Навијачки графити

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
User avatar
Модератор
Posts: 246
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:13 pm

Навијачки графити

Postby Модератор » Mon Feb 01, 2016 10:24 pm

Домаћи и страни навијачки графити. Као и пре, можете овде постављати и графите и мурале са српским националним и патриотским мотивима.

User avatar
zmijuga
Posts: 882
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Навијачки графити

Postby zmijuga » Tue Feb 09, 2016 3:56 am

Image

Image

User avatar
Одан ТЕБИ
Posts: 106
Joined: Wed Feb 03, 2016 9:08 am

Re: Навијачки графити

Postby Одан ТЕБИ » Tue Feb 09, 2016 8:41 am

Image
И да задња лига си и даље волим те

User avatar
Dan Aykroyd
Posts: 24
Joined: Wed Feb 03, 2016 8:17 pm
Location: Крагујевац

Re: Навијачки графити

Postby Dan Aykroyd » Tue Feb 09, 2016 2:43 pm

Image
РАДНИЧКИ 1923 КРАГУЈЕВАЦ

User avatar
навијај
Posts: 415
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Навијачки графити

Postby навијај » Mon Feb 15, 2016 6:16 pm

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Навијачки графити

Postby Новосадиста » Sat Feb 27, 2016 8:22 pm

Нисам сигуран где су графити, чини ми се да су у Републици Српској... Ако неко зна тачно нек каже... Иначе свака част ауторима


Image


Image
стадион-место народног бунта!

niloas
Posts: 36
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:03 pm

Re: Навијачки графити

Postby niloas » Sat Feb 27, 2016 11:37 pm

Banja luka 8-)

User avatar
Одан ТЕБИ
Posts: 106
Joined: Wed Feb 03, 2016 9:08 am

Re: Навијачки графити

Postby Одан ТЕБИ » Wed Mar 30, 2016 5:48 pm

Image
И да задња лига си и даље волим те

User avatar
Чачак
Posts: 141
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Навијачки графити

Postby Чачак » Thu Mar 31, 2016 12:22 am

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Навијачки графити

Postby MentalitaBelgrado » Fri Apr 22, 2016 10:57 pm

УФ Видиковац

Image

Image
...нису твоји вуци мртви само вребају...

User avatar
Вук
Posts: 9
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:52 am
Location: Република Српска

Re: Навијачки графити

Postby Вук » Sun Apr 24, 2016 1:26 pm

Image

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 176
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Навијачки графити

Postby grobarizsrpske » Sat May 07, 2016 9:56 pm

Зворник

Image

Image

Image

Image

msk
Posts: 36
Joined: Tue Mar 15, 2016 7:36 pm

Re: Навијачки графити

Postby msk » Tue May 17, 2016 8:42 am

Спартак Москва

Image

Зенит Санкт-Петербург

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 882
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Навијачки графити

Postby zmijuga » Thu May 26, 2016 6:39 pm

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
црвениђаволи
Posts: 106
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:53 pm
Location: Крагујевац
Contact:

Re: Навијачки графити

Postby црвениђаволи » Sat Jun 11, 2016 1:37 pm

Image

Image
Раднички Крагујевац

User avatar
BTS
Posts: 186
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Навијачки графити

Postby BTS » Thu Jun 23, 2016 9:51 pm

Image

User avatar
Panzram
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Vidikovac

Re: Навијачки графити

Postby Panzram » Thu Jun 23, 2016 10:33 pm

Image
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
zmijuga
Posts: 882
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Навијачки графити

Postby zmijuga » Thu Jun 30, 2016 8:24 pm

Marakana

Image

Mirijevo

Image

Žarkovo

Image

Čubura

Image

Umčari

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 882
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Навијачки графити

Postby zmijuga » Thu Jun 30, 2016 8:28 pm

Banjaluka

Image

Prijedor

Image

Doboj

Image

Teslić

Image

Banja Dvorovi

Image

Nikšić

Image

Pljevlja

Image

Kotor

Image

Vukovar

Image

User avatar
zmijuga
Posts: 882
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Навијачки графити

Postby zmijuga » Thu Jun 30, 2016 8:38 pm

Novi Sad

Image

Niš

Image

Valjevo

Image

Pančevo

Image

Bačka Palanka

Image

Sremska Mitrovica

Image

Batajnica

Image

Smederevo

Image

Jagodina

Image

Požarevac

Image

Image


Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests