Српска навијачка сцена - дискусија

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Синдикат » Mon May 04, 2020 10:58 pm

Занемарујем тактику wrote:
Sevastopole wrote:Upravo ti ljudi su ih kasnije progonili i sa njima smo se rvali godinama.


Тачно све до ове гарнитуре. Сад пошто обичан мозак не може да схвати волшебно функционисање севера ја само могу да нагађам зашто нема побуне против ове власти. Или има једну утакмицу пред геј параду и то је то.


Јел знаш колико хапшења, суђења, забрана за навијачке ствари имају људи из наших екипа? Колико људи у затворима широм земље за ненавијачке ствари? Колико људи у бекству?

Јел знаш да за она 2 дербија на нашем стадиону, кад је било срања на истоку, па туче са полицијом, да су људи из екипа добијали по 2, 3 године забране? Не један, два човека, него 20,30. Само за те две утакмице. Па за инциденте на тој геј паради коју спомињеш. Па за тучу на Медаку, само наши су ухапшени и лежали пар месеци. Па за Телеоптик, и даље суђење траје. Па после европске текме прошле године пребијени, па ухапшени људи, малтретирани у станици. И још доста срања којих не могу сад да сетим. Све под ово гарнитуром на власти. Забела и Митровица пуни наших људи, али ти то не можеш да знаш

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon May 04, 2020 11:02 pm

1958 wrote:Naravno da nemam pojma jer ti tako kazes. Bili ljudi nego sta, a samo je jedna zasluzna ekipa odlikovana. Baklje i politika nisu isle zajedno ni 2000 a ni 2020.

Skandirali i mazali govnima nego sta, samo mi reci od kada, tj. Od koje godine?




Na oci i usli cele politicke svite i pred pravim predsednikom.



Pa mozda nisi ni tada isao vise na utakmice kada smo zajedno skandirali



Ovako mogu do sutra da postavljam al u cemu je poenta tvog pisanja? Jel ti stvarno ne znas ove stvari ili se bas toliko pravis lud?

Jel znas za slucaj Milan Vasic? Jel znas za slucaj "Vrsac"? Jel znas za slucaj pucanja ograde u Piniru? Jel znas za slucaj Uros Misic? Jel znas za slucaj izlaska sa derbija zbog transparenata?

Sve ti je ovo direktno i indirektno bila borba protiv onih koji udaraju na nas i na ono sto je nase, bilo ovako ili onako.

Koga bre jos nismo pomenuli i mazali govnima daj jedno ime da cujem vise? A gde ste vi svi po ovim pitanjima ostali???

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Mon May 04, 2020 11:13 pm

Tako je, sve iz perioda Tadic itd, gde je onaj period 2000 2003-4? Tada ste bili drugari. Zatim su dosli oni koji bi srecu da kvare, pomislili jaci smo. E a onda je sve doslo na svoje.
Често одем до на село

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon May 04, 2020 11:17 pm

Evo gde smo bili u leto 2001. ali i to bi trebao da znas, pocinjem da se brinem za tebe dal si ti uopste ikada bio negde ili isao na utakmice?



E sad izvini ako zbog te naredne dve godine vakuma smo nesto sto se tebi ne svidja.

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby trigger » Mon May 04, 2020 11:57 pm

Sevastopole wrote:Evo kada je prvi put pevano u Srbiji protiv Vucica. Nisu ni Grobari ni Djilas ni ne znam ko, nego mi!


Чисто да лаж не прође неопажено у маниру 50 пута поновљено постаје истина..

Слоган Вучићу педеру је измишљен од стране навијача Партизана, да ли на фудбалској или кошаркашкој утакмици не држи ме за реч али свакако солидно пре овог догађаја на снимку. И исти се чуо на практично свакој утакмици Партизана у том периоду. Сад ти можеш рећи да је већина која је то скандирала била мотивисана пре свега спортским мотивима и ту може бити истине али то не мења ствари превише.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue May 05, 2020 12:07 am

Ako je i laz sigurno nije namerna, ja bi voleo neki snimak da vidim toga ako je na prakticno svakoj utakmici pevano. Ovo je 2014. pa lako je naci nesto. Ne da je sportski motivisano nego nema druge. Mi Dacicu nismo skandirali jer nismo mogli do titule 5-6 godina, a on je Partizanovac jos komunjara, dok smo ovome koji je Zvezdas i po vama nas drzao na prvom mestu, skandirali.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Tue May 05, 2020 12:14 am

Пази нисам у фазону да причам о нечему чему нисам присуствовао. Чуо сам и ја приче али из друге и треће руке од људи који нису били актери догађаја. Да сам је чуо из прве руке радо бих је написао. И нисам ја баш толико матор, ти си старији од мене само што сам ја на Радове утакмице кренуо још са 14. година па сам захватио једну половину деведесетих.

У вези Милошевића...ми смо имали паролу С.Милошевићу сисај га ( поред њега порука је била послата и Сави Милошевићу) али никада нисмо певали "Последњи ти је дан Слободане". Ја мислим колико год да је он ојадио наш народ, ниједан Србин (а да је патриота) није му желео одлазак у Хаг. За мене лично су биле мучне оне сцене када га трпају у хеликоптер на Видовдан и возе за Тузлу, и то ону Тузлу која је била главни штаб свих напада муслимана на Подриње. Знамо и ко се извлачио 95. ка Тузли и Сребренице.

Не знам да ли сте ви тим чином хтели да испаднете већи антикомунисти од других али свакако сте испали гори гибаничари од оних што пију брљу, држе нож међу зубима док им на асталу игра го го играчица.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue May 05, 2020 12:25 am

Ako ti tako kazes...ti ga zali i danas onda. Eno mu je daska umesto groba mozes tamo da se isplaces ako ti je volja. Apsolutno me ne zanima sta je sa njim bilo, i ja bi radje da je ovde dobio sta treba, ali bilo je tako kako je bilo.

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby trigger » Tue May 05, 2020 12:31 am

Sevastopole wrote:Ako je i laz sigurno nije namerna, ja bi voleo neki snimak da vidim toga ako je na prakticno svakoj utakmici pevano. Ovo je 2014. pa lako je naci nesto. Ne da je sportski motivisano nego nema druge. Mi Dacicu nismo skandirali jer nismo mogli do titule 5-6 godina, a on je Partizanovac jos komunjara, dok smo ovome koji je Zvezdas i po vama nas drzao na prvom mestu, skandirali.


Представио си се овде као анти-инстаграмер а водиш се тиме ''ако нема снимка није се десило'', не иде :)

Ево овако нешто, мрзи ме превише да чепркам

https://www.rts.rs/page/sport/sr/story/129/ostali-sportovi/1569921/vucic-o-finansiranju-zvezde-i-partizana.html

UTORAK, 08. APR 2014

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da veze između tajkuna i navijača postoje i danas i da je to razlog što su mu navijači Partizana skandirali na utakmici.

"Mene ne pogađaju političke izjave Duška Vujoševića, ni on, ni njegova politika me ne zanimaju, mene zanimaju navijači Partizana", rekao je Vučić. On je naveo i da ga boli i pogađa skandiranje navijača, koje, kako kaže, nije zaslužio.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue May 05, 2020 12:35 am

To je to nema sta, povlacim da smo mi prvi, sto svakako ne menja sustinu onoga sto sam pisao a to je da za nacionalno pitanje sve tribine su okrenule glavu. Lako je graktati iz mase, ali treba izaci na ulicu za nesto a nije vezano za klub. Do tada se svaki put izlazilo, zasto tada nije to najbolje znaju ovi sto nam pricaju da smo gibanicari i vasi kojima je izgleda drugo mesto na tabeli vise smetalo od toga sto se nesto po prvi put dogodilo maltene bez ikakvih smetnji. Jos jednom moja greska za to ko je prvi skandirao.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Tue May 05, 2020 3:14 am

Sevastopole wrote:Ako ti tako kazes...ti ga zali i danas onda. Eno mu je daska umesto groba mozes tamo da se isplaces ako ti je volja. Apsolutno me ne zanima sta je sa njim bilo, i ja bi radje da je ovde dobio sta treba, ali bilo je tako kako je bilo.


То би требао да кажеш вашим Ветеранима који су му певали почетком деведесетих "Делије ајмо сви у глас, Слободан Милошевић један је од нас".

Окачићу снимак чим набавим.

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby shark23 » Tue May 05, 2020 11:52 am

Aj da se i ja malo umesam. Izbegavam da pisem o navijackim temama, posto isto nisam skroz u prici, al sam redovan kolko tolko pa me zanima to sve pomalo. Uglavnom, i na delije forumu je skoro isla polemika oko ovih stvari, hteo sam i tad daostavim komentar al me mrzelo pa aj sad da kazem.

@Sevastopole sigurno si citao to na delije forumu, i napisano je tamo otprilike posle pljuvanja slobe, tadica i slicnih, sazreli smo kao tribina i necemo vise tako olako da opet krenemo sa politicarenjem i teranjem. Pa se kroz redove kaze ko zna ko ce posle da uzjase itd.

Prvo, treba razdvojiti slucaj slobe i tadica. Kad je ovaj prvi pljuvan, tu je bila svacega, tuce, demonstracije itd. Ja, koliko se secam tadic je samo prozivan sa tribina i to je to. Pesme, parole i nista vise od toga (pritom i to koliko se secam nije bilo na svakoj tekmi, vec onako po osecaju :D) . Ja stvarno ne vidim problem da se isto to sad primenjuje i na ovu aktuelnu garnituru.

Niko ne trazi da se izlazi na ulice ili sta ti ja znam. Al neka prigodna pesmica, parola za predsednika bi po meni bila veoma pozeljna. Ko posle njega? Sta ima o tome da razmisljamo? I posle tog sledeceg treba pljuvati i tako redom. Kokezu prvog bi sve navijacke grupe trebali da trpaju svako kolo. Ne kazem da mi sad kao grupa treba da idemo na terazije, kao za toleta.. Al da je taj olos zasluzio debelo prozivanje, mislim da jeste.

I uveren sam, kad bi bila smisljena neka primerena pesmica za predsednika, da bi to 99% severa sa ogromnim odusevljenjem prihvatio i da bi to grmelo najjace svaku tekmu.

Ovo je moj stav samo naravno, ostavljam mogucnost da nisam u pravu

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BTS » Tue May 05, 2020 12:18 pm

Secam se, a verovatno i mnogi koji su u to vreme citali grobarske forume, sta su sve grobari pisali posle derbija na jna 2018. godine, kad je jugu skandirano Jebo vas Vucic i kad su culi sta je sve receno sa sipke tokom tog poluvremena. Pa su bile price kako eto i cigani se digli, a oni cuti, pa kako su cigani pustili Vucica niz vodu i prodali se nekom drugom, cim to skandiraju... Kako god sever da uradi, uvek ce biti onih koji ce videti sve to na nacin, na koji oni zele da vide. Sa jedne strane, mislim da je gubljenje vremena objasnjavajuci ljudima sta i kako. Ali sa druge, bar je malo zazivela tema, niko nikog za sad ne vredja, tako da, ko ima zivaca i vremena, samo napred :)

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby shark23 » Tue May 05, 2020 1:14 pm

Nisam ja hteo ovim mojim postom da kazem da smo mi neciji, ni ko ima vise putera na glavi :)

Samo kazem da je moje misljenje da mogu da razumem ostale grupe sto nas prozivaju oko ovoga. Jbg, niko me ne moze ubediti da je kad iz sadasnjeg ugla pogledas stvari tadic zasluzio vise prozivanje od vucica. I da li neko sad govori, sever je pogresio sto se tice tog skandiranja tadicu? Mislim da ne. Da, ispalo je da je posle njega na vlast mozda doslo jos gore, a u najmanju ruku isto govno. I bas zato mislim da je itekako imalo momenata da ga pecnemo u zadnje 3, 4 godine. Kao sto smo brnabicku recimo

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue May 05, 2020 5:44 pm

Ti mislis da jeste, ako verujes svojoj tribini videces kad sta i kako se radi. Ako si neki provokator obican da ne sirimo dalje onda pricu. Mozes da mi se javis u privatnoj poruci samo da vidim koliko si ti sa Severa nista vise. Posto tesko da ima neko da se vuce po forumima a da je navijac i da je takvog gledanja jer smo to vec 10 puta magistrirali na tu temu sta i kako.

Pozivas se na Delije net. onda ako si pazljivo citao mogao si da vidis da su nas ljudi jos pre par godina huskali da se skandira veleizdajniku(a ovaj je na vlasti jedno 8 godina i ne vidim da je Kosovo Siptarsko niti da je nesto izdao(uzimajuci u obzir da su ovi pre izdali sve sto moze, isporucili svakoga koga su mogli itd)), evo vec 6-7 godina se bar prica kako ce ovaj da izda, pa mu Patrijarh dodeli orden Svetog Save.

Sad i Patrijarh ne valja? Ili covek ga uzeo pod svoje? Kako je pomenuo rec "razgranicenje", kako je izgovorio da mi "nemamo ni metar jedna kvadratni na Kosovu", tako je dobio reakciju i to samo sa jedne jedine tribine a da je cela. Zamisli sa Severa!

Da ne gresim dusu, Istok Jna se prikljucio isto, ali ovakve slike na medjunardnim utakmicama su 10 puta jace nego da ja pevam nekome da je "peder".

Image

Image

Dakle bez ikakvog okolisanja, sasvim jasno i glasno iskazan stav Severa po pitanju pokusaja da se nesto uradi. Cak je i pride jos bilo koreografija cisto da ako nije lepo shvaceno, da se shvati do kraja lepo.

Image

Image

Image

Image

I ti dodjes i kazes posle svega ovoga treba ga potkaciti malo?? A sta je ovo leba ti? Posto smo u ovih 30 ak godina od kada navijaci imaju nekog udela u politici, shvatili da je politika kurva, i da ono sto kazu nekada ni ne misle da pokusaju da urade, nekada cute pa urade itd. Sever je najodgovornije moguce uradio i postupio. Mozda su to njihove taktike da kupuju vreme, mozda je i hteo da razgranici, mozda on hoce a drugi nece...u glavnom, da ne bi mi tupili i pravili se pametni, stavili smo svoj stav do znanja da ga zna citava zemlja, region, pa ako se nesto dogodi, onda sto bi rekli da se ne ljubimo...ali bas zbog 5. oktobra, bas zbog toga sto sad i znamo ko bi dosao umesto ovih(oni kojima su svi jedva cekali ledja da vide), zato i ovako ODGOVORNO postavljanje prema situaciji.

Ali pored nas, ja se ne secam da je i jedna tribina ovoliko posvetila paznje ovom pitanju. Sta vise, sem Istoka koji je imao par parola, drugi ne da nisu nista uradili, nego se i dan danas prave ludi, i umesto da mi njih pitamo gde ste bre tada kao i za tu gej paradu, oni se koriste protiv tezom...aj dokazite vi da niste njegovi. Eto to je svima ovde politika. Mi se iskidasmo ovde da postavimo klipova, slika, clanaka, eto jos nismo stavili krivicne prijave da slikamo, a na sve to sa drugih strana, gde su u glavnom ljudi koji vise ni ne idu na svoje maticne tribine, pokusavaju nogama i rukama da objasne da smo mi u stvari neki dupljaci, da u stvari mi kazemo nesto al to ne mislimo, da smo promenili makroa itd. A pri tome evo ih svi na krovovima svojih zgrada i krajeva, pale i zare bas ti koji su tada cutali ko kurve, a danas ljudi sa njihovih tribina rade sta rade.

Isto tako ti na Delije netu pise da su nam bacali letke ispred tribine i poturali nam pricu dokle vise da trpimo ovog izdajnika itd. bla bla...a tada nije postojala satro opozicija, nego kao zabrinute prave Delije donele i pobacale letke 5 sati pred derbi. Isto tako komentari po novinama i botovanje je dostiglo svoj vrhunac, da bukvalno ili pevaj, ili si njegov i ti si vele izdajnik, nema trece! E onda, kako smo izdrzali prvi udar, tako su njima polako pocela lica da izlaze na videlo.

Pa kada se opozicija kompletirala, onda shvatis koji bi imbecili bili da smo naseli na patku(zutu), da smo pod dejstvom labilnih ljudi krenuli da pevamo nesto da bi eto samo skinuli ljagu sa sebe koju nam je ta nevidljiva javnost i ovakve pojave kao ljudi odavde(zlikovci zlonamerni),nametnula. Nece Sever da radi na dzojstik opozicije i da se peca, niti na ovakve gde im postavis 100 slika i clanaka i snimaka, ispises 20 strana, i on ti dodje i pecne te opet sa necim, a pri tome, njegovi, pa ja ne smem ni da pocnem da pisem sta rade sve jeza me prodje, sa bilo koje tribine da su. I zato, ili veruj Severu ili ostani kuci i misli da su tamo placenici, ali na te stvari se nece niko vise nikada upecati.

4. oktobra nisi mogao da znas kako ce se postaviti oni od 5. oktobra, dosla je cela nova politicka garnitura ljudi, svi su ocekivali promene i slobodu. Taj osecaj slobode koji se osecao tada ne moze niko da recimo preprica, to mora da se dozivi. Na zalost to nije trajalo duze od godinu dana, ali mi danas nemamo ni jedan takav dan kakih smo tada imali...lupam 365. Da prevedem Delijama koje ovo citaju, kao da smo 365 puta obedili Liverpul, e onaj isti osecaj, tako su se ljudi osecali nakon skidanja vlasti. A opet, sada, sa 20 godina od tad, mnoge stvari su se promenile, mnogo stvari se razotkrilo, otislo stranputicom.

Nebitno totalno, bitno je da to nije to sto smo mi hteli, ali to niko nije mogao da zna pre toga. A danas nema sta da gatas nego znas ko moze da ti dodje umesto ovih. Mi smo kolonizovani, kao da smo pod Turcima isti kurac, samo je pitanje dal ce da te povede Nemacaka ili Americka struja. I da se oko tih stari mi pecamo? Tesko. Mogu dosta toga jos da napisem vezano za aktuelnu politicku situaciju, kako neki nisu smeli da probaju da urade nesto najbezazlenije(da sednu u park dan pred peder bal i da ostanu tu), dok danas isti ti upadaju nogom u televizijsku stanicu. Odakle od jednom tolika muda? Ja nesto nisam primetio da ih je tada imao.

Dakle...sve je to politika, u koju mi vise nikada ne smemo da se mesamo. Kako ja kapiram Sever, on je postavio sebi crvene linije i to je to. Upozorava koliko moze, vuce na svoju stranu koliko moze, a ako se nekada neke stvari dese, onda smo neciji ako nema reakcije kakve treba da bude. I ovo kao takvo je preveliki rem za jednu tribinu, posto smo bukvalno ostali sami, ovo sve ostalo je STR. ljudi vode firme a ne tribine. I sad ce meni da dodje neki ovde ko nikada nigde nece poturiti nogu a ne glavu, da mi pise da smo mi neciji i da smo sluge rezima i ne znam ni ja sta. Ti imas izbor da verujes ili da ne verujes, na tebi je.

Ja prvo sto mogu ovoj vlasti da zamerim a nema veze sa politkom, ili ima, je sto je ulicarska i sto evo kroz navijanje samo moze da se vidi kako sve to funkcionise. Gotovo da vise niko ne zna sta je navijanje i sta je njegova svrha. Toliko je to otislo na neki poremeceni nivo, a mislim da u tome mnoogo "zasluge" ima ova vlast. I to je ono sto boli i smeta. Ne valja ni 240 godina, ali ne valja ni ovo ludilo gde navijanje vise maltene ni da ne postoji. Da cekas kad izvuces nekoga u Evropi da eventualno tu pokazes sta znas, ovo ostalo je jeza,blato,govna,mulj. Jebe se ljudima koga koliko ima na tribini, ko je izbacio novu pesmu, uradio neku dobru koreografiju, NAVIJACKI se sa nekim sukobio. Danas se priznaje samo rijaliti, zadruga koja se pravi od navijanja.

Ja prvo sto mogu ovoj vlasti da zamerim a nema veze sa politkom, ili ima, je sto je ulicarska i sto evo kroz navijanje samo moze da se vidi kako sve to funkcionise. Gotovo da vise niko ne zna sta je navijanje i sta je njegova svrha. Toliko je to otislo na neki poremeceni nivo, a mislim da u tome mnoogo "zasluge" ima ova vlast. I to je ono sto boli i smeta. Ne valja ni 240 godina, ali ne valja ni ovo ludilo gde navijanje vise maltene ni da ne postoji. Da cekas kad izvuces nekoga u Evropi da eventualno tu pokazes sta znas, ovo ostalo je jeza,blato,govna,mulj. Jebe se ljudima koga koliko ima na tribini, ko je izbacio novu pesmu, uradio neku dobru koreografiju, NAVIJACKI se sa nekim sukobio. Danas se priznaje samo rijaliti, zadruga koja se pravi od navijanja.

To mutiranje je dovelo dotle da ljudi kao da imaju memoriju za pamcenje izbrisanu. Pa se tako desava da debil neki je najgrlatiji protiv svojih protivnika, al je na fejsu zaboravio jedno godinu dana da promeni slike dok je jos navijao za klub na cije navijace sada peni. To su zalosne stvari za sve koji dodju ovde i tripuju se da su navijaci.

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby rodney » Fri May 15, 2020 2:22 pm

Izmenjeno:
Čitava stranica je obrisana. Nećemo dozvoliti da neaktivni, razočarani, "ne idem na stadion 5-10 godina ali znam kako stoje stvari", "imam pravo da pljunem na rad drugih tribina jer sam prvo ispljuvao svoju grupu" i sličnih. Ako nemate šta pametno pisati ili pišete prežvakane priče, najlakše mi je obrisati sve za 10 sekundi. Urazumite se malo. Svaka glupost koju napišete iz fotelje, može izazvati posledice na drugim mestima
admin

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby bojan23 » Sun Jun 07, 2020 2:14 pm

Пошто је тема за дискусију закључана, поставићу овде, у средини Плави Бећари "навијачка група" ТСЦ из Б. Тополе.

Парола је посвећена јубилеју 100 година од Трианона, дакле смрадови отворено жале за великом Мађарском, чисто да то не промакне.

Image
З В Е З Д А Л Е !

odio puro
Posts: 19
Joined: Wed Jul 06, 2016 9:54 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby odio puro » Sun Jun 07, 2020 3:52 pm

pa nema tu nista za cudjenje,realno u klub i opstinu je usla lova od madjara,pored bivseg AIK-a iz B.Topole,a sada tzv.TSC-a,napravljena je i Puskasova akademija,a lova ulazi i u ostale vojvodjanske klubove sa madjarskom vecinom kao sto su Temerin,Ada,...svi ovi mali klubovi ce dobiti u buducnosti nove fudbalske teren,zatvorene i otvorene za razvijanje novih fudbalskih talenata,koji ce najverovatnije u buducnosti igrati ajde sad pogodi za koju zemlju i reprezentaciju

BelgradoSud
Posts: 51
Joined: Mon Sep 24, 2018 5:47 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BelgradoSud » Sun Jun 07, 2020 5:10 pm

Sad treba Sovjetski tenk iz 56te :)

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby SickOfItAll » Sun Jun 07, 2020 9:50 pm

То би било исто као када бисмо подјебавали Македонце сликама шиптарских терориста.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests