Old School

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Mon Jun 14, 2021 6:10 pm

1958 wrote:Mene zanima gde ste zakopali Drazu?


Песма "Питали смо Цигане,неће да нам кажу,где им је оснивач,закопао Дражу?" најбоље одсликава гробарску радозналост свих ових година и могу да ти кажем да није нимало лако одговорити на њега.То ти је питање за 1 000 000 долара.Него види овако.Сакупљао сам неке фотографије са Светског првенства у Италији 1990 године, на којима су малтене све навијачке групе од Вардара па до Триглава.Дакле сви који су нешто вредели (Делије,Манијаци,Фирма,Хорде Зла,Плава Унија,Фукаре,Комити...итд) навијали су организовано на СП за Југославију,махали заставама СФРЈ и певали "Хеј Словени".Јел имаш неку фотографију и "Јунајтед Форса" из Италије да употпуним ову колекцију па да паднем на дупе?Мислим ја знам за ону чувену фотографију где су загрљени навијачи Вележа и Рада,а усликано је у Мостару 1988/89 одприлике,тако да ме не би много зачудило да је "Јунајтед Форс" био у истој колони братства-јединства?!
Па да кренемо редом:

Image

Стадион Комунале.Меч Аргентина - Југославија 30.06.1990.На фотографији "Делије" у крупном кадру,навијачка група "Верни Тузлаци".

Image

Стадион Ђузепе Меаца.Меч Немачка - Југославија 10.06.1990.На фотографији група "Joint Union" навијачи Жељезничара из Сарајева.

Image

Навијачи Жељезничара "Манијаци" нападају Немачке хулигане.

Image

Image

Навијачи Војводине,група "Red Firm".Утакмица Југославија-Шпанија.

Image

Стадион Ђузепе Меаца.Утакмица Немачка-Југославија.На фотографији навијачи ОФК Београда,претеча онога што ће настати као "Blue Union".

Image

Стадион Ренато Далара у Болоњи (мислим).Навијачи Сарајева "Хорде Зла".

Image

Навијачи Слободе из Тузле "Фукаре Тузла" пиче аутопутем.

Image

Утакмица Југославија - Шпанија.На фотографији навијачи Вележа из Мостара "Red Army".

Image

Утакмица Југославија - Шпанија.На фотографији навијачи Вардара из Скопља,навијачка група "Комити".

Јел вас бар мало срамота да лажете?Уместо да ми се поклоните,да кажете свака част Гиго што си остао доследан,ви ме овде пљујете.И сад да питаш све ове људе:

-Ало бре,јел си ово ти на фотографији?
-Нисам ја...то је мој брат од тетке.
-?! :mrgreen:

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Old School

Postby 1958 » Wed Jun 16, 2021 8:21 am

Svaka cast Gigo sto si ostao dosledan bolesti kojoj nema leka (nije kao da si mogao da biras). Znaci ne znas gde ste zakopali Drazu? Tako sam i mislio.

Imas li u planu da povedes partizansku gerilu na cetnicki bunker u Ljutice Bogdana? Osinje je to gnezdo...
Често одем до на село

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Wed Jun 16, 2021 9:29 pm

1958 wrote:Svaka cast Gigo sto si ostao dosledan bolesti kojoj nema leka (nije kao da si mogao da biras). Znaci ne znas gde ste zakopali Drazu? Tako sam i mislio.

Imas li u planu da povedes partizansku gerilu na cetnicki bunker u Ljutice Bogdana? Osinje je to gnezdo...


Зашто тако Венди? Па зар ниси био ти тај који је највише цвилео овде на форуму када су мене бановали,а Звездаши кренули да те развлаче у дискусијама.Тада је било ко у некој кафанској тучи "Помози Гиго туку ме" и "Где је Гига да им скреше све у брк везано за историју клуба и групе". Фигуративно речено био си испод столњака.Морам да ти се обраћам кафанским речником пошто тебе на форуму искључиво везују за теме о клопи и ресторанима.Јер наравно ниједан навијачки упис ни немаш.
Што наравно објашњава зашто се никада ниси држао теме навијања,као на пример у овом случају када се ради о "United Force"-има и њиховом одласку у Мостар:

Image

Image

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Old School

Postby 1958 » Wed Jun 16, 2021 10:00 pm

Nije bolest sve sto boli Skakavac.
Nekad se zvala Ljutice Bogdana, a sad se zove Penezic Slobodana :mrgreen:
Често одем до на село

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Thu Jun 17, 2021 12:48 pm

Аха,значи до јуче је било "Гига је за вас Цигане пеницилин",а сад кад мали слатки Венди треба да скине гаће и да њега боцнем у гузу,онда "Гига је болест"...Ако ти се не допадају питања,ти немој ни да одговараш на њих.Ионако те нико озбиљан не би ни рачунао у "United Force 87".Него промени форум,иди нпр. на 24KITCHEN,тамо можеш да да пишеш о гурманским пљескавицама.Овде се расветљавају чињенице о једној епохи која се тиче настанка навијачког покрета у Југославији.Шта ћеш,људи морају да истрпе фотографије,аудио-визуелни садржај,чланке из новина и остала сведочења која оповргавају њихове приче о национализму.Да,да,да "националисти" 'ал у мом курцу! :mrgreen:

Image

Image

Него,пазите сад драги моји виртуелни (не)пријтељи.Ја врло добро знам да су ове две фoтографије за вас паралелни универзум,али то је једноставно сурова истина са којом морате да се суочите.Ова прва фотографија је са оснивачке скупштине навијачке групе "Vultures" 1987 године ФК Борац Бањалука.У групи је било 50/50 однос Срба и Муслимана,ових других чак и на битним позицијама у одлучивању,а братска група "Хорде Зла" из Сарајева.Нестварно зар не?Као и сам ентеријер у просторији са Јосипом Брозом и заставом СФРЈ који одсликава дух једног времена.

На другој фотографији је лидер "Хорде Зла" Амар Џине Пузић са рођеним братом на полагању заклетве ЈНА 1990 године.Јебига сурова истина,нарочито кад се овако документује.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Old School

Postby 1958 » Thu Jun 17, 2021 5:00 pm

Gigo, sto ne odes na stadion cetnickog komandanta Rajka Mitica da svoju sabracu naucis necem pametnom? A da, dobio bi po njusci, a to je lose po imidz beskompromisnog, brutalnog internet ratnika.
Често одем до на село

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Thu Jun 17, 2021 7:06 pm

Прво Рајко Митић није четнички командант,јер га нико никад није видео у четничкој униформи,а у партизанској униформи се шетао улицама ослобођеног Београда,што је и овековечено кроз објектив фото апарата.
Друго,откуд ти то да ја не посећујем стадион и откуд ти информације да све ово о чему пишем не износим јавно?

Вероватно отуд што су ти сазнања поуздана колико и тврдње да 11 блок не постоји и да ту нема,нити је икада било икакве групе људи која је навијала за Звезду.

Image

Навијачи Олимпијакоса на Новом Београду у посети блоку који "не постоји" се друже са навијачима Звезде који "не постоје".Јесте релативно новијег датума али нека стоји.

Венди (шифра 1958) је симбол пропасти овог форума.

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Fri Jun 18, 2021 11:18 am

Обилић - ОФК Београд 1996/97

Image

Image

СР Југославија.Меч: Обилић - ОФК Београд; Сезона 1996/97.

На фотографијама су домаћи навијачи,међу којима је и група "Punks Knights".Транспарент се налази скроз десно.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Old School

Postby 1958 » Fri Jun 18, 2021 3:37 pm

Pitaj tvog saborca sa tribine koji je ovde jedno vreme divljao kao i ti. Nije meni palo na pamet da je Rajko Mitic komandant cetnickih ilegalaca u Beogradu nego tvojim sizofrenim drugarima sa tribine. Istu bolest imate, samo je druga krajnost.
Често одем до на село

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Fri Jun 18, 2021 9:13 pm

На кога тачно мислиш?На оног што се потписује као Sevastopole,што је одавао утисак културног и цивилизованог момка,па када сам ја улетео у расправу и указао да то што пише везано за клуб и трибину нема везе са мозгом,почео да псује и говори како би ме требало звизнути преко уста?Мало сам се распитао о коме се ради.Дотични,као што је онда омаловажавао групу "Битанге" у свађи самном,тако је својевремено омаловажавао и групу "Fontana".Само да подсетим,дотични је писао како је група "Битанге" била тамо нека небитна група,која једва да је носила заставу на утакмице.И ајде што ће тамо неки Sevastopole мени да у расправи да напише ово или оно,него се ту види и непоштовање према људима који су свакако обележили један део историје севера.Ишло се пар сезоне и застава се носила не једном,не два или три пута,него у више прилика,али нема везе нека сере колико год хоће о томе се све зна.

Или си можда мислио на оног што се потписује као Синдикат?Онај што је наводно питао људе из групе "Битанге" да ли сам њихов члан,а они му као рекли да нисам.И не само то,него почео овде да прди како никада нисам био део севера,истока ни запада...ма бре ни југа?!Да никада нисам навијао за Звезду и да немам ниједну тучу.Те је он у име групе "Делије Север" одлучио да ме се одрекне преко интернет форума (то бре оно као кад се одрекнеш сина преко новина када падне осми разред) у намери да ме дискредитује,како не би они што читају форум случајно поверовали у веродостојност онога што ја пишем.Смешно.

Видите овако.Боли мене дупе да ли ћете да ми верујете или нећете.Ја сам свих ових година грешио што сам упадао у ватру и имао потребу нешто да доказујем.Никада ми није била намера сад ту нешто себе да уздижем или да глумим лажну скромност.Просто сам хтео да напишем нешто о проживљеним искуствима,крају у коме живим и групи из тог блока на Новом Београду.Дакле да поновим,био сам ту док су "Битанге" биле активне 90-их,ишао на утакмице и након формирања "Belgrade Boys"-а 2000 год будући да су се многи одавде прикључивали.Никакав оснивач,неки не знам ти ни ја шта,значи потпуно равноправан са осталима.Чак и данас повремено одем,ништа специјално.

Тако да ако вам нешто није јасно ви слободно проверите на начин како се то ради.Дакле лепо дођете,распитате се у крају да ли је онај "лудак што сере по форуму" навија за Звезду?Да ли је ишао на утакмице?Ко је он и шта је он?И наравно пошто одговори буду потврдни,лепо се испричамо о историји Црвене Звезде и северне трибоне,да видимо шта није тачно.Тако ради озбиљна група.Ма ја сам такве расправе имао и овде у крају,заузимао се за неке људе али нема везе о томе можда неком другом приликом.

Чуј ти то,као "немој лажно да се представљаш" и као неко ће мени да одређује шта може да се пише и поставља.Какве будале јеботе :mrgreen:
Ево неких утакмица где се види транспарент "Битанге".

Image

Партизан - Црвена звезда 1996/97

Image

Црвена звезда - Кајзеслаутерн 1996/97

Image

Младост Лучани - Црвена звезда 1996/97

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Old School

Postby 1958 » Sat Jun 19, 2021 10:34 pm

Okaci Gigsone zastavu, nemoj te bajate slike iz 97.
Често одем до на село

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Sun Jun 20, 2021 12:18 pm

Image

ОТПОР - Друштвени покрет у Србији (тадашњој републици у саставу СР Југославије) који је постојао у периоду 1998-2004.Активности овог покрета састојале су се од ненасилних протеста против режима Слободана Милошевића,захтева за спровођењем демократских реформи и борбе против корупције.Покрет је уживао широку подршку људи различитих политичких уверења,која се базирала на незадовољству владавином СПС-а и Слободана Милошевића.Чланови покрета активно су учествовали у "Булдожер револуцији" (5.октобар 2000) која је кулминирала збацивањем Слободана Милошевића са места председника.ОТПОР је накнадно постао инспирација за многе продемократске организације и друштвене покрете ненасилног протеста ван Србије међу којима су: "Кмара" (Грузија), "Време је!" (Украјина),ЗУБР (Белорусија),"Оборона" (Русија), "КелКел" (Киргистан), и покрет "6.април" (Египат).

На фотографији: Навијачи Црвене звезде на утакмици против Сартида у сезони 1999/2000.Скроз десно налази Јован Шурбатовић тада члан ДХСС који је врбовао младиће са трибине у партију и ДОС.У међувремену,Јован Шурбатовић мења политички дрес,постаје генерални секретар ФСС,и у слободно време кафенише са Владимиром Ђукановићем у емисији "На кафи са Ђуком":
https://youtu.be/b453RhbBr4o
Обрни окрени,СНС или ДОС,исто срање друго паковање.Децо бежите од оваквих људи.Када се на руским навијачким порталима појавила ова фотографија,обиље коментара је садржало реченицу: "Ау који педери!"

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Old School

Postby Синдикат » Tue Jul 13, 2021 4:02 am

Доста је комунизма, одлази Слободане...Јеб'о те он у дупе црвено. Сад си ти открио топлу воду, до сад смо крили ове слике са заставама отпора, како си их ископао? Није никада нико од наших писао о томе, зашто су Делије биле против тог говнета, хиљаду и један разлог, од немаштине, беде, лоповлука до тога да је прљава комуњара слала децу у ратове док је он играо ризико са Алијом и Туђманом, а његов син мафијао по Србији и носио гајбице. Само ви, деца чланова партије и фосили(чланови партије) нисте били против њега, јер сте и ви носили гајбице и живели лепо. Све говно до говнета. Већина народа, па и људи са Севера, нису Отпор сматрали организацијом, то је био симбол борбе против режима. Налепнице, беџеви, натписи, мајице Отпор били су свуда присутни.У то време, већина наших су имали од 18 до 25 година, време кад нису информације биле доступне као данас. Неки људи, жељни фотеља, су ту видели прилику да искористе младост и неискуство. Много пре формирања ДОС-а су наши људи били на улицама против говнара, чистог срца и образа. У ту партију, ДХСС, се учланило пар појединаца. То нису никакве тајне, то и врабци на грани знају, моја покојна баба зна ко је и шта је Јован Шурбатовић. Пред ту утакмицу, против Сартида, он је договорио да се уради 500 таквих застава, али су ипак неки паметни људи размислили мало и спречили уношење, иако су сви симпатисали Отпор. Унето је на кварно пар комада. Брзо после тога, промене власти, људи су скапирали да неки појединци немају часне намере, да преко трибине и групе граде себи каријере, па су сви такви брзо завршили са трибином и запловили у неке друге воде.
Што се тиче групе Битанге, окачио си слике заставе са пар утакмица и шта си тиме доказао? Група јесте постојала, ти члан групе ниси био! Нити било које друге групе, нити део групе и организације Делије Север. То што си отишао пар пута са њима на утакмицу, не чини те чланом групе. То о теби кажу оснивачи и чланови те групе. Нико овде није омаловажавао људе из те групе, неки чланови те групе су наши другари и дан данас. И они знају ко си, немаш баш никакве везе са групом Белгрејд Бојс- Ти овде убеђујеш људе који су од оснивања део те групе, који су активни део трибине по 20,30 година? Звездаш си, љубитељ навијачког покрета, искривљеног погледа на свет и навијање, све супер, али део групе никад ниси био, зашто се тако представљаш? Ко је део тог света, може сам да закључи из твојих и наших уписа ко о томе прича истину...
Даље, окачио си слику са првенства у Италији, написао си Делије у крупном кадру. Које Делије? Група Верни Тузлаци? Колико су ти људи и та "група" били битни на Северу, колико су учествовали у раду групе? Колико њих из Тузле су Срби? Та слика не доказује баш ништа, мада верујем да је било и битнијих појединаца који су ишли на то првенство, као и свако после. Али организовано, Делије никад нису пратиле Југославију, а не пратимо ни данас репрезентацију.
Што се тиче миланиста, више пута су писали наши људи да је постојао контакт са њима, нема човека кога је занимало навијање да им се није дивио. Користила се свака могућа прилика да се нешто од њих научи, да се сазна нешто ново, што тада није било баш лако могуће. Појединачни контакти су постојали, пријатељство група никад. Одавно контакти никакви не постоје, одавно они не постоје на навијачкој мапи. Пријатељство њих и гробара је предмет спрдње јер је трајало колико је трајало, завршило се тучом на сред дербија, јер осим доброг кокаина и неке комбинације није постојао никакав логичан мотив тог пријатељства, јер су миланисти данас симбол агентуре на целом свету и предмет спрдње сваког правог навијача.
Мени није јасно шта и коме покушаваш да докажеш и постигнеш овим писањем? Да увесељаваш неке "навијаче" других клубова. који исто као ти нису део група и навијачког покрета? Пишеш о неким стварима пре 30, 40 година, убеђујеш сам себе на основу неких баш небитних ствари. Некако се увек јавиш нема утакмица, кад се и клуб и група труде да анимирају и доведу публику на стадион, рекао би да немаш баш добре намере, да те једе неки комплекс што си свестан да ниси део тога. А ако си део тога или сматраш да јеси, знаш како и где да кажеш своје ставове и мишљење...

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Tue Jul 13, 2021 8:13 pm

Nema potrebe spominjati imenom ni jednu grupu koja je aktivna, koja nije predmet ove diskusije i koja ne učestvuje u raspravama ovog tipa.

Što se tiče SHARP na koju toliko drkaš...
Ona je prestala da se nosi iz razloga što je iza nje stajao samo jedan čovek, koji je furao svoj fazon i nosio je gde je hteo i kako je hteo. Ranac, voz, Kragujevac/ kesa, autobus, Novi Sad.
Isuviše lak a kvalitetan plen za protivničke navijače. Teoriju o političkoj konotaciji" možeš puštati na dedinom gramofonu odmah posle ruskih koračnica.

Više puta sam je pratio na gostovanjima sa drugarima (od kojih su neki aktivni članovi ovog foruma) iako sam imao i svoju ekipu na tim istim gostovanjima tako da i ta teorija šta je meni/nama išlo na kurac (osim tebe) pada u vodu.

Sve u svemu, nas apsolutno boli kurac za skoro sve ono što je tebi bitno. E sad, neko bi se zapitao "čemu onda sve ovo?"
Vrlo jednostavno, ovo čitaju i klinci koji žele da budu ili su na neki način već postali deo ove subkulture, pa da se kojim slučajem neki nesrećnik ne uhvati za bilo koji deo ovih tvojih baljezganja i usere se sebi u život.


:roll:

Image

Image

Јаооо како су сви овде нешто мистериозни,прави навијачи 'ал мом курцу....ЈЕДАН ЧОВЕК носи заставу ЈЕДНЕ ГРУПЕ...ал тићу пссст... не сме да се зна!Намерно сам пребацио овде упис као што Бунт рече,не приличи оној другој теми у делу само опуштено,клинци ово читају и оно што ће сад прочитати је не из друге,пете и осме руке него из ПРВЕ руке.

МА БРЕ...Иван Богданов је направио ту заставу "SHARP Dedinje" зато што има старијег брата Игора који је у левичарском и антифа фазону,па је и он сам био инспирисан тиме.То је генерација '72,73'74...'77-'78 која се ложила на бендове као што су "Jam", били су супкутурно "Mods"-и,а неки су возили веспе по Београду.И данас постоје ти веспа клубови по Србији.Сад како ја то знам.Па ето зато што сам се дружио са некима од њих,пуштао Славе музику у "Vrtoglavici" на "Аkademiji" и "SKC"-u (SKA,Reggae,Punk...) и осталим местима и онда Иван Богданов ушао у ту причу о скинхедима антирасистима и остало.Касније је њему и овим HC punk екипи тамо још 2001/02 речено да су добри као навијачи,али да морају да оставе своја политичка опредељења ван севера,а не како је ова позерчина Bunt испричао.

Ове две фотографије су са једног од најдосаднијих дербија Ц.звезда - Партизан 2001/02 који је завршен 0:0,био сам ту са пар ортака из краја види се та застава SHARP узгред будиречено у доњем углу према западу.Атмосфера сушта супротност од игре ОДЛИЧНА,север пун а кореографија прављена од најлонских заставица.Могло је да буде платно,али би много више и коштало.Југ је тада већ почео нагло да опада,од 2000 год. они нису више практично могли да попуне југжну трибину Маракане и такво стање је остало до данас.
По завршетку утакмице део ентузијаста је покушао да се пробије преко истока до Гробара,али од тога наравно није било ништа услед присуства огромног броја полиције.

ПС Ово не пишем да би Bunt читао,већ како он каже клинци који долазе на форум.И за крај порука - НАВИЈАЧЕ НА ФОРУМЕ
КЛОВНОВЕ У ЦИРКУС!

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Old School

Postby pertla » Tue Jul 13, 2021 10:04 pm

mali of topik, da li je na ovom derbiju pustana muzika sa mikseta ispod severa na poluvremenu? neki dobar tehno/trens je przio ako me mozak nije izdao?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Old School

Postby pustinjska lisica » Wed Jul 14, 2021 9:36 am

Тога се не сећам, али се сећам да су Делије тад развиле паролу са Тумбаковићем бројем мобилног, па је после неколико дана морао исти да мења, јер је имао ненормалан број позива и смс порука са разних (непознатих) страна :mrgreen:

Иначе тај викенд је било три дербија у три дан, петак одбојка - добили гробари, субота фудбал, 0:0 и у недељу баскет, где је на опште изненађење добила Звезда 81:73 имајући у виду разлику у квалитету тимова. Тај кошаркашки дерби је био врхунски и на терену и на трибинама, Пионир крцат и још увек пола - пола у то време.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Old School

Postby друг члан » Wed Jul 14, 2021 9:59 am

Gigo koliko ti godina imaš? Po tvom pisanju ovde reklo bi se da si dobrano 40+. Sto mi je jos cudnije za tvoje pisanje ovde
Choose Life

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Old School

Postby Sukarno » Sat Jul 17, 2021 7:21 am

pertla wrote:mali of topik, da li je na ovom derbiju pustana muzika sa mikseta ispod severa na poluvremenu? neki dobar tehno/trens je przio ako me mozak nije izdao?


То је то.Није те мозак издао лепо си запамтио.Гробари су почетком године подржали Осаму Бин Ладена када су рушене Куле близнакиње,па смо им на овој утакмици певали како је "Партизан талибански тим и да се Осама Бин Ладен поноси њим" :mrgreen:

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Old School

Postby Синдикат » Sat Jul 17, 2021 2:09 pm

117. дерби, први додир Гробара са електронском музиком :D У то време њихов врхунац је био ТАП 011 и Марко Булат, после овога им пар људи креће правим путем, мада им нажалост нису много помогли...Креће техно, бар барјаци, бакље, диже се парола "Ма бре пушите нам курац", гробари у неверици. Мени лично један од најбољих тренутака који сам доживео на дербијима. На том дербију се први пут скандирало "Гробари, јел нас чујете"

https://www.youtube.com/watch?v=JXd5y1z_ZAE

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Old School

Postby pertla » Sat Jul 17, 2021 2:19 pm

Синдикат wrote:На том дербију се први пут скандирало "Гробари, јел нас чујете"


tako je. jedan od omiljenih derbija, mada je utakmica bila dosadna do bola, a mozda je i na tribini bilo "previse" sadrzajno
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu


Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests