Српска навијачка сцена - дискусија

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Avanti ragazzi » Tue Mar 07, 2017 5:10 pm

И написао сам 90%, а не сви. Не видим у чему је твој проблем. Нисам искористио одговарајући аргумент да би могао одговорити како смо нереално набеђена група.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Tue Mar 07, 2017 5:32 pm

Спомиње се овде да је јајарски потез Војводине, ок ево ајде да се сложимо али то је њихов потез у оквиру ЗАКОНА и крај приче.



@lider то је јајарски потез фирме јер је то њихов покушај да смање број цигана


а Војводина јајари својим саопштењем за јавност о ценама карата за запад и север јер карата за те трибине нема у продаји чак и на радију иде реклама да су све карте за запад подељене и да има још 500 комада за север. Наравно њихова ствар што се мене тиче могу уз карту и да поклањају паре али не капирам чему пренемагање. :)

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: RE: Re: RE: Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Avanti ragazzi » Tue Mar 07, 2017 5:54 pm

lider wrote:Спомиње се овде да је јајарски потез Војводине, ок ево ајде да се сложимо али то је њихов потез у оквиру ЗАКОНА и крај приче. Свиђало се то неком или не и не раде ништа мимо прописа и у чему је проблем?
Полиција издаје саопштење ако нема исток за госте неће бити утакмице и сад неко нека каже да је то нормално? Еј па где је сад менталита ултра да се каже са полицијом нећемо да имамо ништа и прихватамо услове Војводине и крај приче. Овако стварно испада да вам полиција омогућава оно што вам по ЗАКОНУ не припада. Ово је преседан живота ми, да се полиција бори за интерес неке групе... (приче о томе да не могу да обезбеде једну утакмицу па не знам ко може да поверује тако да је о томе сувишно прича.


Велики поштоваоци ЗАКОНА, зашто сте се упутили у Нови Сад против Војводине кад имате забрану?

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby pustinjska lisica » Tue Mar 07, 2017 8:15 pm

Brdja wrote:Zbog čega nije navijački ako želiš da svom klubu obezbediš što bolju podršku? Valjda je poenta klub ispred grupe a ne obrnuto. Na stadion se dolazi da se da podrška klubu. Ova ciganska priča mi je jednaka onoj, homofobi su prikriveni pederi.


Зато што је интересовње међу навијачима Војводине толико да кад би се сви нагурали не би исток, север ни запад појединачно напунили.

С једне стране иде прича како је главна одлика навијача одлазак на утакмице свог клуба и борба за навијање на стадиону а не из фотеље, а с друге стране се ради супротно од тога, јер долази гост који ће их као и сваки пут надбројати зато што има више навијача. Јесте то тежак ударац, али кад их буде било толико да попуне три трибине, онда ће за госте неминовно остати само југ. Ал' као што рекох да се скупе сви одреда нема их да попуне једну од горе наведених трибина. Зато само преостаје лечење комплекса овим јајарским методама.

Међутим, што би рекао покојни Милан Бабић, ал' не иде, ал' не иде...
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

underground
Posts: 38
Joined: Sat Mar 12, 2016 3:44 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby underground » Tue Mar 07, 2017 9:46 pm

Ova gostovanja u NS postaju farsa kao svojevremeno ona u Kuli kada je seoski golubar lecio svoje komplekse iskljucivo kada je gostvala CZBG.
Ko nama ovde prica sta je ultra i kako sta treba,ko suruje sa drzavom, koga murija sprovodi po Srbiji,ko putuje u Milano za 20e.
Pogledajte gde su sve grupe u odnosu na pre 5 godina,pokret se gasi, a ovde vecina likuje sto cigani treba da imaju 800 ljudi na gostovanju sto njih da bude parhiljada daj da svi navijamo da ih izjebemo.
Ja bi voleo da svih vas bude 3 kaveza na Marakani a ne da igramo sa Javorom,Ivanjicom,Milanovcem itd....
Mozda smo vas samo suvise maltretirali na ulici ali jbg jaci ker jebe
zapad je desno

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: RE: Re: RE: Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lider » Tue Mar 07, 2017 11:32 pm

Avanti ragazzi wrote:
lider wrote:Велики поштоваоци ЗАКОНА, зашто сте се упутили у Нови Сад против Војводине кад имате забрану?

Зато што ЗАКОН ЈАЧЕГ ВЛАДА, НАВИЈАЧИ РАДА.... :mrgreen:
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: RE: Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bunt » Wed Mar 08, 2017 12:01 am

lider wrote:
Bunt wrote:Lideru slab ti je vid, na toj slici ima manje od 800 stolica.

Јес вала баш сам омашио, ево Чомбе је написао 1000 столица има и још додамо 200 преко тога може око 1200 да се нагура ако не и више.


Image

Sa leva na desno, gornji deo tribine 19*9, 15*9, 15*9, 19*9, donji deo tribine 7*7, 13*6, 13*6. 817 mesta. Može 1200, ali nema dubokog disanja, tapšanja, pomeranja narednih 120 minuta, pišanja. Ma može i tri soma ljudi, ako želiš još jedan Hilsboro.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Thu Mar 09, 2017 9:24 am

Eto cimate muriju bezveze, stali bi ste na jug lagano juce.
Ne bih da preterujem ali ne secam se da vas je bilo manje a sto se tice zapada pa bar 90% nasi ljudi.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 09, 2017 9:41 am

Стали би и ви у кадицу на спенсу, без да се гурате. :mrgreen:

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Thu Mar 09, 2017 10:00 am

Opet ocajnicki pokusaj skretanja sa teme.
Pisali ste na 5 strana da Novi Sad navija za Zvezdu i da imate vise navijaca i simpatizera od nas ali zapravo kad odes na stadion vidis da je to daleko od istine.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 09, 2017 10:04 am

Пустиш карте у слободну продају за све трибине па провериш да ли је истина. Ви сте се очајнички потрудили да нас буде 800 на стадиону и опет сте издували.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Thu Mar 09, 2017 10:10 am

Ako si iz Ns i ne mozes sebi sebi i drugaru da zavrsis kartu za zapad onda si debil.
Kako smo bre izduvali, sto se tice sevra ja sam prezadovoljan brojkom, koreografijom, bakljadom, parolama....a zapad pun i bar 90% nasih pristalica. O cemu pricas ti u kom svetu zivis?
Pa cekaj sta cemo sa istokom jel vas je bilo nekad manje? To mi odgovori.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 09, 2017 10:18 am

Ајде не глуми дебила. Знаш одлично ко иде на запад. Неће сигурно људи с децом да иду да их цимају искомплексирани квази хулигани зато што аплаудирају кад Звезда да гол. А још мање ће да ''завршавају'' карте на варијанту. Не знам да ли нас је некад било мање али нас је сигурно било више од броја који сте ви желели на југу. На бројност је свакако утицала цена карте од 800 динара и усрано време. Боље лупај главу о вашој бројности и чињеници да никад нисте напунили своју трибину на свом стадиону, уместо што спочитаваш нама да једном нисмо дошли у стандардном броју, а опет нас је било више него вас. Мада не знам коју сте ви трибину икад напунили? :)

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Thu Mar 09, 2017 10:39 am

Neka brale zivi ti u svom svetu necu da te remetim, jer vidim da ti opet pricas kako vam je brojka iznad nasih ocekivanja a vas nikad manje plus ti znas sta smo mi ocekivali, kralj si. Bilo vas je do jaja nas je bilo jako malo i eto budi srecan u svom svetu.
Napunili smo druze sever na jna i imali smo jos 2,3 hiljade ljudi na zapadu. Mislim da je to najmasovnije gostovanje ikada u Srbiji, da iz jednog grada krene toliko ljudi. Ali sad kad Zvezda bude slavila titulu sigurno ce iz Ns krenuti 13000 navijaca Zvezde, jer Novi Sad navija za Zvezdu naravno.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Avanti ragazzi » Thu Mar 09, 2017 10:44 am

Нови Сад навија за Војводину.

Ипак вам је требао исток, обзиром да су људи стајали једни на другима на крцатом северу.

Image

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 09, 2017 10:45 am

Браво, једном сте напунили север јна и део запада, свака част. А тај дан у Новом Саду није било градског превоза јер је ФК Војводина закупила све градске бусеве да вас одвезе на утакмицу. :lol:

Ајде бре дечко буди мало реалан, имаш слика пун интернет па вас преброј. Јел идеш ти уопште на утакмице?


И наравно да знам шта сте очекивали, па није то никаква мудрост. Хтели сте да нам дате мали југ, а зна се колико ту људи стаје. Званично 980.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Thu Mar 09, 2017 11:08 am

Odgovorio sam ti na prvi post tako da sam te podsetio kad smo napunili neki sektor.

Nema sta da brojim ja kazem to da Novi Sad navija za Zvezdu je cista glupost i to zna svako ko ide na utakmice ili zivi u Ns. Nisam bio u zemlji prosle godine ali sam redovan bio, verovatno redovniji od 80% ljudi sa ovog foruma. Isao sam kad nas je islo 30 u Jagodinu, 40 protiv Cuke itd a to moze i da se proveri sve ako bas zelis.

Nisam ti odg ono za zapad. Nikad nisu napadana zena i deca koja aplaudiraju kod gola Zvezde molim te ne izmisljaj. Napadani su oni koji pokazaju kurac ostalima i pevaju Zvezdine pesme. Ali ni vi ni grobari nemata pravo glasa sto se tice toga jer odavno za derbi nisu na istoku samo simpatizeri.

Stali bi ste na jug sa nezvanicnom brojkom tarote ;-)

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 09, 2017 11:15 am

Casual 1989 wrote:Odgovorio sam ti na prvi post tako da sam te podsetio kad smo napunili neki sektor.

Nema sta da brojim ja kazem to da Novi Sad navija za Zvezdu je cista glupost i to zna svako ko ide na utakmice ili zivi u Ns. Nisam bio u zemlji prosle godine ali sam redovan bio, verovatno redovniji od 80% ljudi sa ovog foruma. Isao sam kad nas je islo 30 u Jagodinu, 40 protiv Cuke itd a to moze i da se proveri sve ako bas zelis.

Nisam ti odg ono za zapad. Nikad nisu napadana zena i deca koja aplaudiraju kod gola Zvezde molim te ne izmisljaj. Napadani su oni koji pokazaju kurac ostalima i pevaju Zvezdine pesme. Ali ni vi ni grobari nemata pravo glasa sto se tice toga jer odavno za derbi nisu na istoku samo simpatizeri.

Stali bi ste na jug sa nezvanicnom brojkom tarote ;-)



Ево ја ти потписујем да из твог града на сваку Звездину утакмицу оде више људи. И то далеко више. А ретке су утакмице кад из Новог Сада на Звездину утакмицу крене мање људи него вас на гостовање Војводине. А превоз циганима никад није бесплатан.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Thu Mar 09, 2017 11:21 am

Cigani su ubedljivo najorganizovanija grupa u Srbiji tu nema polemike uopste. Ali nemate vise pristalica u Ns od nas dakle navijaci plus simpatizeri, to ja tebi potpisujem.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 09, 2017 11:23 am

Па где их кријете?


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests