Репрезентација Србије

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Репрезентација Србије

Postby bojan23 » Wed Jul 13, 2016 11:18 pm

Ne razumem manje grupe ne mogu da se pojave na domacim tekmama srbije i oforme kop, da odu na gostovanje pa makar ne usli na stadion?
Meni se cini da se u ovom slucaju djenova i cigani koriste samo kao opravdanje za zescu kurcobolju kada se radi o nacionalnom timu.
З В Е З Д А Л Е !

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby савабјан » Thu Jul 14, 2016 10:51 am

Ко ће да гарантује мањим групама да се неће опет појавити цигани на трибини и направити потез који једино њима одговара? Од те Ђенове, Цигани су направили народни мит, извукли којекакве користи, да не причамо о бренду четници север који су тада пробили у први план. Притом су показали да их боли курац за мишљење других екипа ту, урадили су на своју руку. Не знам колико имаш година, али бих рекао да си у том периоду има 9 кад постављаш оваква кретенска питања и директно спрдаш мање екипе, које су направиле фул причу око репрезентације у то време.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Репрезентација Србије

Postby prcko » Thu Jul 14, 2016 12:18 pm

Kad bude rezultatskog uspeha, pa makar i u kvalifikacijama, bice i grupe...znaci nikad. :mrgreen:

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Репрезентација Србије

Postby bojan23 » Thu Jul 14, 2016 12:33 pm

савабјан wrote:Ко ће да гарантује мањим групама да се неће опет појавити цигани на трибини и направити потез који једино њима одговара? Од те Ђенове, Цигани су направили народни мит, извукли којекакве користи, да не причамо о бренду четници север који су тада пробили у први план. Притом су показали да их боли курац за мишљење других екипа ту, урадили су на своју руку. Не знам колико имаш година, али бих рекао да си у том периоду има 9 кад постављаш оваква кретенска питања и директно спрдаш мање екипе, које су направиле фул причу око репрезентације у то време.


Ne sprdam nikoga, samo postavljam logicno pitanje, na koje je odgovor ocigledan, dakle ljude boli uvo da se cimaju za reprezentaciju. Inace imam 13 godina, eto raskirnko si me zavrsio sam sedmi razred i preko letnjeg rapusta volim da idem na bazen i glumim huligana na internetu.
Poenta je da cigani nisu cvecke, ali ne mozes uvek upirati prstom u iste i kriviti ih za sve, pritom na taj nacin skrivajuci svoju neorganizovanost i nezainteresovanost.
З В Е З Д А Л Е !

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby SAO_Zeljin » Thu Jul 14, 2016 12:51 pm

савабјан wrote:Ко ће да гарантује мањим групама да се неће опет појавити цигани на трибини и направити потез који једино њима одговара? Од те Ђенове, Цигани су направили народни мит, извукли којекакве користи, да не причамо о бренду четници север који су тада пробили у први план. Притом су показали да их боли курац за мишљење других екипа ту, урадили су на своју руку. Не знам колико имаш година, али бих рекао да си у том периоду има 9 кад постављаш оваква кретенска питања и директно спрдаш мање екипе, које су направиле фул причу око репрезентације у то време.


Jesi li ti bio u Djenovi?

Пађене
Posts: 33
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:14 am

Re: Репрезентација Србије

Postby Пађене » Thu Jul 14, 2016 1:08 pm

Ko Tadic i Brankica da pisu postove.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Репрезентација Србије

Postby lider » Thu Jul 14, 2016 2:12 pm

Реално не треба ти нико, ни мање ни велике групе само жеља да се прати репрезентација. Ево сад иде молдавија у октобру нешто преко 1000км из Београда не треба нико да те организује, седнеш са три друга у кола и то је то. Не знам дал има путарина кроз Румунију и у Молдавији а најбоље преко Темишвара да се иде. Ајде ко има воље нека ископа што више информација о смештају храни итд па да овде омогућимо што више детаља онима који би можда и отишли.
Attachments
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg (88.18 KiB) Viewed 13762 times
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

podrska
Posts: 3
Joined: Tue Feb 09, 2016 10:51 am

Re: Репрезентација Србије

Postby podrska » Thu Jul 14, 2016 2:14 pm

izlišno je pričati šta je bilo nekad i ko je šta zajebo. da postoji želja sve bi se moglo riješiti i dogovoriti za veoma brz period. evo podgorica koju ne čine samo varvari a opet isprati skoro pa svaki meč reprezentacije.
u suštini i ta i takva srPska čast je bila na početku u osnovi kao ideja dobra.. al pokazaće se sa totalno pogrešnim ljudima i pristupom
jedini način da ikad zaživi grupa reprezentacije je da priču pokrene neko treći, nebitan, neutralan a da ostale grupe podrže.. da ta grupa poslije postane nezavisna od bilo kakvih klubaških interesa i međunavijačkih prepucavanja.. da u priču uđu i ljudi koji trenutno nisu ni na jednoj tribini.. al pošto sad već ova priča prelazi u utopijsku a mi se ovdje nadamo da od razjedinjene napravimo ujedinjenu srbiju, što nisu uspjeli ni mnogi prije nas, ništa se neće dogoditi dok onim glavama koje imaju mogućnost i moć da ujedine to ne postane i interes. zato ovoj priči nije mjesto na forumu i džabe trošimo slova

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby фикрета » Thu Jul 14, 2016 2:41 pm

lider wrote:Реално не треба ти нико, ни мање ни велике групе само жеља да се прати репрезентација. Ево сад иде молдавија у октобру нешто преко 1000км из Београда не треба нико да те организује, седнеш са три друга у кола и то је то. Не знам дал има путарина кроз Румунију и у Молдавији а најбоље преко Темишвара да се иде. Ајде ко има воље нека ископа што више информација о смештају храни итд па да овде омогућимо што више детаља онима који би можда и отишли.


nemoj da me drzis za rec
ali mislim da za moldaviju moraju vize
koje se vade u ambasadi u bukuresti
kod nas nemaju ambasadu
viza je oko 30 eura,za dan je izdaju

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Чомбе » Thu Jul 14, 2016 2:47 pm

lider wrote:Реално не треба ти нико, ни мање ни велике групе само жеља да се прати репрезентација. Ево сад иде молдавија у октобру нешто преко 1000км из Београда не треба нико да те организује, седнеш са три друга у кола и то је то. Не знам дал има путарина кроз Румунију и у Молдавији а најбоље преко Темишвара да се иде. Ајде ко има воље нека ископа што више информација о смештају храни итд па да овде омогућимо што више детаља онима који би можда и отишли.


За Молдавију треба виза, вадиш је или у Румунији (нисам сигуран да ли је амбасада у Букурешту или Темишвару) или у Мађарској (Будимпешта) пошто у Србији немају амбасаду. Из тог разлога смо ми у Одесу ишли преко Мађарске. Неки су пробали без виза и сви су враћени назад.

савабјан нико ти ништа не гарантује, имаш просто две опције ако се цигани појаве, прва је да их избаците са трибине, а друга да ви изађете, а они остану. Или трећа да чекаш и видиш да ли су дошли да направе ђенову или само да бодре репрезентацију. :)

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Репрезентација Србије

Postby lider » Thu Jul 14, 2016 2:51 pm

Не требају визе:

http://www.mfa.gov.rs/sr/index.php/konzularni-poslovi/putovanja-u-inostranstvo/vize-za-inostranstvo-i-informacije-o-drzavama/100-spisak-zemalja-za-putovanje-u-inostranstvo/10605-moldavija?lang=lat

Хотели су око 10е по човеку (апартмани за четворо) колико сам видео на први поглед.

Утакмица је 06.10.2016. четвртак
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby Чомбе » Thu Jul 14, 2016 2:56 pm

Е мајке им га набијем, од прошле године не треба ладно :mrgreen:

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby навијај » Thu Jul 14, 2016 5:23 pm

Биће ваљда организовано, 70е

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby 1958 » Thu Jul 28, 2016 9:18 pm

a ko to organizuje, daj neke informacije?
Често одем до на село

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby навијај » Thu Jul 28, 2016 10:10 pm

Јакуза ваљда

User avatar
death row
Posts: 94
Joined: Thu Feb 04, 2016 3:05 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby death row » Mon Aug 01, 2016 9:43 pm

навијај wrote:Јакуза ваљда


pogresan info im as..ekipa koja je isla u Budimpestu na rukomet ide i u Moldaviju..za sad nas ima za dva kombija..videcemo za dalje..Na rukomet su isle meraklije,despoti i jakuze..
Smederevo igraj hrabro i nista ne brini...

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Репрезентација Србије

Postby навијај » Tue Aug 02, 2016 2:15 am

Добро, ја сам од Јакузе чуо па реко они праве, 70 евра беше споменуто, до кад се јавља?

А то је организовао Рукометни савез колко знам ал није била Будимпешта.

* Е да, има ли слика нека из хале, појавила се једино она из града

User avatar
Krki PFC
Posts: 129
Joined: Thu Apr 07, 2016 3:21 pm
Location: U borbi za trofej, u bici za spas!

Re: Репрезентација Србије

Postby Krki PFC » Mon Aug 29, 2016 5:23 pm

U cemu je fora da se za Srbija - Irska ne pusta jug u prodaju? To znaci da ako slucajno neki navijac Partizana hoce na utakmicu mora da plati duplu cenu karte.

bunkerica
Posts: 7
Joined: Thu Jun 02, 2016 9:56 am

Re: Репрезентација Србије

Postby bunkerica » Tue Aug 30, 2016 1:34 pm

Južna tribina biće rezervisana za mlađe kategorije fudbalskih klubova i školsku omladinu iz mnogih gradova Srbije.

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Репрезентација Србије

Postby Opie » Tue Aug 30, 2016 2:09 pm

Momci ,ako neko ide u Moldaviju ,molim da mi se javi posto bi se rado uvalio sa nekom ekipom koja putuje na utakmicu .Bilo koja opcija je okej .
ex-Pop Djujic


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 21 guests