Репрезентација Србије

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Хајдучија » Fri Jun 09, 2017 9:53 pm

Купљене карте,југ подразумева се.Могао би добар коп да се направи јер ће југ бити смањен а биће присутно доста група.
Не би било лоше да одемо на то пиво пре утакмице :D

Peter
Posts: 59
Joined: Sun Jan 31, 2016 5:09 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Peter » Sat Jun 10, 2017 9:25 am

Сигурно ће овако изгледати та тампон зона.. Купљене карте за југ! Сви на стадион!
Image

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Репрезентација Србије

Postby grobarizsrpske » Sat Jun 10, 2017 9:29 am

Исцимајте другаре, познанике, пријатеље, другарице, да се подржи репрезентација, ред је. Заобиђимо овај пут клупске боје и клупски муљ.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Swallow » Sun Jun 11, 2017 11:18 am

Krenuo! Živela Srbija, živeli braćo !!!


SRBIJA NAVIJA !

User avatar
Чачак
Posts: 140
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Чачак » Sun Jun 11, 2017 2:06 pm

Идемо Чачани, сви на стадион!

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Репрезентација Србије

Postby Casual 1989 » Mon Jun 12, 2017 9:49 am

Mislim da gore od ovog ne moze. Prvo ono kidanje zastava Velsanima prilikom njihovog radovanja kod gola je jako jadno. Znam da su neke vracene ali to ne menja cinjenicu da smo indjijanci. U 2,3 navrata tuca na istoku...na jugu jedna tuca izmedju nas samih i 2 cimanja sa spektorima koliko sam skontao jer 5 momaka na hemiji 2 sa 2 i skroz strejt ne mogu biti navijaci nikako :-)
Od 90min navijalo se 10min. U jednom momentu penje se decko na sipku i krece lepo dovikivanje sa celim stadionom medjutim koliko sam skontao skinuli su ga odatle... Bilo prisutno dosta ekipa ali bez organizacije domace tribine sve je uzalud.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Репрезентација Србије

Postby lider » Mon Jun 12, 2017 11:35 am

И мени је глупо било оно скидање застава, па шта ако се радују никог нису провоцирали вероватно и по граду су били скроз у пријатељском фазону. Не знам ко им је скидао заставе али мислим да су Гробари требали мало да заведу ред и да им се бар ово са југа што је скинуто врати. Пријатно сам се изненадио кад сам видео да су два лика вратили заставе, свака част. Са запада су исто поскидане неке заставе... Кад кажем ово за Гробаре мислим па ови људи су дали крв за дечка који је гробар, 30 Велшана ако је веровати новинама, па то је гест за свако поштовање. Замислите себе, прво 99% људи не би ни ишли у Велс а и да оду не би сигурно вадили крв већ би ишли да се зајебавају тако да ово што су урадили је за сваку похвалу. Ја на југу нисам видео ништа сем тог инцидента и на истоку је било срања кад је оно говедо од нашег голмана добило жути. Сад ме интересује јер се због тога нешто закувало јер је туча почела одмах после ако се не варам. Лепо је изгледало ово са заставицама на почетку, песме и даље минус па не зна се Марш на дрину прва строфа шта више да причамо. На југ доста групица доле дуж ограде, да су се бар сви супили могло је да личи на нешто...
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby навијај » Mon Jun 12, 2017 1:19 pm

Боли баш курац ове из Српске, ако су одатле, што су неки Велшани који су добри с Гробарима дали крв.
Дно дна те туче, на истоку нисам ни видео. Знају сви да се поделе у 4(!?) трибине а нико да понесе бубањ ил да се навија 5 минута у цугу.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Репрезентација Србије

Postby Brdja » Mon Jun 12, 2017 2:14 pm

Nisu dali Grobarima krv nego jednom Srbinu. Nisu dali humanitarnu pomoć Grobarima nego Srbiji. Ma trebali ste da ih izbodete ili upucate, šta kurac samo zastava. Oni će da pomažu našoj zemlji...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Репрезентација Србије

Postby grobarizsrpske » Mon Jun 12, 2017 3:09 pm

Не може без вође ништа. Просто не може. Један дио трибине почне једну пјесму, други другу, трећи псује матер нашем репрезентативцу, а маса урличе како је дошла да гледа фудбал и да сви треба да сједе... Зато је тако како је.. И Американци имају већи креативни моменат од оног Јуесеј Јуесеј...

Да ли ће некада репрезентација добити организовану групу која ће бодрити искључиво репрезентацију и да ли је то могуће, нек свако донесе закључак за себе...

ukizaminje
Posts: 46
Joined: Wed Jan 25, 2017 4:39 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby ukizaminje » Mon Jun 12, 2017 4:37 pm

Jako tesko cemo ikada imati organizovanu grupu za reprezentaciju. Previse je razlika, a mi smo narod koji nece da pojede malo govana zarad nekog veceg dobra.

NS021
Posts: 28
Joined: Sun Nov 20, 2016 12:03 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby NS021 » Mon Jun 12, 2017 8:12 pm

Skoro 30 godina traje ovo mucenje od podrske nacionalnom timu,iako smo se nadali da ce 2006 taj problem nestati. Dve stvari su izvor problema. Prva, je ona na koju ne mozemo da uticemo-to sto javnost brzo batali reprezentaciju cim lose krene i nema kontinuiteta. Kad krene dobro, euforija i najednom svi opet gledaju i razocarenje sto smo na nivou NBA publike. Dakle mentalitet nula na nacionalnom nivou. Kad se to promeni, mozemo resavati one razlike vrlo lako. Jedan sastanak na kom ce se napraviti dogovor izmedju grupa da je za organizaciju navijanja odgovorna grupa na cijem stadionu se igra. Onako kako je bilo na Wales-u u Novom Sadu 2012 (6-1), treba da bude model kako da se resi.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby njasvi » Mon Jun 12, 2017 8:28 pm

bez prave organizacije sve je sviranje q, pa mi grobari smo najbolji primer
04 X 1945

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Репрезентација Србије

Postby несуна реса » Mon Jun 12, 2017 9:20 pm

није "ултра" у Србији ићи на репрезентацијју , и ако се оде , оде се да се испозира са екипом :D Све док водеће екипе не дају јасан став и не почну да се цимају , од ове приче нема ништа . Тужно је што је тако , али истинито је .
Космет је Србија !

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Репрезентација Србије

Postby Ultra Sarma » Mon Jun 12, 2017 11:14 pm

Ne moze da vodi domaca grupa navijanje na svojoj tribini, jer gostujuci navijaci ne bi postovali istu.. zamislite grobara na severu koji pisa po grafitu ili lomi stolicu tako nesto nikad nije iskljuceno da neki pojedinac uradi, ne mora grobar, cigani ne bi mogli da predju preko svog ponosa, a realno mozda ne bi ni trebali i eto sranja... nego nisam cuo da je neko predlagao, ali sam dosta razmisljao i mislim da bi cigani trebalo da se iscimaju kao tkz stub srpstva i da kao najbolja i najorganizovanija, a najbitnije najmasovnija grupa pokrenu neku pricu sa juga marakane.. to je isto njihov stadion i nije mi jasna ta mrznja prema delu sopstvenog stadiona koja kod njih postoji samo zato sto se ta tribina zove jug.. eto kompromis koji bi bio prihvatljiv za sve, sem mozda za neke pojedine grupe pogotovo grobarske, ali bi se i bez njih skupila dobra brojka od 3, 4 soma koja bi mogla da nadjaca simpatizere, domaca tribina bi bila postedjena divljastva gostujucih navijaca, a najorganizovanija grupa koja svidelo se to nama ili ne, jedina moze da odradi taj posao da hoce, bi vodila navijanje na svom stadionu. Realno bez cigana nece biti pomaka sta god mi mislili, pricali, voleli, ali prvi korak zato oni moraju da nacine i da mrdnu dupe sa severa.. dobar kompromis, ali cigani verovatno ne bi tako nesto nikad uradili, oni ne organizuju ni na severu, i za mene su trenutno oni srazmerno svojoj jacini u odnosu na ostale grupe, najogovorniji sto je podrska reprezentaciji vise nego ocajna i razocaravajuca..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Чомбе » Mon Jun 12, 2017 11:55 pm

Џабе сва прича кад реално никад неће цигани стати под гробарску палицу вођења навијања и обрнуто. Назови то поносом, егом, комплексима, мржњом, ривалством...како год али тако је. Тако да док год се буду чекали цигани и гробари нема од тога ништа.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Репрезентација Србије

Postby Bruno Sulak » Tue Jun 13, 2017 12:00 am

Odakle poceti. Prvo mislim da Grobari i Cigani ne trebaju da se mesaju u organizaciju na reprezentaciji (svakako ni ne zele al ajd), jednostavno prevelika je netrepeljivost i to je to, jednostavno ne mogu zajedno.
Tu nastupaju "male" grupe. Marinci, Firmasi, Invalidi, Zemunci, OFKovci, Smederevci, Divlja Telad, Djavoli, Pirgosi, Otrovi, Meraklije, Jakuze, Cete i ostali. Vecina ih je bila na utakmici koliko sam primetio, sve navijacki zastave, majice...E sad tu je problem brojnost. Ne mogu Marinci da budu u ne znam kom broju kad ih kuci nema vise od 100, njih sam samo naveo za primer a slicna je situacija sa ostalima. Kad bi se sve ove grupe koliko toliko pojavljivale redovno na utakmicama plus pojedinci iz vecitih i plus neke patriotske grupe, to mu dodje oko nekih 500 navijaca da se ne lazemo, pitanje da li je to dovoljno. Za sada mi nekako Zemunci deluju najozbiljnije da pokrenu tu pricu. Vidi se da momci vole navijacki zivot a i nedostaju im ovakve utakmice i dobra gostovanja.
Prica da svako organizuje navijanje na svom stadionu je mozda i najbolja ali to kod nas pada u vodu jer van Beograda jedino moze da se igra u Novom Sadu.
Ne znam stvarno ni ja vise, mislim da ako odemo na SP da cemo se solidno pokazati, najvise sto su nam Rusi braca pa ce nam dati logistiku.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Репрезентација Србије

Postby Ultra Sarma » Tue Jun 13, 2017 12:10 am

Onda ne moraju grobari, iskreno oni ne mogu da se dogovore medjusobno ni oko podrske svom klubu, a kamoli sa drugim navijacima. Ali i cigani ne mogu da furaju pricu samo sever, a tamo mi ostali treba da gledamo bbrs dukseve i pevamo pune tribine ludih navijaca.. posle bi se i grobari kao pojedinci prikljucili tom jugu ako tamo bude zdrava srpska prica bez ciganskog sektasenja..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby навијај » Tue Jun 13, 2017 2:05 am

Цигани и Гробари неће правити ништа а још мање ће заједно, да могу нешто заједно не би се дешавало по граду то шта се дешава.
Не мислим да без њих не може ништа да се уради, решење је као и пре мање групе из свих градова од Вукова који су били у добром броју(већем него неки Бг крајеви) па до Чета, Таурунума, Семендрије...
Већи је проблем што многима дуне да оду на исток и запад поред југа и севера тако да нигде нема 100 навијача на једном месту.
Гостовања су прилика да се искристалише, да буде више екипа од симпатизера.
Репрезентација ће колико капирам догодине играти на свом стадиону који ће бити изграђен тако да џаба то да домаћин организује. Тад ће ваљда сви бити на 1 евентуално 2 трибине јер стадион неће бити ни од једног клуба.
Не би шкодило ни да се појединци који би да се навија озбиљније повежу у нешто као Ред змаја и сл. али то је већ виша математика.

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Репрезентација Србије

Postby zrno » Tue Jun 13, 2017 2:19 am

само један човек нас може ујединити!!!
Image


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests