Пољска

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Пољска

Postby OLE! » Sat Feb 02, 2019 10:42 pm

BelgradoSud wrote:Au brate dosadan si.Ti onda nemij da gledas topik i sve u redu.


Nije dosadan, bas naprotiv je upravu. Ljudi udju u zelji da vide neki navijacki izvestaj, zastavu, pesmu, grafit... a ne slike poziranja ekipa.
Ako vec ima ljudi koji se loze na to, nek se otvori posebna tema za to i svima lepo.

BelgradoSud
Posts: 51
Joined: Mon Sep 24, 2018 5:47 pm

Re: Пољска

Postby BelgradoSud » Sun Feb 03, 2019 8:34 am

Mislio sam generalno vezano za njegov stav o Rusima i Poljacima. Udje opljuje i cao. I tako povtemeno. Za moj ukus temi ne fali nista al ajd. Krajnje je glupo ceniti neke ekipe i scenu samo na osnovu interneta. A sce i da je tako, ti je njuhov fazon. Mi ovde kao da smo doktorirali navijanje pa sad o svima iznosimo neko nadrkano misljenje a u realnosti sve trubine da skupimo bili bi jad i beda. Kad je uporedim sa nasom temom kolo 16,17 itd smorim se.

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Пољска

Postby OLE! » Sun Feb 03, 2019 3:42 pm

Nije moje da se mesam u vase misljenje i izvini ako sam pogresno shvatio tvoj upis.
Moje licno misljenje je da grupnom selfiju nije mesto u navijackim izvestajima, jedino to.

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Пољска

Postby Banda Descontrolada » Sun Feb 03, 2019 4:01 pm

Upravo tako!
Kakve veze sa navijanjem,tribinom,fudbalom imaju slike iz ringova,sala za fizicko,teretana,sauna,suma,livada...
Zao mi je sto Molosi vise ne pise na temi Italija,ono su bili navijacki izvjestaji i price,pojam navijaca i navijacke subkulture,a ovo je...da ne kazem sta.
Vecchie maniere!

BelgradoSud
Posts: 51
Joined: Mon Sep 24, 2018 5:47 pm

Re: Пољска

Postby BelgradoSud » Sun Feb 03, 2019 4:17 pm

Dobro menjamo misljenja, ali ne znam sta se cudute pa na svakih par strana neko dodje i kao vidi ove kakvi su bla bla. Sta ja znam ni meni se to ne svidja ali to malo gledam drugacuje. Oni to furaju kao neki njihov fazon, malo suma, malo ring, ali aktivni su i po ulicama i tribinama. Nije sve sjajno ali meni licno deluju vrlo nasilni i zajebani. Ziv bi se usrao da se nekad sretnem sa njima kao protivnicima a verujem i mnogi drugi bi. Tako da gledajuci prvo sebe moram da postujem njih. Za Italijane moze isto da se kaze da se manekenisu, fensi garderoba, mnogo price malo rada. Opet ja cenim i neke Italijane, dosta grupa, desavanja, ima i njih zajebanih, ali kada je u pitanju tabanje jasno je ko moze koliko. Ako ostavimo po strani te ringove videli smo od Poljaka i dosta dobrog. Evo Leh u Sarajevu se pokazao u ulicnom fazonu.

User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Пољска

Postby Kockalone » Sun Feb 03, 2019 4:38 pm

Борилачки спортови су саставни дио њихове навијачке сцене па је нормално да се у теми која се зове Пољска спомиње и то.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Пољска

Postby DRINK » Sun Feb 03, 2019 5:00 pm

Pa uzmite momci i pisite, doprinesite nekako ovoj temi, ili drugoj koja vas zanima, glupo je kritikovati a ne doprinositi nikako nijednoj temi, ovakvi upisi su i oterali Molossia sa teme Italija, ovi ljudi sto pisu ovde na ovoj temi, njima svaka cast, njih ovo zanima i imaju informacija u izobilju i trude se da ih ovde prenesu, i onda se neko napravi pametan i kritikuje ih samo sto se njemu ne svidja Poljska scena...

МГП
Posts: 503
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Пољска

Postby МГП » Tue Feb 05, 2019 10:23 pm

1914 да те питам овде јер је најактивнија тема о посљедње вријеме. Какво је стање у осталим земљама Европе што се тиче ливада, оће ли ико у скорије вријеме моћи барем мало парирати Русима и Пољацима у том сегменту? Сјећам се да си раније спомињао неке њемачке екипе које су почеле да озбиљније раде по том питању, ако се не варам да неке имају и сарадњу са пољским екипама. Спомињао си у ранијим уписима и да су на неке турнире у Пољску ако се не варам долазили Швеђани (АИК ако се добро сјећам), да ли то значи да се само у Њемачкој и Шведској ради озбиљније по том питању или има и других вриједних помена?

1914
Posts: 1214
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Пољска

Postby 1914 » Wed Feb 06, 2019 10:48 am

МГП wrote:1914 да те питам овде јер је најактивнија тема о посљедње вријеме. Какво је стање у осталим земљама Европе што се тиче ливада, оће ли ико у скорије вријеме моћи барем мало парирати Русима и Пољацима у том сегменту? Сјећам се да си раније спомињао неке њемачке екипе које су почеле да озбиљније раде по том питању, ако се не варам да неке имају и сарадњу са пољским екипама. Спомињао си у ранијим уписима и да су на неке турнире у Пољску ако се не варам долазили Швеђани (АИК ако се добро сјећам), да ли то значи да се само у Њемачкој и Шведској ради озбиљније по том питању или има и других вриједних помена?


Poceli su Francuzi,Holandjani,Belgijanci,Svajcarci(Bazel sada nedavno),Englezi(Milval) sa livadama,mada neverujem da ce moci ikada da pariraju top grupama Rusije,Poljske i Ukrajine na livadi.

Nemacke,Svedske i Danske top grupe imaju sansu da ovima sa istoka skinu skalp na ulici gde je sve moguce,dok na livadama tesko mogu da stanu na crtu najjacim hul ekipama Istoka.AIK-ovi su pali posle 30 sek od Zenita(koji nisu ni doveli najjaci sastav).Vise imaju sanse protiv grupa koje nisu pri samom vrhuna na primer Lokosi u Rus,Gornik Zabrze u Pol ili Karpati iz UKR to bi bile interesantne livade.

Takodje bi dodao uz navedene sa Zapada Ferencvarosove huligane koji su pruzili pre dobar otpor(tuca je trajala oko 2 min) dobrom bloku D.Kijeva(mada nije ucestvovala tada najjaca hul ekipa Young Hope)i Cirihove huligane koji u koliciji sa Karlsrue(Nemacka) u malom broji(do 25 huligana) mozda i najjaci u zapadnoj Evropi.


Sada se iscekuje livada izmedju neke top poljske i ukrajinske(Rodici,Segetka,Harkov...) grupe do koje ce sigurno doci.Posto su ukrajinci vec dva puta skinuli skalp Poljacima.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Пољска

Postby fuck_off » Sun Feb 17, 2019 7:17 pm

Legia Warszawa - Cracovia Kraków 17.02.2019

Image

Image

Image

Image

Image





Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Leljivko
Posts: 19
Joined: Thu Dec 14, 2017 1:31 am

Re: Пољска

Postby Leljivko » Sun Mar 24, 2019 7:59 pm

24.03.2019
Lechia Gdansk vs Boxers Team(Spartak Moskva) 30:30,3min .Win Lechia

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Пољска

Postby Banda Descontrolada » Mon Mar 25, 2019 6:08 pm

Leljivko wrote:24.03.2019
Lechia Gdansk vs Boxers Team(Spartak Moskva) 30:30,3min .Win Lechia


Kada su igrali Lechia i Spartak?
Vecchie maniere!

Adijedisi
Posts: 16
Joined: Mon Mar 26, 2018 10:30 pm

Re: Пољска

Postby Adijedisi » Fri Mar 29, 2019 12:05 pm

Izvještaj Spartaka i Lechie na nedavni susret.
Spartak:
Banda Boksera i koalicija
10 ljudi nije došlo na mjesto borbe,stoga su Poljaci imali veće šanse,ali to im nije olakšalo stvari.I za mene osobno pokazalo je dobru kvalitetu ekipe.
Zanimljivo je da su Rusi došli sa Arkinim majicama na kojima piše "Jebać Lechie"
Ukratko,Kabany&Banda Boksera(27) vs Lechia Gdansk(42),4 minute i pobjeda Lechie.

Lechia:
2 dana prije borbe smo dobili informaciju da bi se htjeli boriti sa nama.Iako se ne borimo u tako malim brojkama,pristali smo na 30 vs 30.Spartakovi su odabrali mjesto koje smo i vidjeli dan prije borbe.Brojka je smanjena od Spartaka na 25 vs 25.Za dogovorenu tuču sve je izgledalo dosta profesionalno i dobro,dok nismo protrljali oči od nevjerice.
Nažalost nisu došli na vrijeme.Nakon 20 minuta čekanja vraćamo se u aute.Na parkiralištu dva Rusa nam dolaze i kažu da su se auti pokvarili i izgubili ali će stići za pola sata.Poslije toga i poslije potrvde od Spartaka da su spremni vraćamo se na dogovoreno mjesto.Nažalost na odabranom mjestu ima grupe pješaka pa smo pronašli mjesto ispod brda gdje smo sakriveni.Nakon što su i Rusi pregledali lokaciju prihvatili su je.Nakon 30 minuta,jedan Rus dotrčava te ne zna gdje su mu prijatelji.Vrijeme prolazi,konačno našli su ih te nam javlja da su u šumi i da se jedino tamo mogu boriti i da ne zna zašto ne ovdje gdje stojimo.Naši promatrači odlaze vidjeti novo mjesto.Ispada da Rusi stoje na putu koji je širok 3 metra.S jedne strane močvara,s druge dubina od pola metra.Naš promatrač im govori da se želimo boriti sa svima a ne sa prva 3 čovjeka te da ih čekamo na dogovorenom mjestu.Nažalost vrijeme prolazi,još jedan sat je prošao.Pa krećemo prema Rusima.Jedan od njih sjedi te mu kažemo dopelja svoje kolege.U jednom od autiju vidimo Arkine boje te majicu "Jebać Lechie".Poslije nekog vremena Rusi na poziv svog kolege dolaze ali ne žele doći na širo područje već se drže tog uskog puta.Jedan od njih nam pokazuje golu guzicu i ostale slične fore.

Nakon dugo razmatranja cijele situacije odlučili smo krenuti prema protivniku.Vidjevši da njihovi promatrači ne odlaze na stranu već stoje sa njima u grupi,tako i naši idu sa nama.Rusi su imali 5 promatrača,naših 5 na mjestu plus 2 koji su došli autom pred šumu.Još jedan auto dolazi ali on ne sudjeluje već samo poamže Rusima i brinu se da naše vruće glave ne pretjeraju.Borba 32 CHWM vs 30 huligana iz Moskve.Ne bi bilo disproporcije u broju da su normalno došli nama na otvoreni prostor ili na dogovoreno mjesto.Mi smo huligani,želimo se tući,ne razumijemo ovakvo ponašanje i ne prihvaćamo ga.
Sama borba je počela tako što su Rusi pobjegli sa tog uskog puta na još gušći dio i na višlji teren tako da bi smo mi napadali prema gore u brdo.Pratimo put i trčimo na njih,borba ne traje dulje od dvije minute.Rusi imaju dobrih trenutaka,ali su se slomili kad su imali sve više nokautiranih.
Cirkus sa bez oporavka u šumi u Poljskoj se ne događa(prijevod je nejasan),pa smo šokirani da se poznati huligani sa Ruske scene tako ponašaju.Još jednom kažemo,Mi CHWM smo stara škola.Umjesto kombinacija,radije djelujemo.Umjesto slikanja i snimanja radije treniramo.Počašćeni smo kada netko nama dođe s poštovanjem.
Opis ovoga nije reklamiranje već objašnjenje ove čudne situacije koju ne razumijemo.Sve bi bilo po dogovorenom brojkom da su Spartakovi izašli u borbu na mjesto koje su odabrali ranije.Za kraj,borba 32 vs 30 i bez većih problema pobjeda CHWM.Unutar 2 minute.Pozdravljamo sve prave huligane.

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Пољска

Postby Banda Descontrolada » Fri Mar 29, 2019 4:35 pm

Super,hajde jos opisi smisao ove tuce.
Vecchie maniere!

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Пољска

Postby навијај » Fri Mar 29, 2019 5:34 pm

досађујеш већ

ElPadrino
Posts: 533
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Пољска

Postby ElPadrino » Fri Mar 29, 2019 7:23 pm

Nije mi samo jasno zbog cega uopste ulaze na teme koje im se ne svidjaju i miniraju momke sto pisu ovde.

Pozdrav za sve ljude sto pisu na temama Rusija i Poljska, svaka cast i samo naprijed!

Inace, na tekmi Slovacka Madjarska, prisustvovali su i Poljaci i to Leh, Krakovija i Motor Lubin.
Nije mi jasna ni ta poveznica sad, da nisu slovenska braca ? :)

Image

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Пољска

Postby Banda Descontrolada » Fri Mar 29, 2019 7:36 pm

Moje ustavno pravo je da komentarisem ono sto mi se ne svidja.
Evo i ovo sto si ti postavio samo pokazuje koliko kod Poljaka ima nekih besmislenih i neshvatljivih stvari. Ja o tome pricam,nemam nista protiv momaka koji postavljaju ovo,stavise drago mi je da postavljaju da se vide sve te gluposti sa ovih istocnoevropskih scena.
Vecchie maniere!

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Пољска

Postby Ултрас » Fri Mar 29, 2019 7:48 pm

Banda Descontrolada wrote:Moje ustavno pravo je da komentarisem ono sto mi se ne svidja.
Evo i ovo sto si ti postavio samo pokazuje koliko kod Poljaka ima nekih besmislenih i neshvatljivih stvari. Ja o tome pricam,nemam nista protiv momaka koji postavljaju ovo,stavise drago mi je da postavljaju da se vide sve te gluposti sa ovih istocnoevropskih scena.


Ljudi samo prenose informacije,a ti se ponasas kao neki skrban i samo trazis priliku da atakujes.Sad ti treba neko napisati obrazlozenje zasto je to tako kao da je sam ucestvovao ili deo toga.Lako je sa stolice tako.Imas lepo druge teme, pa malo pisi o navijackim stvarima posto vidimo da imas slifa sta je navijacki a sta nije.

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Пољска

Postby Banda Descontrolada » Fri Mar 29, 2019 7:57 pm

Dobro. Ovo sto poljaci i ostali iz istocne evrope(a sve vise i ovi iz Skandinavije) rade nije navijacki. Svrha su sami sebi,pretvarju navijacke grupe u mma klubove,nemaju veze sa istinskim fudbalskim huliganizmom i navijanjem.

P.S. I ima li u toj Poljskoj nekih stvarno navijackih desavanja ili se sve svodi na trijade,sestorijade,unije prijatelja(a ponekad i neprijatelja),12 razlicitih grupa na jednoj utakmici,livada,suma,sumaraka,njiva,sauna,teretana,skolskih sala,bicepsa,instagram fotki itd?
Vecchie maniere!

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Пољска

Postby Ултрас » Fri Mar 29, 2019 8:21 pm

Banda Descontrolada wrote:Dobro. Ovo sto poljaci i ostali iz istocne evrope(a sve vise i ovi iz Skandinavije) rade nije navijacki. Svrha su sami sebi,pretvarju navijacke grupe u mma klubove,nemaju veze sa istinskim fudbalskim huliganizmom i navijanjem.

P.S. I ima li u toj Poljskoj nekih stvarno navijackih desavanja ili se sve svodi na trijade,sestorijade,unije prijatelja(a ponekad i neprijatelja),12 razlicitih grupa na jednoj utakmici,livada,suma,sumaraka,njiva,sauna,teretana,skolskih sala,bicepsa,instagram fotki itd?

Za Poljsku navijacku scenu ti ne treba niko odgovoriti na pitanje,to je sigurno jedna od najzanimljivijih scena u evropi,sto se tice svega a pogotovo "istinskog fudbalskog huliganizma".Estetski sto su odvratni vecini ljudi kao i Rusi to je stvar ukusa ali da napises oni nemaju blage veze sa navijanjem nema smisla.Kako objasnjavas pojavu da svi sa zapada prelaze na fazon ovih nenavijaca sa istoka?


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests