Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Gudrivoje
Posts: 24
Joined: Sat Feb 16, 2019 2:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gudrivoje » Thu May 16, 2019 3:54 pm

На путу ка поправљању менталитета искварених клинаца,деце полицијских службеника и радника у државним службама најчешће страдају мале групе из БГ-а...

Од три фракције Гробара и једног Севера неће бити никакве ни осуде нити било чега сличног.
Каквих индијанаца има на нашој сцени...

User avatar
друг члан
Posts: 1412
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Mon May 20, 2019 10:20 am

Јуче на аутопоту 3 буса под пратњом из правца бг ка нс. Да ли се зна о коме је реч? Оба новосадска клуба су играла у бг,звезда,партизан,рад и земун сви у бг, једино је вождовац гостовао у суботици, али ми је нелогично да су они са 3 буса.
Choose Life

User avatar
zmijuga
Posts: 1859
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zmijuga » Tue May 21, 2019 8:54 pm

друг члан wrote:Јуче на аутопоту 3 буса под пратњом из правца бг ка нс. Да ли се зна о коме је реч? Оба новосадска клуба су играла у бг,звезда,партизан,рад и земун сви у бг, једино је вождовац гостовао у суботици, али ми је нелогично да су они са 3 буса.


Đavoli u Inđiji

Pinturicchio
Posts: 76
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Wed May 22, 2019 1:36 am

Зид прекопута графита https://prnt.sc/nrmur8

Image

Сликано на дан утакмице!

Два дана пре утакмице делије су имале бакљаду као позив на прославу титуле, на дан утакмице их нема нигде... Hе знам само чему то довлачење људи са стране и прављење вештачке слике о некаквим делијама у крају у којем као екипа не постоје...

То свакако није у складу са кодексима које сви заједно покушавамо да успоставимо зарад оздрављења целокупне навијачке сцене у Србији...
Партизан изнад свих!

User avatar
Gudrivoje
Posts: 24
Joined: Sat Feb 16, 2019 2:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gudrivoje » Wed May 22, 2019 8:50 am

Па зар није лепше поносити се екипама које већ имаш него да правиш непостојеће?

То ми звучи слично као Делије Јерковић...

User avatar
друг члан
Posts: 1412
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Wed May 22, 2019 2:45 pm

Zmijuga, odgovorio je DRINK neki dan, ali se izgubilo prebacivanjem pojedinih postova. Hvala
Choose Life

ladovina
Posts: 18
Joined: Sat Feb 06, 2016 8:00 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ladovina » Fri May 24, 2019 1:32 pm

Pinturicchio wrote:Сликано на дан утакмице!

Два дана пре утакмице делије су имале бакљаду као позив на прославу титуле, на дан утакмице их нема нигде... Hе знам само чему то довлачење људи са стране и прављење вештачке слике о некаквим делијама у крају у којем као екипа не постоје...

То свакако није у складу са кодексима које сви заједно покушавамо да успоставимо зарад оздрављења целокупне навијачке сцене у Србији...


Немој да се правиш паметан. Коме се обраћаш ти овде са том поруком? Јеси ти тај што договора како ствари треба да изгледају па пишеш ово и коме? Постоје начини и места да се о оваквим стварима расправља. Један од начина је оно што раде они који треба и са једне и са друге стране када причају о проблемима па и о овом актуелном случају конкретно о чему се већ прича.

Зато немој ти овде да се правиш паметан и филозофираш шта је по кодексима а шта није, који су примери за оздрављење сцене а који нису, ко има какву екипу по крајевима, ко шта и како ради. Јел треба друга страна сада да узме да ти одговара, трља на нос и набраја где сте све шупљи и како радите, да ли се понашате навијачки? То се није радило и не би требало да се ради а није да нема материјала. И не иде у правцу којима се воде и једна и друга страна које су показале у више правих примера који су за поштовање од почетка разговора али има и оних спорних као што је ово актуелно.

Остави те спорне и сложене ствари људима којима треба и буди срећан да постоји интерес и са једне и са друге стране да се ствари до краја испеглају у правцу оздрављења сцене. Немој то да користиш и правиш неку причу преко интернета и скупљаш поене. Неке ствари јесу за интернет неке нису. Ово што ти радиш и како пишеш није. Немој да набијаш притисак ни својим ни другим људима. Ово такође све вреди и за људе са циганске стране који мудрују овде.

И браво за администрацију што су побрисали оне глупости од неки дан. Свима идеал и циљ треба да буду нормални односи и оздрављење сцене, зато пратите оно што се догађа ван интернета и у складу са тиме се понашајте овде.

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri May 24, 2019 2:06 pm

Kacenjem ovih slika se stvara kontra efekat, nadam se da to znaju oni koji ih kace i koji prave slike da bi izlazile? Istina je na ulici, ovo su sve price za internet i za propagandu. Zamislite da je postojao mobilni sa kamerom i aparatom pre 15 godina, da se snimi kompletna danasnja ekipa ovih koji sada vode ove, kako beze Ruzveltovom njih 30 od 8 ljudi recimo?

Ili na nekom Crvenom Krstu njih 40 ak od 12-13 ljudi, ili na Vracaru 30 ak njih sa sve sveznjem sipki bezi od 10 ak ljudi, da ne pominjem Topcider 25 na recimo 40 ak itd., i da ne nabrajam dalje ima toga iha haj.

Sta bi rekli neki Nemci koji voajerisu po nasim sajtovima, a da ne kazem braca Poljaci? Ne bi postojali verovatno sad. Manite se internet propagande. Ja razumem sta su hteli ljudi kod grafita, ali isto tako znam i da je 80% dan ranije bilo ljudi iz kraja na bakljadi. Tako da, ostaviti ulicu za tamo gde joj je mesto, pogotovu sa ovakvim stvarima.

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Fri May 24, 2019 2:19 pm

Ne misle svi da su to gluposti, ono je za nas Srbe iz Vojvodine ozbiljna greška koju ste napravili i ne planirate da ispravite, očigledno da ne misle svi kao vi...

Image
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

User avatar
Modus Operandi
Posts: 353
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Fri May 24, 2019 2:53 pm

Džabe si stavio, obrisaće admini a ciganske postove će ostaviti, izgleda da im imponuje što su došli da pišu.

Izmenjeno:
Ništa se ne briše, što je u skladu sa pravilima. Postovi koji se odnose na parolu i saopštenje Firme su prebačeni na drugu temu.
admin

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Zalgiris » Fri May 24, 2019 4:46 pm

Gde je nova parola-koreo-setalica bivse firme, na praznom stadionu, na racun delija i zvezde??? Neka fora bacena za udbu, demokratsku, stranku, ultra kop ili bar za titove blizance? Ne ocekujemo da pisu o svojoj bivsoj grupi, sadasnjim simpatizerima vojvodine, al bar o delijama su morali nesto novo da izbace. Nema ih nigde vec nedelju dana.

A i ove srbende radovci me razocarali, ajde sto ne pisu o svom klubu i svojoj grupi,to nikad nisu ni radili,ali zasto zaboga ne pisu o ciganima? Onaj sto pise o hamburgerima i adidas originalu se nadurio, i ne pise vise nista ni o zvezdi. Samo Modus Operandi ostaje veran tradiciji i pise o ciganima iz prve ruke, sa hrhb foruma i proverene price o tekinom bratu od strica ciji komsija ide na tekme. Sta je ovo sa nasom scenom ljudi moji, kad se ovakve stvari desavaju

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bunt » Fri May 24, 2019 8:55 pm

Nista nije obrisano, sve je prebaceno u temu Sportske vesti i zanimljivosti nego ste vas dvojica toliko masni ultrasi da klikcete samo na navijacke price.

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Fri May 24, 2019 9:02 pm

casual fcv wrote:Ne misle svi da su to gluposti, ono je za nas Srbe iz Vojvodine ozbiljna greška koju ste napravili i ne planirate da ispravite, očigledno da ne misle svi kao vi...


Bas je zalosno kad vidis da ljudi iz mrznje su spremni da usvajaju istinu od pedogila-pedera, pre nego da cuju nesto drugo.

User avatar
Gudrivoje
Posts: 24
Joined: Sat Feb 16, 2019 2:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gudrivoje » Sat May 25, 2019 12:34 pm

Салвадор је са Хондурасом заратио због једне текме.Чекамо Делије на страни независне Војводине и Фирмаше на страни Српског Војводства :lol: :lol: :lol:

partenopeo
Posts: 59
Joined: Sun Apr 23, 2017 1:31 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby partenopeo » Sat May 25, 2019 4:12 pm

Na čijoj li ti strani ratuješ? Sunce ti jebem, pa bili ste bre razdvojeni u 5 sektora, i svi zajedno da ste se spojili stali bi u ona 3 centralna na jugu, bez da se gurate. Čekaj ti svojih 5 grupacija na istoj tribini, bolje ti je, nego da čekaš Delije i Firmaše.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Sat May 25, 2019 4:34 pm

Neka fora bacena za udbu, demokratsku, stranku, ultra kop ili bar za titove blizance?


Image

Pojedi pljeku, bice ti lakse
Често одем до на село

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat May 25, 2019 5:32 pm

E lepo sto si okacio tu sliku. Mladji deo Severa u to vreme, a danasnji aktuelni ljudi, zabranili su da se unese veci kontigent ovih zastava od strane ljudi koji su se angazovali u to vreme oko price koja je na kraju vukla i ka politici, a koji se brzo distancirali od Severa. Koliko god je narod bio na jednoj strani kao retko kad, opet su samo dve zastave unete od mnoogo vise koliko bi neko sa manjkom svesti ili losom namerom uradio taj dan. Nama slika za nauk, ali i prica za buducnost nasih klinaca, da kada vec neko okaci ovu sliku, ide prica do kraja.

Pa da znaju kako treba da odrastaju i na sta da se ugledaju. Druga vremena, klinci vode tribinu, neiskusni, i deo ljudi sa losim namerama. Ovi koji drze zastavu su ljudi koji su iz subote u subotu bili u prvim redovima gde treba kad god je trebalo i na zalost, poistovetili su se sa ovim otpadnicima iz Otpora za koje tada nisi mogao da znas ko su, kao sto ti je danas sve jasno iz tog perioda, a i iz ovog lako citas sve sa ovim iskustvom od ranije gde si radio prave stvari ali ispadao i naivcina u nekim trenucima. Ovo je svakako jedan od tih trenutaka, bez obzira sto je tada ceo narod podrzavao to.

User avatar
Kiboleica
Posts: 16
Joined: Wed Mar 21, 2018 3:16 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kiboleica » Sat May 25, 2019 5:39 pm

Pinturicchio wrote:Image


Какви манекени и сви са Дорћола тешка прича,прво нико од нас није никога довлачио за прославу,Ја сам лично био на чубури знам људе а да Дорћола сам,ту су ти Хероји и мањи део Бригадира а ови мученици што су се сликали ја ти из прве руке кажем гробара на Дорћолу има толико да их избројиш на прсте једне руке али буквално и задњих 38 година је тако...

User avatar
Gudrivoje
Posts: 24
Joined: Sat Feb 16, 2019 2:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gudrivoje » Sat May 25, 2019 7:02 pm

partenopeo wrote:Na čijoj li ti strani ratuješ? Sunce ti jebem, pa bili ste bre razdvojeni u 5 sektora, i svi zajedno da ste se spojili stali bi u ona 3 centralna na jugu, bez da se gurate. Čekaj ti svojih 5 grupacija na istoj tribini, bolje ti je, nego da čekaš Delije i Firmaše.


То као нека увреда због тога што људи ратују зарад нечег доброг уместо да као Север мажу очи клинцима да не би помислили на нешто слично?

А видим јако вам је пун Север био...Гледај друже у своје двориште.

Sevastopole
Posts: 639
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat May 25, 2019 7:05 pm

To ti sebe tesis da oci mogu da se mazu. Mogu mozda do nekog stadijuma, ali tesko da to ide tako kako ste iskrojili u svojim glavama. Sever nije bio pun, jebi ga bilo je 10000 ljudi, i mi to smatramo neuspehom, ali opet da pricas bilo sta na tu temu, neumesno je.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests