Српска навијачка сцена - дискусија

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Fri Dec 15, 2017 6:17 pm

Ово је наводно саопштење неког од Вандала

Prica od strane ucesnika u sinocnoj tuci na Partizanovom Jugu. Plan je bio da se napadne grupa Alcatraz i sve grupe koje stanu na njihovu stranu(jer samim tim podrzavaju DRUKANJE I SARADNJU SA POLICIJOM), jer rade za muriju i namestili su nase drugare iz ekipe “Vandal Boys” kao i neke momke iz ostalih ekipa kao sto su “Young Boys”, “Vracar”, “Grobari Novi Sad” koji su bili sinoc na nasoj strani.

Citam po stranicama i novinama da su cigani kao upali, ili da smo mi cekali da cigani upale baklje da bi mi iznenadili ove jajare iz Alcatraza, stvarno smesno sta se sve pise. Mi smo cekali odredjeni minut kad da krenemo u napad i to je to, zadali smo im ozbiljan udarac gde smo ih u jednom trenutku satrali da nisu znali sta ih je snaslo, ali 70% tribine je mislilo od nas da smo cigani zato su nas i napali, da se nisu mesali “neutralni” na Jugu bi sada bili oterani placenici i drukare, ljudi koji namestaju sopstvenu “bracu”… Svi ljudi koji su stali sinoc na stranu tih ljigavaca koji bi za pare izdali i “brata” neka bude VELIKA SRAMOTA jer su isti kao oni i dokazali su da ne vole Partizan nego pare.

Pricaju mnogi kako su mislili da su cigani pa su zato nas napali ali svj, sad kad znate istinu koja je bila “javna tajna” treba da vas bude sramota da delite tribinu sa tim istim govnarima. A vi koji pricate da je sve ovo rat zbog trzista i gudre, gresite jer mi samo hocemo da oteramo placenike i da bude Jug ono sto je nekad bio strah i trepet za sve a ne ovo danas. A da, imamo nesto da porucimo i ovima sa severa koji vrlo dobro znaju ko su Vandali i vidim haraju internetom i pisu gde stignu kako ce nas sad tek jebati, znamo da smo vam trn u oku i zapamtite ovu stvar- “Dok ne resimo stvari u svojoj kuci, ne bojte se necemo vas tuci”. VANDAL BOYS 2001

Slusajuci sve ove price iz novina i saopstenja sa juga (znackatraza) ima potrebu da vam objasnim sta je bilo i kako je bilo posto sam i sam ucestvovao napali smo znackatraze zato sto su cinkarosi, placenici, murijasi, zene koje cigani jure gde stignu i bruka juga. Poceli su da beze glavom bez obzira odmah na pocetku, i krenuli da se deru da smo cigani mi svi u fantomkama smo bili, niko nas sa juga nije prepoznao i ljudi su pomislili da smo cigani i ceo jug je skocio na nas ali bukvalno ceo.(!)

Mi smo se povukli i tu su nam uhvatili 4 momka koja su na kraju zavrsila na atletkoj stazi i prosli kako su prosli, stali smo kod ulaza do zapada i vec su ljudi shvatili da nismo cigani prisli su do nas znackatrazi i doslo je do tuce u kojoj smo ih uterali na tribinu i opet su poceli da beze sada bez podrske juga, policija je skocila na nas i izbacila nas do ulaza opet otisli smo na drugi ulaz desno i opet usli na tribinu opet su nam prisli znackatrazi i opet smo se dovatili i prebili ih, opet skace policija na nas na njih naravno ne posto svi znamo ko su i sta su, i izbacuju nas ovaj put sa stadiona stajemo ispred juga da ih sacekamo u nadi da ce izaci, pojavljuju se na terasi iznad juga pozivamo ih da sidju da resimo na muski nacin oni naravno to odbijaju i krecu sa pricom resicemo to na drugaciji nacin.

Znamo naravno njihov drugaciji nacin drukanje u muriji, opet im ponavljamo da sidju da se pobijemo ko ljudi odbijaju i prete ko zene sa terase, policija krece da hapsi par nasih momaka izvlacimo ih i odlazimo sa platoa.

Tako je to bilo. Sad sto se tice Hrvata koji su prebijeni niko od ekipe Vandal Boys-a ne zna ko su i nisu bili sa nama. Verovatno su kolateralna steta i neka su dobili batine sta traze na jugu, ali sada znackatrazi koriste to i hoce da nam pripisu kako su bili sa nama uz podrsku njihovog vodje , a svi dobro znaju ko je on, uz podrsku medija koji na sve nacine pokusavaju da ocrne ekipe koje se bore za pravu pricu i jak jug kao nekad.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby UltrasDoras » Fri Dec 15, 2017 7:33 pm

ma ovo "saopštenje" je mogao napisati bilo ko sa interneta pogledavši 2 snimka sa utakmice, ne zvuči mi kao da je neko "iz priče" pisao.
ovi hrvati se ne uklapaju nigdje nikako! :lol:

jedino!!!....... ako su došli kao gosti i lični prijatelji (što im ne bi smetalo jer ustaše pišu da su to "mutni" hajvani bez dodirnih tačaka sa navijačkim svijetom) nekom ili nekima iz vandala ili jangera (povezuju ih preko kikboksa???), a onda se napad i tuča desila spontano (malo i izgleda na snimku kao spontana, jer većina likova sa bijelim trakama stoji u pozadini i ne radi ništa, dok se svega par njih kaiša i ovi dole uz ogradu što se marišu) pa su tako i oni najebali zajedno sa njihovim domaćinima vb ili yb kod kojih su došli? mislim, opet jbg, koliko može biti spontano ako se sukobi i nesuglasice vuku od ranije, možda su postojale čarke, ali nekako nelogično je da se priprema napad na preuzimanje juga baš na derbi, da se zovu neki hrvati da pomognu (što neko napisa kao da nema mangupa i boraca po bgu, uostalom ko je mogao platiti 6-7 ljudi iz splita, ne vjerujem da bi dolazili za siću(??) ako su vandali i jangeri klinci i momci iz blokova-nema smisla)

tako da mi ovaj scenario gdje je sukob izbio spontano možda i izgleda najrealnije

http://mondo.rs/a1065240/Sport/Fudbal/Tuca-na-derbiju-Hrvati-ucestvovali.html

nisam bio na utakmici, komentarišem samo iz ugla nekog ko je sve pratio preko tv-a i yt-a (drugar sa juga kaže da je bio predaleko od svega) i slažem sebi scenario da lakše SEBI objasnim šta se desilo na jugu :lol:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Baklja
Posts: 48
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:59 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Baklja » Fri Dec 15, 2017 10:46 pm

Ma da, decki koji su bilderi, mma borci i generalno sumnjive njuske su dosli na Evropsko takmicenje iz matematike koje se odrzava u Beogradu pa su ugrabili vreme da posete i osete taj cuveni Srpski derbi o kojem su slusali i citali razne price. :mrgreen:

Ko, kako, zasto itd znaju oni koji treba da znaju a mi ostali za sad mozemo samo da nagadjamo. Cucemo vec pravu pricu negde iz necijih usta.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Fri Dec 15, 2017 11:02 pm

Luka Bojovic je kriv za sve! Znao sam od samog pocetka. Skaljarski i kavacki klan zajedno sa stranim sluzbama uz blagoslov Bojovica i amin Kosmajca a uz pomoc Koraca. Sve je jasno sada kao dan. Naravno krajnji cilj je bio da se sa 6 Hrvata zauzme BG a kasnije bi oni u toku noci zauzeli celu Srbiju.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:701237-Hrvati-u-tuzilastvu-zbog-izazivanja-nereda-na-derbiju-FOTO

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby МГП » Fri Dec 15, 2017 11:14 pm

Само ти замисли јебену власт са све медијима која толику пажњу посвећује једној ФУДБАЛСКОј утакмици и томе шта се десило и због чега на истој. Нису ни навијачи ни нереди криви што је држава у курцу, што власт не брине ни о чему већ само о својој гузици, нису навијачи криви што је народ гладан, сиромашан, незапослен, што су телевизије и новине пуне слика и вијести о којекаквим ријалити програмима, курвама, је ли ко кога појебао на задрузи, у паровима, у пички материној. Посерем им се у уста политичко-новинарска.

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby stručnjak » Sat Dec 16, 2017 1:13 am

Da, a i Ognjen Šekularac je prihvatio višemilionsku uplatu na 0-2 i ppx, pa je poslao ljude da prekinu utakmicu da ne bi morao da isplaćuje sutradan :lol: :lol:

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Sat Dec 16, 2017 9:20 am

Mediji,politicari,funkcioneri i svi ostali se sprdaju sa narodom. Lazu nas i mazu. Koriste svaku situaciju da predstave kako je sve u ovoj zemlji napad nekih placenika,stranih sluzbi,domacih izdajnika itd sa jedinim ciljem da sruse njegovo visocanstvo. Ovo od derbija , ova svinjarija ce im posluziti samo kao izgovor za ono sto su odavno naumili a to je gusenje svake kritike, na stadionima se vise nece cuti bunt jer su sve uzeli pod svoje. I onda nam pune glavu sa Masanom Lekicem,crnom hronikom,nasiljem nad zenama a iza ledja prodali Kosmet,izdali svaki moguci interes nase zemlje i na kraju narod zivi kao da smo u srcu Afrike a ne Evrope. Nema ovo mnogo veze sa ovom temom ali sustina je bitna. Evo jutros vucko dobio pretece pismo od ustasa iz Njemacke.

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby chester1984 » Sat Dec 16, 2017 11:13 pm

Ima li neka grupa na svetu da je vise imala vise medjusobnih tuca i podela od Grobara?

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby prcko » Mon Jan 08, 2018 10:20 am


User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Wed Jan 17, 2018 12:47 am

Image

У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Мента » Wed Jan 17, 2018 10:51 pm

Лепо!

Шта се то гради поред стадиона ?

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Thu Jan 18, 2018 12:48 am

Шта се то гради поред стадиона ?

Тржни центар променада
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

britannia
Posts: 8
Joined: Fri Jan 29, 2016 8:35 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby britannia » Thu Jan 18, 2018 10:56 pm

casual fcv wrote:Image



Svaka cast na ideji ! Odlicno !

Fabrizio
Posts: 168
Joined: Wed Oct 25, 2017 10:36 am
Location: Епицентар лудила

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Fabrizio » Fri Feb 16, 2018 3:22 pm

Ови су неутрални?

Image

Јел остао на Југу ико од екипа које су биле у Забрањеним и вратиле се пре пар година?
... да увек кад играш, ја проћи ћу читаву планету...

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby навијај » Fri Feb 16, 2018 5:10 pm

jnk

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Fri Feb 16, 2018 9:29 pm

Која је ово трибина ?
стадион-место народног бунта!

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby МГП » Fri Feb 16, 2018 10:16 pm

Сјевер.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby brucelee » Fri Feb 16, 2018 11:25 pm

Стварно мало шизофрено...

Гробари југ
Партизановци исток
Забрањени север

Колико видех партизановци и забрањени пар пута заједно навијали, тим пре питање што онда нису заједно на једној трибини?

User avatar
zmijuga
Posts: 1724
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zmijuga » Tue Feb 20, 2018 2:21 am

Zašto Lešinari nisu bili u Bijeljini za vikend?

ukizaminje
Posts: 46
Joined: Wed Jan 25, 2017 4:39 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ukizaminje » Tue Feb 20, 2018 3:27 pm

brucelee wrote:Стварно мало шизофрено...

Гробари југ
Партизановци исток
Забрањени север

Колико видех партизановци и забрањени пар пута заједно навијали, тим пре питање што онда нису заједно на једној трибини?


Evo odgovoricu ti otprilike. Ja sam bio na severu na ovoj utakmici. Vecina Grobara koji su bili na severu su ekipa koja jedina nije pojela govno i vratila se na Jug. Dakle Grobari koji su na Jugu zadnji put bili 2011 godine. A sto nismo bili zajedno mozes i iz ove cinjenice da skapiras. Ne mogu u ime svih da govorim ali moje misljenje je da su ovi novi zabranjeni uprljani koliko i ovi koji su dozvoljeni. Pola njih su se dusmanisali ranije jedni sa drugima a sada im navijanje vode 2 lika koji su jedan drugog namestali i slicno. Ostali kao prvo su otisli sa Juga jer su ovi murija pa kao vise nisu murija i vratili su se pa su sad opet murija pa su otisli. Jedno veliko sranje u sustini.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests