Српска навијачка сцена - дискусија

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby niko » Wed May 24, 2017 2:58 pm

naravno da sam je pogledao pre nego sto sam te pitao.
ne znam sta ti smeta, sto ne nose Fred Perry i Lacoste nego Adidas sa 4 crte?
to ti je prijatelju pravi srpski kezual, nemaju svi pare za markiranu odecu, pogotovo ne na jugu/jugoistoku.

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bomba » Wed May 24, 2017 3:58 pm

brate, reciNe,koji je tvoj stil oblacenja?Ja se lomim da li trenerica i maxare ili brate da budem kezualac.Imam i FP i Lakostu(original) Farmerke sesto jedan petsto kec..

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby фикрета » Wed May 24, 2017 4:14 pm

ReciNe wrote:Ko zna sta je tu sve bilo, svaku ce da vuce na svoju stranu, normalno. Nego otvorih ovaj link, gledam sliku i nije mi jasno cemu ovako oblacenje na tribini...

jes video?totalni uzas
demode ono,da se sablaznes...


dal te je sramota za ovakvu glupost sto si napisao?
jebale vas adidas patike sto su nekad nosili samo fiskulturnici pedofili

bilo mi cudno kad sam cuo da deca decu ismejavaju u skoli ako nema fensi stvari,ako se "lose"oblace
sad kad vidim da i navijaci to rade izmedju sebe
nista me ne sme vise iznenaditi

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Wed May 24, 2017 4:36 pm

Uopste nije stvar u tome da li je markirano ili ne... Niti ja nosim markirano niti me to zanima, ali farmerke i neki taman duks nije tesko nabaviti. Meni su pamucne trenerke i kanarinac boje dukserica i majica jako lose bar sto se izgleda tribine tice.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Ултрас » Wed May 24, 2017 5:33 pm

ReciNe wrote:Uopste nije stvar u tome da li je markirano ili ne... Niti ja nosim markirano niti me to zanima, ali farmerke i neki taman duks nije tesko nabaviti. Meni su pamucne trenerke i kanarinac boje dukserica i majica jako lose bar sto se izgleda tribine tice.


управо тако

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby фикрета » Wed May 24, 2017 6:49 pm

axa "zemunska"prica
videla zaba da se konj potkiva...


nose ljudi sta imaju,vole svoj klub i boli ih tuki za sasu vidica i vericu rakocevic

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Swallow » Wed May 24, 2017 8:03 pm

ReciNe wrote:ali farmerke i neki taman duks nije tesko nabaviti



Tebi je dečače propisno ispran mozak.Dok nije bilo tok odvratnog fazonaštva koje se širi kao epidimija na beneton uzrast scena nam je i ličila na nešto, mnogo manje šminke, a puno više akcijanja, nimalo osvrtanja na vizuelni izgled pojedinca/tribine, ali mnogo više ljudi u kopu, pogotovu onih ljudi sa srcem kao planinom.E, sad je došlo neko drugo vreme, više nema takvih, ali ima ovakvih poput tebe koji daju sebi za pravo da prosipaju ortodoksne gluposti o nekom usranom imidžu i pritom osvanu živi da i dalje mlate po tastaturi, velikom zaslugom je tupavi internet zaslužan za to, ali to je neka druga priča sada, isključujem se do daljnjeg, ali nisam mogao da iskuliram ovo, drob mi se prevrnuo pročitavši koliko ne znaš i u kakvoj zabludi živiš.

ukizaminje
Posts: 46
Joined: Wed Jan 25, 2017 4:39 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ukizaminje » Wed May 24, 2017 8:24 pm

Pre 15,20 godina kad su svi furali sta su imali bez razmisljanja kako ce to izgledati scena je bila jaca 50 puta.Pohvalno je kada neka tribina ima neki do jaja imidz ali to je totalno nebitna stvar, a ti si predstavio njih kao da su se obukli ako onomad oni pazarci u odelu i slicno.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Brdja » Wed May 24, 2017 8:29 pm

Jbt, koji sam ja tek onda seljak sto nosim dres kluba na stadionu... a sta se nosi kad je vrucina posto tada ne mogu taman duks? Ili da se istrpi jbg zarad fazona?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Swallow » Wed May 24, 2017 8:34 pm

Brdja wrote: Ili da se istrpi jbg zarad fazona?



Onda mama čisti wc metar dana kod privatnika za 20 soma da se uzmu 2-3 stoun ajlend maje sa amblemom kao Rusija da se to vidi, samo ultra, samo pravi i too.

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zrno » Wed May 24, 2017 10:18 pm

фикрета wrote:axa "zemunska"prica


шта мислиш под овим ''земунска'' ?

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Ултрас » Thu May 25, 2017 1:16 am

Brdja wrote:Jbt, koji sam ja tek onda seljak sto nosim dres kluba na stadionu... a sta se nosi kad je vrucina posto tada ne mogu taman duks? Ili da se istrpi jbg zarad fazona?


нормално је носити дрес клуба наравно ал сам убеђен да не долазиш у памучној сивој тренерци и светло плавом дуксу. глупа је прича, ал овај лик је само приметио да су шарени до јаја и јесу ако си видео слику. ал овај Swallow ал га је закувао страшно :?

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby фикрета » Thu May 25, 2017 6:36 am

zrno wrote:
фикрета wrote:axa "zemunska"prica


шта мислиш под овим ''земунска'' ?

i oni imaju te modne kriterijume pa na fejs kritikuju izgled ljudi koji dodju demode,sto bi rekla snezana dakic u bojama koje nisu za ovo prolece leto

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Thu May 25, 2017 1:28 pm

Kao sto sam i rekao nije uopste bitan modni trend i ostale price koje vi sad ubacujete, neko ne razume neko razume. Ljudi su sareni kad otvoris link lepo i vidis. Sad nekome je to lepo, nekome nije, ja sam izneo svoj stav. Ostalo nema sta da se komentarise, scena se ne moze porediti sad i od pre 20god, nista nije isto. Ne razumem ni ove sto pisu sta je bilo i kako pre 20god jer svako ko je bar zadnjih 5god upucen u scenu zna koliko su drasticne razlike za to malo vreme stupile na istu. Jos jednom ovim najpametnijim da napisem da ne mislim na marku i bilo sta, samo da mi deluje normalnije kad 40ljudi deluju vise kao jedan nego kad su ovako sareni.

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Odan » Thu May 25, 2017 1:46 pm

Мени све ово око облачења није битно. Битно је да они који долазе искрено воле клуб и групу, па таман да долазе у опанцима или у оделима са све краватом. Суштина је оно што је неко написао да пре 15-20 година није било битно како ће изгледати, само је изоставио да каже да тада није било интернета или нет није био оно што је данас. Важније је како ће нешто изгледати па да се окачи на фб него оно што се ради и шта је исправно а шта не.

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby weekend offender » Thu May 25, 2017 3:26 pm

a onda gledate argentince i brazilce kako u papucama i and1 sorcu sa bandanom na glavi lupa o serpe i poklopce i razvlaci trake sa vrha tribine i to vam super :lol: pirot gradic sa manje od 40 hiljada ljudi, likovi se prosetali 200-300-400 metara do stadiona da odgledaju tekmu i podrze klub. nisu isli sa novog beograda do vracara pola sata gradskim da bi korteom odatle otisli na stadion i presli na kraju pola grada od 2miliona ljudi. kapiram da likove boli kurac da se presvlace i sredjuju za tekmu sta je ko imao na sebi kad je stiglo vreme da se krene to je i nosio. EJ otisli na tekmu u trenerci, nemaju taj dres kod svi u crno, mozes misliti :lol:

Баџа
Posts: 12
Joined: Mon Feb 08, 2016 9:43 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Баџа » Fri May 26, 2017 1:14 am


User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Ултрас » Fri May 26, 2017 6:41 pm


User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lider » Sat May 27, 2017 5:20 pm

Ово је требало да изгледа нешто налик овом само да код храма ови лево нису побегли пре времена...

ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Sun May 28, 2017 11:57 am

Какво усеравање на полувремену на прозивке с југа. Добре шеталице гробара,чији лик је био на другој?
Choose Life


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests