Српска навијачка сцена - дискусија

Otacmakarije
Posts: 23
Joined: Mon Dec 06, 2021 6:36 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Otacmakarije » Fri Dec 10, 2021 7:00 pm

Mi imamo mnogo veće probleme od ovih koji se ovde pominju.Ne znam da li kapirate to.Koga briga ko je bio na svadbi kod nekog i ko je izbacio parolu za ovu nameštaljku zvanu riotinto ?? I ko je šetao na protestima a ko bio sa one strane ?Prsli smo načisto...Da li je moguće da smo i mi kao subkultura uspeli da pokleknemo pred odvratnim šablonima trovanja koja se redovno prosipaju po svim mogućim aspektima društva, i pri tom ostavljaju duboke posledice po zdrav razum i ispravno razmišljanje.
U navijačkoj kulturi se uvek težilo i treba da se teži ka nezavisnom statusu, koji mora ostati iznad dnevno političkih prepiranja i zauzimanja takvih stavova.Sada više nego ikad zauzimanje stava povodom nečeg dovodi do etiketiranja, i brzinom svetlosti te stavlja na smetlište sa ostalim govornicima i šatro borcima za ispravno.Kada kažem nezavisan status ,mislim na ove aktuelne polarizacije kojih sada ima najviše i plasiraju se kroz medije i društvene mreže.Pre je bilo lako, napises ne u nato pakt, znas da iza tebe stoji cela navijacka scena,znas da bi cela scena krenula na kosovo i peske ako treba.Ali sad je drugacije.Radi se sta se radi, puno stvari se promenilo, patriotizam menja oblik i cini se da ce sve vise dobijati nove oblike i hibridne definicije.Necu ni da ulazim u tu tematiku zbog cega i kako je doslo do toga.Navijaci su nenormalni po pitanju toga sta je bilo i sta se desilo.U stanju smo godinama da osudjujemo jedni druge i da vucemo kretenske predrasude na osnovu rekla kazala.Pa sta se mi razlikujemo onda od ovih sa tvitera blica fejsa instagrama??Nista.Umesto da usmerimo svu svoju snagu na to sta treba da se promeni ,i kako povuci sledece poteze,a da to bude ispravno i mudro, mi se i dalje prozivamo za nesto sto se desilo npr. pre 10 godina.zasto da se sad npr ne seti par vecih grupa da izbaci parole za vikend u smislu ogradjivanja od društveno političke situacije? Da bukvalno svaka grupa posalje poruku javnosti da navijace ne svrstavaju u olos sakupljen od svakakvih novinara politicara analiticara bezmozgasa itd..to bi bio neki normalan potez ali jok.Uvukli su nas u ovaj kretenizam gde se društvo deli po čemu god može, i etiketira ga svaka budala kako hoce.I opet ce navijaci izvuci deblji kraj iz ovog, jer se u medijima vec predstavljaju kao placenicki sljam,a to je tek pocetak.Nije ni to toliki problem,mi smo oduvek bili kreteni za javnost,al daj malo da podignemo tu svest medju nama,ne znam sto je to toliko tesko.Da se krene od neceg,bilo cega.Parole podrske,akcije,odlazak na reprezentaciju,druzenje sa bratskim grupama,ucenje klinaca da zdravo razmisljaju.postoji toliko segmenata u cemu moze da se napreduje da to nije normalno.evo djavoli i cigani su se nasli u kgu i odradili navijacki okrsaj kakav dugo nije vidjen kod nas.ne po trajanju kontakta vec nacinu kako je do njega doslo,i jedni i drugi su zeleli zdrav kontakt i on se desio.a kakvo je samo dušmanisanje bilo prisutno izmedju njih u proteklih 10 godina da nisi mogao ni da zamislis da moze doci do neceg ispravnog.tu je internet sad moze se iskoristiti za neke stvari, dolazimo vam u grad probacemo bez pratnje aj da se nadjemo negde itd...ma idi.mnogo lepih stvari tu ima ,al mi smo nenormalni.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bunt » Sat Dec 11, 2021 12:11 pm

zeka_peka wrote:
lost&found wrote:Valjda vam je sad malo jasnija uloga novoregistrovanog čika Kureta.


E али чика Куре није тема за BTS-a и Севастопоља него сам ја.... :D Ја ћу само да кажем да моје присуство и стаж на трибини може да потврди Г.Т. из "Heroes"-а и то оне прве екипе из 1994.Дечко је са Таша па нема потребе да наводим о коме се ради.Ови курчеви навијачи сигурно знају чији су иницијали.....Е а можемо и овако да испишемо имена јавно ко је ко на форуму и ко је од навијача у СНС-у и да им се усеремо у живот.



Prenosim poruku snivača tih istih Heroesa da se G.T. sa Taša nasisa kare lažljive, s obzirom da takav nikada nije postojao u osnivačkoj ekipi. A i ti da mu se pridružiš tako informisan i sa takvim stažom.

Fabrizio
Posts: 168
Joined: Wed Oct 25, 2017 10:36 am
Location: Епицентар лудила

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Fabrizio » Sat Dec 11, 2021 8:00 pm

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
... да увек кад играш, ја проћи ћу читаву планету...

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Sat Dec 11, 2021 10:20 pm

1958 wrote:Sacekajte da se javi gosn OLE, on je upucen u desavanja na navijackoj sceni Srbije :?


А да одржимо гласање да ли треба уопште да пишеш на навијачким темама?
Мада се од тебе одавно не очекује одговор који ти не прија...
Не вуци за језик.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby МГП » Sun Dec 12, 2021 1:32 am

Овог лика што је погођен близу јаја тачно би га убили да је хитац ишао за длаку више.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ultrastito » Sun Dec 12, 2021 6:18 pm

МГП wrote:Овог лика што је погођен близу јаја тачно би га убили да је хитац ишао за длаку више.

Koliki psihopata mora da budes da pucas u coveka prvo, a onda i ovako!

Cime se to pucali? Ovo mi deluje kao neka sacma jebena... :shock: :shock: :shock: :shock:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby МГП » Sun Dec 12, 2021 6:59 pm

Како сам прочитао на интернету пуцали из сачмарице, као гумени меци за разбијање демонстрација или тако нешто. Ово је користила и пољска полиција.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ultrastito » Mon Dec 13, 2021 9:11 am

Ovo je onda 100 puta gore od gumenog metka, koji je inace zlo sam po sebi...ovo je bas teska bolestina, da obogalje coveka za zivota.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 13, 2021 5:58 pm

Drugar je na derbiju dobio gumeni metak u bolju. Nije ni ono zajebavanje. Modrica bude kao ove sve zajedno, plav ti bude ceo taj jedan guz. Mada je ovo možda zajebanije jer ide dublje.

Етикетирани
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2020 12:29 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Етикетирани » Sun Dec 19, 2021 10:02 pm

Због чега се Фирма није појавила у Новом Пазару?

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Mon Dec 20, 2021 5:53 am

U prenosu koliko sam video, ceo stadion je bio prazan, moguće da su pazarci pod nekakvom kaznom
Choose Life

Етикетирани
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2020 12:29 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Етикетирани » Mon Dec 20, 2021 10:10 am

То је исток, на западу је било публике

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Mon Dec 20, 2021 11:40 am

Jebem li ga. Bukvalno ni jedan čovek
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby несуна реса » Mon Dec 20, 2021 12:45 pm

Било је гледалаца.



На 2.15 се виде , а и чују .
Космет је Србија !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Mon Dec 20, 2021 5:35 pm

Кажем, у кладионици сам мало укачио без тона. Видим да на трибини преко и из гола нема човека, па сам мислио да је без публике
Choose Life

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby vinjakboy » Mon Dec 20, 2021 9:27 pm

Могуће је да је опет нека курчева забрана у питању. Или су можда Пазарци попили казну са затварањем ове две трибине (за домаће и гостујуће навијаче) због ранијих инцидената (једино чега могу да се сетим у скорије време је неко препуцавање са Гробарима), мада се то своди на исто...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Tue Dec 21, 2021 1:29 pm

Gde nestadose novopeceni forumasi? Gotov protest pa mogu nazad na tviter
Често одем до на село

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Sun Dec 26, 2021 8:08 pm

A neki rezime polusezone?

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby MARKER » Mon Dec 27, 2021 7:36 am

ReciNe wrote:A neki rezime polusezone?


Јакуза победила :mrgreen:

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Mon Dec 27, 2021 6:16 pm

MARKER wrote:
ReciNe wrote:A neki rezime polusezone?


Јакуза победила :mrgreen:


Slazem se, s obzirom sta im se sve izdesavalo u zadnjih godinu dana oni su bukvalno preporodjeni!


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests