Српска навијачка сцена - дискусија

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sat Apr 13, 2019 11:17 am

Gudrivoje wrote:Постоји истина и циганска истина.Вама истина смета и зато долази до оваквих уписа где се ви представљате као најисправнија,најјача и најискренија група на свету,од чега ми се повраћа.

Можда ти сањаш групу која сваке године убије по једно а некад и више младих људи због навијачке сујете коју имате,због ваше жеље да сваки зид буде ваш иако то није огледало ничега осим ваше љубоморе,због вашег напумпаног ега због кога ћете пре угасити нечији живот који још није ни достигао зенит него да дозволите себи да вас исти тај човек пребије.

Ваши порази се или спинују у вашу корист или заборављају,трудите се из све снаге да се свака туча у којој сте убили некога заборави,уместо да контролишете ваше неиживљене деране који би да сеју смрт по српској сцени због баналних ствари.Ништа није довољан разлог да неког убијеш,запитајте се што се то вама тако често омакне.

Немојте да вам пада на памет да се гађамо именима покојника јер је то нешто најодвратније што можете да радите.


Пре него што нешто напишеш, добро се запитај шта пишеш. Стави прст на чело, размисли мало, па онда напиши ако имаш нешто паметно. Пишеш о неким деранима који сеју смрт, онда очигледно не знаш 5 посто дешавања у Београду задњих 5,6 година. Док смо били једина трибина која је своје људе избацивала због недела, неко је такве људе доводио на трибину, да би глумио дивљи запад по граду. Распитај се код својих другара са трибине која недела имају ваши од 2012 године, колико пуцања и бодења, ударања колима итд. То вероватно нису дерани који би да сеју смрт, него из самоодбране вероватно

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Sat Apr 13, 2019 11:40 am

E posto ste opet poceli kampanju, bezgresni, najbolji i sve naj naj...

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Apr 13, 2019 1:24 pm

Prelistaj malo stranice u nazad ima o svemu napisano sta treba i koliko treba. Da ne crtamo jedno te istu stvar po 100 ti put. A tek da se ne krene da prica ono sto ne treba sa bilo cije strane. Ako si i trunku normalan, shvatices o cemu se radi.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Apr 13, 2019 1:25 pm

ReciNe wrote:E posto ste opet poceli kampanju, bezgresni, najbolji i sve naj naj...


Ti legendo prvo da saznas koliko je Heroes puta pala, i zasto je vracena na tribinu, pa onda dodji da pricamo nesto dalje. Mozda gde je dobra klopa, sta danas odigrati od ponudjenih parova na kladionici...a navijanje batali.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Apr 13, 2019 1:32 pm

Gudrivoje wrote:истина и циганска истина.Вама истина смета и зато долази до оваквих уписа где се ви представљате као најисправнија,најјача и најискренија група на свету,од чега ми се повраћа


Daleko od toga da Sever hoce sebe da prikaze kao bezgresnog. To u startu zaboravi. I mislim da Sever odlicno zna svoej greske i trudi se da ih ispravi koliko god moze, ako ne onda ih svakako priznaje. To je valjda odlika normalnog coveka? Ali, hoce da se istina zna, kako i zasto je nesto pocelo, kako se ko kada ophodio i sta je radio dok su drugi isto sta radili. Mnogo brzo zaboravljate i menja vam se struktura ljudi na tribini i nema ko da ti kaze, pa naravno da neces meni da verujes, ali na zalost znam vise o tvojoj tribini nego 90% ljudi tamo.

Ne ja, nego svako ko je tu navijacki vek. Vi nemate takve, nego na svakih 5 godina slusate nove price. Taj sto vam je ustalio tu recenicu "postoji istina i Ciganska istina", vas je usrao za 10 narednih godina, jer vam je nasao pokrice za sve stvari gde ste bili losi. Ali to je do vas vec. Ali procitaj sta druga strana kaze, stani malo, razmisli, pa odgovori. Premotaj strane u nazad, ima svasta da se procita. Pa nadji istinu sam.

User avatar
Gudrivoje
Posts: 24
Joined: Sat Feb 16, 2019 2:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gudrivoje » Sat Apr 13, 2019 1:38 pm

Casual 1989 wrote:Једно је сигурно, чим неко нешто напише јави се 5 цигана да га покопа уписима, једноставно затрпа ту страну и наравно да тај момак који је први написао то нешто, не жели, нема снаге а ни времена да се расправља са петорицом цигана... и то раде константно и сви су скоро регистровани, ако то није ботовски онда стварно не знам шта је. Неретко се толико завозају да почну и међусобно да се свађају.
Једноставно људи избегавају да пишу на овој теми јер ботови одмах скачи на тастатуре "као" по команди, а њима то и јесте циљ да угуше било шта што би могло бити уперено против њих

тако сте пре пар година па кад се јавио добро познати форс, и написао пар ствари, нико се више није ватао тастатуре од цигана неко време, тако да не лапрдајте пуно, видели смо вас тад.


Све објаснио човек.Направите тему "Циганске бајке за лаку ноћ" па пишите тамо о вашој безгрешности...

Жао ми је што морам да ти кажем да свако ко је од 2012. до данас прешао међу Гробаре и "глумио дивљи запад" је исто то радио на Северу и стајао си и ти поред њега само је разлика у томе што врх Севера крије са ким дели новац од Ултра Копа,чиме се још бави и од чега живи,што на остатку сцене није случај.

Дакле,није моја трибина злато,али ми немамо обичај да производимо истину и пуштамо је по Инстаграм коментарима и форумима него се држимо истине онаква каква је.

Да су ваше екипе поштовале кодекс,не би имали потребе да избацујете било кога,а и то ваше избацивање...

Избацили сте Хијене и ове друге Кењај ваљда са трибине због константног игнорисања кодекса ради држања краја под контролом,екипа остала у скоро истом сатставу,само променила име,вратила се на трибину,убила једног човека и ником ништа.

А тек да не причамо о томе што ни не намеравате да избаците екипу из Бијељине.Све сами таленти.

Севастопољ,ти си један од ретких цигана који мисли да не приказује трибину као безгрешну.Иначе брате мој на твојој трибини имао си прилику 20 година да слушаш исте лажи од врха Севера.

БТС,увек је боље ударити лошег човека него лизати се са њим.

Иначе Херојима Млађим је застава пала и пре последњег дербија али је полиција одузела ту заставу при хапшењу Јужне Трибине.Једини разлог што Херојима остале заставе не падају је то што их држе у ревији.А о тим јунацима тек да не причам...

Немам намеру више да пишем у овој теми јавићу се сваком цигану у првиатне поруке који се не слаже са мном да изнесе аргументе против ова два поста.Није да нисте симпатични,али презирем лаж па сам одлучио да контрирам истином,јер вас она и боли.

Извињавам се администрацији,много сам се расписао али то тако мора када износиш аргументе,а не бајке.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Apr 13, 2019 1:52 pm

Razlika je sto ti ljudi nikada ne bi mogli da postanu to sto su kod vas. Ali ako ti je za utehu, i samarani su neki, drugi proterivani, nego si ti bio mali mnogo tad, a nema ko da ti to kaze. Evo ja ti sad kazem da su ljudi dobijali sanskcije zbog toga, a to su ti godine kada se u proseku izbode po 30-40 navijaca na godisnjem nivou. Trecina Cigani, trecina Radovci, trecina Grobari.

E, u takvoj klimi neko je sankcionisao svoje i kenjao im. Rodila se luda i poremecena generacija ne samo na Severu nego na svim tribinama. Tacno moze da se odredi trenutak kada je to pocelo. Navijac Bezanije ubije navijaca Cukarickog itd. To si morao da zivis to vreme da bi shvatio sta ti sada pricam. Takvi ljudi su zavrsili kod vas i poveli vam tribinu evo ima vec 11-12 godina. Smesno zvuci sa strane nekog ko im je cupao usi zato sto su nesto uradili sto ne treba i to vama, da vidi na Jugu parolu da su Cigani ZAcetnici svega, a upravo vam ZAcetnik kolo vodi i jos je svima do jaja, a ovamo ljudi gledaju u parolu i ne veruju a ste toliko sinuli. Sto se tice ostalih prica koje pises, vidi se da pojma nemas ni ocemu, sve si nesto nacuo, bolje da se manes tih prica jer pokazujes da nemas veze sa ovim svetom.

Sto se tice zastava, ja ne znam kako ti mislis da se zastava nosi u Jagodinu recimo? Mislis da se tamo sazida revija u sklopu stadiona pa se prebace tamo zastave?Sto se tice laganja od 20 godina, druze, rivalu, veruj mi, laz od 20 godina ne postoji. Ona mora da bude raskrinkana za godinu dve a ne za 20. Ako nesto radi dobro, onda se zapitaj ko koga laze i sta je laz.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Sat Apr 13, 2019 2:00 pm

Sevastopole wrote:Ti legendo prvo da saznas koliko je Heroes puta pala, i zasto je vracena na tribinu, pa onda dodji da pricamo nesto dalje. Mozda gde je dobra klopa, sta danas odigrati od ponudjenih parova na kladionici...a navijanje batali.


Hahahah izvini tek sam sad skontao da nisam lepo napisao pala dva tansa odjednom. Ja da batalim nesto zato sto se vi uvek pravite pametni... Da je tako trebalo da bude odavno bi prestao da idem i navijam. Vidim znas i o klopi i kladionici mozda iz kladze i gledas i pises ovde :D

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Apr 13, 2019 2:01 pm

Opet sam sebe kanalis.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Sat Apr 13, 2019 2:04 pm

Vazi brate, po vama svi smo mi u kanalu samo ste vi ok.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Apr 13, 2019 2:06 pm

ReciNe wrote:Vazi brate, po vama svi smo mi u kanalu samo ste vi ok.


Mi mozda nismo ok, ali ste vi u debelom kurcu. Pogotovu ti sa tvojim razmisljanjem.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Sat Apr 13, 2019 2:11 pm

Vazi, da mi ti i ostala tvoja kompanija niste rekli ja ne bi znao.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Apr 13, 2019 2:17 pm

Sve vise pocinje da se vidi da su ovde ljudi koji su mnogo daleko od bilo kakvih prica a hoce da cuju, da upiju, da prenesu mrznju dalje, da sektase. Vazi i za Sever isto, nema mnogo razlike. A pojma nemaju ljudi da se uporedo sa ovim prosipanjem ovde mrznje kojekakve negde mozda i radja neka navijacka prica kakva takva, i da se pokusava da se radi rudarski posao. Ko to zna i svestan je toga, treba da vodi racuna sta pise ovde, ovi adolescenti, pubertetlije sa usima ko Dambo sto cuju sve sto ne treba, njih treba jednostavno preskakati jer upecas se onda ko budala, a ne treba tako.

User avatar
Gudrivoje
Posts: 24
Joined: Sat Feb 16, 2019 2:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gudrivoje » Sat Apr 13, 2019 2:24 pm

Најјаче је што си ти истриповао да сам 2018. годиште па нисам упућен.Е мој ти

Свако од вас је показао колико нема везе са навијачким светом и догађањима када вас је Форс вратио у реалност.Ту се завршава свака расправа са тобом и твојом дружином ботова.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Apr 13, 2019 2:26 pm

E ako nas je on vratio u realnost, alal mu kurac. E moj ti....

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sat Apr 13, 2019 2:40 pm

Gudrivoje wrote:Све објаснио човек.Направите тему "Циганске бајке за лаку ноћ" па пишите тамо о вашој безгрешности...
Жао ми је што морам да ти кажем да свако ко је од 2012. до данас прешао међу Гробаре и "глумио дивљи запад" је исто то радио на Северу и стајао си и ти поред њега само је разлика у томе што врх Севера крије са ким дели новац од Ултра Копа,чиме се још бави и од чега живи,што на остатку сцене није случај.

Дакле,није моја трибина злато,али ми немамо обичај да производимо истину и пуштамо је по Инстаграм коментарима и форумима него се држимо истине онаква каква је.

Да су ваше екипе поштовале кодекс,не би имали потребе да избацујете било кога,а и то ваше избацивање...

Избацили сте Хијене и ове друге Кењај ваљда са трибине због константног игнорисања кодекса ради држања краја под контролом,екипа остала у скоро истом сатставу,само променила име,вратила се на трибину,убила једног човека и ником ништа.

А тек да не причамо о томе што ни не намеравате да избаците екипу из Бијељине.Све сами таленти.

Севастопољ,ти си један од ретких цигана који мисли да не приказује трибину као безгрешну.Иначе брате мој на твојој трибини имао си прилику 20 година да слушаш исте лажи од врха Севера.

БТС,увек је боље ударити лошег човека него лизати се са њим.

Иначе Херојима Млађим је застава пала и пре последњег дербија али је полиција одузела ту заставу при хапшењу Јужне Трибине.Једини разлог што Херојима остале заставе не падају је то што их држе у ревији.А о тим јунацима тек да не причам...

Немам намеру више да пишем у овој теми јавићу се сваком цигану у првиатне поруке који се не слаже са мном да изнесе аргументе против ова два поста.Није да нисте симпатични,али презирем лаж па сам одлучио да контрирам истином,јер вас она и боли.

Извињавам се администрацији,много сам се расписао али то тако мора када износиш аргументе,а не бајке.


Прво, нисам уопште мислио на прелетаче, имате ви ваших каубојаца. А кад си већ споменуо прелетаче, једини који је био део наше групе, нема никакве везе са задњим таласом дивљег запада. Остали прелетачи су код нас били најнебитнији људи.

Друго, о нашим избацивањима немаш појма, слободно питај старије на трибини, ако их уопште имате. Причамо о периоду 2007-2012. Група Кењај, нити било ко од њихових појединаца никад није избачен. Такође, групе из блока 21 никад никога нису убили, значи причаш лажи.

Треће, група Хероес има две заставе, ни једна ни друга није пала пред задњи дерби. Опет лажи.

Четврто, свако од нас зна да нисмо безгрешни, али да смо углавном једини који се труде да своје грешке исправљамо.
Ово твоје писање је попут писања на фејсбуку, рекла казала.

User avatar
Gudrivoje
Posts: 24
Joined: Sat Feb 16, 2019 2:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gudrivoje » Sat Apr 13, 2019 2:52 pm

Моја грешка,праштај што сам омашио каубојце на које си мислио,свеједно се срами тих људи свако ко има два грама мозга и не иде са њима.

Не рекох 21. блок,него НБГД.Друго,млађим Херојима је пала застава (где је сад не знам али код нас није више) тако да си ти неупућен.

А да се трудите да поправљате,и не трудите се баш.Можда се ти трудиш али већина даје ветар у леђа неделима и подстиче даље грешке.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sat Apr 13, 2019 3:00 pm

Не постоји и никад није постојала застава млађи хероји. О нашем труду питај водеће људе твоје трибине, ако их уопште знаш

User avatar
Gudrivoje
Posts: 24
Joined: Sat Feb 16, 2019 2:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gudrivoje » Sat Apr 13, 2019 3:29 pm

нема лека wrote:Не постоји и никад није постојала застава млађи хероји. О нашем труду питај водеће људе твоје трибине, ако их уопште знаш


Питај их шта им је пало на Калемегдану...

Јок нећу знати...

Иначе сам ту да уживам у комуникацији која је конструктивна али ово је тотална супротност.Браћо ботови полако...

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sat Apr 13, 2019 5:01 pm

Дај један доказ да је икад постојала та застава и да је пала. Конструктивна расправа увек са доказима и аргументима


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests