poltave koja podrzava lokalni klub Vorskla.Oni su jedna od jacih ekipa na UKR sceni i imaju pobede protiv Pretorian Guard(CSKA Kijev) i mladjih ekipa iz WBC(D.Kijev).Ima jos jedna ekipa odakle po imenu Юность koja je pod Молодая Гордость.
Image

Poltava ultras
Image

Sledeca je tribina Nive iz Ternoplja.Oni imaju vise ekipa kao sto su West side firm,Good Company i Ternopil Field Army.Ne znam koja od njih je u Segetki

Image

Jos u celoj toj prici spadaju momci iz Moldavije koji podrzavaju Zimbru iz Kisnjeva,ali mali broj njihovih clanova je u Segetki.
Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Thu Sep 27, 2018 5:58 pm

Napisacu o ekipama koje prate Krivbas iz Krivog Roda i Karpati Lavov.

Krivbas prati tri hul ekipe Bratija,The Company i Jolly Gang.Glavna,najaktivnija i najjaca Bratija se nalazi pod KCP(Metalist Harkov) i ugavnom akcijaju sa mladjom ekipom od KCP po imenu WTF.U strukturu Bratije spadaju clanovi iz gradova Marijupolja,Zaporozja i Nikolajeva.Rekao bih da im je najveca pobeda(zajedno sa WTF) na livadi protiv Молодая Гордость(Poltave) posle 4 minute.Ove druge dve hul ekipe Company i Jolly gang u novijij istoriji imaju tri sibanja(dva poraza i jednu pobedu) sa Dnjeprom,Albatrosom(D.Kijev) i ekipom iz grada Aleksandrija.

Bratija
Image

Image

Company stari video


Grupa koja prati Karpati iz Lavova je po snazi 5-ta na UKR sceni i imaju bas tvrdu prvu ekipu.Trenutno mislim da imaju cetri hul ekipa Pride,Lavov city crew,GFF i Ansambl(mladja ekipa koja je najaktivnija),pre je bila i Young lions(ne znam da li su jos zivi),dok ultras ekipa im se zove Banderstadt Ultras(po nacisti Stepanu Banderi).Prijatelji su im D.Kijev i Dnjepar,dok neprijateji su im Rusi(Lavov je grad gde je najveca mrznja prema Rusima),Poljaci(grad je pre bio Poljski i postojao je klub po imenu Pogon Lavov,a napali su Legijine kada su gostavali),Segetka(zbog njihovih kontaka sa Rusima i ako su ukrajinski "patrioti",mada Harkovu nezameraju njihove kontakte sa Rusima).Glavna hul ekipa Pride je bas jaka,mada malo su oslabili zbog toga sto im je dosta clanova otislo na ratiste.U njihvoj istorji bih izdvojio tri livade protiv top ekipa:

Pobeda protiv Segekte iz 2012 godine

11.03.2012.No Comments(Динамо Брест,Беларусь) vs Pride(Львов,Украина),21x21,5 минут,победа Бреста


No Comments trenutno najjaca hul ekipa na Beloruskoj sceni

11.05.2013 Мобилы (сбг) vs Pride Львов 20×20 4.50 мин победа сбг


Mobil uz Snake Firm po snazi 4 hul ekipa na Zenitvoj tribini

Pride
Image

Image

Takodje dve velike livade sa preko 100 boraca protiv CSKA Kijev(za ovu prvu sam pre postvio video) i Segetke(Odesa) gde su obe lzubili.


1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Thu Sep 27, 2018 6:30 pm

Zabravio sam da dodam su jos rivali Krivabsu mladja hul ekipa Little Boys iz Krivog Roga koja je pod Army Legion i prate/sibaju se za CSKA Kijev.

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sun Sep 30, 2018 1:57 pm

Postavio sam sliku tribne koja prati klub Desna iz Cernigova i da imaju dve tribine,a jos interensantnije je da imaju tri hul ekipe(Parni SS,FSU i Jotunheim) i tri razlicita prijateljstva(prvi sa Sahjorom,drugi sa Rodici ,a treci sa CSKA Kijev).Cak je i doslo do obracuna u njihovom gradu izmedju Parni SS i Jotunheim i te dve ekipe se bas ne mirisu od tada.Najjaca od sve tri je FSU,ali nisu bas aktivni,dok najaktivniji su Jotunheim sto na ulici,sto na livadi.Isto intersantno je da Jotunheim imaju dosta livada protiv svoje brace CSKA Kijev.Znaci totalno sizofrena situacija kod njih.

FSU kod svoje brace Rodici
Image

Jotunheim akcijali kada u Turci bili u Kijevu
Image

Parni SS sa The Club(Sahtjor)
Image

Tetovza clan Parni SS
Image


Clanovi KCP(Metalist Harkov) su bili sada nedavno na turniru koje je organizovala Sekta(Spartak) u Mosvi.Igrali su za Lucky Punchers(Belgorod)

Tetovaza je grb KCP-а,dok onaj lik sto mu nije zamucenja face je vodja Lucky Punchers i on se siba za tri ekipe KCP,Skolu mladje i LP.
Image

Image

Ona ekipa iz Nikolajeva sto je nedavno pregazila Brno,ucestvovali su pre par godina na onom MMA turniru navijaca i pruzili su dobar otpor Lehu,dok su pobedili Prag Boys-e(Sparta Prag).Znaci bas kvalitetna ekipa.





Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: svuda.prisutan and 5 guests