Page 1 of 2

Трећа лига - 2022/23

Posted: Fri Aug 05, 2022 6:22 pm
by фото/видео
Тема предвиђена за дешавања у 3. лиги. Искључиво слике, видео снимци, извештаји.

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Mon Aug 15, 2022 4:32 pm
by zmijuga
Zvezdara - Zemun, 14.08.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Tue Aug 16, 2022 5:00 pm
by луталица
Борац 1926 - Млади Радник 13. 8. 2022.
Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Thu Aug 18, 2022 1:53 am
by zmijuga
Smederevo - Sloga Bajina Bašta, 13.08.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Sat Aug 20, 2022 9:56 pm
by луталица
Мачва 1929 - Борац 1926
20. 10.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Sun Aug 21, 2022 8:41 pm
by фото/видео
Земун - Телеоптик, 20.08.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Sun Aug 28, 2022 5:22 pm
by луталица
Борац 1926 - Полет Љубић 27. 8. 2022.

Градски дерби (против некога од чачанских клубова) у првенствој утакмици након двадесетак година.

Image
Image
Image
Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Sun Aug 28, 2022 7:32 pm
by фото/видео
Ушће - Земун, 27.08.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Mon Aug 29, 2022 4:22 pm
by zmijuga
Smederevo - Takovo Gornji Milanovac, 27.08.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Sat Sep 03, 2022 11:57 pm
by луталица
Борац 1926 - ФАП Прибој

3. 9. 2022.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Tue Sep 13, 2022 5:41 pm
by zmijuga
Zvezdara - OFK Beograd, 11.09.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Thu Sep 22, 2022 10:00 pm
by zmijuga
Radnički Obrenovac -Zemun, 21.09.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Fri Sep 23, 2022 9:43 pm
by Odan

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Mon Sep 26, 2022 3:52 pm
by zmijuga
Smederevo - Mladi Radnik, 25.09.

Image

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Sun Oct 02, 2022 2:11 pm
by zmijuga
Budućnost Dobanovci - Zemun, 01.10.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Tue Oct 11, 2022 12:14 am
by zmijuga
Zemun - Jedinstvo Surčin, 08.10.

Image

Image

Image

Image

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Mon Oct 17, 2022 12:04 am
by zmijuga
Studentski Grad - Zemun, 15.10.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Tue Oct 18, 2022 12:29 am
by zmijuga
OFK Beograd - Torlak, 16.10.

Image

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Mon Oct 31, 2022 1:53 pm
by zmijuga
Sloga Kraljevo - Smederevo, 29.10.

Image

Re: Трећа лига - 2022/23

Posted: Mon Oct 31, 2022 8:46 pm
by Odan
ОФК Београд - Торлак 16.10.

Image
Image