Српска навијачка сцена - дискусија

zeka_peka
Posts: 11
Joined: Tue Dec 07, 2021 9:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zeka_peka » Wed Dec 08, 2021 9:03 pm

Kure wrote:Ako, ako. Nek si rekao sve. Ne znam samo ko je stvorio dotičnog što je mesaru napravio, mora da je bio snalažljiv i simpatičan na prvu pa otvorio mnoga vrata i podigao se toliko da je imao odrešene ruke za sve skoro, jedan od primera, inace isto severna tribina verovatno, nikako neka druga. Da ne pominjem jos neke pojedince drugih grupa i hapšenja pa puštanja, silna opraštanja. Mora da su protivnici vlasti, vlas obožava takvima da ispunjava želje.
Naravno da treba da se usprotivi, ali kada niko ne bude iza toga osim neiskvarenog naroda. Do tada je ista priča kao i uvek.


Па и са "Гробарима" иста прича око комбинација.У чему је твој проблем? Овде причамо о томе требају ли навијачке групе да избацују пароле и дођу на протест или не?

Лепо што си се сложио самном да се треба успротивити,а сада љуби те брат буди део тог неисквареног народа (пошто је огромна већина таквих на протесту) и преузми протест.А не да "антифа" вија навијаче "националисте" по надвожњаку и да се спрда се српском навијачком сценом...

Кажем опет,мени је она ситуација горе на видеу скроз необична...

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BTS » Wed Dec 08, 2021 9:17 pm

zeka_peka wrote:
A ti Sevastole pričaš kako neko nije gladan ili žedan. Pa jel treba mamu mu jebem da se bunim samo ako sam gladan i žedan? Znači tek kad postaneš rob imaš pravo da se buniš? Isto negodovanje jer nas gledaju tamo ispod oka. Pa kako neće, pogledaj u šta su nam se tribine pretvorile u poslednjih 10 godina a seti se kako je izgledala i moja i tvoja tribina pre na primer 15 godina pa uporedi sa ovom septickom jamom danas. Sami smo se doveli do toga da nas ljudi tako gledaju.


Далеко од тога да је неко гладан и жедан,поготово у групи "Делије Север".Људи имају своје комбинације са СНС-ом и државом,кроз грађевинске фирме,тендере и послове у јавним предузећима,тако да не да нису на ивици егзистенције,него их баш боли дупе да секу грану на којој седе уживајући благодети синекуре.Чак и када се ради о неким маторијим "легендама севера" које више не иду на утакмице (Севастопољ воли да истакне да су у комбинацијама преко тих фирми људи који нису више активни) заправо то итекако има везе са трибином.Једном део северне трибине значи УВЕК део северне трибине! Нпр. када неки бивши члан групе, који је оставио траг на северу,настрада или умре... диже му се парола на трибини!...Нема везе што задњих xy година није долазио на трибину,он ће бити заувек део ње...То је тако у навијачком покрету свуда....

Према томе,ова прича Севастопоља зашто север не диже паролу против Рио Тинта и активно се не укључује у борбу против власти је само покривалица да се не би рекло нешто што би код сваког нормалног ко држи до себе изазвало презир и гађење.А то је признање да си у државним структурама на овај или онај начин.

Ја мислим да би свака навијачка група требала да се отворено успротиви вршљању Рио Тинта у Србији,исто онолико колико улажемо сви енергије у очување Косова и Метохије,борби за очување Републике Српске...итд.Нема ту подвајања..

Свакакве глупости сам прочитао претходних дана, али овај батица је победник.

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Momo » Wed Dec 08, 2021 9:36 pm

Што би рекли нема политике на трибини...






Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 10:01 pm

zeka_peka wrote:
Kure wrote:Ako, ako. Nek si rekao sve. Ne znam samo ko je stvorio dotičnog što je mesaru napravio, mora da je bio snalažljiv i simpatičan na prvu pa otvorio mnoga vrata i podigao se toliko da je imao odrešene ruke za sve skoro, jedan od primera, inace isto severna tribina verovatno, nikako neka druga. Da ne pominjem jos neke pojedince drugih grupa i hapšenja pa puštanja, silna opraštanja. Mora da su protivnici vlasti, vlas obožava takvima da ispunjava želje.
Naravno da treba da se usprotivi, ali kada niko ne bude iza toga osim neiskvarenog naroda. Do tada je ista priča kao i uvek.


Па и са "Гробарима" иста прича око комбинација.У чему је твој проблем? Овде причамо о томе требају ли навијачке групе да избацују пароле и дођу на протест или не?

Лепо што си се сложио самном да се треба успротивити,а сада љуби те брат буди део тог неисквареног народа (пошто је огромна већина таквих на протесту) и преузми протест.А не да "антифа" вија навијаче "националисте" по надвожњаку и да се спрда се српском навијачком сценом...

Кажем опет,мени је она ситуација горе на видеу скроз необична...

A koja je svrha brate? Kad nije napravljen od srca nego interesa. Da si psujem sve po spisku sledeće godine ako ti koji su organizovali dođu na vlast i sa smeškom nam uteraju isto to samo umotano u ukrasni papirić, a da ne pričam ako ovaj dođe sa ultimatumom. O antifi da ne pricam, sa njima biti na protestu, najvećim šljamom što cepa zastavu države u kojoj živi, stidi se heroja koji su ginuli i sada protestuju za pišljivo zdravsteno, a ne da želi meni dobro i državi. U pravu si, treba da izađu sve navijačke grupe, ali njih da se vrati gde pripadaju daleko od svega vezano za državu pa onda sve ostalo.

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Zalgiris » Wed Dec 08, 2021 10:09 pm

Momo za koga navijas? Zeko peko za koga ti navijas? Lost and found dugogodisnji hejteru sa foruma za koga ti navijas?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Dec 08, 2021 10:18 pm

DRINK wrote:Zanimljivo kako se baš ti isti cigani oglašavaju za skoro svako političko pitanje a sada ćute, sada kad možda ima i najviše razloga da se oglase.
A da vas pitam tako pametne, kako mislite da parola '' neće šetati '' od strane tribine nešto menja, a ne menja recimo protiv rio tinta? I mnoge ostale parole dizane na vašoj tribini... Dakle, negde ima značaja negde nema, kako vama odgovara ili kako vam se naredi... jebem li ga...

Jebi ga to je za navijace i tribinu. Ne znam ko su ovi fantomi koji su se ovde nesto raspisali kao o nama a cisto sumnjam da su sa tribine. Ali ajde svoje vodjenje ovoga da kazem. Nacionalne stvari koje nisu “popularne” da se bunis su stvari za tribine, ja sebe ne vidim iskreno u moru nelih hipstera i onih uaa navijaci, kako sa pistaljkom zvizdim i caskam sa drugom na auto putu. Nekako se ne uklapam u tu sliku. Nase parole su mnogo puta bile nesto najglasnije sto je moglo da se cuje od svih “organizacija”, nekada i jedine. Nema podele, ne znam sta li mislis lome je to bilo upuceno? Ne secam se da je iko sem Partizanovaca rekao ista na tu temu? Gde ste vi svi iz hipi komune tada? Sta znaci to “izbacite parolu”? Sto? Da bi se “oprali” pred drugima da ne pricaju ovo sto i ovde neki hoce da sumiraju kao utisak na kraju? Mi ne radimo kad drugi misle da trebamo nego kad mi mislimo da nesto treba.

zeka_peka
Posts: 11
Joined: Tue Dec 07, 2021 9:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zeka_peka » Wed Dec 08, 2021 10:23 pm

A koja je svrha brate? Kad nije napravljen od srca nego interesa. Da si psujem sve po spisku sledeće godine ako ti koji su organizovali dođu na vlast i sa smeškom nam uteraju isto to samo umotano u ukrasni papirić, a da ne pričam ako ovaj dođe sa ultimatumom. O antifi da ne pricam, sa njima biti na protestu, najvećim šljamom što cepa zastavu države u kojoj živi, stidi se heroja koji su ginuli i sada protestuju za pišljivo zdravsteno, a ne da želi meni dobro i državi. U pravu si, treba da izađu sve navijačke grupe, ali njih da se vrati gde pripadaju daleko od svega vezano za državu pa onda sve ostalo.


Која је сврха? :? Па ништа буразеру,ни ти ни остали немој да долазите и држите Александра Вучића и СНС на власти..Јесте додуше да странка на чијем је челу има у програму (а и гласала је у скупштини) за Споразум о стабилизацији и придруживању ЕУ, јесте да имамо тесне везе и војне вежбе са НАТО пактом (иако смо као војно неутрални),јесте да сада имамо три геј параде годишње (уместо некада једне), јесте да власт жели да прогура на мала врата закон о родној равноправности и истополним заједницама....итд... Е, али јебига, Александар Вучић је са наше северне трибине,нема везе што он све то ради као и они пре њега само на перфиднији "националистички" начин...Шта који мој да излазимо на улицу?Лепо седимо кући и смрдимо ширећи дефетизам...

А ти што се потписујеш као BTS који део ти није јасан?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Dec 08, 2021 10:25 pm

Sto se tice svega ostalog. Kada pricate o severu vi trovaci, neka vam u glavi budu ljudi iz Kragujevca recimo. Jer to je tribina. Ako meko misli da je neko odande zainteresovan za gradjevinu ili podradove onda super. To su isti ljudi ili vecinski sa pobrojanih stvari od pre neku stranicu da ne nabrajam opet. Ako je vama lakse da se lazete i dalje...samo napred, ali opet ce situacija biti ista jer laz ne moze da se pretvori u istinu na terenu(tribinama), koliko god se neko trudio. Uvek rezultat dodje na videlo. I zamolio bi opet ove fantome sto se pojavise niotkuda, da ne brane sever nema potrebe hvala vam mnogo.

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 10:31 pm

zeka_peka wrote:
A koja je svrha brate? Kad nije napravljen od srca nego interesa. Da si psujem sve po spisku sledeće godine ako ti koji su organizovali dođu na vlast i sa smeškom nam uteraju isto to samo umotano u ukrasni papirić, a da ne pričam ako ovaj dođe sa ultimatumom. O antifi da ne pricam, sa njima biti na protestu, najvećim šljamom što cepa zastavu države u kojoj živi, stidi se heroja koji su ginuli i sada protestuju za pišljivo zdravsteno, a ne da želi meni dobro i državi. U pravu si, treba da izađu sve navijačke grupe, ali njih da se vrati gde pripadaju daleko od svega vezano za državu pa onda sve ostalo.


Која је сврха? :? Па ништа буразеру,ни ти ни остали немој да долазите и држите Александра Вучића и СНС на власти..Јесте додуше да странка на чијем је челу има у програму (а и гласала је у скупштини) за Споразум о стабилизацији и придруживању ЕУ, јесте да имамо тесне везе и војне вежбе са НАТО пактом (иако смо као војно неутрални),јесте да сада имамо три геј параде годишње (уместо некада једне), јесте да власт жели да прогура на мала врата закон о родној равноправности и истополним заједницама....итд... Е, али јебига, Александар Вучић је са наше северне трибине,нема везе што он све то ради као и они пре њега само на перфиднији "националистички" начин...Шта који мој да излазимо на улицу?Лепо седимо кући и смрдимо ширећи дефетизам...

А ти што се потписујеш као BTS који део ти није јасан?

Tako je, vidis kako sve znas. Kad nadjete merodavnog koji nije prokockao sansu ili jos gori kancer za drzavu, onda mozemo pricati o nekom protestu i rusenju vlasti.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lost&found » Wed Dec 08, 2021 10:39 pm

Valjda vam je sad malo jasnija uloga novoregistrovanog čika Kureta.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BTS » Wed Dec 08, 2021 10:40 pm

zeka_peka wrote:
А ти што се потписујеш као BTS који део ти није јасан?

Само прочитај пост после овог твог, можда ти нешто и буде јасно.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BTS » Wed Dec 08, 2021 10:42 pm

lost&found wrote:Valjda vam je sad malo jasnija uloga novoregistrovanog čika Kureta.

Вероватно иста, као и овог Зеке, само их различите стране шаљу :)

zeka_peka
Posts: 11
Joined: Tue Dec 07, 2021 9:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zeka_peka » Wed Dec 08, 2021 10:57 pm

lost&found wrote:Valjda vam je sad malo jasnija uloga novoregistrovanog čika Kureta.


E али чика Куре није тема за BTS-a и Севастопоља него сам ја.... :D Ја ћу само да кажем да моје присуство и стаж на трибини може да потврди Г.Т. из "Heroes"-а и то оне прве екипе из 1994.Дечко је са Таша па нема потребе да наводим о коме се ради.Ови курчеви навијачи сигурно знају чији су иницијали.....Е а можемо и овако да испишемо имена јавно ко је ко на форуму и ко је од навијача у СНС-у и да им се усеремо у живот.

zeka_peka
Posts: 11
Joined: Tue Dec 07, 2021 9:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zeka_peka » Wed Dec 08, 2021 11:08 pm

E да...дотичног господина сам навео тек онако...знају мене многи са трибине...али нема потребе то ћемо лично ако буде требало...

Етикетирани
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2020 12:29 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Етикетирани » Wed Dec 08, 2021 11:22 pm

Па ево ти као ветеран и дугогодишњи део трибине можеш да демантујеш све што Севастополе и остали пишу овде годинама и да напишеш да ли постоји спрега данашње власти и активних људи на северу, или да потврдиш оно што пишу

zeka_peka
Posts: 11
Joined: Tue Dec 07, 2021 9:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zeka_peka » Wed Dec 08, 2021 11:33 pm

Етикетирани wrote:Па ево ти као ветеран и дугогодишњи део трибине можеш да демантујеш све што Севастополе и остали пишу овде годинама и да напишеш да ли постоји спрега данашње власти и активних људи на северу, или да потврдиш оно што пишу


Ко ће мене да схвати озбиљно? То што сам ишао на утакмице...ишао сам...јел видиш да разни Севастопољи и BTS-овци,младе снаге који су још активни и акцијају по Крагујевцу...да се њихова реч више вреднује...

Да закључимо са овом темом. Делије Север нису заинтересоване да се појаве на протестима против власти,нити да певају Александру Вучићу као што су Борису Тадићу. То је чињеница и то су уписи појединих људи и потврдили.

Ко је схватио,схватио је..ко није јебига...

User avatar
1937
Posts: 69
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1937 » Thu Dec 09, 2021 1:10 am

Етикетирани wrote:Да наведем као пример Фирму која је истакла паролу, па су недељу дана касније њихови бивши истакнутији чланови напали људе који су били на протесту, па су их људи са Чанковом заставом најурили, али су као група исказали свој став о Рио Tинту


Nešto si ti tu pogrešno čuo. Slabo je među tim ljudima bilo firmaša, a još manje istaknutih... hoću da kažem, da na grupu od 20tak ljudi, dva firmaša i nisu neki broj...
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

zeka_peka
Posts: 11
Joined: Tue Dec 07, 2021 9:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zeka_peka » Thu Dec 09, 2021 9:47 am

Image

Иначе графит са фасаде зграде у Његошевој 38 и 38 б уклоњен је данас саопштила је Општина Врачар.Одељење за инспекцијске послове Градске општине Врачар подсетило је да је решење за уклањање сликовног графита са предњег дела заједничке фасаде овог објекта донето још 20.септебра.

Како се наводи у саопштењу,тако је у складу са Одлуком о комуналном реду наложено станарима стамбеним јединицама у Његошевој 38 и 38 б да уклоне графит.

Поступак је спроведен,каже се у саопштењу и на основу пријава новинара Антонеле Рихе,Леа Беширија из "Института за европске послове",Тамарe Трипић из "Мреже за демократски дијалог"..

________________

Али нема везе као што рекох... Ипак је важно ко нам овде држи предавања шта значи бити навијач и ко "акција" на улици....Док се народ понижава од стране власти СНС-а на сваком кораку 'ultra mentalita' ћути и смрди у својој соби,док једе топли укусни сендвич.
А и оно кад се иде на Косово и Метохију,ваљало би нешто презалогајити у аутобусу и понети густи сок у тетрапаку.Није у реду србовати празног стомака..

Шефе у колико сати полази аутобус?Сви на "патриотски'' пикник!

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Dec 09, 2021 10:51 am

Sa kojim li si ti ciljem ovde dosao otrovi covece? Sta ti znas o Kosovu mozgu isprani?
Da bar prosetas po Beogradu pa bi video na stotinee sablona sa imenom Djenerala koji su uradjeni u poslednje vreme, da ista znas znao bi da Delije fondacija upravo u ovom trenutku pomaze porodicama u u Velikoj Hoci i Orahovcu. Da se skuplja novac za manastir Crna Reka. I tako svaki mesec. Ne znam kako bi ti to svario da se na SMS salju poruke pred utakmice i tako skupljaju pare. Gde da ti poverujes da sns Cigani razmisljaju navijacki. Verovatno si sa neke druge tribine pa probaj da zamislis prvo navijacki dogadjaj pa onda tako da neko radi vec decenijama, pa probaj da zamislis da su ti ljudi zaintresvani za pravljenje para i ne znam cega vec. Tesko to neide jedno sa drugim. Al ne mozes da razumes ti to jer da bi razumeo morao bi da zivis taj zovot. Al ako nista pogledaj ostale tribine bar pa uporedi.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Dec 09, 2021 11:05 am

1937 wrote:
Етикетирани wrote:Да наведем као пример Фирму која је истакла паролу, па су недељу дана касније њихови бивши истакнутији чланови напали људе који су били на протесту, па су их људи са Чанковом заставом најурили, али су као група исказали свој став о Рио Tинту


Nešto si ti tu pogrešno čuo. Slabo je među tim ljudima bilo firmaša, a još manje istaknutih... hoću da kažem, da na grupu od 20tak ljudi, dva firmaša i nisu neki broj...

A u grupi od 20 ljudi 1 koji ni ne ide maltene,je broj a? Vidis kako je glupo da nekog napadas za nesto a onda te tvoji useru par dana iza. Ima jos jedan primer koji je obrisan pre neki dan. Jel treba sad da se prica i podbada da su Firmasi Limam napali gradjane ove zemlje?


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests