Српска навијачка сцена - дискусија

Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Мента » Tue Mar 06, 2018 1:43 pm

Image

Франц Горјанц
Posts: 27
Joined: Wed Oct 18, 2017 11:51 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Франц Горјанц » Tue Mar 06, 2018 2:19 pm

Ево је. Сећање ме добро служи.
Чини ми се да је, како модус каже, љубичаста royal eagles такође Спартакова.
А на овој слици се види и застава, ћирилицом, Спартак.
Red crew нисам сигуран да је Вележ. Пре бих рекао Воша.
Хостел, место народног кунта!

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Tue Mar 06, 2018 5:16 pm

Menta koje godine je ovo slikano? Mislim da apsolviramo temu pada tih nekoliko zastava(krpa) Marinaca. I ako neko moze da potvrdi ili demantuje onu moju pricu, inace juce mi je jedan marinac u pp poslao da je prica tacna mada nzm zasto to nije javno napisao, sve jedno zanimljiva prica, povezano je to manje vise i sa danasnjim desavanjima. Ono na transu pise bye bye Spartak? Hah koji old school.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Tue Mar 06, 2018 7:16 pm

Pisalo je to i u nekom navijacu il Kopu svojevremeno...
стадион-место народног бунта!

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Wed Mar 07, 2018 3:37 pm

Питање за Фирмаше, колико плаћате карту на Маракани? И да ли мислите да је у реду да карте за две трибине иза гола буду различите?

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Wed Mar 07, 2018 9:53 pm

Po 100 din bile obe strane, u cemu je problem sad? Uostalom ko ste vi da zamerate "malim" klubovima da naplate karte koliko oni hoce, i ako im je to vec jedina prilika da uzmu ozbiljnije pare na kartama, ne racunajuci evropske utakmice kako se kome zadesi sa vremena na vreme... Ne gledajuci na to ko za koga navija i cija je vecina na stadionima kad se igraju utakmice sa blizancima tad su utakmice najposecenije, logicno je i da su karte skuplje...
стадион-место народног бунта!

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby само јако » Wed Mar 07, 2018 10:05 pm

какве навијачке приче ? они зграде зидају поред улаза у трибину ...блата до колена ...као ајде гости дођите,играмо фудбал .Срамота бре ..који фудбал који курац ,третирају те ко стоку ...и нас и остале кад негде оду !!!
Треба им јебети матер и њима и свима осталима који такав стадион и прилаз држе .
Шта смо ми навијачи говеда обична па кроз блато да нас проведу ???

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby fuck_off » Wed Mar 07, 2018 10:17 pm

Ali koja kolicina blata pa ono je neverovatno leb te jebo. Jos posle tekme je bilo jos gore nego kad smo dolazili. U oboru bih se manje iskaljao.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby само јако » Wed Mar 07, 2018 10:23 pm

Државни клуб ,милионе су украли и краду и даље и неће да поспе камион један камења да нешто ублажи ,не дај боже да избетонира ...ма треба им јебати матер али сви смо говна тешка да би дигли глас било какав ...добро је ,све је добро !!!

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Wed Mar 07, 2018 10:46 pm

Cuj ti ove sekaperse, pa kakav je kod vas prilaz na marakani kad se ulazi u kavez? O cemu vi bre pricate? A uostalom znamo svi ko gradi tu zgradu pa se zalite direktivi!!! Ili uvezenim rumunima koji je grade...


Nego, ono neki novi splicani na terenu?
стадион-место народног бунта!

Analiticar
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:36 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Analiticar » Wed Mar 07, 2018 11:30 pm

Stvarno ne razumem koji vam je sa tom panikom oko blata na ulazu .... Samo serete , glavni seraci za sve i svasta , ako ste trenutno najbrojniji i najkvalitetniji na ovoj nasoj jadnoj sceni navijackoj , dajete sebi za pravo da kenjate po svemu i svima a sebe i svoje dvoriste ne gledate.

https://imgur.com/a/KCtOh

P.s. Ili ste se brzo navikli na moderan fudbal i evropske standarde na stadionu . Pa ste zaboravili na cari domaceg fudbala . :-D

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby BTS » Thu Mar 08, 2018 12:00 am


User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 08, 2018 12:30 am

Руку на срце прилаз трибини је био гори чак и од оног свињца у Суботици, буквално се може рећи живо блато али ко им јебе матер, попишали смо им се у уста с прославом рођендана. Може да каже ко шта хоће ватромет и дозивање са западом плус пароле...курчина голема. :)

Цена карте од 100 динара нема везе с Војводином. Могу само да замислим колико би кукали када би они на Маракани плаћали карту 4 пута скупље него ми север. Срећа њихова па смо ми цигани мањи цигани од њих.

casarino
Posts: 30
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:13 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casarino » Thu Mar 08, 2018 1:44 am

Cekaj, polako FABRIKO ULTRASA...

Sto ne napisete da ste dobili 300 besplatnih karata, kao sto dobijete svaki put (nekad i 500) i to ide kao reciprocitet, jer istina ni mi na vasem stadionu ne placamo karte. Jel tako?

FABRIKO ULTRASA jel vam Zvezda otkupila sve karte za jug i onda su prodavali vama po 100 dinara? To je tako ultra, oni su nezavisni od kluba, bla, bla, bla...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby DRINK » Thu Mar 08, 2018 7:52 am

Au... Blato vam smeta... A kod vas ulaz u kavez pun govana i blata, pa kada se Rusi pozale vi im kenjate nesto, plus evropsko takmicenje a ne JSL... Kako ste samo sektasko licemerni svi do jednog to je strasno...

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby само јако » Thu Mar 08, 2018 9:44 am

Не бих се даље објашњавао... само да додам да сам мислио да треба јебати матер свима који воде клубове а не могу да ураде основно да ми који долазимо на утакмице не идемо у гуменим чизмама и да имаш где да пишаш .Никакве специјалне жеље немам али јбг ви кад чујете цигани одма проблем :) нема везе дал су у праву или нису .
Мислио сам и на Суботицу ,Нс а и нас покрали су толико пара из тих клубова и краду и даље а не могу мало асвалта да лупе ,из сеоских клубова извлаче паре а не из ових прволигашких тако да и треба да нас јебу и да смањују и то мало људи што долази .

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby DRINK » Thu Mar 08, 2018 10:36 am

само јако wrote:Не бих се даље објашњавао... само да додам да сам мислио да треба јебати матер свима који воде клубове а не могу да ураде основно да ми који долазимо на утакмице не идемо у гуменим чизмама и да имаш где да пишаш .Никакве специјалне жеље немам али јбг ви кад чујете цигани одма проблем :) нема везе дал су у праву или нису .
Мислио сам и на Суботицу ,Нс а и нас покрали су толико пара из тих клубова и краду и даље а не могу мало асвалта да лупе ,из сеоских клубова извлаче паре а не из ових прволигашких тако да и треба да нас јебу и да смањују и то мало људи што долази .


Super, a sad idi lupi malo asfalta ispred juga i kod kaveza na vasem stadionu pa onda dodji ovde i pisi zalbe i saopstenja.

User avatar
enbidzi1
Posts: 110
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby enbidzi1 » Thu Mar 08, 2018 1:22 pm

Pa ispred juga makarene je godinama epsko blato, čak su pre 7,8 god i namerno kvasili vodom taj deo kako bi bilo još veće blato :D Al zaigrala je stoka vozić i boleo nas je kurac :D

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Thu Mar 08, 2018 3:25 pm

Znao sam da smo govna od naroda i da nam nikad nece biti bolje, ali ovo je vec bezobrazluk i licemerje na kvadrat. Elem, doticni Grom pise na forumu delija:

Под хитно ући у борбу за боље услове на стадионима у лиги заједно са другим навијачима и пријатељима фудбала. Брука и срамота какве се приче о новим националним стадионима воде по ФСС и помињу и окрећу милиони. Честитао бих грађевинарима из Новог Сада на изградњи тржног центра на оном живом песку и блату, право чудо инжењерства. Видео сам данас да навијачи Војводине траже нови стадион на старој адреси, бојим се да ако падне још једна киша има да их прогута онај живи песак, биће као Атлантида Laughing Мислим да једино ако покажемо висок ниво заједништва а превазиђемо сујету и навијачко ривалство можемо да извучемо улагања државе у стадионе суперлиге, за почетак. А свима нам је у интересу да се нпр асфалтирају прилази стадионима у Новом Саду, Суботици итд.


Da li se zajebavas druze? Znaci cim ste malo zgazili u blato i isprljali makserice odmah da se dize revolucija, protesti i to naravno sa ostalim navijackim grupama koje ce igrati kako vi svirate. A umesto ovoga "итд" mozes komotno da stavis i svoj stadion koji usred nokaut faze lige evrope ima prilaze kao amazonija, jos samo krokodili da se kupaju u tim barama. Prvo resi stvari u svojoj kuci pa gledaj preko tarabe kod komsije.

Ovaj baja je jos jaci:

Може и судија да погреши жив је човек греше и бољи од њега само мене више брине да нам људи не падну сад под утицај гробара и медија.
Да ови мало поводљивији не почну да имају неки осећај кривице или шта већ. Не сме никад да се заборави какве су бандитске радње радили ови!!!


Desi se, 'oce centrala da pogresi jednom al' ne sto puta.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 08, 2018 4:36 pm

Најјаче је што партизани највише кукају за пенал против Војводине, леб те јебо каква хистерија. Покрадоше их ономад у купу на правди бога, а сад их на сва уста бране. На страну то што су везали 7-8 пенала на 6-7 узастопних утакмица, а 15 комада од почетка сезоне. :mrgreen:


Наравно да је лицемерно да ми кукамо за блато јер је с друге стране Маракане исто брлог али онда немој ни други да кукају за наш брлог. Наставићемо да се ваљамо колективно у блату јер боже мој навијачи су стока. И није ово блато од јуче ту већ годинама у назад, сад је само појачано због градилишта. А и уме да буде забавно кад се закува ''и ко не скаче...'' само неће сви да прихвате. :D


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests