Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Sat Feb 23, 2019 7:35 pm

Naravno da ne moze nista da se uradi sa 100 150 ljudi, a pogotovo ne moze nista da uradi 150 ljudi od grupe koja je u tom momentu brojala 5000 ljudi u proseku na tribini, a vi se cesite sto ovde pisete tu brojku i nije vas sramota. Isli smo od toga kako je izveden napad na b92 do toga da je bilo izmedju 150 i 500 ljudi (ovako ni moderni softver za brojanje na protestima ne bi odvalio), samo ih niko nije video, tj video ih je onaj koji je trebao...

Ja cu pricati jedno vas 5 drugo... Da ste u kombini sa rezimom bili u rusenju slobe bili ste, da ste u kombini bili za rusenje tadica, bili ste. Ne kazem da je bio bilo ko od vas, ali oni sto su se pitali su odradili posao. A vi se upinjite i dalje, nije problem. Ovo je moje misljenje i ovo je forum za razmenu misljenja.

Sto bi reko onaj baja 5og oktobra: Jedite govna mi smo sampioni.
Често одем до на село

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sat Feb 23, 2019 8:05 pm

Написао сам од 150 до 500 људи да не би писао тачну цифру, ваљда толико мозга имаш? То како ти размишљаш не размишља ни моја баба, трибина од 5000 људи нема 5000 хулигана, јел си свестан тога? Да имамо 5000 људи за улицу не би постојала ни једна навијачка група у Европи више.

Опет те питам, јел ти на дан геј параде очекујеш да се људи организују тако што се договоре да се нађу у 10 сати на тргу или код храма? Као е ајде сутра у 10 будите код коња, видимо се, помесите фантомке и бакље. Поззз

Ако ти лепо каже човек да није све за писање по нету, размисли мало главом, не дупетом, сабери 2 и 2.

На основу чега кажеш да смо били у комбини за рушење Тадића? Јел била свака група која је скандирала против њега? Јел сте били и ви? Знаш да забодеш за цигане, а кад те неко пита о твојој групи онда ћутиш. Ви сте најекстремнији, не волите ви комбинације са режимом и муријом

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Sat Feb 23, 2019 8:09 pm

Brzo si se vratio iz surdulice, novakom djokovicem ili teslom si doleteo?
Често одем до на село

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sat Feb 23, 2019 8:46 pm

Упиши ми минус, неоправдани

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Feb 24, 2019 1:00 am

1958. kada pricas moras da znas neke stvari. Odakle ti ideja da neko moze nesto da pokrene? Srazmerno narodu kako mu se ubija volja, nista bolje nije ni na tribinama. Ne samo na Severu nego svuda. I pravo je cudo da je taj dan koji ti pominjes nesto uradjeno. Ko god da je ruke mu se pozlatile, neka je sve i presao B92 u ruke Rusije taj dan! Nemoj da se pravis lud i umanjujes stvari, znas ti vrlo dobro tezinu svega toga i zasto nikog drugog nije bilo, zato je bespredmetno dalje da se prica. Barem ja necu. Jer cim ti sve to tako olako predjes preko toga i nastavis po svom, a pri tome ne pogledavsi druge, meni je sve jasno. Izvini ali Sever nema taj uticaj koji ti mislis da ima, on ima snagu koliku ima i sa njom raspolaze. Nekad je to koreografija, nekad skandiranje, nekad 200 ljudi na ulici ili 2000. Sve zavisi od vremena u kome se nalazis. Konkretno za tu godinu niko kurcem nije mrdnuo sem pomenute grupacije dal su Cigani ne znam, ali eto oni su jedini nesto radili i pojedini od njih najebali. Zato treba malo prst na celo svi da stave i pre nego sto krenu da siluju tastaturu, prvo da trezveno razmisle kome sta prigovaraju. Jeste, mi smo svaciji, a svuda u prvom redu, negde i jedini! Hoce to tako.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Feb 24, 2019 1:08 am

нема лека wrote:На основу чега кажеш да смо били у комбини за рушење Тадића? Јел била свака група која је скандирала против њега? Јел сте били и ви? Знаш да забодеш за цигане, а кад те неко пита о твојој групи онда ћутиш. Ви сте најекстремнији, не волите ви комбинације са режимом и муријом


Na osnovu predpostavka, babskih prica, tracarenja, ogovaranja. Kao sto smo uzeli od Covica 500000 eura da bude predsednik Zvezde, kao sto smo uzeli od Grujica 150000 eura da ode iz Zvezde, e tako smo bili i u kombinacijama raznim drugim pa tako i rusenja Tadica. Sad ipak ispade da jesmo ga rusili, ali smo ipak to radili jer smo znali da ce ovi drugi da pobede za 0,5% glasova, pa smo se dogovorili sve lepo sa njima. Ne moze Cigan nista da uradi casno i posteno, uvek mora da ima pozadina neka. Il je neka ambasada platila nesto, ili je neki dil, ili ne znam ni ja sta vise, ali sanse nema da ta tribina funkcionise samostalno. To ne dolazi u obzir. Dal to ljudi krecu sami od sebe kada o tome razmisljaju, stvarno ne znam vise.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Врховна команда » Sun Feb 24, 2019 1:25 am

Ово нам је вучко наредио да певамо како би испало да смо ми против - логика и прича коју шире 1958. и слични истомишљеници :lol:


Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Feb 24, 2019 10:54 am

Kad ipak vide da nije to na sta su potrosili 500 metara platna tokom sezone, onda ide prica da "imamo novog sponzora". I tako ce to ici dokle god slepi kod ociju ne progledaju. "Zatrudni Ana Brnaba", "i nije tvoje Brnaba, "cije dete cuvas Brnaba", Nema podele, ko ga deli taj je izdajnik, politicari su govnari itd. To je repertoar iz Surdulice na zalost nema snimaka nekih, kao i pesma gore postavljena.

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby losvolocos » Sun Feb 24, 2019 11:00 am

Избриши овај снимак ако се иоле сматраш навијачем. Оваквим клиповима није место на интернету нити било где. Ретард,ретардирани балави ко год је ово снимио треба га натерати да ово избрише. Увек су ту људи доле који су задужени да снимају и сликају све што треба. И нема потребе да ово смеће што је снимао накакав дебил стоји било где ваљда си скапирао због чега.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Влада Паликућа » Sun Feb 24, 2019 12:57 pm

Иде дерби, имајући у виду да су обе групе учествовале у акцији прављења мајица за Космет, има ли наде за неко заједничко довикивање? У овој ситуацији би то била много јака порука, и максималан могући допринос борби иза које обе групе стоје. 2-3 минута може да се прогута сујета зарад вишег циља.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Врховна команда » Sun Feb 24, 2019 1:24 pm

Влада Паликућа wrote:Иде дерби, имајући у виду да су обе групе учествовале у акцији прављења мајица за Космет, има ли наде за неко заједничко довикивање? У овој ситуацији би то била много јака порука, и максималан могући допринос борби иза које обе групе стоје. 2-3 минута може да се прогута сујета зарад вишег циља.


На прошлом дербију смо то покушали али је југ испалио, слажем се да око те ствари треба бити на истој страни и прогутати понос и сујету.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Sun Feb 24, 2019 2:35 pm

Dovikivanje, parole i ove zastave male nema predaje... Nista se promeniti nece. Mislim da nije proslo ni punih 10god od kako se zbog ovakvih stvari tipa gej bilo cega i Kosova izlazilo na ulice u roku od 2h i palilo u proseku 2-3 ambasade. Nisam toliki patriota ali je dosta ocigledno postalo da su sendvici postali mnogo krupnije stvar od onog nekog "srpskog" "ponosa" i svega ostalog cime se mi kao nacija hvalimo. Inace premijerka postala tata a gej brak nije legalan jos uvek. Jasno je da jedan taj covek uspesno kontrolise sve slozili se vi sa tim ili ne...

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sun Feb 24, 2019 3:30 pm

Смањио се број људи на свим трибинама, млађих нема, занимају их друге ствари данас. Самим тим се смањује и критична маса. Људи који су 2007 или 2012 имали 25 данас имају 30-35 година, послове, жене, децу. Многи од њих имају притворе и робије фино. Нека свака група, трибина погледа себе у очи, преброји своје људе, па ћете видети да ли је то критична маса за улицу. Много смо као друштво пали, не треба за то кривити ни једну трибину.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Feb 24, 2019 4:09 pm

ReciNe wrote:Dovikivanje, parole i ove zastave male nema predaje... Nista se promeniti nece. Mislim da nije proslo ni punih 10god od kako se zbog ovakvih stvari tipa gej bilo cega i Kosova izlazilo na ulice u roku od 2h i palilo u proseku 2-3 ambasade. Nisam toliki patriota ali je dosta ocigledno postalo da su sendvici postali mnogo krupnije stvar od onog nekog "srpskog" "ponosa" i svega ostalog cime se mi kao nacija hvalimo. Inace premijerka postala tata a gej brak nije legalan jos uvek. Jasno je da jedan taj covek uspesno kontrolise sve slozili se vi sa tim ili ne...


To ti je kao kada bi Srbi tamo neke 1780. godine rekli, nema leba, pod Turcima smo vec 200/300 godina, aj sad svi da se prebacimo u njihovu veru da zivimo bolje. Pa ipak posle 100 tinak godina im ugledase ledja. A u nekim trenucima nije bilo otpora ali ipak su ljudi gurali i prezivljavali. Tako i sad, bitno je da osptane ideja, da je tu, pa polako, mozda je za nas kasno, mozda mi nista ne mozemo da promenimo, ali mozemo da odrzimo nesto da se ne ugasi. Pa docice neki novi klinci, namestice se malo bolja politicka situacija u svetu, pa ce sve doci na svoje.

Ko sad cuti taj ne znam kako ce pred ogledalo sam sebe da gleda, ko ista kaze, nece mozda nista promeniti, ali ce odrzati ono sto treba da se odrzi za buduca pokolenja. Zato nemoj da se prica da je zastava, koreografija, skandiranje itd. nista. I da se nipodastavaju takve stvari. Ko je rec izustio zato sto nam je premijer dobio cerku? Jel bilo koja tribina ista rekla o tome? Aj da vidimo koliko smo zdravi. Proslo je celo kolo daj da vidimo dal se neko setio? Lako je srati po Rts u.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Thu Feb 28, 2019 3:57 pm

Evo jos jednog primera u kakvoj drzavi zivimo. Masinerija i Fajtersi izbaceni sa utakmice zbog zastava "Nema predaje".

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Fri Mar 01, 2019 6:56 pm

Kada Vučić bude "podelio" Kosovo, gde će za 4 opštine na severu dati ceo Kosmet + Preševo,Bujanovac i Medvedju onda će biti kasno za sve, a kladim se da bi i tad izašlo par hiljada ljudi da protestuje.

Tada će biti nebino dal je firma grupa kao pre, dal su cigani nezavisni ili režimski, koja je grobarska frakcija ispravna,dal su zemunci ciganska podgrupa...itd bar za mene jer smo izgubili državu.

Show must go on:

Image

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Sat Mar 02, 2019 10:35 pm

ReciNe wrote:Evo jos jednog primera u kakvoj drzavi zivimo. Masinerija i Fajtersi izbaceni sa utakmice zbog zastava "Nema predaje".


Mlađi Vukovi iz Leskovca nisu pušteni u dvoranu na prijateljsku utakmicu u futsalu (Srbija - Ukrajina)

Razlog je dukserice i zastava " NEMA PREDAJE"

ImageImage

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Врховна команда » Sun Mar 03, 2019 12:21 am

Сви заједно још већи и још јачи притисак на државу, што више мајица, дуксева, шалова, капа, застава на утакмицама, да се покажу зуби издајницима Србије!

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Sun Mar 03, 2019 1:54 am

Sve to stoji samo sto manje grupe mnogo vise ispastaju bar u smislu prisustva na tribinama i bodrenja svog kluba... Drzava banana

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zrno » Sun Mar 03, 2019 10:55 am

ReciNe wrote:Evo jos jednog primera u kakvoj drzavi zivimo. Masinerija i Fajtersi izbaceni sa utakmice zbog zastava "Nema predaje".


Није истина, Машинерија била до краја утакмице, а Фајтерси имали проблем због заставе ФФ.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests