Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Apr 11, 2019 3:03 pm

Па ти певаш мрзим Београд, главни град рођене земље и за то ћеш наћи милион и једно оправдање, а за ову кореографију ћеш тврдити како је упућена СВИМ Новосађанима, а не само као провокација навијачима Војводине? :?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Apr 11, 2019 4:24 pm

Zlikovac obican, i to na kvadrat. Mislio sam bar da si nekada bio deo necega al shvatam da nisi ni to. Uzivaj ti dalje u svojim bajkama, od mene vise neces imati drustvo.

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Thu Apr 11, 2019 4:28 pm

Мрзети Београд је исказ највећег патриотизма а самим тим локалпатриотизма. Боље ћути да ти сад не наброје оправдане разлоге зашто треба мрзети главни град своје рођене земље. Београд и Нови Пазар раме уз раме малтене два најомраженија града Србије, мало више Београд.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby SickOfItAll » Thu Apr 11, 2019 4:52 pm

OLE! wrote:Мрзети Београд је исказ највећег патриотизм


Можда ако си Хрват или Птарши

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Thu Apr 11, 2019 6:42 pm

Па пази, разумем мржњу Хрвата према Србији, ко што Радовац мрзи Звезду.

Просто мрзиш нешто своје изворно што не желиш да будеш више.

Дакле не оправдавам него разумем.

Али мрзети Београд (а можда га никад ни видео ниси), притом аутоматски мрзиш Београђанина који ти ништа није урадио, е то је феномен који треба објаснити.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby bojan23 » Thu Apr 11, 2019 7:10 pm

Политичари те јебу, а ти мрзиш град и људе који живе у њему ,од којих већина се баш као и ти сваког дана бори да споји крај са крајем... :roll:
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Thu Apr 11, 2019 7:30 pm

Kao sto cigani mrze komunizam, ono izvorno sto ne zele da budu... Dugo su se trazili spo, otpor, ds, ali izgleda da su konacno nasli nesto sto im lezi, neku simbiozu...
Често одем до на село

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Thu Apr 11, 2019 8:23 pm

Тебе је неко од цигана изгледа баш добро малтретирао

Гуера
Posts: 33
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Гуера » Thu Apr 11, 2019 8:43 pm

Кежуал зар ти ниси из Инђије? Ако грешим извињавам се али ми је остало нешто да си из тог града.

Како Фирмаши коментаришу своје групе из Руме, Лаћарка и осталих градова? Зашто они нису локалпатриоте па не навијају за Словен, Срем или неки трећи клуб из њиховог града/краја?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Apr 11, 2019 9:32 pm

1958 wrote:Kao sto cigani mrze komunizam, ono izvorno sto ne zele da budu... Dugo su se trazili spo, otpor, ds, ali izgleda da su konacno nasli nesto sto im lezi, neku simbiozu...


86. godina.

Image

90.

Image

91.

Image

96.

Image

97.

Image

98.

Image


Evo na brzinu onako, dok se Sever trazio...da ne idem dalje, glupo bi bilo...

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri Apr 12, 2019 1:37 am

Malo je neumesno da se pise ali ne moze drugacije. Sa zlikovcima mora tako. Mart 2004. godine. Pogrom Srba na Kosovu. Sutradan utakmica na Marakani

Image

A u isto vreme 30 ak Delija vec na mestu gde treba da budu. Pored njih treba pomenuti i ne mogu sad da se setim lepo 10-15 Grobara cini mi se. NIKO drugi nije ni pokusao da ode tamo ili ako je pokusao nije stigao, a to su jedina prava merila.

Da ne idem dalje, ovo je nesto odakle pocinje sve u novijoj eri i ne secam se da sam video ove veliko Srbe da su pomerili dupe sem mozda do centra grada u najdaljem slucaju. Mnoge stvari nisu za pricu, ali ja sam makar mislio da to ljudi neki od nekog kredibiliteta na svojim tribinama znaju.

Ali izgleda da je ovde kao da se prica o grupi iz Bangladesa pa niko nista ne zna. Na konkretnim stvarima se vidi ko je ko, lako je dizati parole i jesti govna. U kasnijim godinama taj broj se visetruko popeo, ali ko hoce da zna moze da zna, ko nece, jesce govna ceo zivot i to je to.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Fri Apr 12, 2019 10:58 am

Ovaj forum je posta gotovo isti kao snimak na youtube neki politicki npr. neko nesto izbaci i javi se 100000 botova u ovom slucaju navijaca zvezde da zakopa bilo koga ko misli drugacije. Tako ce i ovo moje da komentarisu isto ali iskulirajte 10 dana pa udjite opet i pregledajte od 100 stranice, videcete da delujete kao botovi, objektivno samo.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri Apr 12, 2019 11:11 am

Reci Ne botovanju! Samo ne znam ko je bot ovde, dal ovi skupljeni sa svih strana, odmrznuti, odledjeni, iskusni analiticari bez dana navijackog staza, sa svojom vizijom, ili ovi sto poturaju i dokumentaciju pride, da se vidi da se ne krivi istina i da se ne prelazi preko nekih stvari i podvode pod ono sto tvoji botovi rade jer to tek stvara neverovatnu mrznju kod ljudi.

Upravo je ovde rec o tome da se prepozna ko je bot. I ko kao papagaj drzi jednu pricu dok se sa druge redjaju argumenti. Evo daj mi kontra argument ti ili bilo ko odavde, evo jedan sam slucaj naveo, a ima ih mnogo vise od tog jednog. Dajte da vidimo jednu parolu podrske Srbima sredinom 90 ih, neko skandiranje, bilo sta, ja znam tacno ko je sta radio i ne moze ovde neki prekaljeni odmrznuti da mi prodaju muda za bubrege.

Kad su ljudi toliko zaslepljeni mrznjom, evo da se na najkonkretniji nacin otvaraju oci. Ko zna, mozda ce neko da kaze da je Tadic poslao ljude gde treba, daj jos bolestine da izadje iz vas, to vam je put ka izlecenju.

Najbolje da cete Severu da pisete Udba i komunisti, murija ili cinkarosi, i da mislite da ce to tako da stoji.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Fri Apr 12, 2019 11:23 am

Hhahahahaha pa nisam ni sumnjao da ce se opet neko naci da odgovori u momentu. Brate dokle god budete ziveli u 90tim do tad nikome od vas nece biti bolje po na osob, ja nisam navijao u to vreme jer sam rodjen za vreme tog rata pa to i ne komentarisem. Gledam objektivno na ovo kako funkcionisete vi i to i pisem, a to sto ti nazivas bolestinom i mrznjom je tvoj problem da neko sa strane kaze nesto protiv vas ovde ili bilo gde. Realno je da kad otvoris ovaj sajt ko god da nesto napise vas 10 se sa "argumentima" nadje da zakopava sve. I tako se uvek stvara slika da ste vi u pravu ali nije tako. Opet posle vi najveci Srbi, najpametniji, jedini objektivni, pravi ili sta god. Mozda ste samo sebe ubedili u sve to kad bolje razmislim.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri Apr 12, 2019 11:34 am

Kad malo bolje razmislis, jel znas kako izgleda pendrek zandarmerije? Je si nekada video stit ili ga mozda cak drzao? Jel znas da imaju suzavce koje koriste u tuci? Ti ili bilo koja druga grupa?



Ajde sad cemo ovako, a ako se nisi rodio, citaj onda pa sam donesi odluku sta je ispravno. Ja ti poredjam koreografije, a mogu jos mnogo, kazem ovim imbecilima sto dizu nama parole da smo komunisti itd. da su nam ljudi isli u rat, da su bili spremni za novi kad je trebalo a oni nisu postojiali tad, crtam, ali ne vredi.

On je Srbin cistokrvni, Sever je Ubaski i komunisticki. Da postavim sad 20 snimaka gde se bije Sever sa policijom, ma ne, Sever su zandari i cinkarosi. Hoce to al u nekom paralelnom svetu i univerzumu, hoce u svetu koji je stvoren dok nema Cigana da kazu "Cigansku istinu".

Za sve cete naci izgovor ja ne sumnjamu to uopste, ali nece da se cuti vise na bolest koja se prosipa ovuda.

Image

"Da su nam vodje sve murija!"

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Fri Apr 12, 2019 11:52 am

Zamisli znam sve to jer ono s obzirom da sam rodjen pocetkom tog rata isto tako imam dovoljno godina na tribini da sam i proziveo dosta stvari. Pola vas koji komentarisete tj zakopavate ljude ovuda nije bilo rodjeno tad a prica o tim vremenima, jedino eto ti ako si stariji pa si i sve to ispratio(svaka cast).

Sad ne znam zasto je vas sramota sto su komunisti napravili Partizan i Zvezdu, zapravo skoro svi klubovi u Srbiji su nastali iz komunizma i to ne mozes ni ti ni bilo ko da porekne jer je to tako. Mislim da je podjednako glupo i to sto oni pisu da ste vi komunisti iili sta vec koliko i to sto vi pisete da su oni madjari, ili neki manje srbi od tebe ili mene npr.

Do kada ce te da se raspravljate o tome ko je kakv srbin i ko je bio komunista meni to nije jasno. A to sto se vas 10 i vise javi da nekoga isproziva meni to ne smeta stvarno ali sam objektivno napisao na sta lici, ti si se odmah nasao isprozivanim pa si napisao da sam bolestan ili sta vec ali ja ti opet kazem meni to tako deluje kad pogledam objektivno na sve.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri Apr 12, 2019 11:59 am

Kada su napravili pravi zaokret na tribini, barem Sever je to postovao i danas postuje, i sigurno da je za Srbiju bolje da tamo takvi ljudi vode pricu nego oni od pre 15-20 godina. Jebi ga, to nosi neke nove probleme sa sobom ali bolje je svakako za Srpsku pricu pogotovu ako bi se nekako unormalili odnosi, i nikada im nece spocitati nista vezano za to.

Medjutim, kada oni krenu da drve kurac kako to rade, onda ce da usledi jedna dobra analiza koja nije u vidu parole, nego ako treba bice u vidu knjige. Jer ne moze tako da se prica kako se prica. Svako ima putera na glavi, bez ikakvog spora, ali mora da se vodi racuna sta se pise jer to mnogo proizvodi zlu krv.

Pogotovu kada ti ja sad iznad postavim derbi gde je dobilo jedno 30-40 ljudi zabrane od po 3-4 godine, neki kucne zatvore neki aktivne zatvore. Ti se popisas na sve to sa nekim argumentom gde si skinuo nekom nesretniku simpatizersku majicu i on te prijavio muriji? Jel normalno to? A pri tome niko nema tuca sa njima kao Sever.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Fri Apr 12, 2019 12:12 pm

Covece ti ne shvatas da oni sta god da su bilo kad skinuli bili su prozivani da je sve to sipatizersko a njima sta god da je skinuto bilo je navijacko. To je isto ta fora koja se ne racuna samo za njih nego i ostale manje grupe. Vama da kazes od tih "vrednih" stvari nista ne moze ni da padne jer te ljude neces videti, ako ih i vidis bice u masi gde bilo koja manja grupa a takve su danas sve osim vas ne mogu nista. Da je njih prijavio navijac zvezde, jeste.

Drugo je to sto na severu cak i kad je pun ti ces reci da su svi ti ljudi navijaci zvezde, a kad pocnu da dobijaju npr batine ti ces reci biju sipatizere, ako je vec tako napravite tribinu gde ce samo biti ti koji i cija obelezja vrede, oni neka budu samo na severu i onda ce se znati ako se neko sa njima zakaci sta je i kako bilo. Znam, to je nerealno ali to ce uvek biti ista prica u krug, Cim dobiju batine to su simpatizeri i deca a kad urade nesto vrh to su navijaci zvezde i ponos severa. Sad jbg ti se opet neces sloziti ali to je realna prica i sa grobarima je isto jer najvisel judi navija za ta dva kluba

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri Apr 12, 2019 12:14 pm

Pa da isto je bas kad ti padnu udarne zastave i barjak, i kada se skine majica "Nis navija za Zvezdu". Nemamo sta vise da pricamo.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Fri Apr 12, 2019 12:18 pm

Isto je kad ti padnu heroji koliko ono bese puta? Aj budi malo realan. Opet pricas nesto sto nisam rekao. Lepo sam ti obrazlozio ali klasika kad god cujes nesto sto ti ne prija uzmes i napadas sa glupostima. Mora covek nekad i objektivan da bude.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests