Српска навијачка сцена - дискусија


User avatar
Jason Fly
Posts: 89
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:43 pm
Location: Трибина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Jason Fly » Sat Jan 15, 2022 8:43 pm

Сегедин, ништа?

Peter
Posts: 59
Joined: Sun Jan 31, 2016 5:09 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Peter » Sat Jan 15, 2022 9:40 pm

Jason Fly wrote:Сегедин, ништа?

Што ниси отишао?

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Драгољупче » Sat Jan 15, 2022 11:17 pm

https://youtu.be/KKzapwck9pQ

Tradicionalni docek Pravoslavne Nove Godine.

User avatar
enbidzi1
Posts: 111
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby enbidzi1 » Sat Jan 15, 2022 11:44 pm

Svaka cast srpskim grupama na masovnom pojavljivanju u dalekom Segedinu, odlicna organizacija

Етикетирани
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2020 12:29 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Етикетирани » Sun Jan 16, 2022 9:47 am

Етикетирани wrote:Ако је неко планирао у јануару на ЕП у рукомету у Сегедин где смо у групи са ујкама нек се јави


0 људи ми се јавило, где сте тад?

User avatar
tifoso
Posts: 7
Joined: Sun Jan 27, 2019 11:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby tifoso » Sun Jan 16, 2022 4:38 pm

Честитам свима који се сматрају навијачима на синоћној пропуштеној прилици да се усташама покаже ко коси, а ко воду носи.
Срам да буде све оне који себе називају навијачима, а синоћ су седели кући. На 200 километара од Београда, 120 од Новог Сада итд синоћ су се певале усташке песме, Срби су се набијали на врбе, док су српски навијачи седели кући и дркали курац! Који је релевантан изговор за овакву бруку и непојављивање?! Овде се већ месецима разглабају одавно прежвакане приче, пише се о рио тинту (што свакако јесте важна тема) , подсећамо се на нека стара славна времена, геј параде и слично... А онда нам се свима укаже права НАВИЈАЧКА прилика која ће се ко зна кад опет поновити и ми то пропустимо! Просто ми је стравично да све јебене навијачке групе нису могле да сакупе сто људи укупно који су синоћ без већих проблема могли да пишају по усташама. И онда ће се опет наћи за сходно да трибине у августу дижу пароле о Книну, Крајини, некаквим повратцима вукова и слично, а нисмо се удостојили да се исцимамо ни двеста километара да покажемо душманима где им је место. Али зато се то неће догодити кад треба међусобно да се сакатимо, једни друге шаљемо на интензивне неге и у гробове и онда када треба једни друге да гањамо у неупоредиво различитим бројкама.
Синоћ је још једном потврђено да је максималан досег национализма на српским трибинама кафански национализам, Баја мали книнџа и слично... Част изузецима којих је мало.
... quando un giorno morire dovrò, voglio portare in cielo i miei color! ....

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Sun Jan 16, 2022 11:34 pm

https://www.youtube.com/watch?v=YfR_A82 ... =SportKlub

Posle ovoga ne treba nista da vas cudi...

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Jan 16, 2022 11:57 pm

tifoso wrote:Честитам свима који се сматрају навијачима на синоћној пропуштеној прилици да се усташама покаже ко коси, а ко воду носи.
Срам да буде све оне који себе називају навијачима, а синоћ су седели кући. На 200 километара од Београда, 120 од Новог Сада итд синоћ су се певале усташке песме, Срби су се набијали на врбе, док су српски навијачи седели кући и дркали курац! Који је релевантан изговор за овакву бруку и непојављивање?! Овде се већ месецима разглабају одавно прежвакане приче, пише се о рио тинту (што свакако јесте важна тема) , подсећамо се на нека стара славна времена, геј параде и слично... А онда нам се свима укаже права НАВИЈАЧКА прилика која ће се ко зна кад опет поновити и ми то пропустимо! Просто ми је стравично да све јебене навијачке групе нису могле да сакупе сто људи укупно који су синоћ без већих проблема могли да пишају по усташама. И онда ће се опет наћи за сходно да трибине у августу дижу пароле о Книну, Крајини, некаквим повратцима вукова и слично, а нисмо се удостојили да се исцимамо ни двеста километара да покажемо душманима где им је место. Али зато се то неће догодити кад треба међусобно да се сакатимо, једни друге шаљемо на интензивне неге и у гробове и онда када треба једни друге да гањамо у неупоредиво различитим бројкама.
Синоћ је још једном потврђено да је максималан досег национализма на српским трибинама кафански национализам, Баја мали книнџа и слично... Част изузецима којих је мало.

Ne znam kako bi to najbolje objasnio, ali ima ljudi koji nisu ni znali da se igra EP, neki su mozda i znali, nekako ljudi nemaju osecaj pripadnosti takvim manifestacijama, niti im je trip neki da odu na tako nesto. Inace, isli su ljudi mnogo vise od tih 200 km, bas da bi videli te, tako da nije do toga svakako. Pre 15 godina se islo 600 km, nije sigurno danas kilometraza niti tako nesto problem. Ali, ovo citaju i ujaci, ne bi im niti otvarao karte niti ih navodio na bilo sta da misle. Tako da i te price o Kninu i kafanama, ne stoje jednostavno. Ali svakako da imamo taj nedostatak, koji zbog raznih okolnosti postoji. Tu smo gde smo trenutno. Neka svako radi na sebi prvo ovde pa cemo lako negde drugde. A oni znaju kako su prolazili do sad i u Crnoj Gori i u Bosni i u Grckoj i u Srbiji, i po Evropi... ne verujem da ce biti drugacije i u buduce.

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Драгољупче » Tue Jan 18, 2022 5:49 pm

Sto se tice Rio Tinta i slicnih tema. Cigani treba da razumeju tj. da preuzmu teret najvece i najjace tribine. Mislim da upravo zbog toga ljudi sa drugih tribina imaju negativan komentar za svaku patriotsku pricu koja zaobidje sever.Nekako su oci uvek uprte u njih. S druge strane to sto neko misli da ta prica nije za izneti, ne umanjuje hiljadu drugih stvari koje je taj isti sever izneo. Da se osvrnem na moju tribinu i kako mi gledamo na to. Mi imamo neke datume koje postujemo i trudimo se da ne odu u zaborav, jer nas narod mnogo lako i brzo zaboravlja. Pocetak bombardovanja, oluja su stvari koje se svake godine postuju uz docek Pravoslavne Nove godine. Plus neka aktuelna desavanja koja se vezuju za nasu zemlju. Fokus je na lokalu. Nama je bitno da koncert nine badric u GKCu ne prodje tek onako. Jednostavno mi nas ne dozivljavamo trenutno kao malu, vec kao mikro grupu, i bilo sta izneseno nema odjek kao kada to urade vece grupe. Sto se reprezentacije tice mislim da smo trenutno mnogo daleko od bilo kakve ozbiljne organizacije. Ja licno sam bio poslednji put na Srbija-Vels i mnogo toga treba da se promeni da bih ponovo otisao. Kljucno je da ljudi pocnu normalno da komuniciraju, ne moze se organizovati nesto preko foruma. Vec nekim sastankom gde bi dosli ljudi sa svih strana, ali to je trenutno naucnafantastika.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby njasvi » Wed Jan 19, 2022 4:16 pm

Ljudi o cemu vi pisete
Da li neko stvarno misli da ce bilo sta promeniti u vezi riotinta neki podignuti tranas u 28min utakmice... evo tribina se oglasila jeee ne suruje sa rezimom ?!
O cemu vi, koliko godina imate
Bukvalno samo cekam da i cigani naprave neku parolu protiv iskopavanja i evo ga tu smo srpska navijacka scena je jedinstvena
Aha al do q
Bez konkretnog poteza na ulici sve drugo je nista znaci smuti pa prospi... ko za kosovo, ne damo i ne damo i ne damo a ovi dadose sve i ?! Nikom nista, bitno da smo mi podigli parolu na tekmi sta je do nas mi smo odradili
I jos nesto
Da li neko stvarno misli ali ono iskreno a da ima vise od 13 godina da su tribine sto se tice vlasti slobodne, znaci da nista drugo ne znas a vidis da se ovaj rezim cima ko ce biti presednik mesne zajednice u nekom tamo pickovcu znaci ne ni gradonacelnik ne ni presednik opstine nego jebene mesne zajednice ali ne i to mora da bude neki guzonja iz sns-a koji se kune u velikog vodju i tamo ce da salju neke ljude koji ce da prete da ucenjuju da kupuju i prodaju... danas cistacica ne moze da se zaposli u osnovnu skolu ako nije clan partije ali zato su navijacke tribine oaze slobode koje se hrabro odupiru aktuelnom rezimu jer one nisu na prodaju, rezim ih lomi ali one se ne daju jer pravi ultras je nepotkupljiv
04 X 1945

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Jan 20, 2022 1:32 am

Ovo je sad vec politika a nesto je mrsko pricati o tome. Od price RioTinto prosetase ovi kroz Segedin dok se ovde meri ko je izdajnik ko nije, ko je sta uradio na platnu od metar ipo sa metar, ili izneo 3 puta parolu, ili ko je bio na cijem rodjendanu itd. To je vec rijaliti to nije navijanje, navijanje su izgleda ljudi zaboravili sta je. Malo da se okrenu ljudi navijanju za pocetak, da se vrati svako u svoje okvire malo, pa kada tu proradimo onda da se prica dalje.
Mnogi su prerasli male boginje da bi se tek tako pecali na razne price, sto ne znaci da ako bude trebalo nece u momentu stati za pravu stvar do kraja.
Opet kazem, malo manje rijalitija a vise navijanja, i eto ga napredak odmah.

Pikolo
Posts: 1
Joined: Tue May 05, 2020 10:34 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pikolo » Thu Jan 20, 2022 10:35 am

Meni je fascinantno kako ljudi posle svega mogu da stanu rame uz rame na protestu uz drugosrbijanca. Djedovi njihovi blanko ubijali po Beogradu i Srbiji, onda mozemo samo da zamislimo sta bi nam tek ovi radili, danas u ovom bolesnom vremenu. Ma da organizuju protest za oluju, sa takvima nikad. Rio tinto je zlo svakako, ali ovi su vece. Uz to bejah prosle godine na protetima protiv cara, kad nas navukose ovi sto posedase zarekoh se sebi-nikad vise sa takvima. Mi prvo da postanemo navijaci i da se bavimo nama samima, kako maticnim tribinama tako i onima koji pokazuju kakve takve znakove ultrasa, posle ce sve doci samo na svoje mesto prirodno. Jes' tesko ali nije nemoguce. Sto rece neko na prethodnoj strani, utihnulo pisanije cim se prestalo sa mazanjem govnima. E neka tako i ostane, ove kancerogene najlakse tako odstraniti.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Jan 20, 2022 11:27 am

Драгољупче wrote:Sto se tice Rio Tinta i slicnih tema. Cigani treba da razumeju tj. da preuzmu teret najvece i najjace tribine. Mislim da upravo zbog toga ljudi sa drugih tribina imaju negativan komentar za svaku patriotsku pricu koja zaobidje sever.Nekako su oci uvek uprte u njih. S druge strane to sto neko misli da ta prica nije za izneti, ne umanjuje hiljadu drugih stvari koje je taj isti sever izneo. Da se osvrnem na moju tribinu i kako mi gledamo na to. Mi imamo neke datume koje postujemo i trudimo se da ne odu u zaborav, jer nas narod mnogo lako i brzo zaboravlja. Pocetak bombardovanja, oluja su stvari koje se svake godine postuju uz docek Pravoslavne Nove godine. Plus neka aktuelna desavanja koja se vezuju za nasu zemlju. Fokus je na lokalu. Nama je bitno da koncert nine badric u GKCu ne prodje tek onako. Jednostavno mi nas ne dozivljavamo trenutno kao malu, vec kao mikro grupu, i bilo sta izneseno nema odjek kao kada to urade vece grupe. Sto se reprezentacije tice mislim da smo trenutno mnogo daleko od bilo kakve ozbiljne organizacije. Ja licno sam bio poslednji put na Srbija-Vels i mnogo toga treba da se promeni da bih ponovo otisao. Kljucno je da ljudi pocnu normalno da komuniciraju, ne moze se organizovati nesto preko foruma. Vec nekim sastankom gde bi dosli ljudi sa svih strana, ali to je trenutno naucnafantastika.

Teret najvece tribine nije samo pritisak od vas ovde, nego vidis da se bore za nas na bilo koji nacin da nas uvuku u jednu ili drugu stranu? Valjda ti je to jasno kada vidis bestidnike da pricaju o nekom rodjendanu recimo, pa kad ih naduvas kurcem ne prepoznaju sarkazam nego nastavljaju. Pa podrsku Beloruskom narodu odmah okarakterisu(sto nas zabole kurac naravno, sto i jeste delimicno tako), kao "Delije protiv politike Vucica", kad nesto drugo uradimo izadjemo u Informeru, i tako. Govna bi pojeli samo da izbace nesto taj dan protiv, bez obzira sto sami znaju sta rade, i to postaje sada vec i smesno.R azvlacice nas do izbora i dokle traje ova ludnica, ljudi su vec skapirali da ce tako biti, ali po nama, ti si debil ako pokleknes a ne mislis tako. Mi smo mirni i znamo svoj put, ne manjamo nasu sustinu i ne moze niko da nas navuce na pricu "revolucionari" ili "izdajnici". I jedno i drugo je varka ogromna.
Ja ne znam dal ljudi ne vide ili ih ne interesuje. Ukrajina prvo, ko je rusio vlast i ko je bio u prvim borbenim linijama? Belorusija, ustali ljudi protiv Lukasenka. Omladina, navijaci, dosta im je diktatora, hoce i oni na zapad. Navijaci Beloruski, jedan deo njih, ukida odnose sa navijacima iz Rusije(Belorusi cisti pravolsavci koji slave Bozic kada i mi i Rusi), dok ukidaju odluke o neprijateljstvu sa Ukrajinskim grupama! Pa onda Kazakstan i sto izginu jedno 100 ljudi a ranjeno jedno 1000 u par dana, zato sto je gorivo ili sta vec poskupelo za 0.2 evra! Gde isto imaju snimci gde omladina jurisa...nije mi jasno da ljudi ne vide recimo koliko navijaci u tim zemljama nisu dorasli onome sto im se desava. Sta god oni Mislili o Lukasenku o Ukrajinskoj vlasti, o Kazakstanskoj, istina je jedna jedina a to je da zapad busi Rusiju i oduzima im sve sto moze. Tacnije pokusava. Ja sam bio u Belorusiji vise puta, ono je stvarno na korak od Severne Koreje, ali opet sa druge strane, takvi, su 100 puta zdraviji nego neki narodi koji su osetili "cari" zapadnjackog zivota. Verujem da je svako odavde navijac tamo da bi bio protiv tih vlasti, ali sira slika je katastrofalna, pogotovu za nas koji gledamo kako navijaci ruse nesto sto je nama trenutno mozda jedini spas. U Rusiji da pitas navijace nisu za Putina, mi ovde to drugacije vidimo. Ne mozemo mi bolje da znamo od njih sta se tamo desava, ali sigurno mozemo da razumemo velicinu tog naroda a oni izgleda nisu u stanju to da prepoznaju.
Ovo su samo neki od primera gde navijaci grese i to zivotno a nisu svesni sta rade.
Gledam onaj cirkus ispred RIK a pre neki dan. Al u moru svega nadje se neki decko da prica i kaze covek odprilike...ovo ovde je premalo ljudi, ne znam gde su ostali? Svi ovi odavde na poziv ovih "zelenih", dolaze na auto puteve, ali kada treba ovde da se dodje nema nikoga. I mislim da je i njima polako ali sigurno jasno da ne mogu cak ni prividno zajedno, ali ih trenutno vodi isti interes pa precutkuju. Generalno, otici na skupove na kojima stoje ljudi za koje u napred znas da su ideoloski od tvog razmisljanja kilometrima, da bi se verovatno vec na sledecem semaforu pobili zbog ideologije...jednostavno ti govori da ti tamo nemas sta da trazis kao grupa. To je cista politika u koju nece ljudi da se mesaju, pogotovu kada imas opoziciju koju imas. Imamo svoje stavove i razmisljanja i prema njima cemo se voditi a ne kako neko zabaci udicu. Dal je to popularno ili nije...vreme ce pokazati ko je bio u pravu. Biti pravedan ne znaci biti glup. Nece ljudi opet da im sednu svi oko njih i da ih proglase "ubacenim elementom". Jednostavno i oni koji nisu imali iskustva od ranije, stigli su da se opeku i da im bude dosta toga jasno.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Jan 20, 2022 12:12 pm

Jel prosetao neko Beogradom skoro? Verujem da nije nista bolje u drugim gradovima. Dal je ostao jedan grafit za Ratka Mladica citav? A da se ne cuva 00-24? Dal je neko to smeo da radi pre samo 5 godina, da ne pricam 10/20? Sad su toliko revnosni da se ne vide slova napisana, toliko su temeljni i opusteni. A zasto je to tako? Pa vide da ne postoje navijaci, ne postoji taj pravac, opustili su se. Znaju ko su im komsije navijaci, da mozes kurcinu da mu nacrtas na sred ulaza on ce prolaziti pored nje svaki dan bole ce ga dupe. Zato je bitno da se ide na skup "zivot i smrt", o ekologiji, sa ljudima koji direktno kazu da je Ratko Mladic zlocinac? Jednostavno jede nas sve a da nismo ni svesni. Krajnje je vreme da se trgnu ljudi da krenu u svom domenu da rade sta mogu na nacionalnom pitanju, a da se manu dnevno/politickih tema.

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Драгољупче » Fri Jan 21, 2022 5:50 pm

njasvi wrote:Ljudi o cemu vi pisete
Da li neko stvarno misli da ce bilo sta promeniti u vezi riotinta neki podignuti tranas u 28min utakmice... evo tribina se oglasila jeee ne suruje sa rezimom ?!
O cemu vi, koliko godina imate
Bukvalno samo cekam da i cigani naprave neku parolu protiv iskopavanja i evo ga tu smo srpska navijacka scena je jedinstvena
Aha al do q
Bez konkretnog poteza na ulici sve drugo je nista znaci smuti pa prospi... ko za kosovo, ne damo i ne damo i ne damo a ovi dadose sve i ?! Nikom nista, bitno da smo mi podigli parolu na tekmi sta je do nas mi smo odradili
I jos nesto
Da li neko stvarno misli ali ono iskreno a da ima vise od 13 godina da su tribine sto se tice vlasti slobodne, znaci da nista drugo ne znas a vidis da se ovaj rezim cima ko ce biti presednik mesne zajednice u nekom tamo pickovcu znaci ne ni gradonacelnik ne ni presednik opstine nego jebene mesne zajednice ali ne i to mora da bude neki guzonja iz sns-a koji se kune u velikog vodju i tamo ce da salju neke ljude koji ce da prete da ucenjuju da kupuju i prodaju... danas cistacica ne moze da se zaposli u osnovnu skolu ako nije clan partije ali zato su navijacke tribine oaze slobode koje se hrabro odupiru aktuelnom rezimu jer one nisu na prodaju, rezim ih lomi ali one se ne daju jer pravi ultras je nepotkupljiv


Jel ti mislis da par hiljada navijaca na ulici moze nesto da promeni? Navijaci bez obicnog naroda iza njih su kurac.Problem je sto se nas narod najeo govana 90-tih i 2000-tih, pa mu danas treba ne znam ni sam koji povod da izadje na ulicu.Pa generacije dece ciji su roditelji rasli u komunizmu su vaspitavane po principu " Imas 40 000? Prijavljen? Cuvaj to!". Po meni ako ta podignuta parola u 28 minutu ima rezultat da se jedan covek malo dublje zamisli je uspesna. Da nema toga generaciji xyz, Ratko Mladic bice u rangu sa Hitlerom. Svaka parola, svaki grafit, svaki tag je sredstvo da se kaze da nije sve onako kako drugi hoce da predstave.l

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bunt » Sat Jan 22, 2022 10:33 am

A malo više je taj narod u svakoj narednoj prilici nahranio govnima te iste navijače koji su stajali ispred njih da smo došli do "sedaj ne nasedaj" akcije naroda u roku od 36 sati. Za takve da puca kičma? ne hvala. Za one koji neće ni na ulicu da izađu makar radi brojnosti? Ne hvala.

Otacmakarije
Posts: 23
Joined: Mon Dec 06, 2021 6:36 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Otacmakarije » Sat Jan 22, 2022 8:21 pm

Ne treba da se izlazi na ove skupove, ni na jedan bukvalno. Ni ove ekološke a tek ne na ove šatro patriotske jer svi imaju ubačene elemente i nijedan nije čist. Srbske časti, odredi zmajevi otadžbine levijatani ma idi. Da je čovek malo labilniji pomislio bi Srpstvo cveta u stvari je sve trulo iznutra i truli velikom brzinom. Biće jebeno ostati čist u ovome. Zato tribina klub par drugara i porodica i vozdra

User avatar
Bata Kole
Posts: 30
Joined: Fri Dec 10, 2021 10:14 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bata Kole » Sun Jan 23, 2022 9:03 am

Sta je ovo, oce Makarije :D

Otacmakarije
Posts: 23
Joined: Mon Dec 06, 2021 6:36 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Otacmakarije » Mon Jan 24, 2022 3:01 am

Bata Kole wrote:Sta je ovo, oce Makarije :D


Hhahahaha što bi prost narod reko... :D


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests