Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Mon May 29, 2017 9:59 pm

lider wrote:Куване мотке су претходно освештане (проверено) тако да је све регуларно :mrgreen:



Куване у светој водици само за посебне прилике..
стадион-место народног бунта!

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lider » Tue May 30, 2017 7:36 am

Ту се мисли на обе стране :mrgreen: а шалу на страну стварно навијачки живот и живот по религиозним начелима не иде никако. Ево и овај пример код највећег православног храма на Балкану иде томе у прилог. Навијачи иначе важе за праве националисте и патриоте па не знам понекад кад видим и чујем шта се све ради у навијачким групама стварно се запитам какви смо ми то као народ кад је последњи бедем српства на стадионима...
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Занемарујем тактику » Fri Jun 09, 2017 2:33 pm

Цигани зашто се не хвалите још једном победом на улици? Још ако клинац не преживи имате убедљиву победу.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Fri Jun 09, 2017 2:42 pm

Ladno se puca na ljude zbog 2-3 pisljiva grafita, ne verujem koliko je sve otislo u kurac.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby svuda.prisutan » Fri Jun 09, 2017 3:47 pm

Keba se naoruzao, mozda bili u manjini.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Fri Jun 09, 2017 4:01 pm

Bruno Sulak wrote:Ladno se puca na ljude zbog 2-3 pisljiva grafita, ne verujem koliko je sve otislo u kurac.



Одавно је све отишло у курац још од кад су стасале генерације које је срамота да добију батине али их није срамота да убоду или упуцају. И онда кад се деси овако нешто напише се пар коментара осуде, једна трибина буде пар дана на стубу срама онда се све заборави и ајмо испочетка. До новог срања и нове трибине која ће се попети на стуб срама.

Искрено се надам да ће овај момак преживети.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby bojan23 » Fri Jun 09, 2017 4:13 pm

Овај догађај је још један вапај у низу упућен ка вођама свих група, да седну за сто и да падне коначно договор да се иде само на руке, да се избаци све од флаше до пиштоља, а појединиц који не поштују договор да се изопшти са трибине.

На стадионима је гомила клинаца којима је усађено у главу да пораз није опција, да је срамота потући се и добити батине.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby grobarizsrpske » Fri Jun 09, 2017 5:13 pm

Тужна српска истина је да је стање из дана у дан све горе.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby brucelee » Fri Jun 09, 2017 6:04 pm

bojan23 wrote:Овај догађај је још један вапај у низу упућен ка вођама свих група, да седну за сто и да падне коначно договор да се иде само на руке, да се избаци све од флаше до пиштоља, а појединиц који не поштују договор да се изопшти са трибине.

На стадионима је гомила клинаца којима је усађено у главу да пораз није опција, да је срамота потући се и добити батине.


dok god te iste vodje tuku te iste klince ako su porazeni na ulici, do tad ce stanje biti ovakvo.

Izgubio si, dobio si batine, ustani, kreni dalje, sutra se bolje spremi i uzvrati...poraz nije kraj sveta. Jbg.

Valjda ce se decko izvuci....

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby prcko » Fri Jun 09, 2017 6:35 pm

Nepunih 18 god, dete jbt...

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Jun 09, 2017 8:20 pm

Za ovo su krivi svi kreteni koji idu kuvanim motkama i stanglama, nije bitno koja je tribina, morali je doci do ovoga kad tad a i nastavice se ako debili nastave da idu sa bilo kakvim oruzjem. Ljudi se nose time ako ce on mene motkom, ja cu njega nozem, ako ce on mene nozem, ja cu njega utokom. Oruzje je oruzje, nije bitno kakvo, postali smo nevidjene pizdurine. Idi brate treniraj i onda stani nekome na crtu a ne ako si slabiji da potezes oruzje, ali lakse je ovako bez cimanja, izvadis baklju, paliju ili prangiju i onda te se boje, bole te kurac da se naprezes. Dobijao sam i baklju i stanglu i kamen u glavu, ali nikada nikoga nisam udario sa bilo cime u glavu, osim sto sam jednom izvadio kajis kada su me surili bakljom po glavi. Tada sam otprilike i prestao sa svim tim sranjima, nije mi vredno da ubijem nekoga ili da mene neko ubije. A vi sada serite kako sam jajara ili nesto drugo sto necu vise da plivam u govnima.

Бока Јуниорс
Posts: 3
Joined: Sun May 07, 2017 10:48 am

Re: RE: Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Бока Јуниорс » Fri Jun 09, 2017 11:12 pm

bojan23 wrote:Овај догађај је још један вапај у низу упућен ка вођама свих група, да седну за сто и да падне коначно договор да се иде само на руке, да се избаци све од флаше до пиштоља, а појединиц који не поштују договор да се изопшти са трибине.

На стадионима је гомила клинаца којима је усађено у главу да пораз није опција, да је срамота потући се и добити батине.

Риба смрди од главе, до тога никада неће доћи јер семе зла креће од врха.

Послато са LG-H650 уз помоћ Тапатока

dingospo
Posts: 60
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:12 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby dingospo » Sat Jun 10, 2017 9:42 am

Po mom mišljenju idealna prilika da se scena kolko tolko posloži tj. da zaživi bilo kakava ispravna priča propuštena je posle ubistva Jagode. Tada se u vazduhu osjećalo da je svaki navijač u ovoj zemlji osjećao tugu i nevjericu zbog onog šta se dole desilo, dal je razlog bio baš taj što je jebeni turčin ubio srbina ili nešto drugo nije tolko ni bitno, ali tad da smo bili pametni pa sjeli i rekli jedni drugima, eto kakve sve posledice bilo koje naoružanje nosi, a mi veći turci od samih turaka pa nastavili samo sa još jačim gasom. Posle toga se desi da u Čačku opet od noža dečko strada, sad ovo prangijanje, prije toga bomba na kuću.... primjera je bezbroj i svaki se put samo ispiše par postova na forumima, podigne parola za nastradale i ajmo ispočetka. Daće "Bog da se ovaj dečko izvuče ali šta dalje jel sa istim gasom i sa istim kodeksima ko i do sad. Današnj klinci su puni agresije a razloga je kolko hoćeš, ali da su stariji ti koji ovo žele da spreče stalo bi se tome u kraj. Hoćeš u nečemu da se takmičiš a poraz nije opcija, nema ne pobjedivih kao što nije ni Real nepobjediv ali na kraju je u većini slučaja prvi, tako i ti rođače kad izgubiš ustani, spremi se i uzvrati udarac ali šmekerski, ljudski a ne sa nožem, bakljom, bombom, utokom... kod nas je glavna priča da neko nije u priči i da nema pojma, da je indijanac i slično. E pa vidim doklo su nas ti u priči doveli, prebrojavamo samo mrtve, a kolko je tek onih što u ovakvim akcijama najebu da su za dalji život nesposobni i sa većim posledicama neću ni da pričam. Što neko reče šta bi bilo tek da su nam grupe brojnije kao kod npr. Poljaka mrtve nebi mogli prebrojati, a mi ovako mali sa ovolkim brojem nastradalih i osakaćenih nedaj bože nikom. Možemo samo da molimo Boga da se ovi u priči konačno dozovu pameti i nađu neki način da se ovom stane u kraj a načina ima i može se sve srediti samo je potrebno malo dobre volje. Živi bili!

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Tue Jun 20, 2017 4:07 pm

Od svih srpskih navijačkih grupa Firma ubedljivo ima najbolji zreb u evropi vec godinama
Choose Life

User avatar
death row
Posts: 94
Joined: Thu Feb 04, 2016 3:05 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby death row » Fri Jul 07, 2017 6:56 am

САОПШТЕЊЕ НАВИЈАЧКЕ ГРУПЕ УЛТРА СЕМЕНДРИА
У јеку борбе за ФК Смедерево 1924, али и уопште фудбала у нашем граду, након свих испричаних прича, оних градских, а и оних „спортских“, ми, навијачи Смедерева, осећамо потребу да се обратимо јавности поводом текућих дешавања. Сви су упознати да су ФК Смедерево 1924 и ФК Михајловац 1934 избачени у пети ранг такмичења због, како кажу, намештене утакмице Српске лиге Запад, која се завршила победом Михајловчана од 4:3. И док „фудбалски стручњаци“ мисле да се неко обогатио због „прелаза“ и „голова“ (иако за тако нешто не постоји понуда ни у једној кладионици на свету), за зеленим столом тихо и врло одлучно се води практично гашење нашег клуба, а да ствар буде гора, томе нико у ФК-у, а ни у граду, очигледно није дорастао. Као и увек, одговорности нема.

Ми, као они који се највише и интересују за судбину клуба, који су ту из љубави, а не због интереса, који су прошли и добро, а поготово лоше са њим, не можемо да ћутимо на ову неправедну, а може се рећи и криминалну одлуку ФСС-а. Упознати смо са тиме и колико је утакмица било прегледано и које су то утакмице, углавном „најјачих“ клубова у земљи, а да су се кола сломила, на тренутно слабим Смедеревом и малим Михајловцем, како би се створио привид фудбалској јавности да се господа из савеза боре против намештања. Тужно и бедно. Дупли стандарди у одлучивању и класично сваљивање свих проблема у српском фудбалу малтене на један клуб, јер коју год он лигу играо, ипак је звучно име у овим нашим јадним лигама. Данас, када је, нажалост, намештање сасвим нормална ствар и када смо сведоци на шта се све жмури и прећуткује (наравно, јер то није исплативо, а то је једино важно) страдају два клуба која тренутно само желе да играју фудбал, а један од њих се нада да ће се једног дана вратити на пут старе славе. Оваквим необјективним потезом савеза сигурно неће, и уместо добрих утакмица на најлепшем фудбалском стадиону у Србији, имаћемо одличне призоре са разноразних градских дербија нашег главног града.

Зашто клубови у Србији нису једнаки? Да ли је Смедерево, као клуб и град, заслужило ову драконску казну?



Као што се и види, по приступу решавања овог проблема, фотељаши из савеза не виде последице свега овога, а то је гашење комплетног фудбала у Смедереву и околини, бар што се тиче професионалног дела. Фудбалски савез Србије, овим неправедним потезом поручује : „Смедеревска децо, заборавите на фудбал“.



Ми, као најватреније присталице ФК Смедерева 1924, не можемо и не смемо да одустанемо од борбе за наш клуб! Нисмо први пут суочени са потенцијалним гашењем наше светиње и урадићемо све што можемо да се то не догоди. Док је за неке ово обично прање савести и обичан потез руком, за нас је много више, а то ћемо и показати, истрајати и победити.



УЛТРА СЕМЕНДРИА

ДЕСПОТИ 1993
Smederevo igraj hrabro i nista ne brini...

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby weekend offender » Wed Jul 12, 2017 6:58 pm


jel su im i braca meraklije sto su bili sa njima apoliticni?

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Wed Jul 12, 2017 7:25 pm

O ovome mozemo diskutovati dva dana i opet nista necemo resiti.

Sto se tice utakmice, ocekivao sam bar jos 100-150 ljudi vise u kavezu, jos kad dodamo bus Meraklija i po koji Marinac, bar sam ja ocekivao vise.

Bice zanimljivo u Podgorici, pogotovo zbog ove frke oko karata i navodnog kaznjavanja Partizana od Uefe, tako da ko se kako snadje.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby DRINK » Wed Jul 12, 2017 8:32 pm

Глупости око тих политичких расправа, НАТО, Косово.... По том питању су се Варвари изјаснили а и доста пута помогли Косову.
Велико разочарење је њихова бројка, поготово што је ту био аутобус Мераклија.

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zrno » Thu Jul 13, 2017 12:08 am

Реално срање бројка, требало је да их дође бар 5 хиљада јер је Подгорица милионски град без обзира што је уторак и сред лета, нема изговора МИНУС! Кад могу клубови из суперлиге да довуку на ЈНА пар сома људи, а имају само пар стотина хиљада становника ово је смешно за Подгорицу. :lol:

User avatar
MarePG
Posts: 17
Joined: Sat Dec 17, 2016 3:29 pm
Location: ПГД

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby MarePG » Thu Jul 13, 2017 2:13 pm

zrno wrote:Реално срање бројка, требало је да их дође бар 5 хиљада јер је Подгорица милионски град без обзира што је уторак и сред лета, нема изговора МИНУС! Кад могу клубови из суперлиге да довуку на ЈНА пар сома људи, а имају само пар стотина хиљада становника ово је смешно за Подгорицу. :lol:

Ја већу глупост скоро чуо нисам.
Пролетер


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests