Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Grobar do groba » Mon Apr 18, 2016 3:27 pm

Da,da,ono su bas bili simpatizeri,vecito vi imate "simpatizere" koji prvi krecu da prave sranja na istoku,i pritom jos ti isti "simpatizeri" krecu da sutiraju i udaraju lika dok ga murija bije i odvodi.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
gradski_boem
Posts: 117
Joined: Wed Feb 17, 2016 10:57 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby gradski_boem » Mon Apr 18, 2016 3:57 pm

Ne ulazim u to ko je prvi poceo,niti zelim da skidam deo odgovornosti sa onih koji navijaju za Zvezdu,a imaju bizaran fetis da demonstriraju snagu na mestima koja nisu predvidjena za to.Simpatizere ne treba uvlaciti u nerede,bez obzira na pripadnost.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Grobar do groba » Mon Apr 18, 2016 4:09 pm

Upravo tako,tu se u potpunosti slazemo,i ja sam 1000 posto pobornik toga da simpatizere nikada ne treba uvalaciti u takva sranja,ali naravno videlo se bgm onaj dan jasno ko su simpatizeri,a ko nisu.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

maxen
Posts: 50
Joined: Wed Feb 24, 2016 2:15 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby maxen » Mon Apr 18, 2016 10:16 pm

Sto neidu tako siptare da gaze mamu im jebem :evil:



SLOBODA NAVIJACIMA!!!

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lider » Tue Apr 19, 2016 10:30 am



Гледам овај видео па ми неке ствари нису јасне. Полиција је ушла на север до истока и ту стајала, свестан сам да је само њихово присуство на северу провокација али чему ово бацање столица на њих. Ко је мислио да ће тако да отера њих 100 или колико их је већ ту. Углавном се на снимку да видети да мали број људи учествује у нападу на њих и то углавном доле код ограде. Има људи који смирују ситуацију али очигледно безуспешно, и пар њих добијају каишем по тинтари од лика доле лево са крем мајицом преко лица? Органи (не)реда стоје ту примају ударце и кад добијају наређење да интервенишу креће бежанија. Не свих али та мања групица не може реално ништа да уради плус су у лошем положају на дну трибине. Питање зашто се све то ради, зашто се провоцирају жандари а кад крене интервенција окрећу се леђа и види се остало на снимку. Ако нема спремности да се стане кад загусти онда нема потребе да се неко провоцира бар ја то тако гледам. Ево и други снимак кад циган у каналу долази близу забрањених, реално ту доле у каналу може да дође до сукоба само да ли има спремности са обе стране да се сиђе доле где нема ни лево ни десно само напред а помало и назад :D Има и снимак где сам гробар пробија кордон на истоку и залеће се у самоубилачку акцију и одма бива ухапшен. Само је себи направио проблем како људи не размишљају мало, сигурно је храбар момак али тако да реагује и за ништа буде ухапшен стварно ми није јасно.

ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby prcko » Tue Apr 19, 2016 12:35 pm

Preusmeriti ih na jug gde im je i mesto, a ako to nije moguce, postaviti zandarski kordon na polovini istoka i cao.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Tue Apr 19, 2016 7:18 pm

lider wrote: Има и снимак где сам гробар пробија кордон на истоку и залеће се у самоубилачку акцију и одма бива ухапшен. Само је себи направио проблем како људи не размишљају мало, сигурно је храбар момак али тако да реагује и за ништа буде ухапшен стварно ми није јасно.


Класичан вињак :lol:
стадион-место народног бунта!

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikada Agencija » Wed Apr 20, 2016 3:01 pm

lider wrote:Има људи који смирују ситуацију али очигледно безуспешно, и пар њих добијају каишем по тинтари од лика доле лево са крем мајицом преко лица?


Lik je dva puta vise iskaisao svoje ''drugare'' sa tribine, nego policiju :lol: :lol:
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby njasvi » Wed Apr 20, 2016 4:35 pm

04 X 1945

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BTS » Fri Apr 22, 2016 11:50 am

Авангарда

Image

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Fri Apr 22, 2016 12:35 pm

Хахахаха, па ово је боље од оног црно вам се пише и нарикача, типично гробарски... Како оно кажу гробарски треш романтизам прави..
стадион-место народног бунта!

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1748 » Sat Apr 23, 2016 2:25 am

Meni je ovo vrh dvomotka.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Sun Apr 24, 2016 4:24 pm

Такође сам истог мишљења као и фора за нарикаче. Па цигани ваљда је и поента да вам се не свиди?
А судећи по вашим коментарима сад и онда за нарикаче баш вам се не свиђа, тако да су гробари успели у својој намери.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby SickOfItAll » Sun Apr 24, 2016 6:29 pm

Ако је вама ок и шмекерски да желите некоме рак, онда ок. Само ми онда није јасно зашто се чудите када неко некоме зарије нож у срце или му проспе црева.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Sun Apr 24, 2016 7:24 pm

Ајде не паметуј и немој да патетишеш. Одувек се певало убиј гробара, цигана...не брини радовци умиру сами, фирмаши умиру сами итд.
Не подржавам то, напротив, болесни смо као друштво и у таквом болесном друштву какво јесте ово је до јаја двомотка ! :)

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Sun Apr 24, 2016 11:50 pm

Нема шта, скроз на месту двомотка, не знам чему галама :lol: Добро је познато да су Гробари у стању да посвете и целу утакмицу црвеној половини, кореографију и шта још све, и наравно да испровоцирају цигане... Неутрално гледано мени скроз ок и скроз у њиховом фазону...
стадион-место народног бунта!

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BTS » Mon Apr 25, 2016 12:03 am

A jel je ok parola za Deju Lonca, posto je i to u njihovom fazonu? Ili parola posle ubistva Ace Radovica?

User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Serbon AB » Mon Apr 25, 2016 12:18 am

Ne treba patetiku prosipati oko dvomotke pa je porediti sa nekim parolama koje stvarno nisu bile potrebne i koje ne treba komentarisati. Mislim na pominjanje pokojnika sto je stvarno dno dna. Al sad praviti dramu od zastavice koja odise crnim humorom i pecka ( bar vas koji kukate upecala na dubinca) i prosipati postenje a hiljade tvojih drugara s tribine grmi srusen i spaljem do temelja hiljade mrtvih grobara?! Uvijek je prozivki bilo i bice pa englezi likuju o bombardovanju Old Traforda, pominjanju incesta ( ne znam tacno koga sprdaju al cini mi se sjever jer ima najvecu stopu istih po glavi stanovnika)... uglavnom pjesma, parola, ne pokazuje stanje stvari. Isto tako pisu se parole dokle da se ubijamo pa malo malo puc puc, boc boc..

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Mon Apr 25, 2016 12:42 am

Pa ne pise da ce vas rak dokusuriti vec samo da ce vas naceti. Ostavili smo mogucnost zaceljenja ili izlecenja zato cemu nervoza? Medicina napreduje iz dana u dan. Salu na stranu, parole su najmanji problem trenutno.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Mon Apr 25, 2016 4:39 am

Тако је брале. Мртве оставите да почивају у миру, ова двомотка нема везе са момцима који су погинули од њихових руку(оружја), њихова храброст је позната. Вама је срање мени је ок, по вама ваше све је фул а све од осталих група је срање.

Нарикаче исто срање по вама иако је брутална фора и до сад невиђена, бар на нашим просторима, ваљда је боље то, него овај последњи дерби који је прошао без кореографије. Нећу даље да се расправљам, рекао сам своје мишљење и то је то.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests