Навијачки трофеји

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
User avatar
Neizlecivi
Posts: 75
Joined: Tue Feb 16, 2016 1:58 am

Re: Навијачки трофеји

Postby Neizlecivi » Sun Apr 03, 2016 3:59 pm

Može li pitanje? Zašto mislite da ste uzimanjem zastava, kako kazete, ugasili bilo koga i bilo sta? Razumem ja, veliki navijački poen, na koji god način uzet... Ali mi je ovaj deo malo glup. Da li smatrate da Firma kao grupa nece postojati posle ovoga ili šta?

maxen
Posts: 50
Joined: Wed Feb 24, 2016 2:15 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby maxen » Sun Apr 03, 2016 4:28 pm

Po meni nisu ugaseni al ostaje veliki minus oduzimanjem 6 zastava.Jer se ipak radi o grupi koja ima dugacku istoriju iza sebe.Jbg imaju pravo cigani da se slade i da ih prozivaju.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby SAO_Zeljin » Sun Apr 03, 2016 4:29 pm

Pa ako misle da treba da postoji grupa koja dozvoli sebi da joj padne cela ograda onda ne treba da se ugase. To za te poene, to ne znam

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby фикрета » Sun Apr 03, 2016 4:48 pm

не верујем шта појединци овде пишу,као да је форум младих лдпа и лгбт популације

једна фдл престала да постоји после 50 година,а разлог је губитак заставе
то је тај кодекс на који се сви позивају,фер туче,кодекс понашања... па што се онда после питате зашто неко мисли да су угашени

User avatar
Neizlecivi
Posts: 75
Joined: Tue Feb 16, 2016 1:58 am

Re: Навијачки трофеји

Postby Neizlecivi » Sun Apr 03, 2016 5:24 pm

Pa ja koliko znam, FLD je ugasen zbog sukoba na tribini, a gubitak zastave je bio samo okidac za to.
Ja nikakav kodeks nisam spominjao, jer u Srbiji isti gotovo i ne postoji.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Навијачки трофеји

Postby Вини Џонс » Sun Apr 03, 2016 7:20 pm

Bruno Sulak wrote:
Батрић wrote:
Bruno Sulak wrote:Pa cigani su verovatno izakcijali firmase pred Pazar jer znaju da ce ih se tamo najmanje uputiti s obzirom da je radni dan i da je najudaljenije gostovanje. No dobro, svako ima svoje misljenje...


Ово је нешто најглупље што сам прочитао на овом форуму,а пратим га баш дуго...


Dzabe sto citas dugo forum kad ocigledno ne znas kako razmisljaju navijaci. Normalno da ce ih akcijati pred Pazar nego pred recimo Suboticu, ko razume shvatice.


Evo ja ne razumem, prosvetli me... Do sada sam mislio da je Pazar uzbudljivije gostovanje od Subotice, zbog poturica i političke pozadine što prati tu utakmicu uz dužno poštovanje Marincima.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Навијачки трофеји

Postby Bruno Sulak » Sun Apr 03, 2016 7:42 pm

Ne umanjujem akciju cigana, ali da se kalkulise kalkulise se i to dobro, sto je i razumljivo naravno.
Isti primer kao sa Grobarima, Cigani poceli ozbiljnije da akcijaju tek nakon grobarske podele.Ali kazem opet, razumljivo je, kad osetis da je neprijatelj slab tek tad ga napadas svim silama.

Uglavnom dobar ulov Cigana a Firmi velika skola.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby Чомбе » Sun Apr 03, 2016 8:07 pm

А да ви стручњаци објавите неки правилник о акцијању и бодове за сваку акцију појединачно па да заједно као неки надзорни одбор оцењујете овде? Акција радним даном 3 бода, викендом 5, ако је изакцијана група са подељене трибине бод мање и тд.

Готово да је 100% извесно да ови који највише кењају било на рачун фирме било на рачун цигана, нити носе заставе па да неко може да их акција, нити акцијају оне који заставе носе. :)

User avatar
Батрић
Posts: 15
Joined: Sun Feb 21, 2016 3:41 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby Батрић » Sun Apr 03, 2016 8:26 pm

Чомбе wrote:А да ви стручњаци објавите неки правилник о акцијању и бодове за сваку акцију појединачно па да заједно као неки надзорни одбор оцењујете овде? Акција радним даном 3 бода, викендом 5, ако је изакцијана група са подељене трибине бод мање и тд.


Удаљеност госотвања и временски услови да се узму обзир :D

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby MentalitaBelgrado » Sun Apr 03, 2016 9:06 pm

Bruno Sulak wrote:Ne umanjujem akciju cigana, ali da se kalkulise kalkulise se i to dobro, sto je i razumljivo naravno.
Isti primer kao sa Grobarima, Cigani poceli ozbiljnije da akcijaju tek nakon grobarske podele.Ali kazem opet, razumljivo je, kad osetis da je neprijatelj slab tek tad ga napadas svim silama.

Uglavnom dobar ulov Cigana a Firmi velika skola.


90% група са истока се вратило на југ....

откад је умро бата кан кан фирма се сама угасила... толико о томе.. цифра на карађорђу мизерна гостовања да не помињем
...нису твоји вуци мртви само вребају...

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby njasvi » Sun Apr 03, 2016 10:09 pm

MentalitaBelgrado wrote:90% група са истока се вратило на југ....


mozda druze ovako zvanicno, u praksi istok na jug ne ide ...

Neizlecivi wrote:Ja nikakav kodeks nisam spominjao, jer u Srbiji isti gotovo i ne postoji.


amin
04 X 1945

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby 1958 » Sun Apr 03, 2016 10:51 pm

Чомбе wrote:Готово да је 100% извесно да ови који највише кењају било на рачун фирме било на рачун цигана, нити носе заставе па да неко може да их акција, нити акцијају оне који заставе носе. :)


Najrealniji post, tj deo.

Evo npr, neki su poceli da likuju juce a pre toga nisu ni znali sta se desilo, a da ne pominjem da akciju nisu videli u zivotu.

A druga stvar sta je bilo, bilo je. Nikakve teorije, kodeksi I zakoni nece pomoci, a ni vratiti zastave. Dzabe pisete stvarno.
Често одем до на село

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Навијачки трофеји

Postby Новосадиста » Mon Apr 04, 2016 3:12 pm

MentalitaBelgrado wrote:откад је умро бата кан кан фирма се сама угасила... толико о томе.. цифра на карађорђу мизерна гостовања да не помињем


Ех да је Бата извор и решење свих Фирминих проблема лако би то било... Ко кад би рекли да је гробарима Кокеза или циганима некад Дан Тана узрок за лоша издања... Многе ствари су се промениле, многи људи не иду из разних разлога али је Бата најмањи и најнебитнији... Они, што ви кажете. да примају паре и те спике, па они би вероватно и даље ишли на утакмице и даље узимали паре на овај или онај начин... Тако да сви ви велики навијачи што не узимате паре од клуба ил управе, што заставе држите под кључем на стадиону, што бодујете заставе оставите се других група и гледајте у своје двориште... Па јбт оволика прашина на форуму се није дигла ни кад је хантерсима пала застава и барјак, нити после С.Брауна, нити после туче у Нишу, ни кад су цигани изнели 20 гробарских застава. Јбг смена генерације уз раздор на трибини доноси то да вам је група у курцу и аутоматски овакве ствари су онда скроз реалне...
стадион-место народног бунта!

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby MentalitaBelgrado » Mon Apr 04, 2016 6:01 pm

Новосадиста wrote:
MentalitaBelgrado wrote:откад је умро бата кан кан фирма се сама угасила... толико о томе.. цифра на карађорђу мизерна гостовања да не помињем


Ех да је Бата извор и решење свих Фирминих проблема лако би то било... Ко кад би рекли да је гробарима Кокеза или циганима некад Дан Тана узрок за лоша издања... Многе ствари су се промениле, многи људи не иду из разних разлога али је Бата најмањи и најнебитнији... Они, што ви кажете. да примају паре и те спике, па они би вероватно и даље ишли на утакмице и даље узимали паре на овај или онај начин... Тако да сви ви велики навијачи што не узимате паре од клуба ил управе, што заставе држите под кључем на стадиону, што бодујете заставе оставите се других група и гледајте у своје двориште... Па јбт оволика прашина на форуму се није дигла ни кад је хантерсима пала застава и барјак, нити после С.Брауна, нити после туче у Нишу, ни кад су цигани изнели 20 гробарских застава. Јбг смена генерације уз раздор на трибини доноси то да вам је група у курцу и аутоматски овакве ствари су онда скроз реалне...


док је он био жив добијали сте новац за све и имали путовања углавном или за џаба или за неку мизерну цифру. па за коју још групу у србији је био посебан воз да кажем чартер линија ... реалност је да је фирма у огромном паду. не мислим због пада застава него откад је Бата отишао фирма стагнира
...нису твоји вуци мртви само вребају...

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Навијачки трофеји

Postby riper » Thu Apr 07, 2016 2:19 pm

Brate sto napisa Combe, da li postoji neki zakonik gde pise da se grupa gasi nakon pada zastave i slicno. Ima onih koje se rasformiraju, ima onih koje koliko sutra naprave novu lepsu i stariju zastavu i zivot ide dalje. Posebno mi na nasoj navijackoj sceni ne treba da se iscudjavamo nekim stvarima, jer iako mala, scena je haoticna bez ikakvih, makar precutnih i neformalnih pravila.

Ono sto mene cudi je da je Firma pre 10 godina bila u ekspanziji. Ako se ne varam, tamo negde 2006/07. na tribini ih je bilo puno vise, na gostovanjima isto. Cinilo mi se da je jos malo falilo da to izraste u nesto mnogo vece. Ne znam sta se desilo pa je to stalo. Istina je da nije bilo sportskih rezlltata, ali njih nikada nije ni bilo. Cini se kao propustena sansa.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Навијачки трофеји

Postby Новосадиста » Thu Apr 07, 2016 2:40 pm

riper wrote:Ono sto mene cudi je da je Firma pre 10 godina bila u ekspanziji. Ako se ne varam, tamo negde 2006/07. na tribini ih je bilo puno vise, na gostovanjima isto. Cinilo mi se da je jos malo falilo da to izraste u nesto mnogo vece. Ne znam sta se desilo pa je to stalo. Istina je da nije bilo sportskih rezlltata, ali njih nikada nije ni bilo. Cini se kao propustena sansa.



Јесте било је тако како ти кажеш... Убиство Деје Лонца је пореметило многе ствари, резултати и оне крађе у купу и првенству уопште, смена генерација и још неки проблеми су довели до тога да Фирма стагнира неколико година, тек понекад неки бум, и онда ових задњих пар година са врхунцом пада застава ту је где је...
стадион-место народног бунта!

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby 1958 » Thu Apr 07, 2016 2:58 pm

Mali off, ono sto mene cudi je da je sezona 6/7 bila pre deset godina... Kao da je bilo u proslom veku, I koliko je vremena proslo I koliko su se stvari promenile...
Често одем до на село

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby weekend offender » Sun Nov 20, 2016 7:59 pm

kad je ovo palo? sta pise na onoj hr zastavi skroz desno?

Image

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Nov 20, 2016 8:05 pm

Mene zanima kakva je ovo u sredini?

Peter
Posts: 59
Joined: Sun Jan 31, 2016 5:09 pm

Re: Навијачки трофеји

Postby Peter » Sun Nov 20, 2016 8:47 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Mene zanima kakva je ovo u sredini?


Ова у средини је застава града Вуковара.

Image


Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: No al calcio moderno and 12 guests