Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

Postby Bruno Sulak » Wed Mar 13, 2024 2:07 pm

Armani Milano - Partizan 08.03.2024.

Image
Image
Image
Image
Image

Fabrizio
Posts: 174
Joined: Wed Oct 25, 2017 10:36 am
Location: Епицентар лудила

Re: Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

Postby Fabrizio » Thu Mar 21, 2024 6:25 pm

КК Црвена Звезда - КК Панатинаикос, 20.03.

Image

Image

Image

Image

Image
... да увек кад играш, ја проћи ћу читаву планету...

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

Postby Bruno Sulak » Fri Mar 22, 2024 8:55 pm

Partizan - Real Madrid 21.03.2024.

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 1838
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

Postby zmijuga » Tue Mar 26, 2024 2:41 am

ŽRK Jagodina - ŽRK Crvena Zvezda, 22.03.

Image

Image

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 1838
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

Postby zmijuga » Sat Mar 30, 2024 2:53 pm

KK Partizan - KK Olimpijakos, 28.03.

Image

Image

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 1838
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

Postby zmijuga » Fri Apr 19, 2024 1:39 pm

RK Vojvodina - RK Partizan, 13.04.

Image

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 1838
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

Postby zmijuga » Sun Apr 28, 2024 11:02 pm

OK Crvena Zvezda - OK Partizan, 26.04. (finale prvenstva)

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 1838
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Дворански спортови - слике, видео снимци, извештаји

Postby zmijuga » Sun May 12, 2024 2:18 pm

KK Partizan - KK Budućnost, 10.05.

Image


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests