Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Wed Jul 26, 2017 7:40 pm

Pre je bio navijač Partizana,a Ofsajd sigurno zna o čemu pise
Choose Life

andro saner
Posts: 85
Joined: Tue Aug 09, 2016 8:46 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby andro saner » Wed Jul 26, 2017 9:57 pm

ofsajd wrote:Стани, хоћеш да кажеш да си се после 6, 7 година активног навијачког живота пензионисао? Нпр. почео са 17, олд скул постао са 23- 24? :mrgreen: :shock:


Tako nesto :mrgreen:

FDPP
Posts: 42
Joined: Sun Oct 23, 2016 6:01 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby FDPP » Wed Jul 26, 2017 10:44 pm

Ko bi isao u Pirej da bodri partizana nek mi se javi na pp.
Karte docek sve organizovano.
1 year later....
prazan pp :D

Saneri Ivica Kralj su najveci problem scene :D

Радничка класа
Posts: 16
Joined: Mon Jul 24, 2017 2:51 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Радничка класа » Fri Jul 28, 2017 1:22 am

Онда смо раскрстили. Мислио сам да је мишљење упућено мом посту. Него, да се дотакнем браће преко Дрине. Одлично одрађено прво коло против Челика. Бројка, пиро, отето обележје и застава, пароле, корео, нова ударна. Шта ћеш више. Бањалучке цурице браво, а слика овде беда. Не треба коментарисати појединачно трибину по трибину, већ се запитати до које границе распадања иде све. За једно три, четири године, пола екипа неће бити, ако се настави овим током. Остаће подмладак који, нажалост, пада све више под утицај наркотика и осигурава се барутом. Вође, прст на чело и чупање корова.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Mon Jul 31, 2017 2:28 am

Шта сте се расписали око Шанера, као да су они група која броји 1000 чланова па сте очекивали да их буде 200 на ЈНА, некада смо стварно нереални као народ.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bunt » Mon Jul 31, 2017 7:12 am

Zemunci, cemu grafit u Glavnoj za najavu 15-og kola prvenstva? Nije valjda da vam 4-o, 9-o, 12-o i 13-o nisu dovoljno interesantna?

ciksi
Posts: 47
Joined: Sat Apr 16, 2016 3:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ciksi » Mon Jul 31, 2017 12:10 pm

Bunt wrote:Zemunci, cemu grafit u Glavnoj za najavu 15-og kola prvenstva? Nije valjda da vam 4-o, 9-o, 12-o i 13-o nisu dovoljno interesantna?


Za sva ta kola koja si spomenuo - ima najava, samo u nekim drugim ulicama...

Jebo to, hteo sam samo da napisem da sam posle ovog gostovanja u Sap(b)cu, siguran da je Zemunu mesto u Superligi narednih 100 godina. Onaj nivo seljacluka je retko vidjen, sve kao nesto po propisima, visoki rizik, ustav, preambula zakona o parkingu navijaca, policije kao da je dosao ISIS licno, a ekonomatu nema marker, bitno je da svaki redar ima motorolu i hiruske rukavice, 7-8 marica, one puske za izbacivanje suzavca i stitnici za rolere na svakom. Hvale se ''rasprodatim'' zapadom par sati pred utakmicu na koji staje 100 ljudi, o ljudima, stanovnistvu i policiji ne bih trosio reci. Da prosti Andro kao da sam bio u Albaniji i to u nekoj ruralnoj koja se tripuje da je usla u EU. Nije bitno sto su viri prst iz patika ali je jako bitno da se u kolini od tri kola dolazi na stadion, da se izvadi sav novac pri pretresu i gomila ostalih gluposti, koja su samo pojacala utisak provincijalizma.

P.S. I vidim da svi nesto seru protiv nas, ovom nije nas dovoljno bilo prva dva kola, ovaj misli da nam ostale tekme nisu interesantne. Ljudi, nas ima kolko nas ima, ja sam prezadovoljan brojkom prva dva kola, mozda i napunimo sever za vecite ili ne znam kad, ali ovo vise manje to. Nama su se izdesavale stvari, koje drugim grupama ne bih pozelo nikada i pored svega toga mi radimo kako znamo i umemo i nadam se da cemo ovu sezonu odraditi sasvim korektno pa i iznad toga, a zaista se nadam da niko od gostujucih navijaca nece morati da prolazi ovo kroz sta mi prolazimo kad idemo bilo gde u ovoj usranoj ligi.
Vratimo stari duh Tribina foruma!

User avatar
1000‰
Posts: 41
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:35 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1000‰ » Mon Jul 31, 2017 3:16 pm

Bunt wrote:Zemunci, cemu grafit u Glavnoj za najavu 15-og kola prvenstva? Nije valjda da vam 4-o, 9-o, 12-o i 13-o nisu dovoljno interesantna?

Cemu jebeno unistavanja grada pozivima na utakmice?To vazi za sve grupe.Deluje retardirano da ti za svaku utakmicu osakatis neku fasadu.

mandasaner
Posts: 16
Joined: Sun Jan 08, 2017 6:20 am
Location: Chicago

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby mandasaner » Fri Aug 11, 2017 6:07 pm

Modus Operandi wrote:Шта сте се расписали око Шанера, као да су они група која броји 1000 чланова па сте очекивали да их буде 200 на ЈНА, некада смо стварно нереални као народ.



Slazem se.

Odavno je nasa grupa utihnula, smenili se ljudi.
Nova generacija je jos uvek mlada I nejaka da napravi malo ozbiljniju pricu.
Jbg.
Maczva Szabac

mandasaner
Posts: 16
Joined: Sun Jan 08, 2017 6:20 am
Location: Chicago

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby mandasaner » Fri Aug 11, 2017 6:17 pm

ciksi wrote:Za sva ta kola koja si spomenuo - ima najava, samo u nekim drugim ulicama...

Jebo to, hteo sam samo da napisem da sam posle ovog gostovanja u Sap(b)cu, siguran da je Zemunu mesto u Superligi narednih 100 godina. Onaj nivo seljacluka je retko vidjen, sve kao nesto po propisima, visoki rizik, ustav, preambula zakona o parkingu navijaca, policije kao da je dosao ISIS licno, a ekonomatu nema marker, bitno je da svaki redar ima motorolu i hiruske rukavice, 7-8 marica, one puske za izbacivanje suzavca i stitnici za rolere na svakom. Hvale se ''rasprodatim'' zapadom par sati pred utakmicu na koji staje 100 ljudi, o ljudima, stanovnistvu i policiji ne bih trosio reci. Da prosti Andro kao da sam bio u Albaniji i to u nekoj ruralnoj koja se tripuje da je usla u EU. Nije bitno sto su viri prst iz patika ali je jako bitno da se u kolini od tri kola dolazi na stadion, da se izvadi sav novac pri pretresu i gomila ostalih gluposti, koja su samo pojacala utisak provincijalizma.


HEHEHE

Video sam vam slike, bar ste imali vode, sve po JUSU :D, hiruske rukavice, case.

Mi smo kod vas prosle godine imali onu cesmu iz tribune, secam se da je bila vrucina kao I vama kod nas.


Zasto ste kasnili, murija vas zadrzala ili?
Maczva Szabac

Пиндар
Posts: 20
Joined: Sun Feb 21, 2016 12:57 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Пиндар » Mon Aug 21, 2017 6:05 pm

Јел ми се чини да су Радовци у Шапцу били на делу где обично стоје Шанери, или сам лоше протумачио слику јер има само једна?

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Mon Aug 21, 2017 6:15 pm

Istripovao si se, Saneri su uvek iza gola na toj tribini.


User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Ултрас » Sat Aug 26, 2017 8:32 pm

Image

Шта значи парола Форса?

Осамдесет Седам
Posts: 24
Joined: Fri Dec 30, 2016 10:07 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Осамдесет Седам » Mon Aug 28, 2017 4:24 am

Агенти спавачи, сарадници режима који се активирају по потреби, док заузврат за ту послушност и сарадњу могу на пример да убију другог навијача и да се скоро нигде то не спомиње, колика је само хајка била против нашег клуба и групе после инцидента са Евертоном, данима су нас провлачили по новинама у најгорем контексту, не знам шта би се десило за нешто озбиљно...


Радничка класа
Posts: 16
Joined: Mon Jul 24, 2017 2:51 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Радничка класа » Tue Aug 29, 2017 6:27 pm

06.09.2017. РФК Нови Сад - ФК Војводина, омладинци и кадети. Напокон дуго чекани градски дерби.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Thu Aug 31, 2017 2:42 pm

Cekaj to su mladji omladinci ovi sto igraju ligu Vojvodine?

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Thu Aug 31, 2017 8:10 pm

Чекај, па Корида већ годинама није дошла на Лиман, у Каменицу, а нису отишли ни на реванш ФК Центру, сви знамо зашто... Тако да од овога такође ништа...
стадион-место народног бунта!

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zrno » Fri Sep 01, 2017 3:12 pm

Чекај, реци нама има нас што не знамо зашто?


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests