Српска навијачка сцена - дискусија

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Mon Mar 04, 2024 7:30 pm

Mozda su i na manijake ljuti npr ovi iz torcide NP, ajde im znaj.
Licni kontakti pojedinaca s obe strane, nije nikakvo prijateljstvo dve grupe.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nexon » Mon Mar 04, 2024 7:46 pm

Dobro se zna sta je Grbavica i koliko se zivota dalo za to da bi sada tamo tekbirisali poklonjeno jer ratom nisu mogli sa sve Franucuzima, Britancima, Amerima,Holandajnima i raznim mudzahedinima. Poznajem ljude iz Srpskog Sarajeva, momka koji je bio jedan od vaznijih u Slaviji iz Sarajeva licno poznajem, ne verujem da je vise prisutan ovde. Znam sta je bilo. To se ne radi. Ono sto su oni prezivali mozete samo da sanjate iako mislite da su vam bas teski zivoti i bas da je super da se druzite i idete putevima druga Tite.

друг члан wrote:Ako ti objasnis mozda se i povadimo. Kako se dovesti u red? Kako da nastavimo? Ima li uopste smisla dalje kad si ti razocaran.
Ps. Sta znaci uklade?


Niti sam razocaran, niti cu vam bilo sta objasnjavati. Kazem da se treba dovesti u red ako se zeli preziveti. Ako se ne zeli, ni sa time nemam problem. Osim kada to nije pljuvanje na nesto vece.

Pinturicchio
Posts: 66
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Mon Mar 04, 2024 8:10 pm

Zemunci samo sto tiktok ne koriste da predstave svoju grupu, ali zato kad se potkace na jedinom navijackom forumu u Srbiji onda nema nigde nikoga.

@drugclan
Uklad je meni nepoznata rec koja je ovde na forumu iskoriscena da se definise druzenje sa vukovima, divljom teladi ili poljacima - ne secam se sad
Партизан изнад свих!

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Mon Mar 04, 2024 8:54 pm

Znam kad je koriscenja, tad sam prvi put cuo za to. Probao naci na guglu, kaze ukras na drvenim štokovima
Choose Life

Етикетирани
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2020 12:29 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Етикетирани » Mon Mar 04, 2024 11:57 pm

Како уопште једна српска патриотска група дође у ситуацију да настану "лични контакти појединаца са обе стране", када су на другој страни они који јуре лешинаре и вичу алаху екбер?

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Tue Mar 05, 2024 7:28 am

Kako ti je u ratu bilo moguce da taj i taj ubija i kolje nase ljude, a ovamo svercuje vozila i naftu s nasim ljudima koji to isto rade njihovim ljudima?

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nexon » Tue Mar 05, 2024 10:45 am

Kako je moguce da prozivas vlast kao glavni klovn na tv a da ti zena radi na rts? Kako mozes da se predstavlja kao najveca opozicija a da radis poslove sa drzavnim firmama? Kako mozes da imas talksshow a da ti sponzor i clan zaglupljenog kruga ima poslove sa drzavnim firmama?

Svacega ima.
Ali to ne znaci da logor Celebic za Srbe nije postojao. To ne znaci da "Kazani" nisu postojali za Srbe u Sarajevu. Iako su u prvoj dekadi dvehiljaditih drugosrbijanci stavljali slike iz ratnog Sarejeva kako su ga Srbi rusili a ono slika stadion na Grbavici i okolina totalno rasturena od strane muslimansko-hrvatskih snaga. Doduse ima onaj film kako Srbi siluju po Grbavici, istog imena. Ali oprastam tim debilima, oni su slabo svesni i sebe samih. I nisu sami od sebe to radili.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nexon » Tue Mar 05, 2024 10:52 am

друг члан wrote:Znam kad je koriscenja, tad sam prvi put cuo za to. Probao naci na guglu, kaze ukras na drvenim štokovima


A kako ti se svidja novi stari movie o starom beogradjaninu koji je dosao iz Cokalijalenda posle 1945? Da li je to bas pravi DorCHol? Ja ne znam, nisam stari Beogradjanin. Ali postujem da se legnde grada saranjju u Aleji velikana, brate.

Drugovi, kako je nekada bilo dobo, niste svesni. Stara ekipa, stara raja. Eto ja, Brus Li iz Zemun Polja smo cuda pravili. Jednom cu vam ispricati. Jugoslavija, to vam je bio neshvaceni dijamant.

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Mar 05, 2024 11:06 am

No al calcio moderno wrote:Kako ti je u ratu bilo moguce da taj i taj ubija i kolje nase ljude, a ovamo svercuje vozila i naftu s nasim ljudima koji to isto rade njihovim ljudima?

To se zovu psi rata, govna, otpadnici, ne znam kako bi drugacije opisao te ljude. Jel imas ti neki prikladniji naziv?
Sto se tice Nexona, brate procitaj celu Timinu knjigu kad si toliko dokon, pa onda pricaj dal je bio odusevljen zemljom u kojoj je ziveo, ili je hteo kao i svako ko je malo sazreo, promene i da se skine komunizam koji je do tada vladao ovim prostorima za koje je vise puta rekao da je zlo.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Tue Mar 05, 2024 11:37 am

Nemam prikladniji naziv, nazalost takvih je bilo mnogo na obe strane.
Sto se zemunaca tice, ja ne znam da li bi vi bili srecniji da su ih tamo prebili i silovali umesto sto su ih ljudi lepo docekali i ugostili?
To je stvar tih pojedinaca s obe strane, nije grupno prijateljstvo.
P. S. Nexone, kaze li ti taj momak iz Sokolova kako su oni isto tako pili i pevali u kafani u Lukavici, a kazu i u kafani u Zen'ci s Robijasima?
Isto tako su imali dobar odnos i sa Ultras Mostar, velikim ljubiteljima Jure Francetica i crne legije, ali eto prebacilo i jedne i druge na neki korektan odnos. Ne kritikujem Sokolove zbog toga niti prozivam, njihova stvar, ali kazem ti da je tih kontakata vec bilo. Cudna ti je ta Bosna ba, ponese ih, prebaci ih cas ovako cas onako, a mrze se, luda kuca ti je to veruj mi. Pa i na toj Grbavici kazu ko je bio raja ba bio je raja i za vreme rata i stitili su jedni druge, a opet bilo je i pasa rata i svega, patnje, zverstava itd...

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Mar 05, 2024 11:51 am

No al calcio moderno wrote:Nemam prikladniji naziv, nazalost takvih je bilo mnogo na obe strane.
Sto se zemunaca tice, ja ne znam da li bi vi bili srecniji da su ih tamo prebili i silovali umesto sto su ih ljudi lepo docekali i ugostili?
To je stvar tih pojedinaca s obe strane, nije grupno prijateljstvo.

Ako mene licno pitas, mnogo je prirodnije a i za mene bar bolje da su ih prebili, pa jebali onda silovali, umesto sto su ih lepo ugostili i docekali. Ovo mi vazi za svakog ko se druzi na tom nivou sa bilo koje tribine. Necu da ulazim dalje u pricu koju potenciras licni kontakti, al bodes sa time oci svaki put kad izgovoris samo da znas. Ja bar znam sta znaci licni kontakt, sta je nesto drugo, ali nema potrebe to ja da pisem, to se zna i oseca naravno. Ako ovako hrabrimo omladinu i neke naredne generacije, necemo moci da prepoznamo svoje tribine za 5 godina niti da se ljutimo na njih sto eto neki ce sa Kohortom mozda da se skontaju i gotivni su im itd. Ili sa Plisatom sto da ne?
Last edited by Sevastopole on Tue Mar 05, 2024 11:54 am, edited 2 times in total.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Tue Mar 05, 2024 11:53 am

No al calcio moderno wrote:Nemam prikladniji naziv, nazalost takvih je bilo mnogo na obe strane.
Sto se zemunaca tice, ja ne znam da li bi vi bili srecniji da su ih tamo prebili i silovali umesto sto su ih ljudi lepo docekali i ugostili?
To je stvar tih pojedinaca s obe strane, nije grupno prijateljstvo.


hahahaha nahranio me musliman koji je juce jurisao na mog brata srbina uz povike alahuekber i tekbir, a sumnjam da ti znas uopste sta znace te reci. Pa ce sutra opet da sire parole i lazi oko srebrenice i genocida, pisanje po srbima zivim i mrtvim, pa cemo opet malo na rucak sa njima posle toga, da se grlimo i ljubimo i tako u krug. Vidi se svoje da branis. uzivaj.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Tue Mar 05, 2024 11:56 am

Po meni najprirodnije bi bilo da do tog kontakta nije ni doslo, ali to je sad vec stvar nekih drugih stvari. Ako su zeleli da pogledaju taj derbi mogli su inkognito otici, sesti na istok ili zapad i odgledati kao sto su neki ljudi odavde vec radili, a rade i neki nasi s one strane Drine, ali ako je vec doslo do ovoga kako je doslo opet njihova stvar. Naravno da ne treba da nam omladina ide u tom smeru koji si pomenuo, ali ovo ipak mislim da nije taj smer.

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Mar 05, 2024 12:02 pm

Ok ako ti tako mislis.

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby svuda.prisutan » Tue Mar 05, 2024 12:13 pm

Da nije tih drustvenih mreza, 95% desavanja se ne bi ni saznalo..

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Mar 05, 2024 12:17 pm

Da ljudi koji ne odu "inkognito" ne kace po svojim nalozima slike, mozda i ne bi toliko ljudi znalo. I da iz tih slika ne mozes da zakljucis sta je to i kako i na kom nivou. Ovako, mozemo mi do prekosutra sad da vadimo prljav ves svakome, ali ove stvari se ne rade jednostavno.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Tue Mar 05, 2024 5:19 pm

Nexon wrote:
друг члан wrote:Znam kad je koriscenja, tad sam prvi put cuo za to. Probao naci na guglu, kaze ukras na drvenim štokovima


A kako ti se svidja novi stari movie o starom beogradjaninu koji je dosao iz Cokalijalenda posle 1945? Da li je to bas pravi DorCHol? Ja ne znam, nisam stari Beogradjanin. Ali postujem da se legnde grada saranjju u Aleji velikana, brate.

Drugovi, kako je nekada bilo dobo, niste svesni. Stara ekipa, stara raja. Eto ja, Brus Li iz Zemun Polja smo cuda pravili. Jednom cu vam ispricati. Jugoslavija, to vam je bio neshvaceni dijamant.

O čemu ti pričaš? Ne vidim poentu.
Choose Life

User avatar
zmijuga
Posts: 1792
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zmijuga » Tue Mar 05, 2024 8:34 pm

Neke činjenice

- Sarajevski derbi se igrao u dane kada oni obilježavaju 01.03.1992. godine kada je počeo rat ubistvom srpskog svata. Manijaci su imali i sliku ubice na svojoj tribini prije 5-6 godina. Jer je njegov sin tad vodio navijanje.

- Sarajevski derbi se igrao u dane kada je 01.03.1996 godine muslimanska vojska ušla na Grbavicu koja je prethodno iseljena po dogovoru iz Dejtona. Dakle, dobili su pola naših sarajevskih naselja i opština bez ispaljenog metka. I sad se kurče kako je Grbavica njihov zavjet. A nisu metra napredovali tokom 4 godine.

- Možda su Zemunci prvo trebali da posjete grobove dve srpske djevojčice koje su ubijene u istom trenutku na Grbavici od strane muslimanskog snajperista 11.03.1995.

- Možda su i Đavoli trebali da osude izjavu svog trenera koji je za vikend čestitao Dan ubistva srpskog svata.

- Ne znam kako pojedinci iz neke srpske grupe mogu imati bilo kakve kontakte sa najesktremnijom muslimanskom grupom koja mrzi sve što je srpsko.

Mislim kakva je sad razlika da neka grupa iz Republike Srpske, ima pojedinačne kontakte sa Torcidom Mitrovica? Neka na ovo pitanje ne odgovora niko ko će dati neki demagoški odgovor. Znači, ista je situacija.

Pinturicchio
Posts: 66
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Fri Mar 08, 2024 1:37 am

I tako...
Партизан изнад свих!

User avatar
Одан ТЕБИ
Posts: 126
Joined: Wed Feb 03, 2016 9:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Одан ТЕБИ » Fri Mar 08, 2024 11:36 am

Pinturicchio wrote:I tako...


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests