Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Wed Jun 06, 2018 12:58 am

Lepo, i posteno! Svaka cast i jednima i drugima sto niko nije izboden, osakacen i ubijen! Bar ne koliko ja znam...
стадион-место народног бунта!

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Wed Jun 06, 2018 7:58 pm

Па јел сад овај снимак потврђује причу коју су гробари вртели пар дана након сукоба?

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby несуна реса » Wed Jun 06, 2018 8:02 pm

А сад ја тебе једно питање , без имало провокације и слично .... Јел могуће да су цигани исекли добар део туче на овом снимку ? :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Wed Jun 06, 2018 8:11 pm

Чомбе wrote:Па јел сад овај снимак потврђује причу коју су гробари вртели пар дана након сукоба?



Pa nije da nije bilo bez'te noge usracu vas sa vase strane... :mrgreen:
стадион-место народног бунта!

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Jun 07, 2018 12:21 am

Ако јесу испливаће сигурно и остатак. Окачи ако имаш.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Jun 07, 2018 11:49 am

BTS wrote:Cesto se provlace price za 'Mladje grobare' klinci, decurlija, podmladak... Koliko znam, medju njima jako puno likova koji nikako nisu klinci, pa ne kapiram cemu ti nazivi. Jos nekako ih to uvek dize u nebesa, zgazili ih klinci, prebili ih klinci ili pak ako dobiju po usima, svaka cast klincima na drzanju, vreme radi za nji i sl gluposti.
Nikakva provokacija, samo mi je to cudno, jer vec 2 dana slusam o prvoj ciganskoj ekipi i junackom drzanju neke 'dece'.


Sto se junackog drzanja tice, sve sto je trebalo da se uradi je da izdrze minut dva medju onom policijom gde su bili, ali i to je bio problem. Ali, niko nikoga nije lupao po usima da napada tako ali i to mora da se postuje i vrednuje, pa su ovi drugi presrecni zbog toga sto su uspeli da se krecu u razmaku od 30 ak metara u nazad a ne kako su navikli od 100 pa do ko zna koliko, to je uspeh za njih ali ne znaju da je minus. To je jedini problem u celoj ovoj prici sto ne znaju da budu objektivni, a to je osnova svega ako hoces da imas normalnu grupu. Sta su sve oni ispricali u prvih sat vremena, ljudi su vrlo lako mogli da popuse price da je ovo njihova pobeda, medjutim izadje snimak, ko ima oci i malo navijackog u sebi ume da prepozna sve. Branili su se oni niko to ne spori, ali nista od onoga sto su ispricali pre snimka ne stoji. Posto snimak postoji samo sam se zato javio. Uzivajte.

Last edited by Sevastopole on Thu Jun 07, 2018 12:00 pm, edited 3 times in total.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Jun 07, 2018 2:12 pm

Новосадиста wrote:
Чомбе wrote:Па јел сад овај снимак потврђује причу коју су гробари вртели пар дана након сукоба?



Pa nije da nije bilo bez'te noge usracu vas sa vase strane... :mrgreen:


U kom li delu ovog snimka tvoje oci vide to tvoje "bezte noge usracu vas", bas me zivo interesuje. Da nije mozda ovaj gde su zandari otvorili jedno 10 ak glava Ciganima ne bi li ih odvojili od prvog reda Grobara?


User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Thu Jun 07, 2018 6:20 pm

Dobro shvatio sam nisu vam Grobari razbili glave, nego su vam sad zandari krivi za otvorene glave... Nisu imali sta da izdrze stojali su u mestu nisu se pomerili, vi se zaleteli u njih razmenili par baklji sto ste imali i posle se razbezali, cak neki trce u suprotnom smeru sa bakljom, to da li od murije ili od njih to moze da se raspravlja do sutra... Nije moje da ih ja branim boli me k.... al mi je preko glave vise da slusam ova marketing spinovanja ko da ste od Pickoustog ucili... Rekao sam na prosloj stranici svaka cast i jednima i drugima, lepo i posteno, i sto je najbitnije za ovu nasu "scenu" nije bilo osakacenih ili mrtvih! Sve ostalo je za analitiku...
стадион-место народног бунта!

crni bombarder
Posts: 6
Joined: Wed May 02, 2018 1:05 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby crni bombarder » Thu Jun 07, 2018 8:53 pm

Новосадиста wrote:Dobro shvatio sam nisu vam Grobari razbili glave, nego su vam sad zandari krivi za otvorene glave... Nisu imali sta da izdrze stojali su u mestu nisu se pomerili, vi se zaleteli u njih razmenili par baklji sto ste imali i posle se razbezali, cak neki trce u suprotnom smeru sa bakljom, to da li od murije ili od njih to moze da se raspravlja do sutra... Nije moje da ih ja branim boli me k.... al mi je preko glave vise da slusam ova marketing spinovanja ko da ste od Pickoustog ucili... Rekao sam na prosloj stranici svaka cast i jednima i drugima, lepo i posteno, i sto je najbitnije za ovu nasu "scenu" nije bilo osakacenih ili mrtvih! Sve ostalo je za analitiku...


Neverovatno dobro tumacis snimak, ko zna koliko navijackih tuca imas u zivotu... al reklo bi se nijednu

A vi sto pisete ovde "u ime Delija" iskulirajte dalje

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Jun 07, 2018 9:46 pm

Новосадиста wrote:Dobro shvatio sam nisu vam Grobari razbili glave, nego su vam sad zandari krivi za otvorene glave... Nisu imali sta da izdrze stojali su u mestu nisu se pomerili, vi se zaleteli u njih razmenili par baklji sto ste imali i posle se razbezali, cak neki trce u suprotnom smeru sa bakljom, to da li od murije ili od njih to moze da se raspravlja do sutra... Nije moje da ih ja branim boli me k.... al mi je preko glave vise da slusam ova marketing spinovanja ko da ste od Pickoustog ucili... Rekao sam na prosloj stranici svaka cast i jednima i drugima, lepo i posteno, i sto je najbitnije za ovu nasu "scenu" nije bilo osakacenih ili mrtvih! Sve ostalo je za analitiku...


Pricati gluposti na suvo dok jos moze da prica ko sta hoce jer nema nikakvih dokaza je jedno, ali druze ti si presao igricu da pored ovog snimka tumacis stvari kako tumacis. Uzivaj ti samo, na pamet mi ne pada dalje da ti odgovaram.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Ultra Sarma » Thu Jun 07, 2018 11:58 pm

Mora da se manervise u ovakvim situacijama kad je murija prisutna u tolikom broju... inace svaka cast i jednim i drugima. Najveci utisak su ovi zandari i ako su u tolikom broju cim je neka malo veca opasnost odmah bulja gace zvace.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Драгољупче » Fri Jun 08, 2018 5:23 pm

Steta sto na kraju nije bila poslednja scena iz Okolofutbola :D

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Fri Jun 08, 2018 7:31 pm

Драгољупче wrote:Steta sto na kraju nije bila poslednja scena iz Okolofutbola :D


Auu, da se to desilo onda bi se stvarno moglo reci da smo nebeski narod :mrgreen:

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby несуна реса » Fri Jun 08, 2018 7:33 pm

И заједничким снагама сјебемо пандуре , и кренемо на скупштину да сјебемо и Вучића :mrgreen: :lol:
Космет је Србија !

detelinara83
Posts: 102
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:40 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby detelinara83 » Sun Jun 10, 2018 11:01 am

crni bombarder wrote:
Новосадиста wrote:Dobro shvatio sam nisu vam Grobari razbili glave, nego su vam sad zandari krivi za otvorene glave... Nisu imali sta da izdrze stojali su u mestu nisu se pomerili, vi se zaleteli u njih razmenili par baklji sto ste imali i posle se razbezali, cak neki trce u suprotnom smeru sa bakljom, to da li od murije ili od njih to moze da se raspravlja do sutra... Nije moje da ih ja branim boli me k.... al mi je preko glave vise da slusam ova marketing spinovanja ko da ste od Pickoustog ucili... Rekao sam na prosloj stranici svaka cast i jednima i drugima, lepo i posteno, i sto je najbitnije za ovu nasu "scenu" nije bilo osakacenih ili mrtvih! Sve ostalo je za analitiku...


Neverovatno dobro tumacis snimak, ko zna koliko navijackih tuca imas u zivotu... al reklo bi se nijednu

A vi sto pisete ovde "u ime Delija" iskulirajte dalje

На овом форуму већина није имала навијачку тучу. Поготово ови што пискарају о томе..

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sun Jun 10, 2018 10:57 pm

@Новосадиста

Ово је вероватно боља туча од оне код телеоптика...права навијачка

JEZIVE SCENE NA HUMANITARNOM TURNIRU Pretučen navijač Zvezde u Novom Sadu /UZNEMIRUJUĆI VIDEO/ http://sport.blic.rs/pqhgn48

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Sun Jun 10, 2018 11:17 pm

Pogledao sam taj klip iz NS i stvarno to izivljavanje njih 5 ili 6 nad jednim covekom i to sa kuvanim motkama ili palicama je za svaku osudu. Da li su oni napali vise njih a ovaj jadnik pao i ostao nzm stvarno ali ne menja moje misljenje o ovim likovima. Sramota. ALI kako su i sta su radili cigani po NS i sta danas rade plasim se da su sami navukli na sebe ovoliku mrznju. Samo treba biti mangup i covek pa ovakve situacije ne koristit da se neko ubije od batina, mogli su da ih sakama malo izlupaju i gotovo a ne ovako. Previse zle krvi je medju nama....

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Sun Jun 10, 2018 11:39 pm

Izmenjeno:
Tvoji postovi odgovaraju definiciji "širenja zle krvi na internetu", pozivaš na osvete, pretiš, pišeš stvari koje nisu za internet, vređaš i to se stalno ponavlja. Banovan si na 30 dana.
admin
стадион-место народног бунта!

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby fuck_off » Mon Jun 11, 2018 5:50 am

Добро је, има пар копчи, модрице, ништа сломљено.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

casarino
Posts: 30
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:13 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casarino » Mon Jun 11, 2018 6:37 am

нема лека wrote:@Новосадиста

Ово је вероватно боља туча од оне код телеоптика...права навијачка

JEZIVE SCENE NA HUMANITARNOM TURNIRU Pretučen navijač Zvezde u Novom Sadu /UZNEMIRUJUĆI VIDEO/ http://sport.blic.rs/pqhgn48

Ovde nije ni bilo tuce posto je jedna strana koja je inace bila brojnija pobegla. Bezao je i ovaj nesrecnik ali na pogresnu stranu i desilo se sta se desilo.
Posto ciganska propaganda uveliko radi i izvrce istinu ovde nije rec ni o kakvim simpatizerima Zvezde vec o pripadnicima NSCZ. "Fabrika ultrasa" radi na svojoj poznatoj "ciganskoj istini", predstavljajuci se kao humanitarcima i zrtvama u ovom slucaju zaboravljajuci da napomenu da su na tom humanitarnom turniru ucestvovali i navijaci Vojvodine. U tom momentu se odigravala utakmica izmedju navijaca Vojvodine i Zvezde, oko terena je doslo prvo do verbalnog prepucavanja i na ovom snimku se vidi samo kraj svih desavanja.
A o ovim cinkaroskim forama i namestanju ljudi od strane Delija neki drugi put.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests