Видео снимци

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
User avatar
Модератор
Posts: 252
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:13 pm

Видео снимци

Postby Модератор » Mon Feb 01, 2016 11:18 pm

Тема предвиђена за постављање навијачких видео снимака.

User avatar
Stane Dolanc
Posts: 66
Joined: Mon Feb 08, 2016 5:53 pm

Re: Видео снимци

Postby Stane Dolanc » Thu Feb 11, 2016 10:14 pm

UDBA vam napravila i klub i tribinu

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Видео снимци

Postby Далтон » Fri Feb 12, 2016 5:33 pm

Жене. Славјанке (Спартак Москва) - Провинцијалке (Зенит).
Макљају се рибе добро.

(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Видео снимци

Postby ultra mentalitet » Fri Feb 12, 2016 5:48 pm

Pa jebem im mamu u picku, umesto da sedi kuci i gleda farmu, kuva rucak, ona bi da se bije. Sikirom po celu bih ja to :mrgreen:

User avatar
zmijuga
Posts: 1832
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Видео снимци

Postby zmijuga » Fri Feb 12, 2016 11:37 pm


User avatar
ultraskopje
Posts: 61
Joined: Sun Jan 31, 2016 2:25 pm

Re: Видео снимци

Postby ultraskopje » Sat Feb 13, 2016 4:49 pm


User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Видео снимци

Postby Ултрас » Wed Feb 17, 2016 11:51 pm


User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Видео снимци

Postby Bruno Sulak » Thu Feb 18, 2016 12:40 am

Sreca u nesreci sto je u vreme ovog sukoba riknuo forum, ko zna sta bi smo sve citali. Ista situacija i kad su ujaci bili na Malti.

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Видео снимци

Postby MentalitaBelgrado » Thu Feb 18, 2016 7:59 pm

камерман

...нису твоји вуци мртви само вребају...

User avatar
Батрић
Posts: 15
Joined: Sun Feb 21, 2016 3:41 pm

Re: Видео снимци

Postby Батрић » Mon Feb 22, 2016 9:07 am


User avatar
zmijuga
Posts: 1832
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Видео снимци

Postby zmijuga » Tue Feb 23, 2016 9:46 pm


User avatar
zmijuga
Posts: 1832
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Видео снимци

Postby zmijuga » Mon Feb 29, 2016 3:53 pm


подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Видео снимци

Postby подвала » Fri Mar 18, 2016 8:38 pm



2012.


фото/видео
Posts: 2743
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:03 pm

Re: Видео снимци

Postby фото/видео » Tue Apr 12, 2016 11:27 pm


User avatar
copy/paste
Posts: 43
Joined: Sat Feb 20, 2016 11:55 am

Re: Видео снимци

Postby copy/paste » Thu Apr 14, 2016 11:30 am


User avatar
zmijuga
Posts: 1832
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Видео снимци

Postby zmijuga » Tue Apr 19, 2016 3:28 pm


User avatar
zmijuga
Posts: 1832
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Видео снимци

Postby zmijuga » Wed May 25, 2016 5:34 pm


User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Видео снимци

Postby Ултрас » Tue Sep 27, 2016 12:01 am


Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Видео снимци

Postby Odan » Mon Oct 03, 2016 3:56 pm


User avatar
zmijuga
Posts: 1832
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Видео снимци

Postby zmijuga » Tue Oct 11, 2016 12:30 am



Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests