Прва лига - сезона 2017/18 - 26. коло

User avatar
Модератор
Posts: 242
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:13 pm

Прва лига - сезона 2017/18 - 26. коло

Postby Модератор » Mon Mar 05, 2018 11:27 pm

07.03.

Борац Чачак - Чукарички (15:00)
Мачва - Напредак (15:00)
Јавор - Раднички Ниш (15:00)
Спартак Суботица - Земун (15:00)
Бачка Паланка - Радник Сурдулица (15:00)
Вождовац - Младост Лучани (15:00)
Партизан - Рад (15:30)
Војводина - Црвена Звезда (18:00)

Искључиво постављајте слике и видео снимке, а за дискусију има предвиђена тема.

User avatar
Чачак
Posts: 141
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Прва лига - сезона 2017/18 - 26. коло

Postby Чачак » Wed Mar 07, 2018 11:00 pm

Борац Чачак - Чукарички
Image
Image

User avatar
zmijuga
Posts: 852
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Прва лига - сезона 2017/18 - 26. коло

Postby zmijuga » Thu Mar 08, 2018 5:39 am

Spartak Subotica - Zemun

Image

Image

Voždovac - Mladost Lučani

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 852
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Прва лига - сезона 2017/18 - 26. коло

Postby zmijuga » Thu Mar 08, 2018 5:52 am

Vojvodina - Crvena Zvezda

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
casual fcv
Posts: 121
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Прва лига - сезона 2017/18 - 26. коло

Postby casual fcv » Thu Mar 08, 2018 3:49 pm

Војводина - Црвена Звезда
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

Odan
Posts: 556
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Прва лига - сезона 2017/18 - 26. коло

Postby Odan » Thu Mar 08, 2018 5:16 pm

Војводина - Црвена Звезда

Image

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Прва лига - сезона 2017/18 - 26. коло

Postby БорацБЛ » Sat Mar 10, 2018 1:41 pm



Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests