Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby enbidzi1 » Tue Feb 20, 2018 3:59 pm

Velika većina na severu je navijala sa istokom koliko sam video (osim naravno zbr ekipe). A kažeš medju originalnim zabranjenima niko nije bio na jugu od 2011, tu je zastava alenova grupa i zabranjeni, zar se oni nisu vratili bili na jug, pa tek kasnije batalili?

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby БорацБЛ » Tue Feb 20, 2018 4:19 pm

zmijuga wrote:Zašto Lešinari nisu bili u Bijeljini za vikend?

Бојкот.

User avatar
Обилић
Posts: 17
Joined: Tue Feb 20, 2018 8:50 am
Location: Бергамо

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Обилић » Wed Feb 21, 2018 9:45 am

зашто лешинари бојкотују?
Штета што си рођен овде у овом времену!

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby БорацБЛ » Wed Feb 21, 2018 3:10 pm

Обилић wrote:зашто лешинари бојкотују?

Ја сам једва гледао утакмицу до 60 минута, и нисам никога чуо да навија. А сада када сам ушао на форум, добио сам поруку да је било 25-30 момака, то су вјероватно пар плаћеника и 20 клинаца,

User avatar
Обилић
Posts: 17
Joined: Tue Feb 20, 2018 8:50 am
Location: Бергамо

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Обилић » Wed Feb 21, 2018 3:34 pm

БорацБЛ wrote:
Обилић wrote:зашто лешинари бојкотују?

Ја сам једва гледао утакмицу до 60 минута, и нисам никога чуо да навија. А сада када сам ушао на форум, добио сам поруку да је било 25-30 момака, то су вјероватно пар плаћеника и 20 клинаца,



Значи нека подела је упитању колико сам сконто?

а и видео сам против широког неке на истоку и ове на северу па ме занима шта је у питању ?
Штета што си рођен овде у овом времену!

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby БорацБЛ » Wed Feb 21, 2018 3:51 pm

Фукаре из управе, клуб нам воде незналице, фукаре и наркомани. Отјерали нам капитена, човјека који је скоро своју читаву каријеру посветио Борцу, момкак који када није играо, био је са нама на трибинама, ишао на гостовања. Отјерали су га на један јако ружан начин, и то само због тога што је стао пред управу и у име свих играча и питао када ће им бити исплаћене плате, а отјерали су га под разлогом да је "стар" и да више не може да носи дрес Борца. Он има године али тврдим да је бољи играч од 95% ових који су тренутно у клубу, момак који је буклавно сваку утакмицу остављао срце на терену. И нису само њега отјерали, отјерали су све што је барем колико толико било добро у клубу, а оставили, незналице, менаџерске играче и татине синове.

ukizaminje
Posts: 46
Joined: Wed Jan 25, 2017 4:39 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ukizaminje » Wed Feb 21, 2018 11:34 pm

enbidzi1 wrote:Velika većina na severu je navijala sa istokom koliko sam video (osim naravno zbr ekipe). A kažeš medju originalnim zabranjenima niko nije bio na jugu od 2011, tu je zastava alenova grupa i zabranjeni, zar se oni nisu vratili bili na jug, pa tek kasnije batalili?

Zato i kazem vecina, a ne svi.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Feb 22, 2018 9:41 pm

Која сте ви шизофренија сад имате и гробаре север, значи дерби на Маракани гробари на 3 трибине, догодине очекујем да тражите одлагање јер вам нисмо уступили све 4 :mrgreen:

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Mon Feb 26, 2018 7:46 am

Sta je ovo i marinci imaju neku frakciju na istoku ili je ovo na zapadu?

Image

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby само јако » Mon Feb 26, 2018 9:37 am

Oви су били на западу прво полувреме,па су после нестали ...сигурно су одрадили то због чега су дошли ( гађали наше на клупи грудвама ).

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Mon Feb 26, 2018 9:50 am

само јако wrote:Oви су били на западу прво полувреме,па су после нестали ...сигурно су одрадили то због чега су дошли ( гађали наше на клупи грудвама ).

Zimske carolije :D Ali video sam ja i slike od pre skoro godinu dana i uvek tamo stoji ekipica, njih 10-30 zavisi kako kad i vidim salovi neki,po oblacenju itd da su navijaci ili ex navijaci pa sam se pitao sta je to? Nisam cuo da su se medjusobno posvadjali a ko ce to vise znati izgleda da je u modi to fora "zabranjeni". Imam neki osecaj da ce sledeca godina biti poput one 2006,07,08 pa sve do 12 kada je pokret bio u ekspaniziji mislim da posle ovih jadnih godina dolazi bolje vreme.

User avatar
Обилић
Posts: 17
Joined: Tue Feb 20, 2018 8:50 am
Location: Бергамо

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Обилић » Mon Feb 26, 2018 11:11 am

шта је са заставама од маринаца јесу запаљене или ? ако неко има и слику
Штета што си рођен овде у овом времену!

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby svuda.prisutan » Mon Feb 26, 2018 12:14 pm

Обилић wrote:шта је са заставама од маринаца јесу запаљене или ? ако неко има и слику


Nego "cudo" ovako mali broj cigana u Subotici.. Jel su ovo samo Beogradjani i Suboticani na tribini?

Image

Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Мента » Mon Feb 26, 2018 12:54 pm

Image

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Mon Feb 26, 2018 1:24 pm

Da znaci popalili im zastave, jbg mozda ih ovo trgne malo, meni su oni uvek bili zanimljiva ekipa. Brate nisu bili nesto lepi onako na oko niti su imali neke brojke ali uvek su bili tu. Secam se kada sam bio preko upoznao sam jednog starijeg forsa, ja ga onako pitam kao brate koje ti je najace gostovanje i to , kad on ni 5 ni 6 nego Subotica, ja se nasao u cudu. I on mi objasni da su u par navrata marinci napadali forse kada su ovi dolazili u su. Cak mi spominjo i neko bodenje itd. Cudna grupa ali sa stazom na nasoj sceni. Isto mi je krivo bilo kada su firma i djavoli fasovali od cigana ali jbg tako ti je to, ko ne plati na mostu plati na cupriji. Daj boze da se sada svi oni malo trgnu i oporave od ovih poraza. Sto se tice brojke cigana ja isto barem ovako po slici ne pamtim da ih je bilo manje. Jbg lose vreme kontam da je dosta uticalo na ljude i one price te hoce te nece da odlazu. A onaj ko putuje 500km npr jbg ne moze da se iscima tako brzo.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Mon Feb 26, 2018 2:45 pm

Био је сличан број кад смо гостовали први пут по повратку спартака у прву лигу.Мај месец,последње коло ми изгубили титулу.Киша целу текму али сјајно навијање.Био новембар у мају

Бројка лоша из више разлога,гомила људи се тек јуче вратила из москве,па нису стигли.Време(одавно се нисам срзо ко јуче),хоће се играти,неће..а и генерално је бројка у паду у односу на ранији период.

Пс.Како је матори неки на истоку изгорео кад су дигнуте заставе,а пјан ко дрезга.Дерња се- дођите ,ја сам сам...
Choose Life

mandasaner
Posts: 16
Joined: Sun Jan 08, 2017 6:20 am
Location: Chicago

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby mandasaner » Tue Feb 27, 2018 7:44 pm

Ne znam da smanjim rezolucije slike protiv Vojvodine pa da je ubacim.

Samo da napisem zvanicno saopstenje u ime navijcake grupe "Sinovi Grada Saneri Sabac"

Nasa prica SGSS 1991 je definitvno prestala da postoji kao navijacka grupa.

Manja se ceo sistem navijanja I postajemo kao neki "fun club Saneri Sabac"

Ako neko skine neku parolu ili zastavu sa tribine pristalica FK Macve nema neku navijcku tezinu jer pripadaju gradjanima Sapca I pristalicama Macve.
Grupa se povuka u penziju zvanicno.
Ostaje ekipa na juznoj tribini da prati I bodri utakmice FK Macve.


Svako dobro svima!
Fabruar 25 2018
Maczva Szabac

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Futurama » Tue Feb 27, 2018 8:22 pm

само јако wrote:Oви су били на западу прво полувреме,па су после нестали ...сигурно су одрадили то због чега су дошли ( гађали наше на клупи грудвама ).


Били су целу утакмицу на западној трибини, гађање грудвама је уобичајена забава у таквим временским приликама, гађали би и ви да сте могли да добаците до клупе Спартака, овако вам је остало да гађате секјуритије.

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby само јако » Tue Feb 27, 2018 9:20 pm

ја их нисам видео друго полувреме ,можда нисам ни гледао ...извињавам се господи са запада ,узео вам је минуте човек са истока ...опрао је образ групи :D

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Futurama » Tue Feb 27, 2018 9:35 pm

Како ће се опрати образ групи која користи значку ( беџ ) владајуће странке у навијачкој акцији ?


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests