Српска навијачка сцена - дискусија

ODRED
Posts: 8
Joined: Tue May 21, 2019 12:05 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ODRED » Mon Jun 03, 2019 7:33 pm

Mi neosporavamo da je klub osnovan u vreme tadasnje Jugoslavije,niti cemo,oanivali su ga komunjare kao sto je bio slucaj sa svima tada,opet nista novo,ali bi bila teski indijanci da nam na klubu stoji petokraka ili imamo neko komunjarako ime i njemu da skandiramo i takav klub da bodrimo,sto se toga tice Rad je najmanje oskrnavljen od svih,nit ime,nit grb,nista nemamo sa komunjarama,tako da manite te price,kad ispravite ove kontradiktornosti,lepo se vi javite.

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Jun 03, 2019 7:47 pm


User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby njasvi » Mon Jun 03, 2019 8:09 pm

bio je na proslom forumu zanimljiv tekst oko rad-a, sta i kako je klub osnovan, koliko je zemljista dobio..., ne secam se ko ga je pisao
04 X 1945

ODRED
Posts: 8
Joined: Tue May 21, 2019 12:05 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ODRED » Mon Jun 03, 2019 8:48 pm

Pesma je u vezi tadasnjeg dana rada,sta si ovim hteo da kazes?

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Mon Jun 03, 2019 8:59 pm

ODRED wrote:Mi neosporavamo da je klub osnovan u vreme tadasnje Jugoslavije,niti cemo,oanivali su ga komunjare kao sto je bio slucaj sa svima tada,opet nista novo,ali bi bila teski indijanci da nam na klubu stoji petokraka ili imamo neko komunjarako ime i njemu da skandiramo i takav klub da bodrimo,sto se toga tice Rad je najmanje oskrnavljen od svih,nit ime,nit grb,nista nemamo sa komunjarama,tako da manite te price,kad ispravite ove kontradiktornosti,lepo se vi javite.


Оспоравате ви много тога само на онако подмукли јајарски начин. Име вашег клуба је Развитак. Не знате ни за кога навијате, а о највећој комунистичкој грађевинској фирми и преузимању клуба сам већ писао.

Ал кад си се већ и ти регистровао ради титових близанаца, можда и демантујеш нешто око онога што сам писао о твојој групи.

Модус Операнти је доказао да није релевантан саговорник, да не одговара конкретно и аргументовано на било чије тезе и да барата са полуинформацијама из пете руке и сам себе обрукао за свагда. Вендица је исто доказао на мало другачији начин.

Свакако нису за навијачке приче и не треба им више одговарати, а мени је било битно да свако нормалан то овде закључи из ЊИХОВИХ писања.
Е сад, ти што си се регистровао ради Звезде и Партизана, можда нешто племенито и учиниш, ко зна...

Иначе свака част и Севастепољу и Белградо Суд на здравој причи, први пут виђено овде...

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Mon Jun 03, 2019 9:01 pm

Иначе назив рад баш нема везе са комунизмом :D

ODRED
Posts: 8
Joined: Tue May 21, 2019 12:05 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ODRED » Mon Jun 03, 2019 9:16 pm

Nek' si ti objasnio neke stvari,a o jajarenju.. nemojte samo vi o tome,ponavljam,i tata ti je imao partijsku knjizicu pa ne znaci da je bio komunjara,prosto drugacija vremena,svi su bili partijski "drugovi" i iz takve spike,su i nastali klubovi i jos masa stvari,da nemlatimo vec smlaceno odavno,druze pogledajte se danas 30 kusur godina danas,nista se promenili niste.. Jebene ste komunjare, i to ima da sisate dok ste zivi,jazavci.

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Jun 03, 2019 10:02 pm

Mi i ne moramo da pisemo posle vasih upisa.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 353
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Mon Jun 03, 2019 10:28 pm

OLE! wrote:Твоја интернет машинерија је успешно функционисала док није имао ко да вам одговори на којекаква карикирања и лажи. Ено Вендица који је био први у томе, сад само уђе да прочита и запали са форума. Шта ти то говори? И што га још нисте санкционисали кад већ вуче за језик па побегне са форума ко цава и притом вам избламира целу трибину... Не кажем да јесте цава јер можда и није, али да поступа ко цавуља на форуму, то је евидентно. Он је тек посебна прича и материјал за њега је огроман кад год се огласи, а притом аргументован, а он тога нема.

Он на утакмици Рад-Звезда окачи слику где је Маузер на вашој старој трибини са неким рибама где је порука требала да буде "ето ово су вам цигани", а пар месеци пре тога вам се десили Кумодраж и Баново Брдо, па нек свако закључи колко је озбиљна група оја бежи од клинки са Маузером на челу.

А причу о бившим циганима ће свако вртети док не будете писали нормално ко на пример Дивља Телад са којима можете да се мерите.
Ви бре овде сами себе стављате у нека митска небеса, а јаче и озбиљније групе од вас да сврставате испод вас овде по форуму.

Од некад озбиљне групе дошли сте до писања парола и шарања подземних тунела по Београду (ноћу наравно) како "30 година навијачи рада бију пола града" или како већ гласи та "реалност" :mrgreen:

Кад се води полемика о мржњи према Београду, вас нема да пишете јер вам треба подршка унутрашњости против титових близанаца.
Први јањичари у Београду су искључиво ти твоји, који по принципу гробарских јањичара функционишу цео живот.

Па ви сами стојите са Гробарима на југу на репрезентацији, чак сте својевремено заједно са Вандалима шарали ноћу Маракану.

Које одговоре ви нисте добили и које одговоре сте ви неком уопште дали? Написали сте како је група настала, али из свог неког угла, а не из реалног.

Били сте циганима исто што и вама до пре пар година Номади Кумодраж, које сте после угасили и рекли да иду само на овај ваш комуњарски клуб. С тим што сте ви били доста озбиљна група да би вас неко гасио на тај начин и приморао да идете тамо одакле сте и дошли.

Чињенице су чињенице, а некада давно деведесетих сте и били мудо у држави, али сад сте обични куртон и у таквом тренутку не можеш да се хваташ за сламку старе славе и да се бусаш и гасираш по том основу, јер ће се онда десити улица, а требало би да знаш шта се тамо деси, мени је причао другар па знам.


Ево да одговорим брату од тетке, пошто је вероватно помислио да се неко уплашио његових постова. Нисам ти подробно одговорио јер се нема времена а и неда ми се да улазим у дугачке интернет олимипијаде за ретардиране...Лако је вама, има се времена, виси се по цео дан на стадиону, некима је професионално занимање бити навијач, прима се плата из агенције Делије а други се прозивају за агентуру. За почетак бих те замолио да ми одговориш колико радног стажа имају ваше вође-вођа, пази то причају сами ваши људи који примећују да им врх трибине ништа не ради а лепо живе и имају времена за све.

Ок разумем да би се водила једна тако велика трибина као ваша, састављена од разних шабана, да је потребно да јој се посвети пар људи и да ништа не ради у животу осим тиме да се баве али проблем је у томе када ти људи прозивају неког за агентуру а сами живе на клупској сиси или на сиси групе. Ви Цигани сте патентирали агентуру још од деведесетих са бесплатним авионима, аутобусима, кореографијама..неки су чак и крали од групе па правили себи свадбе у реномираним Хотелима.

Не стављамо ми се себе у митска небеса него једноставно вас сматрамо трибином шабана,дизелаша, сељоса..што јебига у суштини јесте и тако ће бити довека. Немате ту неку урбану нит и тако је. Можете себе да зовете "Београдском Мангупаријом" а реално далеко сте од тога.

Што се тиче шарања подземних пролаза, пре пар година смо урадили један прелепи графит тамо испод надвожњака на Зелењаку са именом Београда и Радовим симболима, није прошло пар дана, послали сте оне ваше жгољаве клинце да усеру графит. Београд има 5 навијачких група (међу којима сте и ви) па како се нико од тих осталих група није досетио да уништи графит него баш ВИ?

Одговор се сам намеће, није ништа друго у питању до огроман комплекс.О мржњи према Београду је по мени глупо и расправљати, сваки српски град ако си искрени Србин треба да волиш, ако није тако онда си имбецил али реално не мрзе само навијачи ван Београда главни град, мрзе га и обични људи јер је све скоцентрисано у Београду намерно. У ниједној држави на свету главни град не чини 70% економије.

Група UF је основана од тадашњих навијача Звезде и Партизана при том више је било Гробара, то се зна, ми то не кријемо, само што ви нешто стално присвајате. Ако је цела та генерација са 15,16 година прешла да навија за Рад, колики су онда они стаж имали на циганским и гробарским трибинима, пар година, питање да ли је и толико! Када човеку од малих ногу наметнеш два комунистичка клуба он онда временом када сазри почне да размишља својом главом и воде га осећања. Ви перете себи савест па причате себи да су сви клубови су били комунистички али није баш тако, Рад никада у грбу није имао симбол комунизма на шта смо поносни. Само име Рад се спомиње у многим трећепуташким идеологијама али за вас су то шпанска села...

На репрезентацији смо били само два пута организовано, против БИХ и Хрватске и то смо стајали у оном кавезу до запада.Тада су нам навијачи Зенита донели на поклон две усташке заставе Торицида Биоград и још једна које смо запалили на тој утакмици. Не знам одакле ти та информација да смо стајали на југу са Гробарима и не знам ко те то слагао да смо икада са њима шарали ваш стадион? Нама сте ви и они две стране исте медаље, ми би волели када би се ваши клубови угасили и формирали нови клубови са српским именима.

Номаде Кумодраж нико није угасио, сами су се угасили после погибије њиховог истакнутог члана, то је била наша секција из Кумодража и Рад им је био матични клуб а Торлак локалана прича. Ви нас нисте могли да гасите јер смо били још у оснивању озбиљна група, са вама смо били пријатељи док нисте почели то да радите, онда сте добили батине и постављени сте на место.

Што се тиче улице, ти знаш да ми никада нисмо избегавали сукоб са вама и увек смо вам изашли на мегдан макар били у дупло мањем броју, никада нисмо калкулисали а ви то јесте пре неколико година и то у крају тих Номада. Ваљда се нисте довољно скупили или вас је било исто колико и нас, која озбиљна група отказује тучу под изговором полиције и хапшења?

Надам се да ти је сад јасно зашто вас сматрамо шабанима и јајарама.

Да, што се тиче оног усташког форума, ниједан навијач Рада никада тамо није писао, док сте се ви ломили ко ће више да попљује Радовце , предњачила је и ваша секција Инвалиди Вождовац, поломили сте се да докажете усташама како сте ви права навијачка прича па као круна свега ваш ветеран се слика го до појаса са ветераном ббб.

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Jun 03, 2019 11:11 pm

Jeste, nama vodje nemaju dana radnog staza i uzivaju puni su para ne znaju sta ce sa njima. Vidi prijatelju, tu demagogiju mozes da prodajes negde drugde, u stvari ovde, ovo je mesto sirokih narodnih masa, pises poput nekog telegrafa ili kurira, kao oni ispod sto komentarisu, na tom nivou ti je zapazanje. Dobro je sto ne vidite, i bolje neka tako mislite, dokle god ti mislis da ne postoji mesto ili tribina gde ne moze da prodje da neko kupi nove patike i auto a pri tome ne radi, i da se niko ne zapita nista, dobro je.

Ima jos mesta samo mnogo bi ti bilo krivo gde si proveo svo ovo vreme da mozes da budes deo necega makar nedelju dana. Znam ja celu pricu o sabanima i seljacima, zastarelo je malo to. Rodile se nove generacije, vratile to na smekere iz kraja 80 ih, pa i nadmasili u nekim stvarima, promenilo se. Bice da si ti zaglavljen u vremenu 95.-98 pa ti se osladilo kada ste stvarno bili grupa mozda i najbolja kod nas. Jebi ga, ne moze doveka tako. Za razliku od tebe ja cu da kazem da ste do pre koju godinu bili dobra grupa, nemam problem sa time, ali ste sami sebe ugasili.

Sto se tice prica o ulici i otkazivanja nekakvih, ne bih ulazio u to ovde, mada i moze ako se bas insistira, a na to tvoje ja mogu isto da ti kazem da ste u Pozeskoj gurali jedan drugog u autobus ispred nas, napravivsi se ludi otisli u Zeleznik na utakmicu, iako ste videli da 100 metara ispod izlazimo iz autobusa, ljudi koji su se zadesili blizu vaseg autobusa vam pokazuju da stanete al nista. Isto tako ni kocnice na autobusu kod nekog Rudnika nisu radile bas kad je trebalo a svi se nabili kod sofera itd. Za mene ste vi tada ispali sabani i jajare recimo.

Tako da i ta vasa neustrasivost pada u vodu ako se malo zagrebe po proslosti iako je vasa bolesna ekstremnost zahtevala vece angazovanje nego kada se sukobljavas sa Grobarima. Ali kada kazem bolesna ne mislim na nista pozitivno. A o otkazivanju stvari koje treba da se dogode dan pred izricanje presude Grobarima za Tatona, dogovoru jednog dela mladjih na svoju ruku, i vi to znate i znali ste i tad, mozemo da pricamo nije nikakav problem, to je odluka tribine bila tada za koju ste se i vi slozili, ali sada ispada da neko nije smeo nesto.

Glupi mozgovi su doveli dotle da je moglo jos par stotina godina robije da se dobije pride to vece. To sto neko cuva svoje ljude od idiotizama mozete da tumacite kako hocete. Nikada nije bilo problem sukobiti se sa nekim, pisao sam pre par stranica odnose sukoba izmedju nas i Grobara i brojke, sa vama je moralo drugacije jer nije isto motka i sekira, pendrek i noz.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Mon Jun 03, 2019 11:18 pm

До уласка у управу клуба, колико ваше вође имају радног стажа? Како вас бре није срамота да причате о агентури, водите клуб и живите од тога, држите играче, продајете. Јел знаш на које наше гостовање се задње ишло да је плаћено? Ви не висите у вашем ресторану по цео дан? 2019та је година, није 99, не постоји агенција Делије, на гостовања се не иде бусевима, ни домаћа, ни европска. Ви живите у неком периоду од пре 20 и кусур година.

Ви нисте шабани и дизелаши, ви сте урбана екипа...не носите тренерке и ер макс, клинци ваши се не гудрају по сплавовима. Које приче ви продајете, ви сте сви фајерка, мартинке и панк фазон, а цигани гранд и опанци.

То што у називу и грбу немате петокраку, не мења чињеницу кад и ко вас је основао, као и предузеће рад.

Кад сте имали задњи сукоб са гробарима? Пошто кажеш да смо две стране исте медаље, кад сте се са њима душманисали као са нама?
Што се номада тиче, цела млађа наша група из кумодража је прешла на рад преко торлака.

Што се тиче улице, у том Кумодражу сте у једнакој бројци одучени од улице и хулиганизма, то вам је задње појављивање на улици, тад сте још и били респектабилна група. Где сте данас на улици? Кад сте имали сукоб? Ти нешто причаш о нашим бројкама, па кад смо против ваше групе били толико бројнији? Није јајарење кад ваше вође малтретирају и шамарају децу од 15 година који играју код вас у млађим категоријама због слика у звездиним обележјима на друштвеним мрежама?

Друге неке ствари да и не спомињем, али нисмо ни ми чисти скроз ту, али немој те приче, ми јајаре, а ви храбри, чисти, без пораза на улици

User avatar
Modus Operandi
Posts: 353
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Tue Jun 04, 2019 1:59 am

Пази, ја нисам говорио да сви навијачи Звезде уживају благодат државног клуба већ врхушка. Што се тиче вођења клуба, лако је туђим курцем млатити сламу када ти је клуб осигуран. Нама је пре пар година клуб био пред гашењем, нико није имао да залегне да спаси клуб сем нас самих. Иза нас не стоји држава као иза вас и Гробара. Ви можете да уживате тај луксуз, боле вас патка, ако клубу крене лоше ту је држава улетеће паре, што је и урадила на примеру вашег клуба, да није можда "стручност" оног криминалца Терзића довела ваш клуб до играња у лиги шампиона ?

Ако ми узимамо лову од продаје играча, како то да се тим играчима дугују плате, како то да нас савез на све начине намешта да нас избаци из лиге, ви очгледно и не знате колико кошта вођење једног клуба.

Ево сада ћу да ти кажем, ваш бутик Делије обрне толики новац на годишњем нивоу да би могли да купите наш клуб са све економатом и играчима. За агентуру сте сами покренули причу, не знам што се сада љутите.

Ево сад опет те приче, одучени сте од хулиганизма, ајде буди реалан и реци да ли је у Кумодражу била егал цифра, да ли је на Брду била егал цифра, али буди искрен?

Када кажем две исте стране медаље за вас и Гробаре, ту сам првенствено мислио на клубове а не на навијаче, наравно да сте нам ви већи такмац јер сте озбиљнија и организованија група него они али они никада нису имали тако изражен комплекс као ви према нама. Ривалство се намеће природно,не може се градити вештачким путем.

На које клинце наше шабане мислиш, такви више не долазе на утакмице, увидели смо да смо почели да личимо на вас и онда је морала да се повуче ручна, група се вратила својим кореновима што је најбитније.

Требао би да пратиш шта пишем, нисам написао да смо ми ненадјебиви и без пораза на улици већ да сте ви калкуланти и бавите се јајарисањем, то су две различите ствари.

А најаче да ћемо да дозволимо да један ваш комплексаш дође овде и он неког "спушта", мало се заиграо, није му ово Delije.net

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Jun 04, 2019 7:18 am

Pa ne znamo koliko kosta vodjenje kluba jer smo NAVIJACI legendo! Mi kontrolisemo klub koliko je to u moci navijaca i to je to. Te price da vam je klub bio pred raspadom zaobidji me molim te. Igrali ste Evropu, toliko o raspadu. A danas ljuti baraz svake godine.

Mozda ste se malo preracunali na pocetku, ali sigurno ima nacina da i iz takvog kluba isisavas pare. Ali, to je vasa muka znas i sam dzabe ovde pricamo. Delije butik, sad znate i koliko zaradjuje, i ovo je novost. Dobro je ako ste povukli rucnu i vratili se korenovima, to i jeste pravi izraz, korenima tesko, jer ovo danas su sve samo ne Radovci koje smo nekada znali.

Videlo se kako kaklulisemo mnogo puta, da ne navodim sad sramota bi me bilo da se pred tobom i tvojom grupom pravdam.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 353
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Tue Jun 04, 2019 8:51 am

Навијачи постоје због клуба, не могу навијачи бити сврха сами себи. Чији ћеш ти навијач бити уколико ти угасе клуб?

То што је клуб играо Европу је лепо а после те Европе, када је оно говно исисало сав новац из клуба борили смо се за опстанак.Ја бих мењао учешће у лиги шампиона само да је онај менаџер средио инфраструктуру на стадиону. Да не пишем колико је дугова оставио клубу и колико је пара покрао за 10 год.

Вама се то дешавало исто да вас је свака управа ојадила, када вам је нарастао дуг и блокада клуба, држава је стала иза вас. Лако је вама глумити навијаче када знате да вам је вољена јавно предузеће и да не може пропасти.

Због вас и Партизана остали клубови испаштају, добијају 0 динара од државе, ви сте паразити на грбачи овог народа.

Да смо уређена земља као што нисмо одавно би били приватизовани а не да играмо лигу у којој како која власт дође и навија за тај клуб, тај клуб осваја титуле. Сетимо се доминације Партизана под Мирком Марјановићем, сада је Вучић ваш Мирко Марјановић.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Tue Jun 04, 2019 10:11 am

Име вашег клуба је Развитак. Не знате ни за кога навијате, а о највећој комунистичкој грађевинској фирми и преузимању клуба сам већ писао.



Овде си ''одрадио'' задатак да се направиш паметан вероватно, име нашег клуба није Развитак али био си близу. Фк Развитак је ''уступио'' (можда ти личи на то кад је КК Црвена звезда постала ФМП или тако нешто, али није) место Фк Рад у Трећој београдској лиги. Конкретне податке нажалост немам али се водим претпоставком да је тадашњи и садашњи трећи ранг исто такмичење, дакле седма лига.

Како ти кажеш највећа комунистичка грађевинска фирма (неко старији да чита ово претпоставио би да се овде пише од Енергопројекту или 7. јулу) jе ''преузела'' клуб из бетон лиге. Браво за ''највећу комунистичку грађевинску фирму''.

Видим да си упоран у настојањима да нам објасниш нашу историју, стално понављаш да си већ писао о томе, нажалост нисам експерт у проналажењу текстова на форуму али ми ти сигурно можеш помоћи јер имаш искуства у тражењу гурманских специјалитета.
Често одем до на село

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Jun 04, 2019 10:28 am

Navijaci postoje da bi navijali za svoj klub, da teraju uprave koje ne rade dobro, negde eto postoje i da bi vodili klub. Ali to ima svoje nus pojave koje ste vi itekako iskusili na svojoj kozi. Pa ti vidi dal je navijac da vodi klub ili ne. I kategorija navijac je jedno, a banda drugo.

Nama se desilo da jedno 10 godina u kontinuitetu, je drzava htela da nas ugasi, ali ono otvoreno bez ikakvog uvijanja. Miskovic, Jocic, Dacic, Tadic itd. hapsenje Dzajino, hapsenje celog rukovodstva kluba zbog tuce na stadionu, dobijanja 10 godina za nabedjena krivicna dela, upadanje SAJ a na stadion da trazi baklje sa sve onim njihovim vozilima itd. Pre toga je bio kao sto sam kazes Mirko Marjanovic. Bas smo miljenici vlasti bili nema sta.

O danasnjem vremenu pricati i stavljati znak jednakosti sa onim sto se desavalo pod Toletom recimo, smesno je pricati. Gde su se utakmice igrale dok Partizan ne da pobedonosni gol, gde sam igrac uzme loptu i dosudi penal, gde Vojvodina bude pokradena na nacin na koji jeste na finalu kupa. Ogromna razlika je izmedju te dominacije fudbalske i ove danasnje.
Last edited by Sevastopole on Tue Jun 04, 2019 10:35 am, edited 1 time in total.

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Jun 04, 2019 10:33 am

1958 wrote:Овде си ''одрадио'' задатак да се направиш паметан вероватно, име нашег клуба није Развитак али био си близу. Фк Развитак је ''уступио'' (можда ти личи на то кад је КК Црвена звезда постала ФМП или тако нешто, али није) место Фк Рад у Трећој београдској лиги. Конкретне податке нажалост немам али се водим претпоставком да је тадашњи и садашњи трећи ранг исто такмичење, дакле седма лига.

Како ти кажеш највећа комунистичка грађевинска фирма (неко старији да чита ово претпоставио би да се овде пише од Енергопројекту или 7. јулу) jе ''преузела'' клуб из бетон лиге. Браво за ''највећу комунистичку грађевинску фирму''.


Ma jok, vas je osnovala Ljoticevska brigada u izgnanstvu.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Tue Jun 04, 2019 10:35 am

А на северу је пуцао Пуниша Рачић?
Често одем до на село

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Jun 04, 2019 10:48 am

Kako si pogodio?

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Tue Jun 04, 2019 10:49 am

Исто као и ти изнад.
Често одем до на село


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests