Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Ултрас » Wed Oct 10, 2018 1:08 am

Са хрватима ништа!

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Wed Oct 10, 2018 2:02 am

odbijate pod izgovorom da ne zelite da ucestvujete u bilo kakvim zajednickim akcijama dokle god su delije tu


Ne znam sta ti je cudno u ovome, ovo se isto i na grobare odnosi

A Kezualac fkv sto se toliko duris, pa u skorije vreme ste dva puta dobili po tamburi u Novom Sadu i to je skoro sve bilo na gole ruke, poneki kais i baklja.


Ne durim se ja uopste, zao mi je samo sto nisam bio tu.

Jeste bilo je tako al nije bila nikakva posebna tambura, prva je bila kod futoske gde su deca pobegla a odredjeni klinci stali da se biju od 18 do 20 godina na ekipu stariju od sebe 15 godina, a drugi put je u kisackoj kada ste izleteli na korteo dece sa par starijih koji su stali da se biju takodje
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 9:44 am

Jebote pa vi nemate nista vise sem dece? I sta je bilo sa tim sto su stali da se biju? Oba puta kortei po 40 ak ljudi, pa gde su vam ti koji su bitni i hoce nesto? Nemoj da mislis da i ovamo nisu bili klinci sa po par starijih. Ljudi sa hirurskim maskama na licu pod pratnjom policije jos, i to su neka jadna decica? Aj pricaj te price nekom drugom.

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Wed Oct 10, 2018 9:55 am

Iz ovoga se moze videti koliko ne znas
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 10:22 am

Vazno je da ti znas koji nisi bio.

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby weekend offender » Wed Oct 10, 2018 10:39 am

Sevastopole wrote:Vazno je da ti znas koji nisi bio.


zasto sejes zlu krv i ometas ozdravljenje scene, jer treba neko da pogine u ns zbog tvojih upisa ovde?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 10:42 am

Sta je ovde zlo, on koji nije bio a pise ili obrnuto?

TopalovicMladji
Posts: 21
Joined: Wed Apr 18, 2018 3:31 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby TopalovicMladji » Wed Oct 10, 2018 10:45 am

weekend offender wrote:
Sevastopole wrote:Vazno je da ti znas koji nisi bio.


zasto sejes zlu krv i ometas ozdravljenje scene, jer treba neko da pogine u ns zbog tvojih upisa ovde?


Nazalost je poginuo vec samo od ruke nekog drugog.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 10:48 am

Javio se covek koji nije bio ni na jednom dogadjaju, koji preti i huska ostale da nema nista dok se dugovi ne vrate, i kad mu na to odgovoris prvo desavanjem koje je bilo za vikend, a onda mu napises da on svoje dugove ne da ne moze da vrati, nego mu se i kamata gomila, onda neko drugi seje zlu krv.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Врховна команда » Wed Oct 10, 2018 11:34 am

Sevastopole wrote:Javio se covek koji nije bio ni na jednom dogadjaju, koji preti i huska ostale da nema nista dok se dugovi ne vrate, i kad mu na to odgovoris prvo desavanjem koje je bilo za vikend, a onda mu napises da on svoje dugove ne da ne moze da vrati, nego mu se i kamata gomila, onda neko drugi seje zlu krv.


Иронично ти је написао то да сејеш злу крв,спрда се са тим а после када се поново догоди смртни исход,онда ће бити поливање по циганима,гробарима,итд...Треба озбиљно схватити ту причу о оздрављењу сцене јер ово више никуда не води.

Питање за кежуала новосађанина:Где је вама та прва екипа кад нон стоп помињеш неку децу?Гурате клинце у први план јер се плашите да се не понови децембар 2015. или шта?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 11:53 am

Znam ja da je ironicno ali i na tu ironiju mora da cuti kad mu se odgovori,i on i svako drugi ko hoce da se sprda sa tim stvarima.

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby weekend offender » Wed Oct 10, 2018 12:21 pm

Sevastopole wrote:Znam ja da je ironicno ali i na tu ironiju mora da cuti kad mu se odgovori,i on i svako drugi ko hoce da se sprda sa tim stvarima.


ne moram da cutim druze, nije ovo delije net a ja nisam vasa botina.naravno da ce ljudi da vas sprdaju ovde i odgovaraju kada pisete gluposti. jedini koji stvarno mora ovde da cuti si ti i tvoji drugari.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 12:28 pm

Mozes ti da pricas druze ali svakom je posle jasno ko je ko, mozda i nije lose sto pricas kad malo bolje razmislim.

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby weekend offender » Wed Oct 10, 2018 12:32 pm

u pravu si, zato se iskljucujem iz razgovora jer ne zelim da budem kamen spoticanja vec primetnog ozdravljenja scene.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 12:45 pm

Nece nista da ozdravi preko noci ali moze da se pokusa. Pokusavano je i ranije ali su ljudi sa svih strana bili debilcine glupe i nezreli toliko da su propustili mnoge sanse a bilo ih je.

Neki manje neki vise ali to je sad totalno nebitno. Dal ce opet to da urade na svima nama, pa i tebi je sa tim tvojim stavom koji imas. Mozes da mrzis nekoga ili da ne volis, ali moras da budes realan i normalan u glavi kako bi shvatio da ovako ne ide vise i da samo moze jos gore da bude ako se nastavi sa pricom koja nikuda ne vodi.

Pre svega da na mestima kakva su ova ne pisu ljudi koji pojma nemaju ni o cemu, a hoce da galame. Ima svasta pise u poslednjih nekoliko stranica da se ne ponavljam, sve ima svoje, sada ostaje da se vidi dal je nesto moguce makar probati sprovesti u delo ili nije. Ako nije, lako ce se svako vratiti na svoje bolesne price.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Wed Oct 10, 2018 1:05 pm

I tako delije odrade jednu fer tucu i sad ovuda bacaju price o sceni, kako treba probati sa oporavkom dza bu. Kako ti druze pricas takve stvari kad ste do prosle godine isli i gasili sve zive grupe sa po duplo vise ljudi upadali i skakali po glavama svima, a nije proslo ni mesec dana od kako su vasi ubili onog grobara u Bijeljini ako ne gresim. Opet ce 10 da vas se javi i serenda ovuda na svaki komentar a prvi ste napravili to da bude sve osim fer a sad prosipade "zdravu pricu". Da se ne uzbudite previse, ja stvarno mislim da je scena bas u kanalu i da treba svasta da se promeni. Samo je kontradiktorno to sto vi pricate.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Wed Oct 10, 2018 1:12 pm

Citam ove stranice i pokusavam da razumem,pokusavam da shvatim ali mi ne ide. Jedna grupa koja ide po Srbiji i pokusava da ugasi grupe koje bodre lokalni klub, je po meni grupa koja ne zeli da ozdravi scena nego zeli da scenom zavlada i preovlada jednom za uvek.

Najaci ste,najbrojniji,najlepsi,najmocniji, sto vam smeta 200 djavola? Sta vam je uradilo 100 firmasa? Kome su stali na zulj 50 marinaca? I sta sada ocekujete?

Da li ce biti parola dokle da se ubijamo, uskoro na necijoj tribini? Pa naravno da hoce, jer neko mora da plati racun , na zalost uglavnom neko ko nije kriv. Pa zar vi mislite da ce Djavoli da trpe vas zulum samo jer vam se moze trenutno, zar neko od vas gospodo cigani misli da moze da uzme NS pod svoje samo zato sto je pred mec sa pazarcima napao mali broj ljudi kod stadiona u vojnoj akciji i uzeo nekoliko zastava?

Zar mislite da klinci koji sada beze nece za koju godinu poceti da vam terorisu vase sa Telepa,Veternika,Novog Naselja? Zar mislite da ce marinci nako slabi trenutno i jadni jer nema sta ta grupa nije prezivela, nece odvaliti vasih par ljudi koji su iz tog grada za lekciju?

Zar mislite stvarno da momci iz topole,lipara,vrbasa i sombora mogu mirno da piju kapucino misleci da je sve proslo i da se sve zaboravilo. Previse ste se vi opustili dragi navijaci, sejete strah i sakacenje i gasenje po Srbiji a i sire i onda pocnete da pricate o zdravoj sceni?!

Zamisli da si takav mis da zivis u nekom gradu i da skupljas informacije kako da napakostis svojim sugradjanima samo zato sto ne navijau za BG crveno bele, i onda po starom receptu ako njih 3 nosi zastavu skupis 30 ljudi minimum da napadnu jadnu trojcu, jos kasnije pises kao sto nisu pazili ko ih jebe.

Slazem se ali sta ako taj drukator i gnjida sutra kada krene da kupi hleb i mleko dobije stanglu u glavu ili noz u stomak? Ko je kriv? Kako naplatiti padanje zastava? Kako naplatiti direktan udar na opstanak jedne grupe koja obitava skoro 30 godina. Sta ste vi sebi dali za pravo da gasite grupe po ovoj jadnoj Srbiji sa kojim ciljem? Sta je ideja? Dokazivanje? Kome se dokazujte i zasto?

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Врховна команда » Wed Oct 10, 2018 1:17 pm

ReciNe wrote:I tako delije odrade jednu fer tucu i sad ovuda bacaju price o sceni, kako treba probati sa oporavkom dza bu. Kako ti druze pricas takve stvari kad ste do prosle godine isli i gasili sve zive grupe sa po duplo vise ljudi upadali i skakali po glavama svima, a nije proslo ni mesec dana od kako su vasi ubili onog grobara u Bijeljini ako ne gresim. Opet ce 10 da vas se javi i serenda ovuda na svaki komentar a prvi ste napravili to da bude sve osim fer a sad prosipade "zdravu pricu". Da se ne uzbudite previse, ja stvarno mislim da je scena bas u kanalu i da treba svasta da se promeni. Samo je kontradiktorno to sto vi pricate.


Ко спречава гробаре да у међусобним сукобима иду на руке фер?Нешто се не сећам на наплатној код Ниша да је било фер на руке него су лагано севале куване и ножеви.Ево ти само једног у мору примера.Најлакше је поливати по циганима а где сте били да нападате и осуђујете друге док су цигани трпели?Само што неки ћуте и трпе а неки кукају на сав глас и цео свет им је крив што су подељени,неорганизовани,...Мало само реалности није на одмет.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 1:18 pm

Posteno je reci tako i niko se ne buni na to imas pravo, druga stvar je ta sto neces da procitas nista sa poslednjih 10 strana i usvojis bilo sta kao istinu. Ali si makar rekao iskreno. Sumnjaj nema veze, samo pusti ako neko hoce nesto da proba, neka ga. Niko nista ne velica ovde vec niko nije ni sa kim pricao pa dobrih 5 godina verovatno nigde pa se sada sudaraju razmisljanja koja nisu iznosena. Za nekoga je normalno da ako imas ekipu koja nesto hoce, da dodje i da se ponudi i otuda neka prica uopste, inace to je vasa stvar i njihova. Ali kada vec pitas da ti odgovorim da je za neke to poenta, da dodjes, da probas da se ponudis, oni drugi da daju sve od sebe da se sretnu sa onim ko hoce isto sto i ti. Ali na ispravne nacine, ja prvi nisam nesto za ruke ali mi ne znamo drugacije ocigledno jer idemo u krajnosti svi. Sta ja da radim sto ovakav nacin navijanja shvata mozda 2-3 grupe iz nase zemlje? Sto ostali misle da je nesto drugo jacina a ne ono sto inace trebaju da budu parametri jacine ili aktivnosti neke grupe. Mnogo je ostrascenosti u nekim komentarima ovde, i to je jedini razlog zasto se neko od nas javlja ovde a ne sto smo shvatili da se nama krcka corba. Nego jednostavno nekome je neshvatljivo da ne moze da se sagleda prava i realna slika nego se izvrce sve u nekim, za nas neverovatnim pravcima.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Oct 10, 2018 1:29 pm

Nikodije wrote:Citam ove stranice i pokusavam da razumem,pokusavam da shvatim ali mi ne ide. Jedna grupa koja ide po Srbiji i pokusava da ugasi grupe koje bodre lokalni klub, je po meni grupa koja ne zeli da ozdravi scena nego zeli da scenom zavlada i preovlada jednom za uvek.

Najaci ste,najbrojniji,najlepsi,najmocniji, sto vam smeta 200 djavola? Sta vam je uradilo 100 firmasa? Kome su stali na zulj 50 marinaca? I sta sada ocekujete?

Da li ce biti parola dokle da se ubijamo, uskoro na necijoj tribini? Pa naravno da hoce, jer neko mora da plati racun , na zalost uglavnom neko ko nije kriv. Pa zar vi mislite da ce Djavoli da trpe vas zulum samo jer vam se moze trenutno, zar neko od vas gospodo cigani misli da moze da uzme NS pod svoje samo zato sto je pred mec sa pazarcima napao mali broj ljudi kod stadiona u vojnoj akciji i uzeo nekoliko zastava?

Zar mislite da klinci koji sada beze nece za koju godinu poceti da vam terorisu vase sa Telepa,Veternika,Novog Naselja? Zar mislite da ce marinci nako slabi trenutno i jadni jer nema sta ta grupa nije prezivela, nece odvaliti vasih par ljudi koji su iz tog grada za lekciju?

Zar mislite stvarno da momci iz topole,lipara,vrbasa i sombora mogu mirno da piju kapucino misleci da je sve proslo i da se sve zaboravilo. Previse ste se vi opustili dragi navijaci, sejete strah i sakacenje i gasenje po Srbiji a i sire i onda pocnete da pricate o zdravoj sceni?!

Zamisli da si takav mis da zivis u nekom gradu i da skupljas informacije kako da napakostis svojim sugradjanima samo zato sto ne navijau za BG crveno bele, i onda po starom receptu ako njih 3 nosi zastavu skupis 30 ljudi minimum da napadnu jadnu trojcu, jos kasnije pises kao sto nisu pazili ko ih jebe.

Slazem se ali sta ako taj drukator i gnjida sutra kada krene da kupi hleb i mleko dobije stanglu u glavu ili noz u stomak? Ko je kriv? Kako naplatiti padanje zastava? Kako naplatiti direktan udar na opstanak jedne grupe koja obitava skoro 30 godina. Sta ste vi sebi dali za pravo da gasite grupe po ovoj jadnoj Srbiji sa kojim ciljem? Sta je ideja? Dokazivanje? Kome se dokazujte i zasto?


Firmasi su najglasniji ovde, mozda cak i glasniji od Grobara. Vidim da vas gubitak zastava boli, ali sve navedene stvari su uradjene, pa valjda sami znate od koga ste izgubili zastave sta da vam pricam dalje?

Tako gledajte i ostale stvari, stim sto morate da znate da nece niko da dopusti da se neko izivljava nad njihovim clanovima u bilo kom gradu. Tukli smo se mi sa Djavolima nekim i u brojkama 25 na 60 i 15 na 30, ali i 100 na 50 itd.

Kako kad se zalomi i zamislite u nekoj Rusiji kada Union zaskoci Kidse koji slave rodjendan i prebije ih u odnosu 70 na 30. Po zakonima koji ovde neki zastupaju ovih 30 treba direkt kuci u dvoriste da otkopava sta ima?

Ili treba da proba da napravi svoju akciju pa vrati? Nikakv nije problem pobiti se, i te price stotka i motka su izmisljostine, dok se u navijacki svet nisu uveli noviteti, ja mogu da nabrojim 10 tuca gde je bio odnos 3 na prema 1, ili 2 na prema 1, pa su gubili ovi brojniji a zamislite nisu Cigani.

Imate Karadjordjev park gde je duplo manje ljudi uspelo da preokrene situaciju goloruki, imate jos dobrih primera kakvi su ljudi koje pljujete tek tako zato sto ste doziveli poraz od njih.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests