Српска навијачка сцена - дискусија

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Fri Dec 03, 2021 9:47 pm

Samo mislim da oduzimanje srpske zemlje ne treba gledati kao dnevno politicke teme, jer je onda i Kosovo dnevna politicka tema...

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri Dec 03, 2021 9:54 pm

Jeste, eno cekaju autobusi spremni sutra posle blokada da se ide na Kosovo...

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri Dec 03, 2021 10:32 pm

Je li bre, jel moguce da se bavite ovim? Dal je moguce da ste izbrisali sta je stajalo ovde? Daj malo Ciganske istine nemoj sad da cenzurisete. Kad treba Cigani govnima da se mazu ni krivi ni duzni tu su svi komentari a kada treba neko sa debelim osnovom da se maze brisete?

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nexon » Sat Dec 04, 2021 3:41 pm

Svi postali grupe gradjana jedino cigan postali deonicarsko drustvo.
Svaka cast, bara i nije tako mala. Male tajne velikih majstora.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nexon » Sat Dec 04, 2021 3:44 pm

Inace se ja zalazem za debeogradizaciju fudbala. Treba nam to, sta ce nam Rad ili OFK kada su tu Cukaricki, Surdulica a sto ne i Loznica. Trebaju nam ti centri.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Dec 04, 2021 4:48 pm

Nexon wrote:Svi postali grupe gradjana jedino cigan postali deonicarsko drustvo.
Svaka cast, bara i nije tako mala. Male tajne velikih majstora.

Jebi ga, mi svoju lojalnost dokazujemo, batinamo ljude, zasluzujemo da idemo na rodjendane, pa mozes i ti ako hoces, dobro se placa.

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Синдикат » Sun Dec 05, 2021 7:28 pm

Јел ов форум навијача или неких ле левичара, невладиних организација,присталица опозиционих странака? Ви што једва чекате да пљунете по нама, јел реално да толико желите да комшијји(циганима) цркне крава. да сте толико вођени мржњом према нама да сте заборавили да користите мозак, да поверујете у свако негативно писање о нама, ко год да га изнесе? Јел можете да објасните која је разлика између вас и снс матораца којима је ртс и дневних у 20ч све што им треба од информација у животу и који не доводе у питање то што тамо чују. Где ви живите, јел познајете неке навијаче, јел имате другаре који су Делије, где се крећете, кад тако слепо гледате на реалност. Јел могуће да неко ко себе сматра навијачем или нечему сличном, неко ко би требао да размишља својом главом, да има мало шири поглед, да својевољно прихвата да буде део колективне хистерије која тренутно влада у целом друштву. Тотално лудило мозга, дељење народа по свим могућим питањима, етикетирање, генерализовање, тотални медијаски спин мозга. Само црно или бело, ништа између.То се видело сад у суботу на протесту,не сме човек да посмисли да се појави у фармеркама и црној јакни, почеће грађанисти да бију све редом. Момци на протесту упалише бакље уз песму "Сини јарко сунце са Косова", маса чим је видела бакље кренула да им звижду, кад су се угасиле бакље, хтели људи да нападну те момке,ови побегоше.И то све због измишљених прича које су гурале као неке проверене информације. Та хистерија је почела прошле године на протестима, приче о убаченим елементима, навијачима који бију народ и хапсе. Ајде што треба нормалцима да се цртзају неке ствари,људи нису свесни постојања полиције у цивилу, разних полицијских јединица које служе за такве ствари, није ваљда да сличне ствари треба да се цртају и људима коју су навијачи или су бар некад били. То је прошле године измислила опозиција да би преузели протест, јер прва дана нико није имао контролу над људима, зато и јесте то једини успешан протест од 2012,властс је исто вече одустала од својих намера за затварање људи.
ШТо се тиче дешавања у Шабцу, знају се имена и презимена скоро свих снс батинаша, исто то вече су писали људи по друштвеним мрежама, а пре пар дана је и Зеленовић овјавио и поднео кривичнне пријаве.Јел има овде на форуму неко из Шабца, јел може да јкаже ко је од тих момака екипа Делије Шабац? Ви што овде пишете о њима, јел препознајете некога из наше екипе, јел знате некога ко вам је рекао тај и тај је сигурно екипа Делије Шабац? Или сте прочитали то негде на интернету и прихватили то као истину? Брат од фудбалера Звезде Срнића, из села Богосавац, тај мора да је екипа? Тај није видео стадион и навијачку групу, дечко живи неки скртоз други живот. Исто то вече инстаграм секција гробара са југа једва дочекала да се напишу цигани снс, црне шкоде и слично. Они који не знају дупе да обришу без те странке, за које је цео град знао да возе те шкоде са све блинкерима, тако ишли у акције.Они који су се јавно хвалили да су Вучићеви.. Они који шаљу људе на друге трибине свог стадиона да бију људе који певају против Вучића. Знају се све приче и за ову нову водећу гарнитуту југа...Е они су једва дочекали да се ухвате за било шта да би показали како су и цигани снс, не само они. Једина истина, не циганска,не гробарска, него права истина, је да је један човек међу снс батинашима део наше трибине, и он није екипа Делије Шабац, друга је екипа.Један појединац, не више њих, не цела подргупа, не цела група. Имате слике, снимке ,имена људи, нек неко докаже да их је више наших. Ако верујете инстаграмима и медијима, шта да вам кажем, ви сте залутали у навијачки свет, а ни ван тог света није вам лако.Ваљда због себе треба да проверите и будете сигурни у информације које примите, а да би упирали прстом у некога, оптужили некога и етикетирали, требају ваљда неки докази, неке проверене информације.
А што се тиче снимака које су нова с и портал директно објавили, а пре њих на твитеру неко говно из Јеремићеве странке.Шта и ко се види на првом снимку? Види се један наш човек, за њега је већ све испричано што је могло, мислим да и моја баба зна све.Колико година има он, колико година није активан у навијачким дешавањима,као ни његова екипа.Зна се чиме се бави,шта је све његово итд итд. ШТа је ново пто сте видели на том снимку? Што се тиче другог снимка, тај снимак нема никакве додирне тачке са првим снимком. Снимак је са свадбе нашег другара пре 3 месеца, други локал, људи који немају ниша, никакву додирну тачку са Вучућем и снс-ом. На данашњој утакмици у Крушевцу смо имали и паролу за то.Дегени из опозиције и дегени из медија пакују приче како им се свиђа и како им се наређује. Да је тако нешто објављено у неком другом тренутку, па да помислимо да је могуће да је случајно. У тренутку кад се креће јако у политичке кампање, протесте, случајност не постоји. Није први пут да нас гурају на неку страну, да покушавају да нас натерају да бирамо стране. Сваки потез нас је под лупом, од односа са члановима управе,дешавања унутар клуба, односа са остатком звездашке јавности, буквално све што радимо. И власт и опозција нас прате у свему и чекају нас да изаберемо страну. Група Делије Север, као ни свака наша подргупа, није ни са једнима, ни са другима! Као појединнци, свако је слободан да ради шта жели и шта осећа. Наши људи су прошле године били у финој бројци на протестима, као што су присутни и на тренутним
Као група немају став о рио тинту, а нећемо га сад на силу доносити. То је прича која тек почиње и трајаће.А реално, да ли било кога у друшштву занима став било које навијачке групе о томе? Колики је реалан данас утицај навијачких група на јавност, која је уоште љиљна група таквих парола? Да се не лажемо, много много мањи него пре 10ак година. Зашто ни једна група није избацила ту паролу пре 2,3 или 5 месеци, него сад кад је то актуелна тема? То је тема коју тренутно странке политизују, крећу у кампању, заузимају позиције, прикапљају гласове на тој теми.Да ли су људи протих ископовања литијума или против тога да се то да фирми рио тинто? Да ли су против тога што власт хоће за смешне паре, малу рудну ренту то прода? Можда грешим, али ми се назите пут којим ће ови протести ићи, макар у Београду се већ назиру грађанисти, покрети и партије које желе мирно да шетају. Као пто рекох, људе навијачки обучене гледају као непријатеље,пишу по интернету да нису добродошли навијачи и десничару јер се никоме од нас не може веровати, не желе бакље, патриотске песме, спомињање Косова. То је све већ виђено претгодних година. Кад на то додам ко финансира те еколошке покрете, то су исти људи који стоје иза рио тинта. То ми делује као да желе да исконтролишу тај бунт народа усмерен на конкретно рио тинту. Вучић је већ најавио да ће се тиме бавити после избора, закон о експроприацији неће сад потписивати, а закон о референтуму је већ потписао и то ће за пар дана, недеља сви заборавити.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Dec 05, 2021 9:15 pm

Prosetajte malo kroz ljude, ono je hipsteraj, i ne znam kako bi nazvao skup cega sve na jednom mestu. To doterano, markirano, patika-cipela, trenerka, fensi kaputici, kapa vunena i naocare za sunce. Dosao na protest da blokira saobracaj kolima, i parkira ih u obliznjem bloku pa ce kuci posle lagano kad se razidje guzva. Nisu ti ni gladni ni zedni, ali kad je masa popasla sta je popasla, sad se vozis za sve pare. Aj da vidim da izadju ovako ljudi za gej paradu, za Kosovo kada se uradi neki los potez dole, pa mi bi bili najjaci narod na svetu. U Novom Sadu biju coveka(uopste ne ulazim u to zasto), ali jedan sa onom plavom zutom zastavom oko vrata a sa druge strane Srpski barjak. Na protestu od 10000 ljudi, 6 barjaka Sprskih, to nije normalno. Opsta sizofrenija. A tek da se ne prica o tome da su navijaci tu "placenici" i "ubaceni elementi". Dokle god se tako gleda na nas, dokle god se oseca politika iz ovih protesta, ja ne znam ko sta ocekuje od ljudi? Da budes ovca za sisanje?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Dec 05, 2021 9:54 pm

Синдикат wrote:А што се тиче снимака које су нова с и портал директно објавили, а пре њих на твитеру неко говно из Јеремићеве странке.Шта и ко се види на првом снимку? Види се један наш човек, за њега је већ све испричано што је могло, мислим да и моја баба зна све.Колико година има он, колико година није активан у навијачким дешавањима,као ни његова екипа.Зна се чиме се бави,шта је све његово итд итд.

Cek cek bre ti. Ko se vidi na snimku, aj prvo lepo da pitam, mozda sam pogresio?

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Синдикат » Mon Dec 06, 2021 12:04 am

Испадох на крају и ја глуп, како су ми проследили људи те вести, прво сам видео овај са свадбе видео, а на видео из Графичара нисам ни обратио пажњу. Нисам веровао да говна потурају видео са свадбе, изнервирао се, ни на крај памети ми није било да ни на том првом видеу није оно што пише у тексту-Сад гледам видео, буквално се само Вучић види јасно, а човек за кога у тексту пише да је наш, дефинитивно није то тај човек. Ко не верује мени и циганима, има слика по интернету од дотичног, па нек сам упореди.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Dec 06, 2021 12:16 am

Aj nemoj da branis ti nikog vise molim te?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Mon Dec 06, 2021 6:41 am

-
Често одем до на село

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Mon Dec 06, 2021 8:12 pm

Ajde taman medjusobno raspravite. Inace imamo drugare navijace zvezde(cigane) koji idu na sever po bar po 10+ a neki i 20+ godina i bili su sa mnom na protestu, nema veze sa levicom, desnicom niti bilo cim takvim. Nemoj da pricate te glupe price mi smo navijaci a ne protestanti. Ljudima u SRBIJI bi da uzmu zemlju za 5 dana ako nece da je prodaju, mislim da su nam dovoljno svega uzeli da bi bilo bas debilno da nam uzimaju i dvorista zato sto im se tako hoce.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nexon » Mon Dec 06, 2021 10:10 pm

Синдикат wrote:јел имате другаре који су Делије, где се крећете, кад тако слепо гледате на реалност. Јел могуће да неко ко себе сматра навијачем или нечему сличном, неко ко би требао да размишља својом главом, да има мало шири поглед, да својевољно прихвата да буде део колективне хистерије која тренутно влада у целом друштву. Тотално лудило мозга, дељење народа по свим могућим питањима, етикетирање, генерализовање, тотални медијаски спин мозга. Само црно или бело, ништа између.То се видело сад у суботу на протесту,не сме човек да посмисли да се појави у фармеркама и црној јакни, почеће грађанисти да бију све редом. Момци на протесту упалише бакље уз песму "Сини јарко сунце са Косова", маса чим је видела бакље кренула да им звижду, кад су се угасиле бакље, хтели људи да нападну те момке,ови побегоше.


Hoce patka na nista da vas napravi. Pobegose ljudi kao da ih nije bilo.
Inace moji drugari sve delija do delije ali i mi se patke plasimo.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Dec 07, 2021 11:56 am

ReciNe wrote:Ajde taman medjusobno raspravite. Inace imamo drugare navijace zvezde(cigane) koji idu na sever po bar po 10+ a neki i 20+ godina i bili su sa mnom na protestu, nema veze sa levicom, desnicom niti bilo cim takvim. Nemoj da pricate te glupe price mi smo navijaci a ne protestanti. Ljudima u SRBIJI bi da uzmu zemlju za 5 dana ako nece da je prodaju, mislim da su nam dovoljno svega uzeli da bi bilo bas debilno da nam uzimaju i dvorista zato sto im se tako hoce.

Ovo je suština.
A ti Sevastole pričaš kako neko nije gladan ili žedan. Pa jel treba mamu mu jebem da se bunim samo ako sam gladan i žedan? Znači tek kad postaneš rob imaš pravo da se buniš? Isto negodovanje jer nas gledaju tamo ispod oka. Pa kako neće, pogledaj u šta su nam se tribine pretvorile u poslednjih 10 godina a seti se kako je izgledala i moja i tvoja tribina pre na primer 15 godina pa uporedi sa ovom septickom jamom danas. Sami smo se doveli do toga da nas ljudi tako gledaju.

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 1:48 pm

Čitam i smejem se od muke koliko svi isključivo pljuju samo po Ciganima vezano za stranku, vlast itd., a lično znam kada dođe period izbora, svi su kao jedan i većina za istoga rade. Neka rade, to je stvar ličnog izbora i nema tu šta da se preterano pametuje, ali očisti brale kad već pametuješ onda i veliki si protivnik "đubre" iz svog dvorišta, pa onda pametuj drugima. Osuli ste paljbu po njima i jedino još da se nacrta šta znači biti pojedinac koji u slobodno vreme može da bude na bilo čijoj strani, a šta znače podgrupe i grupa koji ne iznose svoje mišljenje javno i zanima ih politika i budućnost svog kluba, te funkcija pojedinaca koji mogu da utiču na njega dobro ili loše. "Nema transparenta protiv Rio Tinta", "A sad adio, dobra žurka na svadbi". Zar neko stvarno misli da će transparent protiv Rio Tinta od strane tribine nešto promeniti? Baš su se potresli evo. Opet kada zatreba će izvući pojedince iz svake grupe koji su za njih i raditi šta bude trebalo, a ko je protiv toga ne treba mu transparent na tribini da bi mu svest proradila, otići će sam na svoju ruku sa ili bez tribine. Puno puta je ovaj narod kao i navijači iskorišten, opekli su se ljudi. Tri puta meri, a jednom seci. Postavlja se pitanje šta dalje? Sjaši Kurta da uzjaše Murta. Mi nemamo uopšte pravog političara koji može da preuzme sve to pošto ih se može nabrojati na prstu jedne ruke na teritoriji celog Balkana. Svi trenutno obećavaju med i mleko, a kada zajaše fotelju će samo na finjaka da urade isto ili slično. Možemo da biramo prethodne što su i započeli sa tom pričom i usrali sve što se usrati moglo ili Tjutu i Zelenu Nemacku stranku pod uslovom da se kasnije prizna genocid u Srebrenici, Kosovo, ulazak u Eu i NATO. Al' bismo se svi fino posrali sami po sebi sa patriotizom i parolama za Kosovo pa rušenjem vlasti da dođu takvi, kakva kontradiktornost... Isto tako taj predsednik nije od rođenja na funkciji, i sam je išao na severnu tribinu i stekao valjda neko društvo u mladosti. Jel to znači da određeno društvo može da predstavlja celu tribinu? Da napomenem, totalno sam politički neutralan i gledam samo sa realne strane sve. Samo pljujemo jedni po drugima, tražimo najmanju grešku da sprdamo druge. Ajmo napraviti protest protiv nas samih jer sami smo sebi oduvek najgori neprijatelji. Konačno na prethodnih par stranica da se malo hvale manje grupe koje se vraćaju, pokušavaju nešto. Treba da se iznose mišljenja, čita to uvek neko iz tih grupa i možda će im ukazati na greške ili dobre strane što puno znači. Ne znam jel ste svesni, ali mi 10-ak godina nemamo kvalitetan fanzin o našoj navijačkoj sceni jer nema toliko grupa, sveli smo se na par grupa o kojima se može nešto pisati i u većini njih isto vlada monotonija. Sve je nekako stalo, mladi kao telad gledaju kada kažeš fanzin, ne znaju šta je to uopšte. Ajde malo da se priča na to bazira, na manje grupe koje treba podržavati da više osvane neki novi kvalitetan fanzin, na dešavanja kao u Kg, nove grafite. Manite se više pljuvačine i srpskog posla što bi se u narodu reklo...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby DRINK » Wed Dec 08, 2021 2:15 pm

Zanimljivo kako se baš ti isti cigani oglašavaju za skoro svako političko pitanje a sada ćute, sada kad možda ima i najviše razloga da se oglase.
A da vas pitam tako pametne, kako mislite da parola '' neće šetati '' od strane tribine nešto menja, a ne menja recimo protiv rio tinta? I mnoge ostale parole dizane na vašoj tribini... Dakle, negde ima značaja negde nema, kako vama odgovara ili kako vam se naredi... jebem li ga...

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 2:43 pm

DRINK wrote:Zanimljivo kako se baš ti isti cigani oglašavaju za skoro svako političko pitanje a sada ćute, sada kad možda ima i najviše razloga da se oglase.
A da vas pitam tako pametne, kako mislite da parola '' neće šetati '' od strane tribine nešto menja, a ne menja recimo protiv rio tinta? I mnoge ostale parole dizane na vašoj tribini... Dakle, negde ima značaja negde nema, kako vama odgovara ili kako vam se naredi... jebem li ga...

Koje to "skoro svako"? Navedi. "Skoro svako" je širok pojam, možda i dosta toga pogrešno protumačenog. Pa parola "neće šetati", parole vezano za Kosovo i sl. bi valjda svaki normalan navijač trebao da zastupa ako je prvenstveno patriota, želi normalan svet oko sebe i zdravu porodicu. Kaže mi drug iz Loznice isto neutralan tip. Ljudi su zagadili sve što se zagaditi moglo, bacaju uginule životinje u reke, prave haos, a ovde se zalažu za očuvanje iste te Loznice i okoline. Rio Tinto isto donosi loše državi, e sad, poenta priče je ko stoji iza toga. Malo šire kada pogledaš situaciju ti sve bude rečeno. Bore se oni koji su započeli to i uglavnom je sve usmereno na Rio Tinto što isto tako može biti plaćeno, kako bi se neki drugi koji se bave tim uvalili umesto njega, a on bio odbačen. Ona priča sjaši Kurta da uzjaše Murta, borba sa vetrenjačama. Da ne pričamo o Zelenoj Nemackoj stranci gde je ultimatum već postavljen. Posereš se po svemu što si propagirao i širio. Nekada treba sačekati malo, videti kako se sve odvija, sačekati hoće li se neko merodavan pojaviti. Ovako ispadnu svi budale samo, a priča ostane ista sa drugim ulogama.
Last edited by Kure on Wed Dec 08, 2021 2:47 pm, edited 1 time in total.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lost&found » Wed Dec 08, 2021 2:47 pm

DRINK wrote:Zanimljivo kako se baš ti isti cigani oglašavaju za skoro svako političko pitanje a sada ćute, sada kad možda ima i najviše razloga da se oglase.
A da vas pitam tako pametne, kako mislite da parola '' neće šetati '' od strane tribine nešto menja, a ne menja recimo protiv rio tinta? I mnoge ostale parole dizane na vašoj tribini... Dakle, negde ima značaja negde nema, kako vama odgovara ili kako vam se naredi... jebem li ga...


:!:

Čuj priču, "Ko jos slusa tribinu" :lol: Znaci potroseni sati i sati u pravljenju parola koje, jel'te ničemu ne služe, a sad kad je šansa da se zapravo malo jače čuju tribine, jer je cela navijačka scena izbacila parolu - na severu muk. Stvari su samo još jasnije posle ovih pokušaja "pravdanja".

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 2:57 pm

lost&found wrote:
DRINK wrote:Zanimljivo kako se baš ti isti cigani oglašavaju za skoro svako političko pitanje a sada ćute, sada kad možda ima i najviše razloga da se oglase.
A da vas pitam tako pametne, kako mislite da parola '' neće šetati '' od strane tribine nešto menja, a ne menja recimo protiv rio tinta? I mnoge ostale parole dizane na vašoj tribini... Dakle, negde ima značaja negde nema, kako vama odgovara ili kako vam se naredi... jebem li ga...


:!:

Čuj priču, "Ko jos slusa tribinu" :lol: Znaci potroseni sati i sati u pravljenju parola koje, jel'te ničemu ne služe, a sad kad je šansa da se zapravo malo jače čuju tribine, jer je cela navijačka scena izbacila parolu - na severu muk. Stvari su samo još jasnije posle ovih pokušaja "pravdanja".

Prvo poradiš na čitanju sa razumevanjem pa onda pišeš. Navedi mi gde je napisano da se uopšte ne sluša tribina? Smisao priče je da političari ako su nešto zacrtali i ako im je nešto naređeno sa vrha jer naše političare se skoro ništa i ne pita, mogu samo na blef da promene odluku, a uradiće to svakako. Ne vidim da se po pitanju Kosova bilo šta uradilo u korist našeg naroda, sve im je gora situacija dole, a silne parole su bile. Možeš da promeniš mišljenje grupe, ali pojedinac ako ima svoj stav, konformirace se u grupi, a doći će kući i opet raditi ono što je prvobitno radio uglavnom. Puno veća grupa od navijačke je potrebna da bi se nešto promenilo u državi, a opet da bi se uopšte krenulo nešto menjati, moraš da imaš nekog merodavnog. Kada imaš opciju koja je već šansu prokockala ili opciju da se posereš po svemu i prihvatiš ono za šta si bio protiv, onda praviš sprdnju od sebe i grupe.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests