Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby Banda Descontrolada » Thu Oct 04, 2018 10:08 pm

E ovi su tek pobjednici u debilnosti,prevazisli su i Ruse.
Odesini su najjaci,ali ne idu na utakmice osim protiv Dinama,ovi Desna bodre svoj klub iz dva kopa jer jedni podrzavaju Cska Kijev,a drugi Dinamo.
Slike sa nekih oranica,suma,kukuruzista,polja psenice...(cudi me da ih ne pobiju poljoprivrednici sto im gaze usjeve) i kao slag na tortu mma turnir navijaca.
Vecchie maniere!

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Fri Oct 05, 2018 11:43 am

@Banda Descontrolada-mislim da prvenstveno Segetka ne ide cesto na utakmice zato sto stu blok(savez) sa vise tribina,pa ti momci uglavnom prate lokalne klubove.Sto se tice grupe koja prati Desnu iz Cernigova za njih si totalno upravu.

Liga Evrope
Voskral Poltava-Sporting
Image

Jablonec-D.Kijev

Pre utakmice je bio okrsaj Jablonec+KKS Jelenia Góra(Poljaci) protiv Бригада Отважных+Albatros+par Capitals i North Company 40x30 minuta tuce pre nego sto su panduri uleteli.

Image

Image

Uz Rodici prisutni i FSU(Desna Cernigov)

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Thu Oct 18, 2018 6:32 pm

Naspisao sam pre da Бригада Отважных i Albatross furaju samostalno i dobio sam potvrdu.Izasli su iz WBC i stvorili svoj blok.U kojem su jos Brave Lads(hul ekipa koja podrzava lokalni klub iz Bukovine) i Power Rangers.Njihv blok je spremao sacekusu grobarima kada su igrali D.Kijev-Partizan(zabranjeno gostovanje).Uglavnom u bloku su sve mladje ekipe zeljne dokazivanja.

Бригада Отважных i Albatross
Image

Image
Power Rangers
Image

Brave Lads(Bukovina)
Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Fri Oct 26, 2018 4:58 pm

25.10.2018 HTF(2)+Capitals(6)+Бригада Отважных(1) (D.Kijev)+Zalgiris(1)(Litvanija) vs youth Rennes (FK Ren-Francuska ), 10x10. 30 sek pobeda kolicije.

Slika Ucesnika(crni Kijevljani,crveni Francuzi)
Image

Postovanje Francuzima sto su im stali na crtu.Inace prva ekipa bloka WBC-a Capitals su jedna od najcenjenih,ako ne i najcenjenija na UKR sceni.Zato sto su jedna od retkih ekipa koja nije imala nikakvih trzavica i padova u svojoj istoriji i zadrzali su se sve ove godine na vrhu njihove scene.Sada koliko vidim rade smenu generacije,a i takodje imaju kvalitetnu mladju ekipu Kids of Capital(2015-te su se sibali sa Segetka mladji do 18 boraca,livada je trajala cak 5 minuta ali su nakraju izgubil)koja im daje vrhunske udarace.

Image

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby Banda Descontrolada » Sat Oct 27, 2018 8:05 pm

Bez ikakve namjere da te provociram,ali hajde ti meni objasni koja je svrha i smisao ovoga?
Evo konkretno ovaj primjer ove tuce i ovog zajednackog poziranja Francuza i ovih izmiksovanih Ukrajinaca i jednog Litvanca.
Vecchie maniere!

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sun Oct 28, 2018 11:15 am

Banda Descontrolada wrote:Bez ikakve namjere da te provociram,ali hajde ti meni objasni koja je svrha i smisao ovoga?
Evo konkretno ovaj primjer ove tuce i ovog zajednackog poziranja Francuza i ovih izmiksovanih Ukrajinaca i jednog Litvanca.


Tako je to u danasnje vreme manje vise sve zemlje su presle na livade izuzev Balkana,Italijana,Turaka i Grka.Zapadne zemlje pokusavaju da sustignu zemlje Istocnog bloka(prvenstveno Ruse,Poljake i Ukrajince) koji su vrh huliganizma.Na livadama se sticu muda,uci se da gubis i dobijes batine,jer tu ne mozes da pobegnes(ako to uradis zavrsio si sa ekipom).Nemci(verovatno najaktivnija scena trenutno u Evropi) i Skandinavci su strahovito napredovali bas zbog tih livada.

Sto se tice slikanja danas sve grupe vole da se slikaju,poziraju i izbacuju snimke tuca.Tu si upravu i to je besmisleno i samo privlaci organe reda.

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby Banda Descontrolada » Sun Oct 28, 2018 11:32 am

Drugacije receno,fudbalski huliganizam u svom pravom i prirodnom obliku vise i ne postoji.
Ko ima muda on ih ima,nebitno je da li je na livadi ili negdje drugo.
Koliko samo znam hrabrih navijaca koji tu livadu ne vole i ne bi pristali nikad na nju.
Ovo sto ovi rade je isto kao ovaj moderan fudbal,odvratno i besmisleno.

Against modern football,against modern hooligans!
Vecchie maniere!

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Thu Nov 15, 2018 5:49 pm

Da dodam jos malo u ekipama koje prate Metalist Harkov.Dve glavne hul ekipe(KCP i NSF) kada su cinile jedan blok(Sekta82) vladale su UKR scenom.Taj period je trajao dve godine 2012-2014.Kasnije su se razisli i svaka ekipa fura svoju pricu ima svoj blok.

Kharkiv City Patriots
cine blok sa svojom mladjom ekipom WTF i Bratijom ekipom koja prati Kirvi Rog,takodje imaju clanove iz LP(Belgorod-Rusija) koji se sibaju za njih .Imaju jako kvalitetnu boks skolu u Harkovu(znam da poznati UKR bokser Denys Berinchyk tamo trenjira).Furaju braststvo sa navijacima Dnjepra,postoje i dalje kontakti sa Sektom iz Rusije.

Sada nedavno u Pragu cini mi se
Image

Slika iz Kijeva ili Harkova
Image

Sledi North Side Firm i njihov blok koji cine jos ekipe Nord Kids,YBP,Blitzkrieg,FGB(ultras ekipa),pre su jos tu bili Brazzers i Young Crew ali su ugaseni.Blok moze trenutno da sakupi 80 huligana.Interesantno je da samo 14 clanova NSF poseduje majce ekipe i oni cine osnovu.Na primer kroz njhovu mladju ekipu Nord Kids je proslo oko 100 boraca i za 5 ili 6 godina samo par nijh je uspelo da dodje do NSF majce.Dobri su sa blokom WBC( sa kojima su pre bili veliki neprijatelji,ali ih je rat u zemlji spojio),sada nedavno su uspostavili kontake sa navijacima Minhena 1860.

NSF
Image

Nord Kids,YBP,Blitzkrieg,FGB
Image


Simmer Polecats Crew su poceli kao mlada ultras(znaci koregrafije,crtanje grafita...)ekipa ,ali kasnije(tacnije 2016) su stvorili svoju hul sekciju i postali svima tvrd orah.Ima primera po UKR i Rusiji gde ultras ekipe imaju svoje hul sekcije
Image

Army of the First Capital rekao bih ako ne najstarija,onda jedna od najstarih hul ekipa u UKR.Osnovani 1996 i uradili su smenu generacija veoma uspesno.
Image

Jos ostaju perspektivna ekipa SIZO i njihova podmladak Korporacija.Pre dve godine su pruzili zestok otpor glavnim mladjim CSKA Kijev ekipma na livadi.
Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Thu Nov 15, 2018 6:46 pm

Da dodam jos da su u Rodichi usli FSU(Desna Cernigov) i jako pojacanje MiD(Dnjepar),mislim ove godine.Definitivno su jos jaci nego pre i ne znam da li bi na livadi Segetka mogla da ih dobije,dok na ulici prednost imaju Rodichi.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sat Nov 17, 2018 5:16 pm

15.11.2018"Бугский Гард" (Николаев)vs Góral Żywiec + Polonia Bytom (Poljska). 15x15. 2,30 min. pobeda Бугский Гард

Ekipa iz Nikolajeva pred utakmicu Slovacka-Ukrajina.Druga pobeda na Evro sceni ovaj put protiv solidne kolicije iz Poljske.
Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Wed Nov 28, 2018 12:27 pm

Mala ispravka kod ove tuce Nikolajeva sa Poljacima,ipak su sam bili samo Góral Żywiec(koji tu negde pripadaju u top 40 grupa u Poljskoj).

Jos jedna hul ekipa je napustila Segetku,ovaj put su to The Club(Sahtjor Donjeck),zbog toga sto vecina tih momaka zivi u Kijevu,pa nece previse da se zameraju Kijevljanima koji su primili otovrenih ruku zbog rata na istoku zemlje.

Image

Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sun Jan 27, 2019 10:18 am

26.01.2019 CSKA Kijev vs Basel(Svajcarska). 15х15, 1min 30sek pobeda CSKA Kijev

Ne znam koje ekipa je ucestvovala u livadi dali Army Legion,Praetorian guard ili mix.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sun Feb 17, 2019 12:47 pm

Olimpijakos-D.Kijev

Na gostovanje su isli Rodychi(D.Kijev)+Dnjepar.Navijaci Oly-a su istakli Rusku zastavu(mislim da su tacnije navijaci Spartaka koji navratili,pre utakmice Zve-Voj) tako da ce revans biti veseo.

Image

Image

Hul ekipe Dnjepra
Image

Frankfurtovi su gostovale Sahtjoru(utakmica se igrala u Harkovu),tako da je bilo veselo

13.02.2019Capitals + FBF + North Company (Dynamo Kyiv) vs Eintracht Frankfurt (BN i ultras). ~50 vs ~70. 5 min Win Dynamo (Kyiv)


14.02.2019 Eintracht Frankfurt vs NSF (Metalist Kharkiv) 8х8. 1,10 min. Win Kharkiv

Hteli su Sahtjorovi+Parni SS(Desna Cernigov) da se sibaju 30 na 30 sa Frankfurtovim,ali nisu uspeli.
Image

15.02.2019 Kada su se vracale svabe,napad ekipe koja se vratila sa gostovanja iz Grcke kod hotela u Kijevu.
Brigade Nassau (13)& Ultras Frankfurt vs Rodychi (Dynamo Kyiv). ~50x~50. 30 sec. Win Kyiv

17.02.2019 Jos jedna internacionalna livada
HTF (Dynamo Kyiv-crni) vs Köln(crveni) 8х8. 1,20 min. Win Dynamo Kyiv.
Image

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Sat Mar 30, 2019 3:41 pm

24.3.2019 Бугский Гард (Николаев)+Симферопол+ Брно vs top ekipa iz Nemacke(mnogi kazu Dinamo Drezden) 20(13+4+3)x20 победа колиције

Ovi momci iz Simferopola su oni koji su prebegli na UKR teritoriju,dok ekipa iz Nikolajeva je takodje pocela da fura kontake sa navijacima iz Ceske.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Mon Jul 01, 2019 11:40 am

23.06.2019 U23 BG (Nikolajev)+Simferopolj vs USP(Slovan) 7+3 vs 10 ,1min 30 sek pobeda kolicije

30.06.2019 Minhen 1860+NSF(Metalist) vs Piast Gliwice+GKS Jastrzębie 13+5 vs 13+5 ,1min 30 sek pobeda Nemacko/Ukrajinske kolicije

Imaju sasvim solidne udarace momci iz Minhena

slika kolicije 1860+ blok NSF
Image

Da dodam da su momci iz Young Lions(Karpati Lviv) zivi,posto nisam bio siguran kada sam nabrajao njihove hul ekipe.
Image

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby ElPadrino » Mon Jul 01, 2019 12:32 pm

@1914

Da li imas neke informacije kako su braca reagovala na desavanja u Zagrebu kad su popusili od splicana ? Vidio sam da su objavljivali nesto na nekom svom zvanicnom profilu.

