Репрезентација Србије

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Репрезентација Србије

Postby Bruno Sulak » Tue Jun 28, 2016 4:05 pm

Evo izasao je raspored utakmica za SP 2018. Znam da su splavari, manekeni, bitange, da su odavno potrosili sve kredite ali druge nemamo. I Skoti, Englezi, Rusi itd. imaju krs reprezentacije pa opet imaju ogromnu podrsku sto nije slucaj sa nama. Ako mislimo da za 2 godine izbegnemo cuvene fraze "kud se ovi nasi pajseri nisu plasirali", "jedan Island se plasirao a mi ne ", "vidi sta ujke rade", "da smo se mi plasirali postrojili bi smo sve huligane sa bracom Rusima"...zato maksimalna podrska i puni stadioni da vec jednom gradimo taj kult reprezentacije. Prva protiv Iraca na Marakani, pocetak kvalifikacija, dobar protivnik i dosta Iraca na tribinama, ispod 45.000 ne sme jednostavno. Tako i za Austriju i Vels, a ceka nas i Bec.
Koliko sam skontao vecina se igra na Marakani ali bi trebalo i jedna da bude na Karadjordju.

05/09/2016 Srbija - Irska
06/10/2016 Moldavija - Srbija
09/10/2016 Srbija - Austrija
12/11/2016 Vels - Srbija
24/03/2017 Gruzija - Srbija

11/06/2017 Srbija - Vels
02/09/2017 Srbija - Moldavija
05/09/2017 Irska - Srbija
06/10/2017 Austrija - Srbija
09/10/2017 Srbija - Gruzija

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Репрезентација Србије

Postby fuck_off » Tue Jun 28, 2016 5:33 pm

I da vodis 10-0, ku*rac bi se pesma cula
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Репрезентација Србије

Postby Bruno Sulak » Tue Jun 28, 2016 6:57 pm

Mudro razmisljanje...

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Репрезентација Србије

Postby lider » Sun Jul 03, 2016 12:30 am

Сад кад је дошло до промене у савезу интересантно је видети хоће ли најбројнија група код нас нешто променити у односу према репрезентацији пошто очигледно док се они не покрену овде у скорије време неће ништа моћи да се организује.
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Репрезентација Србије

Postby Casual 1989 » Sun Jul 03, 2016 5:28 am

А ко је разјебао причу? Док су ишле мање групе алу у сасвим доброј бројци (фирма, тб, радовци, мераклије, маринци, ђаволи итд) у Македонију, Румунију... била је добра прича, барем је мени тако изгледало и тако су ми причали људи који су ишли. Такође Србија-Велс на Карађорђу сасвим лепо одрађено навијање са севера у организацији фирме и онда кад је уследила Ђенова и масован долазак цигана све је стало. Барем се мени тако чини. Нека напише нешто више неко ко је боље упућен. Ја нисам ишао на поменута гостовања па није у реду да тврдим било шта, само износим како мени све изгледа.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Репрезентација Србије

Postby lider » Sun Jul 03, 2016 9:30 am

Стало је после Ђенове, јер после тога савез шаље дописе где год играмо да Србија нема навијаче тј да су све хулигани и да им се онемогући улазак на стадион. Отишло се после у Брисел против Белгије и то је све од какве такве организације. Наравно за Белгију унапред се знало да нема карата и да гостујући сектор не постоји али је ипак отишао један бус. Кад се сетим сцена дођеш до стадиона и нема улаз, ајде нисмо ни имали карте него неће да пусте ни људе са картама који имају обележја Србије...
Највише људи се сморило одмах после Ђенове и бесмислених хапшења и малтретирања у отаџбини иако су нас италијани уз претходне провере готово све пустили. Сад оне небулозе српски инат и те глупости реално не постоје јер то је била прилика да покажемо неки пркос, неки инат а сви као да су једва дочекали да дигну руке од свега. Босанчероси су се дуго борили против савеза, сад и хрваћани а ми по том питању испадосмо нуле. Стичем утисак као да ову земљу не доживљавамо као своју. Па јебем му матер боља подршка је била док смо се звали Југославија, сећају се мало старији гостовања у Братиславу и Будимпешту тамо негде '97 преко сома људи на оба гостовања са све шаловима и капицама југославије :mrgreen:
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Репрезентација Србије

Postby Brdja » Sun Jul 03, 2016 10:11 am

Zna se dobro da je sve stalo onda kada su cigani sa jedne i grobari sa druge strane počeli međusobno da se prozivaju i pevaju pesme svojih klubova. Tada je dosta ljudi napustilo tribinu čim je to krenulo. Ne mogu da se setim sa kim smo tada igrali.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Репрезентација Србије

Postby Bruno Sulak » Sun Jul 03, 2016 11:11 am

Mozemo sad do sutra pisati ko je kriv ali nista necemo postici osim sto cemo napisati par stranica. Naravno da je kriv savez, cigani i grobari, usrani mentalitet koji imamo, pickice od igraca...meni licno cigani dobri krivci jer su borbu protiv Stojkovica prebacili na reprezentaciju, ako vas je izdao, ko ga jebe, ni prvi ni poslednji koji bi se prodao za saku evra, ignorisite ga...ako cemo i realno tih godina je bio nas najbolji golman.

Sto se mene tice ne bih imao nista protiv da se grobari i cigani povuku ako ne mogu da se pogledaju u oci. Ja sam Grobar ali mi ni najmanji problem nije da stojim pored 10 cigana na reprezentaciji. Neka "manje" grupe drze okosnicu ako oni ne zele, uostalom najbolja izdanja smo imali kad su se cimali DT, TB, CDj, Firma, Meraklije i ostali.

Zato i pisem sve ovo, sta je bilo bilo je. Vreme je stvarno da imamo zdrav mentalitet, svoj ponos, da budemo dostojanstveni pa makar gubili svaku tekmu. Pocnimo od sebe, za pocetak neka ljudi pocnu da dolaze na reprezentaciju.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Репрезентација Србије

Postby lider » Sun Jul 03, 2016 12:00 pm

По мени свест код људи је највећи проблем не само по овом питању него свим животним па смо зато у говнима до гуше. Не треба тражити изговоре и кривицу у другима и на прву дизати руке од свега. Ваљда се на муци познају јунаци а ми ко пичкице само кукамо. Ено тамо на оној теми окачен снимак против Пољака, тад није био никакав бојкот а још смо имали теоретске шансе да се квалификујемо. Али кара, лоше време мале шансе за пролаз и нема никог. То је тај менталитет, уместо кад је тешко да се тражи карта више ми уз милион изговора не одемо на стадион. Кад дође босна онда хоће људи и да те бију ако им не обезбедиш карту :mrgreen: а против пољака имаш осећај као да играш у сред Варшаве...
Проблем је и што нас генерално скоро све боли кита за фудбал већ долазимо због атмосфере па онда и не чуди што људи не долазе уколико чују да нема организованог навијања јбг то нам је реалност. Реално ми смо као неко стадо цео народ, уколико нас неко не поведе ми ко овце бјелимо :lol:
Ево иде на јесен Молдавија, може бити интересантно јер су јад и беда(економски гори од нас ако је то могуће) а готово нико није био тамо, па ако већ немамо усађен осећај да пратимо ререзентацију свуда онда бар може туристички да се оде.

пс.
Гледам Русе на првенству види се да смо исти напаћени народ, једино они без обележја, сиротани не можеш издалека да извалиш за кога навијају :mrgreen:
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Репрезентација Србије

Postby Casual 1989 » Sun Jul 03, 2016 2:44 pm

Најреалније је да цигани као највећа,и најбоље организована група код нас преузме на себе и могли би направити неку причу.
Ако гробари и цигани не могу да стоје заједно ја то могу да разумем стварно, кад су играли Србија-Велс гробарима и циганима је био забрањен улаз на север то разумем, како да будеш загрљен и да певаш са неким са ким си се пре само пар месеци тукао, да не кажем отварао главе?
Кад се игра на маракани делије могу да буду на северу са осталим групама а гробари на југу, наравно без међусобног прозивања а покушати са пар кратких заједничких скандирања. Али како на гостовањима, опет велики проблем?! По мени постоје 2 опције.
1. Да седну праве главе и договоре се око свега
2. Да иду само мање групе као и раније јер проблем је само у циганима и гробарима.

психијатрија
Posts: 66
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 am

Re: Репрезентација Србије

Postby психијатрија » Sun Jul 03, 2016 2:53 pm

Grobari su se protiv Albanije pokazali kao pravi domacini na jugu to smo vise ponovili svaka cast na tome. Isto tako na Rajku Miticu protiv Hrvatske na jugu su bile sve grupe i nije bilo ni jednog jedinog problema. Moje misljenje je da na domacim utakmicama navijanje treba da organizuje grupa na cijem se stadionu igra. Na Rajku da sve grupe idu na sever,osim Grobara,na Jna sve grupe na jug osim Cigana.U NOVOM Sadu svi na sever itd. Za gostovanja svako za sebe do odredjene destinacije a tamo se moze napraviti korteo,zajednicki kop itd...Nije ovo mesto da se javno pise o svemu ali eto samo neke smernice

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Репрезентација Србије

Postby lider » Sun Jul 03, 2016 4:15 pm

Meni je logicnije da ako se igra na zvezdinom svi idu na jug a npr na jna svi na sever. Нека група домаћин буде сама на својој трибини а остали преко пута. Ако се игра у НС нпр сви иду на север са фирмом а где цигани и гробари? По тој логици једни на исток други на запад ))) Зато сам ја више за ову варијанту да домаћн има свој део стадиона а сви остали заједно преко пута или како већ услови дозвољавају. Наравно има и оних који ни под разно неће са овима или онима па због тога неће ни долазити али верујем да већини то неће бити проблем.
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Репрезентација Србије

Postby bojan23 » Sun Jul 03, 2016 4:35 pm

Нзнм какав утисак имају остали људи који су редовни на маракани, али генерално милсим да већину звездаша, цигана, делија боли уво за национални тим. Мржња између нас цигана и гробара је чини ми се превелика, ја први никад не бих желео да делим трибину са навијачима партизана, тако да по мени "мање" групе треба саме без вечитих да се организују, јер ако буду чекали вечите ривале, богами начекаће се.
З В Е З Д А Л Е !

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby svuda.prisutan » Sun Jul 03, 2016 4:59 pm

Ko jos moze da bude domacin osim ta tri stadiona? Niko vise...mozda Uzice jos. Na cijem stadionu se igra, ta grupa je "domacin", i svi treba tu da budu, ko ne zeli, neka bira na kojoj ce tribini biti. I naravno, bez obelezja svoje grupe bi bilo pozeljno doci na stadion, dosao si da podrzis svoju zemlju, svoju drzavu, a ne klub za koji navijas.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby SAO_Zeljin » Sun Jul 03, 2016 8:22 pm

Ukoliko bi se kojim slucajem Republika Srpska osamostalila u dovoljnoj meri da moze da igra takmicarski fudbal mislim da bi u Srbiji imala pet puta vecu podrsku od reprezentacije Srbije. Bez problema bi tada stajali jedni pored drugih. Ne osecaju ljudi ovu ovakvu Srbiju kao svoju zemlju i to je najveci problem. Kada se peva Srbiji ljudi trenutno vise pevaju nekom idealu

AB1998
Posts: 12
Joined: Mon Feb 08, 2016 11:21 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby AB1998 » Mon Jul 04, 2016 12:47 am

Не заносите се са Гробарима и Циганима јер они неће никад организовано водити репрезентативно навијање на прави начин,оно искључиво зависи од мањих група.До сад су гостовања увек била боља што је и разумљиво из више разлога.Мислим да је један од битнијих разлога тај што тимови тих мањих група могу само да сањају та ино гостовања па преко репке имају прилику да пропутују мало.По мени је главни проблем када се игра код нас.Покушано је да се навија са истока и кита,да се иде на супротну трибину у односу на домаћу групу и исто кита.
Мислим да свака група која жели да иде на репку,треба да направи заставу коју ће носити искључиво тад.Рецимо тробојка са натписом групе или града из ког је иста.Ношење клупских застава је по мени промашај.Ствара се непотребна нервоза и пљување других група.Само правим приступом се може постићи нешто,у супротном можемо дискутовати до сутра.

maxen
Posts: 50
Joined: Wed Feb 24, 2016 2:15 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby maxen » Mon Jul 04, 2016 10:00 am

Tesko da ce cigani pokrenuti bilo sta, jer njih boli kurac da organizovano prate reprezentaciju.Sasvim solidna prica je bila, dok ovi pomenuti nisu dosli u Djenovu i sve sjebali.

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Хајдучија » Tue Jul 05, 2016 12:07 pm

Нема потребе форсирати Гробаре и Цигане,превише су подељени да би било шта покренули,било је приче и раније да север стварно боли курац за национални тим и да никада неће организовано навијати као за свој клуб.

Кључ је да људи који осећају ову земљу,репрезентацију нешто као своје,који певају химну из свег гласа,који сваке квалификације,свако такмичење у било ком спорту са стрепњом ишчекују,којима се Српство изнад клуба,неког појединца,поделе;чине окосницу неке будуће групе која би пратила национални тим.
Да ли ће те навијачке групе oрганизовати градови из унутрашњости,"мање групе",екипе из крајева,потпуно је небитно.
Е сад остаје питање како то покренути??

Што неко рече,можда стварно не осећамо ову земљу као своју или су нам политичари све згадили или су разноразне поделе избрисале патриотизам,у сваком случају морамо схватити да ми другу Отаџбину немамо...

User avatar
Чачак
Posts: 140
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Чачак » Wed Jul 06, 2016 1:14 pm

Како није срамота вас који пишете о некаквој мржњи и како не можете стајати поред навијача ривалске групе на дан када игра наша СРБИЈА? Да ли ваша нетрпељивост може да превазиђе љубав према отаџбини? Да ли је ваша мржња јача од СрБског поноса?? Енглези који немају косовски завет, Светога Саву, ПРАВОСЛАВНУ ВЕРУ, и све остале претке на које можемо као нико да се поносимо и да се трудимо да их макар мало оправдамо, а тешко ћемо и то мало. Ти Енглези на дан када игра њихова земља без икаквог проблема стају поред припадника оне групе са којом се мрзе свих осталих дана... Имамо ли поноса у себи? Знате ли ко смо и кога од кога потичемо?? Ко је крв проливао и животе жртвовао у све векове нашег постојања због нас данас??? Браћо опаметите се, ништа није прече нама Србима од Господа и отаџбине..! Слава Богу! Живела Србија!

Пађене
Posts: 33
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:14 am

Re: Репрезентација Србије

Postby Пађене » Wed Jul 06, 2016 2:32 pm

Kada bude vreme došlo za to kada neke stvari sednu na svoje mesto može da se priča o reprezentaciji. Trenutno od toga nema ništa i neće se ovim upisima ništa promeniti jer se svest i kop ne prave na forumu.
Koje su nam posete na stadionima,kakve se parade odigravaju i šta čini svako od nas, kakvi su ljudi koji vode srpski fudbal...?


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests