Росси́я

1914
Posts: 1198
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Aug 25, 2022 12:13 pm

@друг члан tako je,plus sto te imaju u bazi podataka....


Navijac Novosibirska je poginuo na frontu

Image

Meteor na frontu

Image


13.08 Galera Noginsk-Obuhovo

Posto vecina grupa vecih klubova bojkotuje meceve,neki sigurno cu poceli da prate klubove iz svojih krajeva...

Image

21.08.2022 Volga Uljanovsk-Rubin

Image

XX.08.2022. Мол. White Horse + мол. Штрафбат (кс) vs Supporters Young (кб). 11х11, 3 минуты, победа кс


Neko je upao na rodjendan od Supporters Young,moja teorija je da su ZDS(CSKA+Dinamo+Loko) ili Belka+WH+WA(CSKA) ili Zenitovci...

Image

ХХ.08.2022. Просмотр Молодцы (бг) + мол. Shark Moscow (бг) vs Молодъ (кб). 10х10, 2 минуты, победа кб

Ekipe iz bloka Patriots protiv nove perspektivne Spartakove ekipe,ne znam kome bloku pripadaju...

Takodje su imali su livadu protiv mladjih iz bloka White Horse ХХ.07.2022. White Whiskey (кс) vs Молодъ (кб). 12х12, 2.5 минуты, победа кб

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Росси́я

Postby друг члан » Thu Aug 25, 2022 12:52 pm

1914 wrote:@друг члан tako je,plus sto te imaju u bazi podataka....


Не знам шта да мислим. Ко год од нас има сезонску и члан клуба је, имају у бази наше податке. Како онда кад дође са стране неко? Може ли до карте?
Choose Life

1914
Posts: 1198
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Aug 25, 2022 1:16 pm

друг члан wrote:
1914 wrote:@друг члан tako je,plus sto te imaju u bazi podataka....


Не знам шта да мислим. Ко год од нас има сезонску и члан клуба је, имају у бази наше податке. Како онда кад дође са стране неко? Може ли до карте?


Zabravio sam da dodam najbitniju stvar da ako si pravio nerede na sportskim manifestacijama u Rusiji i osudjen si vervatno ti nece biti odobren Fan ID sto znaci da ne mozes da udjes,ako dolazis sa strane moras da ga izvadis da bi usao.U principu gledaju da huligane skroz odstrane sa stadiona.Fan ID za sada ce vaziti samo na modernim stadionima koliko sam shavtio.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Росси́я

Postby njasvi » Thu Aug 25, 2022 6:29 pm

21 godina !
Image

15 godina od pogibije dva navijaca cska andreja i sergeja
Image
04 X 1945

1914
Posts: 1198
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sat Sep 03, 2022 1:37 pm

27.08.2022 Torpedo Vladimir-Volga Tver

Sudar bratskih grupa...
Image

Image

Image

Napokon se ponovo organizovao fudbalski turnir u cast dva poginula clana Yaroslavke...vidim da su bili Capitals,Patriots(Dinamo Moskva),Cosmo Trains(Loko) prisutni,sada da li su neke druge grupe poslale svoje clanove ko ce ga znati...

Image

Image

Image

Capitals(Dinamo Moskva)

Image

Patriots(DM)

Image

Cosmo Trains(Loko)+clanovi mladjih ekipa oko Yaroslavke

Image


8 godina Younger Genration(Kubanj)

Image

video
https://vk.com/video-105992670_456239089

GF 96(Spartak) su uzeli transparent od matorih Nevski Front(Zenit) kada su ovi bili na gostovanju Himkiju pre par nedelja.Za povrtak zastave GF su trazili sudar blokova do 60 udaraca,dok NF su mogli da skupe 10 ljudi i nisu hteli da pozovu druge ekipe....tako da nista od povrtaka zastave

Image

1914
Posts: 1198
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sun Sep 25, 2022 1:06 pm

18.09.2022. Просмотр Метеор (Воронеж) vs Просмотр сбг (Пальмира + Весёлые ребята + 5 Углов + Mobile Group). 21×21. 8 минут. Победа сбг.

Plavi(Zenit) vs Crni(Fakel)
Image

20.09.2022 Proslava 25 godina Ultra Lokosa.Organizovali su boks turnir sa clanovima BHZ-a i White Trainsa.

Image

Zaboravio da dodam jos pocetkom septembra tribina navijaca Rostova je izbacila neke njihove clanove,zato sto nisu bojkotovali meceve...

Image

9 godina Prve Klase(Rostov)-posto su Unity imali silne klince oko sebe u 2013 godini odlucili su da stvore novu ekipu koja je dovlacila clanove prvenstveno iz Taganroga,pa onda i iz Rostova i Azova(grad na jugu Rusije).

Image

Snimak prve livade koja je bila brutalna,protiv kako kazu jedne od jacih mladjih CSKA-ovih ekipe iz toga vremena.

https://vk.com/video-71583198_456239045

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Росси́я

Postby Etaoin » Mon Sep 26, 2022 9:21 pm

Ова последња туча, не знам како су ти момци данас, али онакве батине могу човеку озбиљно да промене живот, на горе, наравно.

No al calcio moderno
Posts: 192
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Росси́я

Postby No al calcio moderno » Mon Sep 26, 2022 10:14 pm

Oporavljali su se ljudi i od gorih batina,mada je ovo zaista preterano bilo. Posebno se izivljavao ovaj psiho u zutoj majici ispod bele i da opet po ko zna koji put pomenem zaista ne vidim svrhu ovih njihovih tuca i ne vidim u njima nista navijacki osim sto se tuku na nekoj livadi ljudi koji to vole pod izgovorom da su navijaci. Sa navijackom strascu, istinskim fudbalskim huliganizmom ovo nema nikakve veze.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Росси́я

Postby калашњиков » Mon Sep 26, 2022 10:43 pm

No al calcio moderno wrote:Oporavljali su se ljudi i od gorih batina,mada je ovo zaista preterano bilo. Posebno se izivljavao ovaj psiho u zutoj majici ispod bele i da opet po ko zna koji put pomenem zaista ne vidim svrhu ovih njihovih tuca i ne vidim u njima nista navijacki osim sto se tuku na nekoj livadi ljudi koji to vole pod izgovorom da su navijaci. Sa navijackom strascu, istinskim fudbalskim huliganizmom ovo nema nikakve veze.


iskreno ni ja ne vidim neku poentu navijacku u ovim tucama, ali opet pre bih da gledam i ove tuce kod nas nego motke, komad betona nekog, kamen, noz, balkju.....
muka mi je od toga. bolesno. ides siba se vas ne znam ni ja koliko i neko tvoj od pozadi negde zafrljakne kamen ili sta god da dohvati i pogodi svog u potiljak.... covek svog coveka unakazi i nanese mu stete za zivota... a da ne pricamo kad te dohvati protivnik.... svaka cast svakom ko ide na fer i pokusava, ali slabo je to na nasoj sceni jos uvek.
da barem zrtava nema...... ali nazalost ne moze proci bez mrtve glave neki dobar period. zato svaka cast rusima, da se makar malo na njih ugledamo, ne moramo puno



inace imao sam pitanje za ove ruse sto pisu ovde, je li ova mobilizacija u rusiji mozda zahvatila i neke glave sa tribina njihovih?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Росси́я

Postby Sevastopole » Wed Sep 28, 2022 12:06 am

Sto se livada tice, nemoj da mislite da nije bilo pucanja unutrasnjih organa, slomljenih noseva, jagodicnih kostiju, vilica itd. Na treninzima im se desavalo da im dobije covek izliv krvi u mozak. Nije ovo tako fin sport kako deluje, a cak i ne deluje da je fin.
Sto se tice glavnih sa tribina, neki su vec odavno na ratistu. Na zalost, neki su izgubili i zivote.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Росси́я

Postby калашњиков » Wed Sep 28, 2022 1:03 am

daleko od toga da je ovo fino i bezopasno, ali mi je svakako zdravije i muskije da tako kazem uzeti i na ruke doci pobiti se na livadi ili ako se sretnes na ulici, a ne neka sisica mala izvadi noz i bocne te, ubode te u srce, ili motkom polomi ruke nekom, napraviti ga invalidom, gurati baklju u facu, unakaziti coveka... da ne nabrajam..... samo pogledati koliko zrtava imamo mi, koliko rusi ili cak zemlje oko nas, a da ne pricamo o slucajevima gde su bili u zivotnoj opasnosti. mislim da stvarno nema tu opravdanja oko koristenja "pomagala" u toku tuce. ne mogu reci da nema i kod nas fer tuca, bude, sad koliko to sira masa zna, verovatno malo, ali isto tako vise bude ovih negativnih stvari nego pozitivnih, svakako treba sto vise raditi na ozdravljenju ove nase bolesne scene koja jedva dise.

slava svim junacima palim u borbi. dace bog da se sto pre ovo zavrsi da se svi vrate svojim kucama.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Росси́я

Postby Sevastopole » Wed Sep 28, 2022 5:26 pm

Na zalost nasa narav, i nas DNK su drugaciji od njihovog i jako je tesko to sprovesti ovde iz mnogo razloga. Treba teziti ka tome, ali to je bas bas tesko kod nas. Sigurno je u zadnjih 10 ak godina bilo bar dvocifren broj solidnih tuca na ruke, pa nista nije promenjeno. Uvek je to borba unutar tribina. Nezdravi i zdravi delovi. Negde zdravi delovi nemaju maltene pravo glasa. Jednostavno mi kao drustvo moramo da ozdravimo da bi ovo moglo da zazivi kod nas. Ali svasta se desava i nije naivno ici sa rukama u dzepovima na dan derbija i traziti protivnika jer ne znas na koga ces naici. Nadam se iskreno da ce se to promeniti.
Ali uz sve pohvale za ruke kod Rusa, ja ne znam kako bi nasi ljudi ovde doziveli da se neko izivljava na tebi a ti na zemlji maltene ne dajes znake zivota, jednostavno drugacije podnosimo takve stvari. U zadnjih 3-4 derbija, bar 3-4 sukoba su bili na ruke, makar sa jedne strane a nekada i sa obe.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Wed Sep 28, 2022 5:34 pm

Bas nedavno pocetkom meseca je poginuo jedan jacih ljudi iz spartakove skole al je proslo necujno medju ruskim navijacima,i ima bas dosta ljudi sto je izginulo i izranjavano al se to nigde ne objavljuje.Jedna od jacih brigada tamo u donjecku ima jedan bataljon cisto sastavljen od navijaca iz moskve.Nek im je bog u pomoci i sreca junacka.Sto se tice tih povreda ljudi iz prvih ekipa ni ne broje te lakse prelome tipa ruke noseve rebra a svi su iskrnavljeni ko zna koliko.Odrazava se to na zdravlje.Ne trebaju njima generalno ni stangle ni ostala pomagala,naprave ti stetu za ceo zivot.Ovaj klinac je "ceifio" na ovom dole i to je psihopata teska.Svaka ta duza tuca od 5 do 10 minuta sto traje,tu ti je 90 posto ljudi najebalo sa obe strane, izlomljeno bukvalno.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Росси́я

Postby Etaoin » Wed Sep 28, 2022 5:47 pm

Браћо, сви ови на ливадама су људи који су дуго у тренингу, који како добро знају да ударе, али и да истрпе. Колико год можда ово чудно звучало, нокаут који те угаси на кратко је бољи по здравље мозга од батина које добијаш док си у нокдауну, а нема ко да скине човека са тебе. Највећи проблем су ударци у потиљак, тако нешто може да кошта човека живота, знамо и како су код нас људи од тога страдали, поготово од шипке.

Што се тиче наше сцене, сви знамо колико су ножеви зла нанели, или ватрено оружје, надам се само да је тај најгори период иза нас.

А ко има Телеграм, нека прати Espanola канал, мислим да је неко већ овде постављао пар слика.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Wed Sep 28, 2022 5:59 pm

Imao si pomamu posle 2010 sto se tice mladjarije u Rusiji.Masa ekipa se navukla na taj vid "zajebancije".al posle prvih dobrih batina su uglavnom prestajali da postoje.Ekipe iz 90ih i 2000ih dalje postoje,ovih posle 2010 ima jako malo i svaka bukvalno vredi i uglavnom se te generacije i pitaju sad na tribini.

lepota poroka
Posts: 13
Joined: Wed Feb 24, 2016 10:53 pm

Re: Росси́я

Postby lepota poroka » Wed Sep 28, 2022 6:24 pm

Готива су ми и пратим на јутјубу и телеграму екипу CSKA Vandals. Мислим да сам чак овде извалио за њих. Издали саопштење јуче поводом последњих дешавања. Телеграм га је превео не баш најбоље али се капира поента.

Пријатељи! Без обзира на клупске преференције.

Неки од вас већ дуже време прате шта се дешава у Донбасу, дајући допринос борби, али за неке је рат тек почео да поприма лични карактер. Сада када свако од нас има другове, пријатеље или рођаке који су већ отишли ​​или могу да оду на фронт, време је да престанете да се надате „можда“ и препустите се илузији да је рат далеко и да ћете се понети . Неће носити. Време је да схватимо нашу одговорност за момке на фронту и за будућност наше земље и почнемо да помажемо једни другима како бисмо приближили крај непријатељстава и почетак мира. Боље почети касно него никад.

Многи су подлегли емотивном изливу страха и радије побегли, али ми остајемо овде на својој земљи, поред својих најмилијих, поред вас. Заустављамо наше скоро фудбалске активности и постављамо себи циљеве као приоритет: подршку наше браће и победу Русије.

Отворени смо за дијалог са свим тимовима и радо ћемо радити са вама раме уз раме како бисмо што пре окончали рат.

Пратите наше вести и придружите се!

Image


Колико су утицајни ови момци? Је л може овако нешто и од осталих да се очекује?

ElPadrino
Posts: 507
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Росси́я

Postby ElPadrino » Wed Sep 28, 2022 6:44 pm

Meni je poenta ovih šuma i dogovorenih tuča bilo viteštvo, da nema tog dušmanluka, iživljavanja i sličnih stvari. Ovaj dečko u žutoj majici i baja sto mu zdušno pomaže u određenim intervalima bi, vjerujem, štanglom pretuklo čovjeka na smrt ili upucalo iz utoke da im se tako nešto ukaže kao prilika.
Ono što mi je takođe primjetno u ovoj tuči, ako već analiziramo, jeste da umjesto da se bore u prsa u prsa, dosta njih ostaje da udara čovjeka koji je već evidentno ugažen, dok okolo i dalje ima prilika za ljudsku borbu, što opet ide u prilog tome da je malo viteštva. Nekako ovo kad gledam, npr. Tuča sa jednog od prošlih derbija koja je bila skoro pa čisto na ruke mi je premija za ovo.

No al calcio moderno
Posts: 192
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Росси́я

Postby No al calcio moderno » Wed Sep 28, 2022 8:07 pm

Apsolutno treba teziti vitestvu i da ne bude dusmanluka ni izivljavanja. Apsolutno treba teziti tucama bez oruzja, a sve to moze i bez suma, livada i njiva.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Росси́я

Postby njasvi » Sat Oct 08, 2022 6:27 pm

Hokej: admiral - cska (8.10.2022), vladivostok grad na tihom okeanu , blizu granice sa kinom i severnom korejom, 9000km od moskve
Image
Image
Image
04 X 1945

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Росси́я

Postby njasvi » Wed Nov 02, 2022 7:35 pm

Danas je sahranjen jedan navijac cska, maksim, bio je deo rbw imao je 44 godine poginuo kod ugledara (donjecka oblast)
Image
04 X 1945


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest