Српска навијачка сцена - дискусија

CrazySupporter
Posts: 38
Joined: Sun Jan 31, 2016 3:35 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby CrazySupporter » Sat May 02, 2020 8:55 pm


Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun May 03, 2020 12:36 am

Evo ih Cigani sa sve vuvuzelama to je neizostavni rekvizit na svim nasim utakmicama. Nemamo mi dozvolu za izlazak u pola 9, moraju drugi da dolaze da glume nase ljude.

To je tako kada je u Grobarskom mozgu spakovano da. Medjutim kada se malo izvuces iz tog mozga mozda i vidis drugacije, ali tesko jer si Grobar. Da ti nekako plasticnije objasnim. Kada je pobedio Tadic i Dacic dosao na mesto premijera drzave, Delije su zvate da se sedne i lepo prica na sta je receno da mu se prenese da "pusi kurac"! Dosla je obrnuta situacija i "Zvezdaska" vlast je dosla. Grobari sami traze konekcije sa onim ko im navodno rusi klub. Eto tu je razlika prijatelju ogromna. Mi imamo coveka koji nam je preminuo pre neki dan od korone, od koga se i predsednik oprostio jer mu je bio najbolji drug, a covek je bio deo aktivnog Severa poprilicno vreme i bio hrabar i odlican covek!

Vidis, ne moze tek tako nesto da nestane kada ti prijatelj, poznanik ili drug iz kola sa kim si jurio Grobare, postane predsednik drzave. Jednostavno nesto se zove priroda i mi se od nje izmicemo do nenormalnih granica, jer niko drugi to na nasem mestu ne bi radio. Niko nikada zapamti! Zato nasi ljudi koji vode tribinu prezivljavaju, snalaze se, rade normalne poslove, i to znaju i vasi ljudi koji su normalni i koji nisu tako zaslepljeni. Sa tobom ne vredi pricatii i ljudima poput tebe jer ne mozes da shvatis da je nekome obraz sve.

I letovanje i dobra kola i izlasci u grad...sve to menja za obraz i da bolje da nema, nego da ima kako ne treba! Ali ne mozes ti to da shvstis, Sever nema SNS na tribini, a ljudi koji se dovode u vezu sa poslovima koje im navodno drzava namesta, bez obzira sto su ti ljudi licni prijatelji ili poznanici sa njim iz mladosti, su nasli sami svoje mesto na tribini prirodno kako niko nikada ne bi kod vas uradio! Ogromne su razlike samo ti nisi jednostavno sposoban da ih vidis.

Ponavljam opet, mnogo je teze odbiti lepo, nego braniti se od ruznog, ali vi to ne znate. Kada kazem vi, mislim na ljude koji stavljaju jednakost izmedju Severa i Juga u bilo kom moralnom kontekstu. Ako neko dobija pare da bude miran Sever, odakle prvo skandiranje Vucicu pederu? Da nije mozda sa Jna? Da nije mozda od Djilasa? Odakle onda parole, koreografije protiv izjava koje izgovaraju prvi ljudi drzave? Odakle skandiranje premijeru? Odakle samo mi na ulici kada treba? Jel moguce da dadose tolike pare nekome a tribina nikada vise paznje nije posvecivala nekoj politici drzave nego sad. Kako to majku mu? Kako to da kod nas kada krene da se peva sta hoces, niko ne preskace na Zapad da bije ljude? Nije to druze mi smo SNS, vi ste SNS, pa kao isto je. Nije isto ni priblizno.

Njihov problem vise decenijski i jeste to podrugljivo smejanje. Nastalo je od brojanja ljudi kada kazu da ih je bilo 300 na tribini a izbrojis 146, do toga da se odavno pravi rijaliti program "pravda za korsu" i "skinuta majica","Firmasi pisali u gace" itd, a tamo gde stvarno treba uzas i katastrofa...sve je isti scenario i nikako da se opamete i da progledaju. Valjda bi morali od pocetka da sruse sve pa kroz neko vreme ponovo od pocetka. Ja ne vidim drugi put.

A posto je to nemoguce, naravno da ce da plivaju i grizu putem koji su krenuli. Grobari kada bi bili zdravi, bili bi jedna ozbiljna navijacka grupa koja bi zadavala svima probleme bas kao i mi, ali razlika i jeste u tim "nijansama" koje izgleda mnogo znace. Prvenstveno za coveka koji dodje na stadion i hoce i zeli da bude navijac, Ultras. Kome je bitno kako navija tu utakmicu, koliko ima ljudi, koliko cega se upali, kako se ide na gostovanje gde ima protivnika itd.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun May 03, 2020 3:24 am

Kako nema, pa vidis da je postavio snimak covek gore. U sred policijskog casa kada su svi kucama, ljudi dosli sa svojom stranackom bulumentom i postavili ozvucenje i ispalili vatromet malo dalje. I sta ce ljudi po komsiluku da pomisle kada vide i cuju to? Neverovatno cime se ljudi sluze, tome je u mnogome doprinelo ovo vanredno stanje, jer mi smo poprilicno obicni ljudi koji rade isto sto i 99% gradjana ove zemlje. Ko ima propusnice da se ovako krece sa ovim vuvuzelama ko putujuci cirkus iz kraja u kraj stvarno ne znam, ali sigurno da svako sa gramom mozga moze da poveze stvari. Ja iz nekog zivotnog kodeksa necu da kazem sta mislim ko su ti ljudi, ali tek bi to bio sou da se napise. U glavnom, nas kao grupe tu nema ni na jednom mestu i stvarno je smesno da se objasnjava nesto dalje. Ali eto to je krunski "dokaz".

underground
Posts: 38
Joined: Sat Mar 12, 2016 3:44 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby underground » Sun May 03, 2020 11:59 pm

Нажалост све групе у Србији су се одувек бавиле политиком.Нема овде ништа “ултрас но политика” то су празне приче.Вук,терање Слобе,паљење Аамеричке,амбасаде,Јариња,разбијање геј параде...поготово ове последње побројане након Слобе је координирала баш ова екипа што је сада на власти а онда је била опозиција.Сарадња се само наставила.
Видећемо убрзо ко је колико заглибио у тај муљ када жвалави прода Косово,да ли ће све остати на платну и паролама или ће се ићи до краја.
zapad je desno

crni bombarder
Posts: 6
Joined: Wed May 02, 2018 1:05 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby crni bombarder » Mon May 04, 2020 1:24 am

Jarinje, americka ambasada, gej parada je nacionalno pitanje. Ovde se radi o strancarenju

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon May 04, 2020 2:09 am

underground wrote:Нажалост све групе у Србији су се одувек бавиле политиком.Нема овде ништа “ултрас но политика” то су празне приче.Вук,терање Слобе,паљење Аамеричке,амбасаде,Јариња,разбијање геј параде...поготово ове последње побројане након Слобе је координирала баш ова екипа што је сада на власти а онда је била опозиција.Сарадња се само наставила.
Видећемо убрзо ко је колико заглибио у тај муљ када жвалави прода Косово,да ли ће све остати на платну и паролама или ће се ићи до краја.


Mesas babe i zabe sto bi rekao Vuk Draskovic. On, Seselj i jos po neko su se pojavili pocetkom 90 ih kao prvi ljudi koji su otvoreno govorili protiv komunizma sto je do tada bilo izricito zabranjeno. Naravno da su svi drugacije orijentisani(sve grupe u Srbiji su danas tako orijentisane), posle za tim idejama. Drugo je to sad ciji su oni ljudi bili to tada niko nije mogao da zna, ali svakako je zivela ideja da treba da se skine komunizam u ovoj zemlji koji je naneo toliko zla ovom narodu, da je za svojih 50/60 godina uspeo da ispere mozak narodu koji star u hiljadama se broje godine. Otuda teranje Slobe, 9. mart. pa 5. oktobar, jer su ljudi verovali da moze da se dogodi nesto da se promeni zivot na bolje i da se skine komunizam.

Ovo sve ostalo sto si pobrojao su bukvalno nacionalna pitanja i nikakve veze nemaju se time ko je na vlasti. Ja uvek navodim da je za vreme Jarinja na vlasti bila zuta govna, pa je opet buknulo Jarinje. I opet su ljudi bili spremni tamo da brane svoj narod. Ko je isao ne znam stvarno, ali znam da je to bilo za vreme njih. I sad bi trebalo da ispadne da su ti ljudi Tadicevci, zuti itd. Ne ide to bas tako.

Navijaci u Italiji mogu da prodaju sladoled i iznajmljuju suncobrane na plazama i da glume uz put fasiste ili komuniste. Da se bukvalno igraju do granice dokle im odgovara. Eventualno neka tuca i to je to. Ovde je to stvar identiteta svakog navijaca od kada zna za sebe, ljudi isli na ratista ostavljali kosti za Srpski narod, bili spremni neki novi opet to da rade...i ja bi najradje voleo da mi je zemlja uredjena i da se ne bavimo time, da nam je navijanje samo najbitnija stvar, ali zivimo tu gde zivimo i to bas u vremenu gde se sve bukvalno lomi na nama. A nikada manju snagu narod nije imao nego danas.

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Синдикат » Mon May 04, 2020 2:18 am

underground wrote:Нажалост све групе у Србији су се одувек бавиле политиком.Нема овде ништа “ултрас но политика” то су празне приче.Вук,терање Слобе,паљење Аамеричке,амбасаде,Јариња,разбијање геј параде...поготово ове последње побројане након Слобе је координирала баш ова екипа што је сада на власти а онда је била опозиција.Сарадња се само наставила.
Видећемо убрзо ко је колико заглибио у тај муљ када жвалави прода Косово,да ли ће све остати на платну и паролама или ће се ићи до краја.


Ако не радиш ништа, онда си плаћеник. Ако урадиш нешто, опет си плаћеник. Занимљива теорија. Тако можеш увек да упериш прстом, док седиш кући заваљен у фотељу. Овде не мислим конкретно на тебе. Сваку акцију, на трибини или улици, може неко да злоупотреби. Из данашњег угла тако делује Јариње, али 99 посто људи су тамо отишли чистог срца, одрадили у том тренутку не баш лаку акцију, да би данас неко тако лако пљунуо по њој. Такође за геј параду...робијали људи са многих трибина. Да нису изашли на улицу, опет би рекли да су нечији плаћеници. Много лако је после пар година пљунути по нечијем раду. Што тад нисте били паметни и храбри?

Па и за Слобу, људи имали туче са муријом, не зна се број, били хапшени са 15, 16, 20 година. Имате лепо објашњено стање Севера тада и поглед на Слобу на делије форуму, баш недавно написано.

Кад смо играли прошле године на Бањици, певано је 10 минута, можда и више, против Брнабићке, па су у песму били убачени и Вулин и Вучић, можда и још неко, не сећам се сад. Дан раније је био онај "упад" опозиције у ртс. Мало пре тога, пред европску текму на Маракани, дељени су леци где се позива на скандирање против власти. Летке је делила непозната организација, без потписа. Шта бисте тад рекли да је кренуло скандирање? Гарантујем да бисте рекли да смо Ђиласови или чији већ плаћеници. А после те европске текме су наши људи из екипе малтретирани испред стадиона. Неки ухапшени, уз баш лепе коментаре од мурије.


Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon May 04, 2020 3:04 am

Jarinje nema veze sa zutima, da je do njih oni bi verovatno i pustili Rosu jos tada da zauzmu taj punkt, nego se nisu nista pitali dole. A da je do njih, verovatno da su pobedili na sledecim izborima Siptari bi imali spisak putnika u to vreme koji cak ni oni nisu imali. Tako da, zuti mislim da nemaju nikakve veze sa time vec obican narod kome je pukao kurac a nisu mnogo slusali zute i Borka Stefanovica koji je vodio neke uzaludne i bezuspesne pregovore.

BelgradoSud
Posts: 51
Joined: Mon Sep 24, 2018 5:47 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BelgradoSud » Mon May 04, 2020 9:02 am

To sa Slobom je bila cista podvala i zajeb naroda, gde su navijaci bezglavo jurisali ubedjeni u borbu protiv komunizma. Koliko je meni poznato on je izasao iz Komunisticke partije i osnovao socijalisticku. Dakle eto je vec razlika. Drugo on se furao i na nacionalizam. Ovi koji su zagovarali tu borbu protiv Slobinog komunizma su u stvari takodje levicari i stranke levog centra pre svega mislim na DS. Onda ti govornici protiv komunizma , neko ke pomenuo Vuka i Seselja. Jedan doktorirao Marksizam al ajd i da se predje preko toga, on je cak posle i bio u saradnji sa Slobom a drugi imao antiratnu i pro zapadnu politiku a slao ljude u rat. Za vreme Slobe su nas rokali sankcijama, ratovalo se pa nije ni cudo sto se lose zivelo. Ne kazem zasrao je i on debelo stvari pa ga je trebalo menjati ali je kraju tako jeftino prodan i to kako je zavrsio treba da nas je sramota sve kolektivno. Tu su navijaci imali solidnu ulogu.

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Синдикат » Mon May 04, 2020 11:03 am

Једино чега треба да нас је срамота као народа је што му није овде суђено, или што му народ није пресудио. И њему, и свима око њега, свим члановима спс-а, јул-а, радикала и свим њиховим говнарима који нас јашу и дан данас. Деца комуниста и чланова службе. Сви заједно слали људе у рат, а продали народ зарад својих гузица.

Што опет не значи да је народ био оне који су дошли после, једноставно већина навијача, као и целог народа је само желела да он оде. Приче да је он био националиста и да је народ погрешио су ми језиве.

Stepenice
Posts: 19
Joined: Fri Feb 05, 2016 6:05 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Stepenice » Mon May 04, 2020 11:17 am

Sevastopole wrote:Jarinje nema veze sa zutima, da je do njih oni bi verovatno i pustili Rosu jos tada da zauzmu taj punkt, nego se nisu nista pitali dole. A da je do njih, verovatno da su pobedili na sledecim izborima Siptari bi imali spisak putnika u to vreme koji cak ni oni nisu imali. Tako da, zuti mislim da nemaju nikakve veze sa time vec obican narod kome je pukao kurac a nisu mnogo slusali zute i Borka Stefanovica koji je vodio neke uzaludne i bezuspesne pregovore.


Navodno,nije baš da je običnom narodu pukao kurac. Da ne ulazim sad u detalje jer ne mogu da te ispratim sa aktivnim i pasivnim drugarima sa tribine. Ali to samo navodno i patriotski!

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Синдикат » Mon May 04, 2020 11:48 am

Вероватно је боље било седети кући и после пар година рећи да су људи који су то урадили због некаквог интереса, за неку политичку странку. А то би исто рекли и да није урађено ништа.

Али једноставно је, кад никад ништа ниси урадио, тад си чист. То је сигурица

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Mon May 04, 2020 12:21 pm

Патриотизам је када једна навијачка група скандира име једног Србина (какав год био) и желе му што пре одлазак у Хаг:



Ова саопштења од Sevastopola када читам, имам утисак као да читам саопштења Жељка Митровића.

Sevastopole не знам чиме се бавиш,али дефинитивно си промашио занимање које год да ти је.

Мислим да би ти политика ишла од руке, јер можеш да говориш пола сата а да опет ништа не кажеш.

Бар ја из твог писанија ништа не разумем, све нешто увијено те јесте те није, прави си дипломата у белим рукавицама.
Молио бих остале навијаче Звезде да ми не рециплирају. Фала лепо.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon May 04, 2020 1:02 pm

Pa ti ni tako mator ne znas sta da kazes iz tog vremena, kako ce tek neka deca da razumeju bilo sta. Secam se jednom smo isli u 5 solitera da vas trazimo, bilo je rano, a vi niste bili tu, jer ste bili na protestima pa odande dosli na utakmicu. Secam se vasih ljudi pored mene kod skupstine, ne znam saamo sta su oni mislili sta ce da se desi?

Hag, zatvor, vesanje na Terazijama, svasta se zelelo tom zlotvoru u to vreme. Ako je on Srbin ja onda nisam. Sto nije pevano "zadnji ti je dan Sljivancanice" ili "Lazarevicu" ili Mladicu, Karadzicu, nego su svuda bili navijaci da brane te ljude od hapsenja ili da protestuju zbog toga? Ti ne znas za pocetak dal su vasi upali na Sever i oteli bubnjeve, ili su bubnjevi doneseni dan kasnije, ne znas pola stvari o svojoj grupi, a komentarises tudju.

Ovaj video je izbacen zvanicno na Delije kanalu, sto znaci da i danas posle 20 godina niko nema problem sa time. Moglo je komotno d se zaobidje neko gostovanje na Ofki i da se ne okaci snimak, ali nema potrebe za time jer nema ko sta da krije.

Sto se tice tog diplomata u rukavicama, ipak znaci da te nesto zasvrbi kada cistas "Cigansku istinu", i to je dosta od tebe.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon May 04, 2020 1:25 pm

BelgradoSud wrote:To sa Slobom je bila cista podvala i zajeb naroda, gde su navijaci bezglavo jurisali ubedjeni u borbu protiv komunizma. Koliko je meni poznato on je izasao iz Komunisticke partije i osnovao socijalisticku. Dakle eto je vec razlika. Drugo on se furao i na nacionalizam. Ovi koji su zagovarali tu borbu protiv Slobinog komunizma su u stvari takodje levicari i stranke levog centra pre svega mislim na DS. Onda ti govornici protiv komunizma , neko ke pomenuo Vuka i Seselja. Jedan doktorirao Marksizam al ajd i da se predje preko toga, on je cak posle i bio u saradnji sa Slobom a drugi imao antiratnu i pro zapadnu politiku a slao ljude u rat. Za vreme Slobe su nas rokali sankcijama, ratovalo se pa nije ni cudo sto se lose zivelo. Ne kazem zasrao je i on debelo stvari pa ga je trebalo menjati ali je kraju tako jeftino prodan i to kako je zavrsio treba da nas je sramota sve kolektivno. Tu su navijaci imali solidnu ulogu.


Sve se desava po prvi put. I ljudi koji govore protiv komunizma, i svrgavanje nekog ko je bio olicenje tog ideoloskog pravca i odlazak u rat da branis nesto sto ces posle bez borbe da vratis...jednostavno nisu ljudi znali a isli su srcem. Tada su jos navijaci nosili fajerke, dresove, vozili se autobusom, tukli motkama i bakljama, pozdravljali se vecina kada se negde sretnu po gradu itd. Dok su navijaci bili navijaci i ljudi cista srca, sem pojedinaca koji su pokusavali da koce jednu celu tribinu, ja nikada nikome ni za sta necu zameriti a svi su bili tu.

Ljudi sad gledaju sa ove distance kao da je tada bilo ovako. Nije ni izbliza i navijaci su bili u tim godinama poprilicno cisti i iskreni ljudi koji nisu mogli da znaju sta ce da se desi kada se nesto uradi, ali su znali da tako vise ne moze. I nikada ne treba sumnjati u to. Druga je stvar ko je gde posle zavrsio i profitirao od toga, ali sama borba je za udzbenike postenja i ispravnosti. Tada su grupe bile jos i male i time je jos teze bilo. Neverovatan je osecaj slobode kada osetis da si promenio nesto sto si pokusavao neko 10, neko 5-6-7 godina.

Osecaj slobode koji se tada osecao ne mogu vise ljudi da skapiraju kako to izgleda. Tada je jos bilo nade da moze. Ne mogu ljudi koji su ratovali i branili Srbiju pa cak i bili stara skola tog uverenja, da se porede sa onim ko je uvukao ljude u rat i naterao ih da se igraju njegove igre.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Mon May 04, 2020 9:38 pm

Gleda se vodece grupe sta rade, vodeci ljudi


Davno su prosle 2000te kad su se mladjani jurisnici, a danas dokazani biznismeni javno prikazivali na dodeli nagrada.

Ja jako dobro znam sta se desava i ne pada mi na pamet da iznosim bilo sta po netu, samo malo cacnem, a vidim da vam bas smeta kad se registrujete ovde na dnevnoj bazi, a i kako drugacije kad evo ima 50 neregistrovanih gostiju, morate pokazati nivo. Ova vasa proseravanja me samo nasmeju.

Kad smo vec kod pitanja/odgovora sta bi sa onim protestima protiv Kokeze :mrgreen:

Често одем до на село

partenopeo
Posts: 59
Joined: Sun Apr 23, 2017 1:31 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby partenopeo » Mon May 04, 2020 10:33 pm

Ma pusti ti te što se registruju na dnevnoj bazi, čim ti neko kontra pitanje postavi nikad odgovor ne dobije i tako evo već godinama, i još se sprdaš na račun nekoga ko se trudi da odgovori i objasni i najveću budalaštinu koja se ovde nađe, i ovima što su neaktivni jer smeju da kažu svoje mišljenje, i tebi koji već debelo unazad ''čačneš'' pa te nema. Apsolutno gledam da zaobiđem ovu temu sa pisanjem, ali zemljače uozbilji se i imaj meru sa svojim forama, jer je to podmuklo što radiš ovde već dosta dugo.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon May 04, 2020 10:39 pm

Ti se bas tripujes da znas nesto. A veruj mi pojma nemas nista. 5. oktobar ne znam sta ti nije jasno tu kada su i vasi ljudi bili isto gde i svi? Dodela plaketa? Sem bespotrebnog eksponiranja sta ima tu da je promenilo kurs Delija i njihovo delovanje? Ko se tu promenio? Delije, ili ovi iz publike? Kome su Delije skandirale i mazale govnima godinama posle toga? Pa sve iz te sale. I sta je poenta klipa? Upravo ti ljudi su kasnije progonili Delije i sa njima smo se rvali godinama.
Last edited by Sevastopole on Mon May 04, 2020 10:46 pm, edited 1 time in total.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Mon May 04, 2020 10:46 pm

Naravno da nemam pojma jer ti tako kazes. Bili ljudi nego sta, a samo je jedna zasluzna ekipa odlikovana. Baklje i politika nisu isle zajedno ni 2000 a ni 2020.

Skandirali i mazali govnima nego sta, samo mi reci od kada, tj. Od koje godine?
Често одем до на село

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon May 04, 2020 10:52 pm

Evo kada je prvi put pevano u Srbiji protiv Vucica. Nisu ni Grobari ni Djilas ni ne znam ko, nego mi! I to par dana nakon gej parade na kojoj su se sami neki ljudi pojavili na ulici i shvatili da su sami. Sram da te bude da nesto pricas ti do ove garniture. Jel treba imena i prezimena ljudi koji su pusili istragu zbog te gej parade kao dokaz? Gde ste svi vi ostali tada?

Ovaj 1958 sto se pravi pametan, gde su njegovi mladi jurisnici? Gde su Grobari, gde je bilo ko? Ove pederske satro nacionalno svesvne organizacije sto iz dupeta jos od tada vise ovoj vlasti? Gde ste bre taj dan ja da te pitam pa da idemo posle lagano iza toga dalje?

Ti ces nekm da kazes do ove garniture, a ova garnitura cista da ne moze cistija da bude. Ajmo prvo pitanje za vas koji ne znam samo sta branite kada niko vise nije deo tribine kojoj je pripadao. Gde su vase tribine taj dan? A onda dalje da pricamo ko je sta radio i gde se dalje pojavljivao.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests