Old School

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
Durlanac
Posts: 194
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:22 pm
Location: Durlan City

Re: Old School

Postby Durlanac » Tue May 01, 2018 9:19 pm

Image

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Old School

Postby Batke » Sun May 13, 2018 9:32 pm

Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Fri May 18, 2018 11:31 am



Image

Прослава 20 година навијачке групе ''Делије Север 1989'' на утакмици против Спартака.
На фотографији испод видео клипа јасно се види окачен транспарент БИТАНГЕ поред транспарента Легија 21.
Ако би морао да дам неку своју оцену односа две групе (момци из насеља Шест Каплара специфични су по томе што су имали чак три екипе у крају Легија 21,КЕЊАЈ и ове сад Хијене) тј. дружења нас из 11. блока и њих из 21.блока,морам да кажем да су односи били јако добри током 90-их и након 2000-их.Сећам се да смо небројано пута циркали у кафаници иза солитера (не знам да ли још ради) а било је богами турнира у баскету.Но Легија 21/КЕЊАЈ са правом су могле да понесу епитет прототипа фудбалских хулигана.У више наврата сам био присутан када је безразложно долазило до срања на самој трибини њиховом кривицом (рецимо кошаркашке утакмице против Беобанке и Беопетрола) крајем 2001.Скупе се екипе из блокова,ЛЕГИЈА 21/КЕЊАЈ крену да воде навијање и људима псују мајку што не певају.Не иде јбг...Непредвидиви и насилини,превише за мој укус,али ја лично нити моји другари са њима нисмо имали лоших искустава.Као што рекох БИТАНГЕ/ЛЕГИЈА 21 браћа са Новог Београда.Отуда и ова фотографија два транспарента који су небројано пута стајале на истом месту на Маракани једна уз другу.Да се не заборави...

п.с. Прочитао сам прошле године на форуму да је Венди питао на теми Италија која је то група код над нас преузела лого ''Vigilantes'' џелата са црном капуљачом од навијача Вићенце.Мрзело ме је да одговарамо којој се групи ради.Ради се о Легији 21.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Fri May 25, 2018 11:12 am

Fedayn борац за истину и правду у мору квази навијача на форуму.Хвала богу па неко и чува овакве чланке.Неки су помислили да навијам за Партизан па подјебавам ''Четнике Север'' ...не...ја сам на страни истине и САМО ИСТИНЕ а од будала који не знају историју групе и клуба добијем осип.ФОРУМАШУ СХВАТИ НИКАДА НЕЋУ СТАТИ! ;)

Image

Страсти се узбуркале кад је мања група навијача Партизана почела да пева четничке песме, а онда су се сукобили са правим приврженицима црно-беле боје.Повређена тројица младића, исто се десило и са четворицом милиционера.Приведено осам навијача Партизана,од којих је само један завршио код судије за прекршаје.

Дан после инцидента на северном делу стадиона Војводине, који је изазвао прекид новосадске утакмице и оставио ружну слику на праву спортску представу Војводине и Партизана, ГСУП Нови Сад издао је званично саопштење:

-Мања група навијача Партизана певала је четничке песме, што је изазвало остале навијаче, такође београдског клуба и дошло је до међусобног сукоба, у којем су повређена тројица младића.Један је приликом пада задобио лакши потрес мозга,други је повредио ногу а трећи ишчашио лакат.Приликом наше интервенције, повређена су четворица милиционера : Желимир Мажић је због ударца у лице ишао на намештање вилице, што је тежа телесна повреда, док су Миодраг Булатовић, Рајко Фурдуловић и Младен Јанковић задобили лакше телесне повреде углавном по рукама.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Fri May 25, 2018 11:37 am

IN MEMORIAM - Воја Панчевац

Image

Данас је умрла легенда Партизановог Југа, велики Гробар, комуниста Воја Панчевац. Саучешће породици и пријатељима. Преносимо вам интервју са Војом из 2000 који је радио Глас Јавности:

Овде ће бити Хејсел

Гледао сам све Партизанове утакмице од 1959, чувам све улазнице и памтим само победе

Воја Гачић Панчевац у регалу држи копачке Фахрудина Омеровића, а на зидовима собе урамљене фотографије играча ''Партизана''. Има 58 година, живи у радничкој колонији у Панчеву, ради у локалној штампарији. Од недавно носи титулу ''навијача века'' црно-белих.

Имао је несрећно детињство. Оца и мајкуз су му убиле усташе док је још био шестомесечна беба у Козарској Дубици. У дому за ратну сирочад, где је живео, једнога дана појавио се његов рођени брат. Дирљив сусрет запамтио је по братовљевим речима да навија за Партизан. Од тада се није растајао од црно-беле боје.

- Утакмице Партизана гледам од 1959 године и за то време малтене нисам пропустио ниједну. У кутијама и албумима чува улазнице са свих утакмица, уредно их слаже. ''Ја увек живим за следећу утакмицу. Ево сад изгубили смо на Малти, нисам излазио из куће цео дан. Кад изгуби Партизан, то је као кад ми неко нанесе тежак бол. Али, одмах сам почео да живим за реванш. И тако читав живот.''

Једно време радио је у маркетингу Партизана и за то време рачуна, учланио је 10.000 нових Гробара.

-Скупљао сам масе око себе.Знао сам да из Панчева, пешке, на утакмицу одведем по две-три хиљаде људи. Београд је увек био више град ''звездаша'', док је Панчево било ''гробарски'' град. Зато је и почело оно традиционално окупљање навијача пред утакмицу код Теразијске чесме, сачекивали су нас – прича Воја. Често, објашњава, заборави неке Партизанове резултате и утакмице, али зато перфектно зна све Звездине неуспехе. ''морам противницима да се супротстављам. ''Звездаши'' који иду на све Звездине утакмице су дивни људи, али су најгори они који су били на четири-пет, а нешто се шире – њих не трпим. Али не мрзим ''звездаше''. Увек гледам да их преобратим да постану ''гробари''. Чак ми је и кум ''звездаш'', двапут се женио, двапут сам га венчавао.''

Хапшен је три пута – увек због шетње по средини улице, ван тротоара.Учествовао је и у тучама, али је увек гледао да све протекне мирно.''Нисам био физички јак, али сам имао ауторитет да спречим најгоре.Друга ствар, имао сам табаџије иза себе.'' Додаје да је та стара гарда знала за витештво.

- Новине су данас од тих момака, вођа навијача, направиле хероје. Мора то неко да спречи. Јер ја сам рекао и пре трагедије на Партизановом стадиону кад је онај дечко погођен ракетом – овде ће бити ''Хејсел''. А ''звездаши'' су наше покушали да убију два пута. У Хали спортова су пуцали директно – каже Воја.

Својевремено је на свакој утакмици носио заствау : ''Волим Тита и Партизан''. И данас поред црно-беле заставе у својој соби држи и бившу југословенску. Дружио се са играчима Партизана, од Ћурковића, преко Преказија, Клинчарског, Младинића, Тумбаковића , до Кежмана...

Image

Сећа се и анегдота – ишли су једном у Секешфекервар, у истом хотелу били и супарнички навијачи. Ови други покрали хотел.

- Ја и моји другари одемо и све их натерамо да врате ствари.После нас директор хотела частио вискијем.У Сарајево сам водио пун воз навијача.И био један навијач који је личио на фудбалера Ројевића. Њега ставимо испред, одемо у хотел ''Железничар'', тамо сви помисле да смо фудбалери и напоје нас бесплатно. Једном нам полиција није дозволила да приђемо споменику на Тргу Републике. Ја се сетим – ухватимо се кроз козарачко коло и кроз кордон. Нико није смео да нас заустави.

Најтужнији догађај у његовој навијачкој каријери била је погибија Партизановог центарфора Драгана Манцеа.

- Био ми је добар другар.Он је уз то био највећи таленат југословенског фудбала.Када је купио тај ауто у коме је погинуо, рекао сам му : ''Чувај се то су јака кола, не жури на посао''. Није прошло три дана – погинуо је. Ишао сам много пута на место код Нове Галенике где је настрадао. Седнем и размишљам, евоцирам успомене. Водим навијаче из унутрашњости на његов гроб,али се увек деси да после тога изгубимо.Као неки знак. Манцеов брат ради у Партизану и увек кад га видим подсети ме на њега – прича Воја.

Свака победа је за њега ново весеље. Свој живот ће и даље живети у црно-белом. ''Сада нема назад а и не би се мењао и да могу.Партизан се воли цео живот'' закључује Воја Панчевац.

Занимљивости...

Провиђење за Хуанита

И дан данас се у Београду прича да је управо воја погодио флашом у главу шпанског фудбалера Хуанита, али он то демантује. - Као да ме је бог послушао.Ја сам у том тренутку, видевши како показује ''прст'', узвикнуо: ''Што га неко не погоди флашом у главу''. И секунд после тога то се и десило – објашњава Гачић.

Кева и Ваљевац

Награда за навијача века Партизана зове се ''Кева и Ваљевац''.Кева је била чувена по томе што је прала дресове,правила ручак и колаче играчима и навијачима. Стално је била на ''југу'' стадиона ЈНА. А ваљевац је стајао на западној трибини са заставом и звоном, на сваком сусрету. -Они су били симболи Партизана, али нису доводили навијаче и по томе се ја разликујем од њих – прича Воја.

Умрлице и батине

''Звездаши'' су му често слали умрлице на којима је била његова слика и испод натпис : ''Умро ти је Партизан''. Схватао је шалу. Из предострожности је међутим увек крио где станује, а никад није набавио телефонски број.Највеће батине је добио од сплитске ''Торциде''. -Био сам сав крвав у шавовима. Тукли су свим и свачим. После кад су стигли у Београд, вратили смо им још јаче – каже Панчевац.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Fri May 25, 2018 12:19 pm

Новосадиста wrote:Лево скретање и комунистичка пропаганда! Сад ће још да убеђује овде људе како су тад на Звезду ишли само ред скинси и анархисти... :lol: :mrgreen:


Posto je tema Old School,kad smo vec kod redskinsa i sharp-ovaca i ostalo...Da li forumas Novosadista uopste zna ko je bio iza ove zastave firme SHARP Skinheads na njegovoj tribini?Evo ja cu se praviti da ne znam... 8-) Novosadista nemoj me jebati mozda cu ti trebati.

Image

https://www.facebook.com/afanovisad/vid ... =2&theater

Sjajan video Firmasa...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Old School

Postby 1958 » Fri May 25, 2018 2:53 pm

Skakavac jesi ti pedjer?
Често одем до на село

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Old School

Postby Новосадиста » Fri May 25, 2018 7:27 pm

fedayn wrote:
Новосадиста wrote:Лево скретање и комунистичка пропаганда! Сад ће још да убеђује овде људе како су тад на Звезду ишли само ред скинси и анархисти... :lol: :mrgreen:


Posto je tema Old School,kad smo vec kod redskinsa i sharp-ovaca i ostalo...Da li forumas Novosadista uopste zna ko je bio iza ove zastave firme SHARP Skinheads na njegovoj tribini?Evo ja cu se praviti da ne znam... 8-) Novosadista nemoj me jebati mozda cu ti trebati.

Image

https://www.facebook.com/afanovisad/vid ... =2&theater

Sjajan video Firmasa...



Јесте баш видео Фирмаша, поготово тих пар индијанаца међу њима, које једино заједничко са Војводином повезују аутономашку идеологију...

Али имамо ми свега на трибини, из крајности у крајност, и то је нама за понос, све су то браћа Сланинари, Фирмаши, Војводинаши!

Него из тог времена Шарп заставе знаш које су још биле ту ?! Иначе имате и ви своје Шарповце са Дедиња само данас више нису ИН...

Image

Image

Image

Добар видео Фирмаша! ;) 00:38




Чуј, пеђер, пеђерчина...
стадион-место народног бунта!

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Old School

Postby 1958 » Fri May 25, 2018 7:57 pm

Mislis njegovi sarpovci nisu vise sarpovci, oprostena im je ruzna proslost :mrgreen:
Често одем до на село

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Old School

Postby Новосадиста » Sat May 26, 2018 12:19 am

Па да ли су им опростили не знам, али сад су 1389 нема више кресте сад су главе ћелаве и руке тетовиране :mrgreen:
стадион-место народног бунта!

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Thu Jun 14, 2018 1:40 pm

Da se nadovežem na onaj moj post ranije http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=12&t=53&start=80 na ovoj temi o navijačkoj subkulturi i muzici.Radi se o kultnim beogradskim klubovima i ljudima iz sveta navijanja između ostalog (Šuca,Sima Zullu,Peca Panker..itd),pa se setih jednog članka iz nedeljnika Vreme kako je Filip Švarm opisao Milorada Ulemeka Cemu i celu tu generaciju iz naseg kraja,bloka 11 ''kao grupu tinejdžera iz okoline hotela Jugoslavija na Novom Beogradu s kojim se nije bilo uputno družiti,a još manje kačiti''. :mrgreen: Jos bolji članak koji sam procitao u poslednjih godina dana je iz Nedeljnika i sećanja Ćirila kako je prvi put upoznao Cemu:

"Sećam se Milorada Ulemeka Legije koji je kao klinac dolazio u 'Zvezdu'. To je bila ekipa u kojoj se nalazio i Kristijan Golubović a nekoliko puta je dolazio i Aleksandar Knežević Knele. Legija je dolazio pre nego što će pobeći u London, a mislim da je i iz Londona dolazio nekoliko puta krišom u 'Zvezdu'. Pamtim kad sam se 'upoznao' sa Legijom. Slučajno sam se sudario s njim. Sećam se da mi je tada odavao utisak veoma opasnog tipa. Bio je i totalno različito obučen od ekipe s kojom je visio. Kristijan i ostali su bili 'šareni'. U trenerkama, sa svoč satovima. Legija (a kao pankera zvali su ga Cema) je furao odela, štofane pantalone... Preplašio sam se posle naletanja na njega i otišao kod Čobija, pokojnog Gorana Savića koji je bio na 'Akademiji', ispričao mu na koga sam naleteo, na šta mi je on rekao 'A to je Cema, ne brini, to mi je super ortak'", priseća se Petar Ilić Ćirilo bliskog susreta sa Cemom.''


Smrt u diskoteci: Kultni beogradski klubovi

Image

Ceo text ovde: http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/smrt-u-diskotecikkultni-beogradski-klubovi

Jer ja znam ti ćeš nam se jednog dana vratiti Sloboda za Ulemeka!

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Tue Jun 19, 2018 11:55 am

Бештије Котор основани 1986.На фудбалу и ватерполу.

Image

Image

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Old School

Postby fuck_off » Fri Jun 29, 2018 10:29 am

Image
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Durlanac
Posts: 194
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:22 pm
Location: Durlan City

Re: Old School

Postby Durlanac » Fri Jun 29, 2018 6:16 pm

Image

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Wed Jul 04, 2018 12:19 pm

RED ARMY-FK Velež Mostar



Istorijat i dokumentarac preuzeti sa zvaničnog sajta: http://www.redarmy-mostar.ba/RA81/histo ... ostar.html

Fudbalski klub Velež je od svog nastanka 1922. godine, imao svoje vjerne navijače.Medjutim, prva organizovana navijačka grupa nastala je 1981. godine pod imenom Crveni Šejtani. Povod za njeno osnivanje bilo je učestvovanje i pobjeda Veleža u Kupu Maršala Tita protiv sarajevskog Željezničara...Tada nije bilo puno stalnih članova. Zatim je nastupilo neko zatišje, mada se i dalje išlo na utakmice, čak i na gostovanja, medjutim momci su starili i lagano se povlačili. Tada je došlo i do smjene generacija. Za tifoze Veleža prelomna godina bila je 1986. Opet je povod bio jak - još jedno finale Kupa, ovog puta sa Dinamom.Poslije tog finala odluceno je da grupa ponese naziv RED ARMY.
Neki su se i protivili, ali je ime ipak ostalo. U okviru Red Army-a djelovao je priličan broj malih grupa, a najbitnije medju njima su bile: Zealots, Eagles (slika),Chicago, Furia, Carina i dr.

Čvrsto jezgro Armije sastojalo se stotinjak ljudi, a računajući na sve, bilo je oko 1000 stalnih članova. Svoju podgrupu Red Army su imali i u Sarajevu (Red Platon - Crveni Vod), a u početku je bilo navijača koji su dolazili iz Konjica, Čapljine, Travnika, Doboja, Tuzle, Dubrovnika itd. Kasnije se sve svelo uglavnom na Mostar. Red Army su bili brojni, ako ne i najbrojniji s obzirom na veličinu grada.Engleze su uvijek imali kao uzore, a taj ostrvski način navijanja Veležovim tifozima je uvijek bio i najdraži.

Red Army su oduvijek najveće rivalstvo imali sa Splićanima, odnosno Torcidom. Pamti se i pamtiće se kada je u sezoni '86 iz Mostara, tada grada sa 100 000 stanovnika, na prvenstvenu utakmicu u Split otišlo 8000 Veležovih navijača i kada im ništa nisu mogli ni čuvena Torcida, a ni splitska murija.

Takodje će se pamtiti kada je u istoj sezoni, u Mostaru, demolirano 40-tak splitskih auta.Jedan od prvih incidenata na stadionima bivše domovine, koji je u medijima dobio veliki publicitet i čak nazivan Yugo-Hejselom, vezan je za Red Army i dogodio se 1987. godine u Tuzli, na utakmici Sloboda - Velež. To je bilo zadnje kolo koje je sve odlučivalo. Veležu je pobjeda trebala za titulu, a Slobodi za opstanak u društvu najboljih. Čak 3 - 4000 pripadnika Red Army je otišlo u Tuzlu.

Kada je na utakmici Velež poveo, nastala je prava ludnica. Ograda se tresla, a ljudi su letjeli preko nje. Nešto kasnije, očigledno dobro plaćeni sudija iz Klisa je izmislio dva penala za Slobodu i ona je povela sa 2:1. Velež je bio šampion samo 13 minuta!. Tada su navijači Veleža počeli gadjati pomoćnog sudiju, a uprava Slobode je pozvala specijalce u akciju. Počeli su preskakati ogradu i udarati. Stadion u Tuzli je imao vrlo usku kapiju. Tri hiljade navijača je tada krenulo kroz nju, a drotovi su i dalje tukli bez milosti. Nisu gledali ni koga ni gdje udaraju. Počela je opsta tuča i Red Army su bili izbačeni sa stadiona. To je bio ujedno i kraj utakmice, a tek početak haosa po gradu. Veležovi tifozi su tada rušili sve pred sobom. Razvalili su robnu kuću i usput sve lomili, a stradali su i obični gradjani. Bilo je puno povrijedjenih. Ovi dogadjaji imali su i dugoročne posljedice na uspon i kvalitet Red Army-a. Navijači su od kluba tražili zaštitu, ali je nisu dobili. Tada su vidjeli da nisu potrebni Veležu i tada se mnogo pravih navijača totalno razočaralo jer im je klub okrenuo ledja.

Medjutim, bez obzira na ove nemile dogadjaje, i u 90-im Red Army su nastavili sa navijanjem i gostovanjima, doduše u nešto blijedjem izdanju u odnosu na osamdesete. Red Army su bili žestoki protivnici nacionalizma koji je nekako u to vrijeme počeo da dolazi do izražaja kod mnogih navijačkih grupa. Sa politikom Red Army nije imao nikakve veze, a ruku na srce, uvijek smo, čak i vise nego ostale BH grupe, sa ponosom isticali da smo Jugosloveni. Pamtiće se i veliko gostovanje Red Army-a na SP u Italiji 1990 godine.

1992. godine nastaje doba koje nikom sa zdravim razumom neće ostati u lijepom sjećanju. Uglavnom se odlazi svak na "svoju" stranu. Crvenu Veležovu zastavu zamjenila su nacionalna obilježja, a "nacionalni interesi" bacili su sjenu na zajedništvo i ljubav prema Veležu. Cinilo se da je stih "sve nas ista ljubav spaja", za nekog bio samo farsa. Od pojedinih igraca i navijača mogle su se cuti izjave "kajanja" sto su ikad igrali i navijali za "crveni" Velež.

Sredinom devedesetih počinje BH Liga, a Velež svoje domaće utakmice igra na stadionu u Vrapčićima pod najgorim uslovima. Loše igre i loša organizacija, život na ivici materijalne egzistencije, te stadion bez tribina, samo su neki od razloga blijedog izdanja Red Army-a u tom periodu. Medjutim, i dalje se išlo na utakmice, čak i na neka gostovanja. Svoju renesansu Red Army doživljava u sezoni 1998/1999. Napravljeno je mnoštvo novih transparenata, većih i manjih zastava, izradjene nove majice i šalovi, te izgradjena tribina za Red Army. Prateći Velež, Red Army su obišli sve prvoligaške stadione u BiH. Medjutim, od poslijeratnih gostovanja, izdvajamo ona u Sarajevu protiv Željezničara (sezona 1997/1998), Sarajeva (1998/1999),(slika) Bihaću protiv Jedinstva (1998/1999), u Bihaću kao podrska Jedinstvu u Intertoto Kupu (1998/1999), te u Sarajevu protiv Zrinjskog (1999/2000).
Takodje će ostati upamćen prvi gradski derbi odigran pod Bijelim Brijegom (sezona 2000/2001) (slika), gdje se okupio veliki broj najvatrenijih Veležovih navijača.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Old School

Postby 1748 » Sun Sep 02, 2018 12:13 pm

Fotka sa zvanicne facebook stranice Atheist Rap benda. U pitanju je tekma Vosa - Dinamo 1990. godine

Image
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
MarePG
Posts: 17
Joined: Sat Dec 17, 2016 3:29 pm
Location: ПГД

Re: Old School

Postby MarePG » Sun Sep 09, 2018 12:22 pm

Image
Пролетер

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Fri Sep 28, 2018 10:04 pm

Image

Beograd,stadion Crvene zvezde 31.10.1996 god.
Sta da vam kazem drugari,osmina finala Kupa pobednika kupova.Ocekivali smo da cemo proci Barselonu,usli ambiciozno i na kraju odigrali svega 1:1.Secam se da smo danima kasnije prepricavali u kraju atmosferu sa utakmice,jbg bilo smo i zeljni Evrope,godine sankcija su ucinile svoje.Tada je bilo i nekih koji su sahranjivali Ronalda,popularnog Zubu. :mrgreen:

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Old School

Postby fedayn » Tue Oct 02, 2018 12:27 pm

Image

Split stadion Poljud 10.12.1986 god.Kup UEFA 1/8 finala Hajduk Split - Dandi Junajted.Mec zavrsen rezultatom 0:0.

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Old School

Postby Odan » Mon Oct 08, 2018 1:10 pm

Image


Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests