Old School

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Tue Dec 27, 2016 9:39 pm

Image

Image

Image

User avatar
death row
Posts: 94
Joined: Thu Feb 04, 2016 3:05 pm

Re: Old School

Postby death row » Wed Dec 28, 2016 8:13 am

DRINK wrote:Откуд ти то за Раднички, крагујевчани опет намештају?
И једно питање око стадиона, колико је далеко од центра града? Чини ми се да је поприлично удаљено, био сам давно, ту је около насеље, али сам центар је баш далеко?

Око 4 км..нисам рекао да намештају него нам доста побегли..
Smederevo igraj hrabro i nista ne brini...

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Old School

Postby Odan » Wed Dec 28, 2016 12:08 pm

death row wrote:Od prvog bojkota placenih navijaca tj od 2002 postoji ULTRA SEMENDRIA,medjutim tek 2005 se pojavljujemo na istocnoj tribini protiv Ofk beograda i od tada krece nasa borba protiv sistema..Vratili smo se na sever posle definitvnog odlaska placenika..e sad..svi smo mi DESPOTI,ultra smd je bila nasa borba i to je to..posto smo maltene svi iz te price ostali a ostatak otisao u ikstoriju sa placenicima u prvi plan izlazi ime ULTRA SEMENDRIA mada Despoti je nesto sto nas je sve spojilo i na sta smo ponosni..Nas naziv nije nastao kad su nam ukrali zastavu da ne bude zabune vec mnogo ranije..sto se tice pomeranja na severu,jbg sever je ogromna tribina ne za nas nego mnogo organizovanije grupe tako da smo ovu polusezonu bili do zapada..
Kagujevac ulazi 100% i bolje tako,nego neki indijanci,dace Bog da uskoro udjemo i mi a sto se stadiona tice i dalje sam pri tome da je bolje da ovi sto grade nacionalni stadion uloze 20ak miliona evra u TVRDJAVU i naprave najbolji stadion u Srbiji gde vam garantujem da bi stalno bilo 16500 i gde niko nebi mogao da nas dobije bas zbog atmosfere koja bi bila uvek kad igra reprezentacija..ali jbg..
Sto se ovog poslednjeg tice to bi bilo najidealnije medjutim na zapadu smo iako nam tu bas i nije teritorijalno mesto ali jbg sad..paradoks je ici u Loznicu,pa u Sapine,pa u Priboj pa u Zubin potok..
Jesmo..imali smo http://www.ultra-semendria.com i on je ugasen medjutim uskoro krece nov sajt http://www.ultsmd.org (ostale su jos neke sitnice da se srede) tako da ce to biti nasa zvanicna prezentacija


Hvala na detaljnom odgovoru. Potvrdjujes ono sto sam rekao da je prava navijacka prica u Smederevu pocela sa Ultra Semendriom, a despoti vam ostaju (bez obzira na ukradenu zastavu) kao neki sveobuhvatni naziv za sve navijace i simpatizere FK Smedereva. Potpisujem sve ovo sto si rekao za stadion. Umesto tog "nacionalnog" koji stalno najavljuju ( uskoro ce izbori) bolje im je da sagrade jedan na mestu Marakane ili JNA, ili neka uloze u druge van Beograda, ionako ce taj "nacionalni" da zvrji prazan ako klubovi ne budu igrali takmicenja na njima a i repka treba da igra nekad i izvan Beograda...
Sto se tice trecih liga, treba pogledati kako je to reseno u dvoranskim sportovima. Ako se ne varam u rukometu ima grupa centar i tu spada cak i Loznica... U kosarci takodje grupa centar, prosle sezone je Kolubara Lazarevac igrala u njoj. Tu navijaci najvise mogu napraviti pritisak i na svoje uprave a i na savez. Da ste u zoni istok i pored svih teskoca koje su vas snasle mogli bi biti u super ligi vec od 2018. a ovako u najboljem slucaju tek od sezone 2019/2020. a do tad ko zna sta se sve moze promeniti...
Bravo za sajt, samo mislim da ni on nece dugo opstati, vidim da ima forum. Ne razumem se bas najbolje ali web hosting za forum se placa. Da li je ovaj prosli imao forum? Dosta grupa je imalo sajtove sa forumom pa se brzo ugasi sajt. Mislim da je upravo forum uzrok tome. Najbolje je onako kako imaju forsi i Invalidi, samo internet stranicu i to je sasvim dovoljno za dugotrajnost internet prezentacije grupe.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Old School

Postby blatnjavi » Wed Dec 28, 2016 7:58 pm

Image

Наполитанци у Вићенци 95/96.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Old School

Postby Улични ратник! » Fri Dec 30, 2016 1:04 am

Mene zanima kad je policija prvi put izvukla deblji kraj u tuči sa navijačima,mislim kod nas?

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Fri Dec 30, 2016 9:07 am

Po meni najjača grobarska fotka ikada, samo dva svima znana lika bez oruđa, hehe. Moj brat s Vidikovca. :mrgreen:

Image
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Fri Dec 30, 2016 9:15 am

Ima se može se. Ono kad ti Komandant pošalje ogromne kese prepune baklji. Znam da nije "ultra" al' izgleda pervezno dobro, zar ne? 8-)

zvezda - Obilić (96/97)

Image
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 8:23 am

Ovo je ako se ne varam 1991. na "stadionu" Obilića, ne znam s kim se igralo al' ovo je ta prva zastava "Obilić Beograd":

Image
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
a.s.d.
Posts: 7
Joined: Thu Dec 29, 2016 2:04 pm

Re: Old School

Postby a.s.d. » Sat Dec 31, 2016 5:13 pm

Voleo bi da napišeš nešto više o samim vitezovima, odnosno onom filmu "Trijumf BGD volje"!?
Ako se dobro sećam tamo u filmu je bila priča da je Obilić imao te lokalce koji su pratili klub dok se nije pojavio komadant...
Znači pankeri su spletom okolnosti došli posle tih lokalaca, da bi ih posle karaćeg vremena isterali skinsi?
Pankeri su logično bili pod zaštitom garde, da li je ista zaštita bila za skinse i te dalje generacije? Znaš zašto te to pitam, zato što mi je malo čudno da u to vreme 96./97./98. ako ste bili pod zaštitom garde dobijate batine od radovaca, unionista kasnije zemunaca (izvinjavam se ako sam nekog zaboavio).
Dobar si dećko pa se nadam da ovo nećeš shvatiti ka prozivku, već kao poboljšanje opšteg kvaliteta pravopisa na forumu :lol:

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 6:27 pm

Pankeri nikad nisu bili ni pod kakvom zaštitom, tako da su ih skinsi očas posla oterali. I to oko zaštite Garde je samo mit ko i sve što su plasirali cigani kojima smo oteli titulu, jer lepo si primetio, ne bi bilo tih batina pa ni sukoba uopšte, jer ajmo realno, ko će da napadne Gardu?
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
a.s.d.
Posts: 7
Joined: Thu Dec 29, 2016 2:04 pm

Re: Old School

Postby a.s.d. » Sat Dec 31, 2016 8:01 pm

- Gostovanje u Kuli, pola kopa i jače sa kesama, ne znamo gde smo uopšte. Stiže cim od ovih Arkanovih Dači i Dača jbga šta će, biva primoran da otima kese sa lepkom i onu tubu. Par nas "starijih" naravno ne damo kese i najekstremniji lik kreće da napušava Daču, iz fazona - aaaa, izdo si nas pičko, ajde pandur da mi otima lepak nego ti, aaaa, prodo si se agenturo, jebaću ti mater, i naravno uspevamo da povratimo tubu, al' smo onda morali malo diskretnije da varimo da nas ne vide ovi iz Garde, jer od tog mož' se rikne da budemo realni.

- Još jednom je tako Dača ne sećam se gde morao da oduzima kese redom al' su se carevi dosetili pa lepak sipali u flašu od koka-kole, tako da kad je to izvalio, skontao je da se ne može protiv nas i digo je skroz ruke od kontrole, pa se tako koncept vođe skroz urušio i od tad je svako radio šta je hteo te su nas posle i Cecini telohranitelji postrojavali, al' kako ćeš postrojiti izdrogirane ljude na pajdu, gde prva ekipa ima nadimke tipa Lj*** Vena, tako da su pljuštali šamari, ali nismo se dali...


Ustvari, vi ste imali unutrašnju kontrolu, što znači da taj tvoj trip "gori od grobara" i nije tako loš ;)
Šalu na stranu, trebalo biti jebeno mazohista pa ići na takvu tribinu, pogotovo kad te skoro ništa sa tim klubom ne veže! Ajde iskreno reci šta si ti sa Vidikovca u to vreme (sredina ili druga polovina-kraj devedesetih) imao da tražiš na Vračaru?

Aj' uzdravlje!

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 10:31 pm

Ludi ortaci skejteri i ujdomani koje sam znao od ranije.
Ovo neće na dobro da izađe...

мире вжд
Posts: 31
Joined: Fri Feb 05, 2016 5:37 am

Re: Old School

Postby мире вжд » Sun Jan 01, 2017 7:11 pm

Image
Image

мире вжд
Posts: 31
Joined: Fri Feb 05, 2016 5:37 am

Re: Old School

Postby мире вжд » Sun Jan 01, 2017 7:17 pm

97/98
Image
lazarevac
Image

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Old School

Postby МГП » Sun Jan 01, 2017 10:54 pm

Panzram wrote:Ludi ortaci skejteri i ujdomani koje sam znao od ranije.


Шта је са овим момцима што сад иду на Обилић, има ли старијих у причи који су некад ишли или су само млађе снаге? Је ли застава Лекино брдо она стара што се раније носила или нова?

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Mon Jan 02, 2017 4:27 am

Klinci uglavnom, možda se par starijih pojavi tu i tamo. Lekino brdo zastava je nova ako na tu misliš, ona stara je bila plave boje a ovo je zastava Srbije i nose je na reprezentaciju za sad.
Ovo neće na dobro da izađe...

Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Old School

Postby Мента » Mon Jan 02, 2017 4:56 pm

Panzram wrote:Klinci uglavnom, možda se par starijih pojavi tu i tamo. Lekino brdo zastava je nova ako na tu misliš, ona stara je bila plave boje a ovo je zastava Srbije i nose je na reprezentaciju za sad.


Фк Обилић ти више не постоји ако ниси знао :D

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Old School

Postby Casual 1989 » Mon Jan 02, 2017 5:10 pm

Panzrame nemoj da shvatis ovo kao prozivku ali grupama koje su tukle Vitezove treba dodati Firmu i Zelenu Armiju :-)

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Mon Jan 02, 2017 6:00 pm

Mene vala niko nije tuko, ali bilo je toga tu i tamo, jbga mi nismo nepobedivi ko neki, hehe.
Inače Firma nas nije tukla, samo su nas kamenovali sa pristojne udaljenosti, isto važi i za Zelenu Armiju. Ali mi je drago što se još jedan cigan pridružio praćenju našeg rada, i kačenju meni na grbaču. Malo vas je za sad jbga, jer ja bez bar 20 ljudi ne ulazim u raspravu. Jbga skupite se. :mrgreen:
Ovo neće na dobro da izađe...

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Old School

Postby Casual 1989 » Mon Jan 02, 2017 6:08 pm

Koja si ti lazovcina sram te bilo !!!


Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 12 guests