I da li bi mogao malo sire da opises i svabe, posto vidim da ih vecina vec ima fine ekipe. Kako se nose tamo sa zakonom, bas mi je drugar pricao iz Minhena posto je bio odmah sektor pored ovih iz Minhen 1860 da je cimanje za baklje, te fantomka presvlaci se ispod barjaka cimaj se bjezi u drugi dio itd itd. Uglavnom zajebana prica.
I da li imaju hul ekipu i ovi iz Bajerna ?

Koliko sam shvatio citav istocni blok je odavno u tome, Njemacka, Skandinavija tu se prikljucili i Cesi, Slovaci, Madjari, cak i Englezi.. Rumuni, Francuzi ? Izgleda da je ostalo jos samo balkansko, pirinejsko i apeninsko poluostrvo/a. :mrgreen:

Adijedisi
Posts: 16
Joined: Mon Mar 26, 2018 10:30 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby Adijedisi » Mon Jul 01, 2019 2:51 pm

Za dešavanja u Zagrebu mogu reći da su ipak u dosta manjoj brojci mangupski napali Kolonu, podcijenili situaciju i primili poraz šta se tu sad ima pravdat ? Došli prošli i Adio do sljedećeg puta.

Njemačka ima Top ekipe, uz Eintracht Frankfurt koj smo mogli vidjet i u Europi imaju još Dynamo Dresden i Hansa Rostock koji su Top u svim segmentima. U nižim ligama ima jako zanimljivih Ekipa i šteta da velik dio njih nećemo vidjet na Eu sceni, tu su naprimjer: Magdeburg, Chemie Leipzig, 1860 München, Karlsruhe, Kaiserslautern itd svi ti Timovi bi dovukli dobar broj gledatelja bilo gdje i odradili svako gostovanje u Navijačkom iznimno dobrom izdanju.
Oštar je zakon u Njemačkoj ali se dobro bore protiv, zato im i fali malo spontanosti..sve se odprilke zna unaprijed.. Gdje na kojim (gostujućim) Tribinama se pali, kad se pali itd..
Imaju Bayernovi hool Ekipu, zadnju Livadu koju su imali su izgubili jasno, protiv Brigade Nassau (Eintracht Frankfurt)

Citav istočni Blok je odavno u tome a imaš i na Balkanu države koje su odavno u tome, bar u ovome što si naveo.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Tue Jul 02, 2019 10:31 am

@ElPadrino nepratim Nemacku scenu,prava je steta sto nema nikog na forumu ko bi pisao o njihovoj sceni koja je najaktivnija.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Mon Jul 22, 2019 1:53 pm

Sudar mladjih top ekipa

20.07.2019 U21 Kid’s of Capital(D.Kijev) vs Молода Гордість (Poltava), 15х15, 4 min pobeda Poltave.

Image


Pisao sam o momcima iz Poltave da imaju kvalitetnu ekipu koja je jedan od glavnih stubova Segetke.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Украјина, Белорусија, Балтик, Закавказје

Postby 1914 » Mon Jul 29, 2019 11:11 am

Da dodam o onoj slici gde su Young Lions(Karpaty),to im je bila nedavna livada protiv jake ekipe Praetorian Guard(CSKA Kijev) koju su izgubili.

Izasao je video livade iz 2015 god izmedju mladjih ekipa D.Kijeva i CSKA KIijeva 24 na 24,pobeda CSKA.Takodje imaju pobedu protiv mladjih ekipa iz bloka NSF(Metalist) 37 na 37.Meni osobno najdraza je grupa koja se siba za CSKA Kijev,posto su dugo godina u vrhu scene i imaju brdo hul ekipa,a nemaju klub.

БО+Albatross+HTF ("Динамо", Киев) vs Army Legion mladji+Кавалерия (ЦСКА, Киев)


10 godina SPC(Metalist)
Image


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests