Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Panzram » Fri Aug 02, 2019 3:03 pm

@Odan:
Bravo druže skroz si u pravu, i latinica i ćirilica, samo Modus Operandi se tu šalio na moj račun, ništa loše, hehe. Svi mi imamo stav ko i ti, kolko sam procenio. Peace! ;)

Inače DA SPUSTIMO MALO LOPTU, dosta je ovih prozivanja na ličnom nivou zamolio bih kolege da batale to, nije lepo jbga.

Evo u to ime jedan uradak od pre 15-ak godina koji sam pravio za ovde, pa repriza, DA SE MALO SMEJEMO na svoj račun, dota mi pretnji i sranja, samo PEACE and LOVE! Ko se ljuti ne ide za Kanadu nego za Džibuti. A I NAPUŠTAM VAS preksutra, tj. napuštam NET svaka 2 meseca, nije zdravo, a i da svi odmoriimo malo, VRUĆE JE jbte! Živeli pravi ultrasi haha! 8-)

Image
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Batke » Sat Aug 03, 2019 12:41 pm

Да ли ће Чете подржавати овај нови Борац
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Jason Fly
Posts: 89
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:43 pm
Location: Трибина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Jason Fly » Wed Aug 07, 2019 5:26 pm

Хтедох и ја да питам управо то око Чета. Сад играју српску лигу Запад.

User avatar
Чачак
Posts: 140
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чачак » Sat Aug 17, 2019 9:07 pm

Иако су навијачи Борца подељених мишљења око тренутне ситуације и оснивања “новог Борца”, одлучено да ће се на утакмице ићи.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Врховна команда » Thu Aug 22, 2019 7:04 pm

Јел усташе није бар мало срамота због оне "акције" синоћ? Повређен је дечак од 9 година!!!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ultrastito » Thu Aug 22, 2019 9:05 pm

Boli ih baš kurac za dete... i to mislim i na te bilmeze i na njihovu državu. Jebe im se tačno.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby МГП » Thu Aug 22, 2019 10:15 pm

Само сконтајте да су они скупили екипу да "изакција" обичан народ који се скупио у локалном кафићу да погледа утакмицу, попије и поједе нешто.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Aug 22, 2019 11:56 pm

Jeste debilno to što su uradili, ali šta naši debili očekuju? Svake godine neko dobija preko pičke a mentoli i dalje idu tamo na more. I još kao očekuju da ne dobije neko batina a gledaju naš klub i još i decu povedu sa njima da gledaju. I treba da ih lome kad idu tamo na more debili, žao mi samo jadnog deteta, povređeno jer mu roditelj ima mozak kao veverica.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby МГП » Fri Aug 23, 2019 12:14 am

Болесни од љубави, чекај брате, ја како сам сконтао у питању су локални Срби, мјештани. Један од нападнутих је власник кафића, ако се не варам његово је дијете од 9 година које је повријеђено.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Fri Aug 23, 2019 12:27 am

Ово су локални Срби, место поред Книна, нису туристи.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ultrastito » Fri Aug 23, 2019 12:49 am

Ne znam čemu čuđenje ovakvim događajima. Ukratko, postoje tri situacije za preostale Srbe u Hrvatskoj. Prva - period predizborne kampanje kada se ljubi bulja ustašama zbog glasova, pa samim tim i prećutno podržavaju ovakve stvari. Druga - onaj period stvaranja koalicija i vlasti gde se kao nešto čini za Srbe. Treća - kad sve ovo prođe nastaje kurcobolja teška prvenstveno prema Srbima i njihovom bivstovanju, a onda i za ostatak Hrvata. Sad je na snazi prva situacija.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Aug 23, 2019 1:43 am

Izvinjavam se, mislio sam da je na moru, jer malo malo pa pročitam da je neko od naših dobio po ušima tamo. Pa sam bio ubeđen da je i sada slučaj. Nisam nigde ni pročitao tu vest već instant reagovao na komentar ovde.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Fri Aug 23, 2019 1:12 pm

Ono je stvarno debilizam da nema dalje, jadno je sto se to desava. Crno je sto i kod nas isto ovo moze da se desi. Ljudi bez mozga je sve vise.

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Fri Aug 23, 2019 3:15 pm

Врховна команда wrote:Јел усташе није бар мало срамота због оне "акције" синоћ? Повређен је дечак од 9 година!!!


Усташе и срамота се не стављају у исту реченицу. Лепо је рекао Дучић
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby несуна реса » Fri Aug 23, 2019 5:56 pm

Они су увек били јајаре кроз историју , и остали су. Таква им је генетика .

Него сада , ај' сад да не драматизујемо превише , јесте било је дете игром случаја ту. Па милион пута се дешавало да у Нишу,Бару,Подгорици,Новом Саду , Земуну , Суботици итд ... Када играју Партизан или звезда европске утакмице , локалне групе иду да ли по крају своме или по центру града и акцијају те "небитне" људе који гледају у кафићу-кафани-кладионици фудбал , баш ће сад у том нападу да гледају ко седи , да ли дете,старији човек итд ... Не оправдавам ове акције никако , али ето дешава се константно и код нас , а замисли још да сазнаш да у некој локалној кафани хрвати гледају Динамо ?
Космет је Србија !

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby SAO_Zeljin » Fri Aug 23, 2019 8:35 pm

Ne znam koje to lokalne grupe akcijaju po kladionicama i kaficima ali kontam da je bolje da se ugase nego da to rade.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Sun Aug 25, 2019 9:24 am

Pa nisu oni u zagrebu u kafani gledali tekmu nego u svom selu, gde do rata verovatno nije ziveo ni jedan hrvat. A verovatno ni sada ne zivi posto mu je njemacka ili irska dom.
Често одем до на село

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Sun Aug 25, 2019 1:18 pm

1958 wrote:Pa nisu oni u zagrebu u kafani gledali tekmu nego u svom selu, gde do rata verovatno nije ziveo ni jedan hrvat. A verovatno ni sada ne zivi posto mu je njemacka ili irska dom.


Управу је човек, далеко су они од градског менталитета, неки од нас су и дуже били тамо па видели.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Sun Aug 25, 2019 4:39 pm

несуна реса wrote:Они су увек били јајаре кроз историју , и остали су. Таква им је генетика .

Него сада , ај' сад да не драматизујемо превише , јесте било је дете игром случаја ту. Па милион пута се дешавало да у Нишу,Бару,Подгорици,Новом Саду , Земуну , Суботици итд ... Када играју Партизан или звезда европске утакмице , локалне групе иду да ли по крају своме или по центру града и акцијају те "небитне" људе који гледају у кафићу-кафани-кладионици фудбал , баш ће сад у том нападу да гледају ко седи , да ли дете,старији човек итд ... Не оправдавам ове акције никако , али ето дешава се константно и код нас , а замисли још да сазнаш да у некој локалној кафани хрвати гледају Динамо ?


Да не драматизујемо?

Они доле млате Србе на сваком ћошку поган одвратна, а овде у Београду играју фудбалски турнир на Ади са све усташким дресовима са натписом Земун и нико криво да их погледа.

И шта сад, сваки пут када изломе једног Србина ми ћемо ајде да не драматизујемо.

Није ти поређење на месту.

ciksi
Posts: 47
Joined: Sat Apr 16, 2016 3:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ciksi » Mon Aug 26, 2019 2:58 pm

Koliko si siguran da je to bila BG Ada?
Vratimo stari duh Tribina foruma!


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests